Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.072
|
čitano: 2.888.413
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

I ja poceo gledat the sinner, odlicne prve 2 ep, nastavljam sigurno.. imat ce jednu sezonu?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 12:26 (maxy0).
7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završilo i finale (sezone?) Twin Peaksa.

 

 

SPOILER POČETAK

 

 

S jedne strane sam malo razočaran jer je ostalo previše neodgovorenih pitanja, a s druge strane sam oduševljen krajem koji otvara milijun drugih priča. Osim ako ubrzo ne najave novu sezonu ili film, o ovome će se dugo pričati. 

 

I baš je fino podijeljeno:

 

Epizoda 17 je za fanove Twin Peaksa, dakle koliko-toliko smislen završetak priče.

Epizoda 18 je za fanove Davida Lyncha i kombinacija Mulholland Drive & Lost Highway filmova sa pričom koja okreće cijeli svijet naopako.

 

 

SPOILER KRAJ

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cek znaci obje su izasle istovremeno!...nice 

8 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Zasto spojler ako je serija izasla?

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jer netko možda nije gledao epizodu, pa da ne pročita radnju? ;)
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ali u spoileru nije opisana radnja 

 

uglavnom zavrsilo je fantasticno i uvrnuto

 

kod ce cekat 4.sezonu grrrrrr

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 20:31 (4mal).
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kako da znam da nije, kad ne čitam poslije "SPOILER" :D
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Blackstorm nas malo zeza 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Twin Peaks ep. 17/18

Neznam što misliti o ove dvije posljednje epizode, pogotovo ako u narednim danima ne dođe info da se serija nastavlja iduće godine što mi je zapravo jedino logično, jer je baš previše pitanja ostalo neodgovoreno, primjerice što je s Audrey, a da ne govorim o posljednjoj sceni, u kojoj smo uopće godini završili, jesmo li u prošlosti ili budućnosti, je li eventualno spašavanje Laure dovelo do nekog butterfly effecta gdje se utjecanjem na prošlost, automatski uvelike utječe na budućnost???

Zbunjen sam, ali ono totalno.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

i trebas bit to je ipak D.L 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Lynch i Kubrick su jedina dva redatelja nakon čijih filmova (ili serije) nemogu zaspati jer mozak radi punom parom...tako je bilo i sinoć kad sam tek oko 4h uspio zaspati...danas mi je ep18 u glavi cijelo vrijeme i biti ću iskren, što više razmišljam, to mi se teorije koje vrtim sve manje sviđaju, odnosno završetak mi je jednostavno loš, izgleda mi kao potpuno promašen twist...negdje smo išli kroz 47 epizoda, 2h filma, da bi na kraju stigli gdje? Nitko više nije ono što je bio, Cooper je Richard, Laura nije mrtva, sad živi u Texasu, ime joj je Carrie...25 godina buildupa se ruši zbog posljednjih 45 minuta...jednostavno mi, zasad, ep18 ne sjeda u ostatak TP svemira...da je kraj bio na sceni gdje Pete peca, to bi bilo savršeno...ovo mi baš i ne funkcionira.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

zato imas dva kraja tj alternativu da sam izaberes 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Neznam, ne bih se složio...dobivamo ''Back to the Future'' plotline gdje prošlost određuje budućnost, što je u redu, ali zašto je Cooper odjednom Richard? Diane je Linda? Laura je Carrie? Zašto? Ne postoji logično objašnjenje...ako i je utjecao na prošlost, on i dalje treba ostati Cooper, FBI agent...

Opet se vraćam na Audrey, prošla epizoda koja je završila s njom je bila odlična, ali je bila odlična jer sam očekivao razvoj situacije s njom, u ove dvije epizode nismo dobili apsolutno ništa od Audrey...što je s Annie? Što je s staklenom kutijom u New Yorku? Drvena kutijica u Buenos Airesu? Tko je Billy? Zašto je onaj lik, Beckyjin suprug/dečko štogod, počinio samoubojstvo? Cijelu sezonu smo imali razvoj situacije gdje je Richard Horne glavni negativac, sin Boba i onda na onakav način ga se eliminira?

Mislim, bio sam potpuno ok sa serijom jer sam vidio da negdje vodi i onda se sezona završi baš onako bezvezno, sezona koja je stvorena da bi dala odgovore, a nije ponudila ništa na tom polju, već je samo gurnula masu pitanja na koje nitko ne može dati odgovor već je sve u sferi nagađanja. 

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.horrorhr.com/american-horror-story-cult-prva-epizoda-2017/

 

odlican pocetak  7. sezone 

 

p.s nadamo se zato 4. sezoni TP-a 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.9.2017 22:20 (4mal).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

I dalje stojim gdje sam bio prije dva dana, kad nisam pogledao 17. i 18., znači smatram treću sezonu TP-a najboljom sezonom serije, ali SAMO ako će iza toga biti nešto, neovisno da li četvrta sezona ili film, ali ako serija završava tu... onda baca sjenu na sve što smo dosad vidjeli. To je moje mišljenje.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

cekiraj ovaj intervju 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...

I ja poceo gledat the sinner, odlicne prve 2 ep, nastavljam sigurno.. imat ce jednu sezonu?

  Pise da je "limited series" tako da sumnjam da ce bit vise sezona.

16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
rockstar7 kaže...
maxy0 kaže...

I ja poceo gledat the sinner, odlicne prve 2 ep, nastavljam sigurno.. imat ce jednu sezonu?

  Pise da je "limited series" tako da sumnjam da ce bit vise sezona.

Uvijek postoji mogućnost da to pretvore u antologiju.

 

A ako detektiv ostane živ na kraju sezone, mogao bi se u novoj sezoni baviti drugim slučajem grešnice. Piše na wikipediji "The eight-episode close-ended series" što će reći da se s finalom završava taj slučaj, no uvijek se mogu izmisliti novi slučajevi.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao prvu epizodu The Orville. Kombinacija TOS-a i Archerovog Enterprise-a. Ne u kvaliteti glume, al gledljivo je. Moja ocjena  6/10.

All truly great thoughts are conceived by walking.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
x18x05x kaže...

Pogledao prvu epizodu The Orville. Kombinacija TOS-a i Archerovog Enterprise-a. Ne u kvaliteti glume, al gledljivo je. Moja ocjena  6/10.

 Orville je više parodija nego bilo kakva kombinacija ST universa, pogledao prvu epizodu i ne vjerujem da ću dalje. Stavljati ovo u istu rečenicu s TOSom je grijeh

Engage...
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jean-Luc Picard kaže...
x18x05x kaže...

Pogledao prvu epizodu The Orville. Kombinacija TOS-a i Archerovog Enterprise-a. Ne u kvaliteti glume, al gledljivo je. Moja ocjena  6/10.

 Orville je više parodija nego bilo kakva kombinacija ST universa, pogledao prvu epizodu i ne vjerujem da ću dalje. Stavljati ovo u istu rečenicu s TOSom je grijeh

 Dobro možda je grijeh ali podsjeća na TOS i Enterprise u mnogo čemu.

All truly great thoughts are conceived by walking.
16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Jean-Luc Picard kaže...
x18x05x kaže...

Pogledao prvu epizodu The Orville. Kombinacija TOS-a i Archerovog Enterprise-a. Ne u kvaliteti glume, al gledljivo je. Moja ocjena  6/10.

 Orville je više parodija nego bilo kakva kombinacija ST universa, pogledao prvu epizodu i ne vjerujem da ću dalje. Stavljati ovo u istu rečenicu s TOSom je grijeh

Baš sam pred par dana čitao recenziju i rekoše da je serija loša. A i na RottenTomatoesu ima punih 11% pozitivnih recenzija. Dakle - fail. Žešči.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...
Jean-Luc Picard kaže...
x18x05x kaže...

Pogledao prvu epizodu The Orville. Kombinacija TOS-a i Archerovog Enterprise-a. Ne u kvaliteti glume, al gledljivo je. Moja ocjena  6/10.

 Orville je više parodija nego bilo kakva kombinacija ST universa, pogledao prvu epizodu i ne vjerujem da ću dalje. Stavljati ovo u istu rečenicu s TOSom je grijeh

Baš sam pred par dana čitao recenziju i rekoše da je serija loša. A i na RottenTomatoesu ima punih 11% pozitivnih recenzija. Dakle - fail. Žešči.

 Jesi pogledao seriju? Meni je serija 8/10. Kolko sam skužio, tebi je fail jer je prije par dana negdje netko rekao da mu se ne sviđa. Svatko voli nešto tak da nema smisla pljuvati po seriji. 

Stvarno ne kužim ova prepucavanja u ovoj temi. Fino napišeš koju seriju pratiš i ajd neku ocjenu i to je to. 

Ljudi dođu pogledat koju seriju ljudi prate pa da malo proguglaju o toj seriji, kad ono 358 stranica foruma o 15 serija. WTF?

 

Admini i moderatori su dakle - fail. Žešči.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...
Jean-Luc Picard kaže...
x18x05x kaže...

Pogledao prvu epizodu The Orville. Kombinacija TOS-a i Archerovog Enterprise-a. Ne u kvaliteti glume, al gledljivo je. Moja ocjena  6/10.

 Orville je više parodija nego bilo kakva kombinacija ST universa, pogledao prvu epizodu i ne vjerujem da ću dalje. Stavljati ovo u istu rečenicu s TOSom je grijeh

Baš sam pred par dana čitao recenziju i rekoše da je serija loša. A i na RottenTomatoesu ima punih 11% pozitivnih recenzija. Dakle - fail. Žešči.

 Kada bi gledao Rotten Tomatoes nikada nebi pogledao ništa. Zato ne se zamarati sa tim nego lijepo pogledati seriju pa komentirati.

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

šteta što ovakva serija završava https://www.rottentomatoes.com/tv/halt_and_catch_fire/s04/ , da su bar odlučili napraviti još jednu sezonu pa makar bila lošija za ocjenu dvije 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Trenutno pratim The Strain. Serija nije linearna. Moja preporuka.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

prve dve sezone lose 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo gledati Hannibala...mislim da mi je ovo treći put da ga počinjem gledati i stvarno se ne sjećam zašto sam prva dva puta odustao nakon dvije epizode.

Baš brutalna serija, kako odmiče sve žešća, soundtrack mi na trenutke zvuči kao da gledam neki Kubrickov film, Dancy isprva ništa spektakularno, ali i on sa razvojem serije biva sve bolji, ali zato Mads ne skida nogu s papučice gasa od prve sekunde, jedan od onih glumaca koji ti baš zaokupe pažnju kad god se pojave na ekranu.

Eto, tko još nije gledao seriju, definitivno preporučujem.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Crljo kaže...

Da li postoji neka dobra serija koja ima trajanje do nekih 30-35min?

Ili je to samo ostalo za sitcome i animirane serije?

The Entourage.. ne znam ima li tko da nije gledao ali ja sam ju iz cuga odgledao sve sezone i epizode u par dana.

 

BTW: ako administratori neće da rade posao, ja bih rado uzeo taj posao u svoje ruke i fino očistio ovih 350+ stranica ovog djela pod foruma.

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

U procesu nabavke prve epizode the orville...pogledao trailer i mislim da bi mogla bit odlicna...

 

usput, ako volite animirane, prva sezona tripping the rift mi je bila zakon

http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/cpu-z-lista/252793.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2017 21:43 (Gorstak79).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice