Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.897.359
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...
stribs kaže...

Počeo gledati Fear the Walking Dead.Za sada zanimjlivo,nije loše.Vidjet ćemo kako će biti kasnije.

 Bolje prestani odmah, dok nisi potrosio previse vremena :P

 

Ma budem joj dao šansu 

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stribs kaže...
geronimo4661 kaže...
stribs kaže...

Počeo gledati Fear the Walking Dead.Za sada zanimjlivo,nije loše.Vidjet ćemo kako će biti kasnije.

 Bolje prestani odmah, dok nisi potrosio previse vremena :P

 

Ma budem joj dao šansu 

 Tako sam i ja govorio pa sam na kraju odgledao sezonu i pol bez veze.

 

Ima toliko serija na raspoloaganju,i starih i novih da nema potrebe trpjeti pizdarije.A ako ti se gledaju zombiji,fino skines sve sto je George Romero snimio i pogledas te filmove.

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pocinjem Gotham 4 sezonu, dosta zanimljiva serija. Inace, sam fan Batmana pa mi jos vise odgovara serija.

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

evo izisla na netu 2 epizoda counterpart

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Stranger Things

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

I tako,dogodilo se i to,prva slaba Shameless sezona.

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

I tako,dogodilo se i to,prva slaba Shameless sezona.

 Istina....

Najvise me je ras*izdila Fiona i njeni skvoteri. Tu su trebali Mickeya ili bilo kojeg drugog Milkovicha pozvati i lik bih ih delozirao za 3 sekunde. Season high mi je bio kad Kevin sazna tko mu je obitelj

Sve ostalo meh....

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
aleng3 kaže...
geronimo4661 kaže...

I tako,dogodilo se i to,prva slaba Shameless sezona.

 Istina....

Najvise me je ras*izdila Fiona i njeni skvoteri. Tu su trebali Mickeya ili bilo kojeg drugog Milkovicha pozvati i lik bih ih delozirao za 3 sekunde. Season high mi je bio kad Kevin sazna tko mu je obitelj

Sve ostalo meh....

 Ma apsolutno ni jedan lik nema zanimljivu pricu.Frank je imao zanimljivu na pocetku,ali i to su sjebali..

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

ma nije slaba bila, bila je odlicna i ova... ali da, manji pad se osjetio

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Da li je moguce da niko ne komentarise Les Revenants, fantasticna franc. serija, produkcija Canal +, samo 2 sezone, sve skupa 16 epizoda...prevedena je na jezike EX YU

10 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo i ja gledat Dark Mirror i neke epizode su brutalne ali par ih nisam niti gledao. Dosta depresivno, možda jer nad nešto takvo i čeka u skoroj budućnosti.

 

Ovo mi je sad izbacilo na Netflixu. Pretpostavljam da je za tu seriju bio onaj misteriozni štand na sajmu elektronike. 

 

Altered carbon. Zanimacija preko vikenda. Joel Kinnaman mi je bio predobar u The Killing koja mi je među top 5 krim/triler serija.

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

 Altered carbon. Zanimacija preko vikenda.  

 

Hmm, ako dobro vidim u najavi odjednom izlazi cijela sezona? Super što imamo kišni vikend...

9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Slažem se za Shameless, sad sam na 6. epizodi zadnje sezone i poprilično je slabo.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pogledao Slasher S02 i osobno puno je bolja od S01.Preporuka!😊
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

počeo sam gledati altered carbon, odmah me prva epizoda, prvih 20 min jako uvukla, baš me zanima šta će se događati, a evo i bugovci napravili recenziju

 

https://www.bug.hr/tv-serije/tv-preporuka-altered-carbon-2743

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

kovač iz carbona veći je punisher nego frank castle 

What could possibly go wrong?
15 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao 2 ili 3 epizode Westworlda... Hm, nadam se da će postati bolje jer ovo do sada me baš i ne oduševljava.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao sam pretposljednju sezonu Americansa prošli tjedan. Serija je stvarno odlična pa ako još niste imali priliku, čekirajte.

 

A nakon toga odgledao Godless. Western serije su nažalost prava rijetkost, pa jedva dočekam da se netko upusti u taj žanr. A kad je još odrađeno ovako kvalitetno, gdje ćeš bolje. Vjerojatno neće biti druge sezone jer je priča lijepo zaokružena, ali nadam se da će barem biti poticaj drugima da izbace nešto slično. Voljeli taj žanr ili ne, preporuka za ovo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Uhvatio nesto slobodnog vremena pa odlucio ponoviti gradivo. Gleda se Breaking Bad. 

Gledao sam dosta serija ali kad god se nesto pogleda poslije BB-a izgleda smijesno. Ovo je ljudi moji kvaliteta!! Svaka scena i dijalog nesto znace, toliko dobrih momenata, badass izjava, twistova, napetosti, smijeha, izgradjenih karaktera.. Serija ima SVE. Alii ono najbitnije, zivis to sa likovima, kao da si tamo dok sve to gledas, jos lokacije di je snimano. VRH.

Mislim da sam zadnji put gledao prije 2 godine pa se ni ne sjecam svega, tek sada sam se jos vise uvjerio koliko je ovo remek djelo od serije! Ovakve se vise ne snimaju s toga velika preporuka onima koji nisu pogledali.

All time top 3 definitivno. 

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 1:40 (el.šef).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ak toliko voliš BB pogledaj si Better call Saul,dosta solidna.

16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledao prvu sezonu The Wire. Izvrsno, praktički dokumentarac. Realno, smišljeno, pametno, zanimljivo

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
XXX kaže...

Odgledao prvu sezonu The Wire. Izvrsno, praktički dokumentarac. Realno, smišljeno, pametno, zanimljivo

 Nije bez razloga među najboljim serijama ikad. Fantastično ispričana priča o Baltimoreu kroz oči običnih policajaca, političara, dilera droge, ovisnika. Svega tu ima i sve funkcionira baš savršeno. Čak i danas kad je konkurencija veća nego ikad se odlično drži. Baš sam započeo četvrtu sezonu danas. Skinuo sam si remaster cijele serije prošle godine pa sad svakih par mjeseci gledam jednu sezonu u pauzi od novijih serija. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
el.šef kaže...

Uhvatio nesto slobodnog vremena pa odlucio ponoviti gradivo. Gleda se Breaking Bad. 

Gledao sam dosta serija ali kad god se nesto pogleda poslije BB-a izgleda smijesno. Ovo je ljudi moji kvaliteta!! Svaka scena i dijalog nesto znace, toliko dobrih momenata, badass izjava, twistova, napetosti, smijeha, izgradjenih karaktera.. Serija ima SVE. Alii ono najbitnije, zivis to sa likovima, kao da si tamo dok sve to gledas, jos lokacije di je snimano. VRH.

Mislim da sam zadnji put gledao prije 2 godine pa se ni ne sjecam svega, tek sada sam se jos vise uvjerio koliko je ovo remek djelo od serije! Ovakve se vise ne snimaju s toga velika preporuka onima koji nisu pogledali.

All time top 3 definitivno. 

 ihhh, 3x pogledana komplet serija, znam napamet, remek djelo zaista...meni je BB pa par mjesta nista pa onda...sta god...

10 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

Pas mater i hrvatskim prijevodima. 

 

Tražim nekaj za Netflix i serije i nađem na Jutarnji.hr neki članak u kojem pametni autor navodi serije koje su neki brand te navodi "...da bi potom proizvodio i vlastite sadržaje, od kojih su najviše medijske pozornosti izazvale serije “Kuća od karata”, “Narančasta je nova crna” i “Zaostali u razvoju”. 

 

Koja serija je Zaostali u razvoju?? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Pas mater i hrvatskim prijevodima. 

 

Tražim nekaj za Netflix i serije i nađem na Jutarnji.hr neki članak u kojem pametni autor navodi serije koje su neki brand te navodi "...da bi potom proizvodio i vlastite sadržaje, od kojih su najviše medijske pozornosti izazvale serije “Kuća od karata”, “Narančasta je nova crna” i “Zaostali u razvoju”. 

 

Koja serija je Zaostali u razvoju?? 

 to i ja kažem nabijeihnakurac sa prevodima naslova 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

ova:
http://www.imdb.com/title/tt0367279/

nikad mi nisu bili jasni naši glupi prijevodi. npr breaking bad- na putu prema dolje.

🤐

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.2.2018 20:20 (keki77).
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
keki77 kaže...

ova:
http://www.imdb.com/title/tt0367279/

nikad mi nisu bili jasni naši glupi prijevodi. npr breaking bad- na putu prema dolje.

🤐

 Nazovu seriju tak glupo (nedaj Bog da ostave original naziv), stave ju u termin od 23h i onda se čude kako im se nije isplatio otkup jedne od top tier serija. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

I mislil sam si da je Arrested al ona je ak se ne varam Prikraćeni pa sam tražio nekaj drugo. Katastrofa. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hrvatska
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice