Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.896.438
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

 Najtezi moguci posao, jedan od najmocnijih fantasy svijetova ikada osmisljen u glavama ljudi. Tesko je uhvatiti tu notu i taj svijet, nadam se da ce ekipa biti dorasla poslu, ali trebati ce tu krv pisat da to bude dostojno Conana...

Eye In The Sky
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
keki77 kaže...

ova:
http://www.imdb.com/title/tt0367279/

nikad mi nisu bili jasni naši glupi prijevodi. npr breaking bad- na putu prema dolje.

🤐

 na BiH kanalu cini mi se prevod Cudesna hemija ...ako se sjecam

11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vi shvaćate da su Zaostali u Razvoju i Na Putu Prema Dolje dobri prijevodi za Arrested Development i Breaking Bad. Kao te fraze točno to i znače, neće Breaking Bad prevesti Lomeći Loše ili što ti ja znam kako. Slažem se da ima puno loših prijevoda kod nas na tvu, ali ove dvije serije nisu primjer toga. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ratohnhake:ton kaže...

Vi shvaćate da su Zaostali u Razvoju i Na Putu Prema Dolje dobri prijevodi za Arrested Development i Breaking Bad. Kao te fraze točno to i znače, neće Breaking Bad prevesti Lomeći Loše ili što ti ja znam kako. Slažem se da ima puno loših prijevoda kod nas na tvu, ali ove dvije serije nisu primjer toga. 

 Zaustavljen razvoj, ili čak zaustavljen razvitak - je najtočniji prijevod. Onoga tko je stavio zaostali u razvoju treba dobro udrit po kostima, jer zna da to nema veze za tjelesnim razvojem i jer smatra da je taj prijevod humorističan. Na putu prema dolje prolazi, postajući loš bi bilo možda bolje - a moj slobodan prijevod bi bio prelazak na drugu stranušto je najtočnije prema urban dictionary-u kojeg se linka u ovom članku: http://entertainment.time.com/2013/09/23/breaking-bad-what-does-that-phrase-actually-mean/

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Making of the Mob 
http://www.imdb.com/title/tt4484722/

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

The Good Doctor

The Resident

The Good Fight

Lethal Weapon

Big Bang Theory

 

I još ako nešto uleti, ali jedva i za ovo imam vremena.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sad kad ponavljam Dosje X, tek kužim koliko sam bio zaljubljen u Scully u srednjoj školi. Prejadno za reć na forumu ali istinito. I dan danas kad je vidim mi je napeta. One usne, crvena kosa i plave oči u kombinaciji sa onom hladnoćom koja joj je ostala iz gothic/dark faze iz mladosti...

 

I Jennifer Morrison aka Allison Cameron iz House MD-a je isto teška pićija!!

 

:)

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

I Jennifer Morrison aka Allison Cameron iz House MD-a je isto teška pićija!!

 

:)

 

 

 

+1

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

I Jennifer Morrison aka Allison Cameron iz House MD-a je isto teška pićija!!

 

:)

 

 

 

U pravu si.

Meni je isto napeta. 

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Da li netko prati noviju seriju
The Good Doctor?
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zviznemte kaže...
Da li netko prati noviju seriju
The Good Doctor?

 

Baš gledam ima li šta od titlova za tu seriju pa možda i krenem gledat.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kawadet kaže...

 Ima li jos nekih serija/dokumentaraca na slican fazon  ? Inside the American Mob sam pregledao.

7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Channel Zero (2016)

 

An anthology series based on popular Internet Creepypastas, including Candle Cove, The No-End House, Butcher's Block and Hidden Door.

 

 

Ja sam na prvoj sezoni i zasad je solidna kombinacija nepoznatog, drame i horora.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pa ima titlova sve epizode do sada su titlovane
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zviznemte kaže...
Pa ima titlova sve epizode do sada su titlovane

 

Našao sam. 

7 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Vikings

Lethal weapon

The big bang theory

10 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Doctor Blake Mysteries

 

Savjet, isplati li se poceti? Nije nesto popularno cini se, no ljubitelj sam zanra.

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom. - Jesi probo ugasit pa upalit? - Albert Einstein
9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zviznemte kaže...
Da li netko prati noviju seriju
The Good Doctor?

 pokusao, odgledao 1. ep, toliko naivno da nemam rijeci, odustao

 

gleda li ko Deep Water, australska, jako mi se dopada, doduse tek 3 ep. pogledao

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ratohnhake:ton kaže...

Vi shvaćate da su Zaostali u Razvoju i Na Putu Prema Dolje dobri prijevodi za Arrested Development i Breaking Bad. Kao te fraze točno to i znače, neće Breaking Bad prevesti Lomeći Loše ili što ti ja znam kako. Slažem se da ima puno loših prijevoda kod nas na tvu, ali ove dvije serije nisu primjer toga. 

 Slažem se. Iako AD nisam gledao, prijevod je gotovo doslovan (nije uhapšeni razvoj, ali to u našem jeziku ni ne postoji) pa ne bi trebalo biti greške.

U slučaju BB, prijevod je malo slobodniji ali ima smisla.

No , kako je netko rekao, netko iz naslova neće skužiti o kakvoj hit seriji se radi pa neće gledati. Možda bi bilo ok da se uz prevedeni naziv u zagradi napiše i originalni.

 

Ali možemo mi biti sretni u odnosu na druge zemlje koje potpuno unište filmove i serije sinhronizacijom na svoj jezik. A najgori su definitivno oni koji koriste isti glas za sinhronizaciju više uloga (čak i muških i ženskih).

PSN - darklydexter
15 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Izasao stargate origins... 10 minuta po epizodi... Taman jedna epizoda za jedan odlazak na klonju

E sada. Gdje sam ja procitao da bi ovo trebalo biti dobro to ne znam, jer meni ovo uopce nije dobro.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 14:25 (Mrgud Veliki).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jeli netko završio 4. sezonu The 100? Kakva je

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mrgud Veliki kaže...

Izasao stargate origins... 10 minuta po epizodi... Taman jedna epizoda za jedan odlazak na klonju

E sada. Gdje sam ja procitao da bi ovo trebalo biti dobro to ne znam, jer meni ovo uopce nije dobro.

 

 Kunem se dragim stvarateljem da bih ja s običnom ol' skul kamerom i konverzijskom karticom na P4-u napravio bolje efekte, bez ikakvih GS-ova, a o glumačkoj postavi da ne pričam.

 

Da pljunem s balkona nekoliko puta pogodio bih u talentiranije ljude glede glume i mejkupa. Promašaj teški. 

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Valja li što ovaj Altrered Carbon?

Po traileru vidim da stilski žestoko kopira Blade Runnera...

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2018 20:59 (m77).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...

Valja li što ovaj Altrered Carbon?

Po traileru vidim da stilski žestoko kopira Blade Runnera...

 Spora prva epizoda s puno ekspozicije da setupaju taj svijet, onda postane zanimljivo do negdje 7-8-9. epizode kad useru stvar i do kraja bude meh, pogotovo kraj. Vizualno izgleda odlično, ali ukupno ništa posebno.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Altered Carbon je los za poludit a moga je bit odlican. Moje misljenje je da je moglo to biti puno bolje izvedeno sa kvalitetnijim glumcima, međutim seriji ne gine kultni status jer u SF svijetu serija je žeđ ka u Gobi pustinji tako da ljudi u tim uvjetima i ne budu bas objektivni.

 

Inace moja preporuka je "Godless" - mini western serija od 8 komada, lipo sklepana sa svojim pocetkom i krajem.

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
m77 kaže...

Valja li što ovaj Altrered Carbon?

Po traileru vidim da stilski žestoko kopira Blade Runnera...

 Završio s gledanjem prije par dana, osobno još jedna u nizu dobre serije od Netflixa, samo 10 epizoda brzo proletjelo.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
J-man kaže...

Altered Carbon je los za poludit a moga je bit odlican. Moje misljenje je da je moglo to biti puno bolje izvedeno sa kvalitetnijim glumcima, međutim seriji ne gine kultni status jer u SF svijetu serija je žeđ ka u Gobi pustinji tako da ljudi u tim uvjetima i ne budu bas objektivni.

 

Inace moja preporuka je "Godless" - mini western serija od 8 komada, lipo sklepana sa svojim pocetkom i krajem.

 

Ja sam pogledao do 4. epizode, gledam kad stignem i odlična mi je zasad, valjda je to sve stvar ukusa, ali eto meni je baš glumačka ekipa jača strana, Joel Kinnaman i James Purefoy su mi odlični, baš su mi ono njuške i ozbiljni tipovi.

 

Ne znam zašto al baš sam si dosta uspoređivao glumačku ekipu te serije i ekipu iz star wars last jedi koji je imao ogroman budžet, znači carbon ih jede za doručak, onaj hux i kylo ren su malik tintilinić naspram ove dvojice, a da ne pričam za leiu i onu glupu admiralicu, koje izgledaju kao da su na cro-a-porteru u zagrebu u tim svojim glupim kostimima, a ne da vode neku vojsku/flotu

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kakav je better call saul? bio sam gledao prvu sezonu i kasnije prestao

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

La Casa De Papel (Money Heist) - nije klasična priča o pljački, već igra mačke i miša između policije i pljačkaša (koje su glumci super odradili). Kako gledam prema kraju sezone tako je sve napetije i jedva čekam odgledati zadnje 3 epke. Stvarno vrhunska serija i ako ikako možete prežvakati seriju/film da nije na engleskom - ovo je must watch. 

What could possibly go wrong?
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Jeli netko završio 4. sezonu The 100? Kakva je

 

Odgledao, odlična kao i prethodne sezone. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 16:49 (makaown).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice