Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.896.645
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...

Neznam kako vam se da riskirati tako sa serijama, uložiti 20-30 sati u nešto i onda odustati jer se serija pretvorila u smeće. Sačekajte da snimanje serije dođe kraju i udrite.

 

Onda bih tek tamo oko 2023 saznao da se TWD pretvori u otpad nakon par sezona. Ovak imam priliku izgubit života na kojoj drugoj prvoj drugoj sezoni.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...

Neznam kako vam se da riskirati tako sa serijama, uložiti 20-30 sati u nešto i onda odustati jer se serija pretvorila u smeće. Sačekajte da snimanje serije dođe kraju i udrite.

Malokoje serije uspijevaju bar donekle zadržati kvalitetu do kraja. A sad, čekati godinama da bi onda krenuo u gledanje tada već "passe" serije... Hm... To mi baš nema nekog smisla. Na kraju krajeva, ne znaš koliko će neka serija trajati - hoće li biti sezonu-dvije ili deset sezona. Zar bi to onda značilo da ne bi ni Dextera odgledao, jer je jako pao nakon 4. sezone?

 

Al dobro - sto ljudi, sto ćudi. Volim uživati u seriji dok je dobra, a kad mi prestane biti dobra, prestanem gledati. Osim The 100, tako sam prestao gledati i Arrowa nakon nekih 4 sezone. Daredevila sam izdržao većinu prve sezone pa odustao, Jessicu Jones sam izdržao tek nekoliko epizoda. Ako bih se vodio recenzijama, i dalje bih ih gledao, tj. morao gledati. A ne pašu mi. A da mi ne pašu ne bih znao da ih nisam gledao. Kvaka 22. 

 

A neke serije te praktički traže da ih gledaš kad se emitiraju, kao npr. South Park i The Good Fight - odlična odvjetnička serija koja je dosta aktualna s temama koje obrađuje. Ako potraje npr. 5 sezona, te teme tada više neće biti aktualne kao danas, neće imati isti impact (iako će serija i dalje biti odlična).

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja osobno imam jako puno vremena i zato si mogu priustit i gledanje nekih malo losinih stvari, nadajuc se da ce mozda postat bolje ili samo zato sto zelim vidjet kraj. Da nemam vremena davno bi vec odjebo i arrow i twd i the 100 itd itd. 

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The 100 je vec renovirsna za 6. sezonu 😊
6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Stargate universe, nikad prežaljena serija
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 4:53 (love2ml86).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...
Paolo Maldini kaže...

Neznam kako vam se da riskirati tako sa serijama, uložiti 20-30 sati u nešto i onda odustati jer se serija pretvorila u smeće. Sačekajte da snimanje serije dođe kraju i udrite.

Malokoje serije uspijevaju bar donekle zadržati kvalitetu do kraja. A sad, čekati godinama da bi onda krenuo u gledanje tada već "passe" serije... Hm... To mi baš nema nekog smisla. Na kraju krajeva, ne znaš koliko će neka serija trajati - hoće li biti sezonu-dvije ili deset sezona. Zar bi to onda značilo da ne bi ni Dextera odgledao, jer je jako pao nakon 4. sezone?

 

Al dobro - sto ljudi, sto ćudi. Volim uživati u seriji dok je dobra, a kad mi prestane biti dobra, prestanem gledati. Osim The 100, tako sam prestao gledati i Arrowa nakon nekih 4 sezone. Daredevila sam izdržao većinu prve sezone pa odustao, Jessicu Jones sam izdržao tek nekoliko epizoda. Ako bih se vodio recenzijama, i dalje bih ih gledao, tj. morao gledati. A ne pašu mi. A da mi ne pašu ne bih znao da ih nisam gledao. Kvaka 22. 

 

A neke serije te praktički traže da ih gledaš kad se emitiraju, kao npr. South Park i The Good Fight - odlična odvjetnička serija koja je dosta aktualna s temama koje obrađuje. Ako potraje npr. 5 sezona, te teme tada više neće biti aktualne kao danas, neće imati isti impact (iako će serija i dalje biti odlična).

 Donekle te razumijem ali ima toliko dobrih serija koje su završile sa snimanjem, i da nisu outdated tako da nije baš da si osuđen na nešto loše. OK South Park se referira na aktualne događaje ali to je serija koja nije story driven i ne ide u isti koš sa svim sponenutima. Meni samo nije jasno kako netko ima toliko vremena za uložiti u nešto i onda odustati od toga, pogotovo ako se radi o story driven seriji, gledaš nešto 30 sati i odustaneš, ne saznaš ni kraj serije niti objašnjenja. Što te to bar malo ne kopka?

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da vas pitam, jesam li ja postao elitisticko govno ili su serije generalno pale u kvaliteti dijaloga/glumaca strasno u zadnje vrijeme? Van nekih od najjacih serija tipa Westworld i GOT i nekih sporednijih kao The Terror, The Good Place i Happy, sve su prepune uzasno klisej dijaloga na razini teen drama.

Under the Dome, Superstitous, Lost in Space, cak i The Expanse i Altered Carbon, sve su prepune pretjeranog dramatiziranja.

"Ne Luka, ja nisam tvoj otac...ja sam tvoj djed...i baka...Luka, probudi se, nista od toga nije istina...jer Luka, ja sam tvoja mama...ali sam ti i brat."

Kako su GOT, WW, The Good Place, Happy i slicne serije uspjele stvoriti dijalog koji mozes zamisliti da je stvaran ili barem veoma ocito klisejiziran zbog humora, dok ogroman broj drugih serija gledas i pitas se tko je srednjoskolcima dao da pisu scenarij?

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 10:26 (sexytoiletpaper).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Iskreno ne vidim neki strašan pad. Serija ima više nego ikada, izbor je  ogroman i  onda je normalno da se  nadje svakakvog smeća. I što je najbitnije  baš zbog tog izbora nema potrebe gledati loše ili osrednje serije. Čim serija padne u kvaliteti drastično, prestajem sa gledanjem i idem na nešto  novo  A ako je loša od početka, sigurno  neću gledati cijelu sezonu. 

 

Nekad  sam bio osuđen na samo ono sto htv prikazuje, ali danas kad plaćam  HBO,  Netflix i Amazon +torrenti po potrebi, ne mogu  se zaliti na izbor. 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 12:24 (geronimo4661).
16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...
Meni samo nije jasno kako netko ima toliko vremena za uložiti u nešto i onda odustati od toga, pogotovo ako se radi o story driven seriji, gledaš nešto 30 sati i odustaneš, ne saznaš ni kraj serije niti objašnjenja. Što te to bar malo ne kopka?

Dok mi serija donosi zadovoljstvo - gledam je. Kad prestane donositi - (najčešće) prestajem je gledati. Pogotovo kad je riječ o serijama koje nemaju ili ne moraju imati kraja, kao što su Arrow i Jessica Jones, pa me tu baš i nema što kopkati. Znaš da će se te serije vrtjeti dok god budu dovoljno gledane.

 

Zar ne bi bilo ludo da je nastavim gledati i nakon što postane loša, pa da onda "potrošim" na nju još više vremena? Mislim da je tu stvar u tvojem doživljaju "potrošnje vremena" - dok god meni serija donosi zadovoljstvo, na to ne gledam kao da mi serija troši vrijeme. Trošiti mi vrijeme počne kad mi prestane donositi zadovoljstvo i potroši mi onoliko vremena koliko važem da li da je nastavim gledati ili odustanem od nje. Jedine dvije serije koje mi troše vrijeme, a da ih se trenutno mogu sjetiti kao takve, su The Walking Dead, čije sam pola zadnje sezone premotao, i Better Call Saul, koja me ubija sporošću i dosadnjikavošću, ali je po inerciji gledam zbog Breaking Bada (iako nisam siguran hoću li gledati i novu sezonu). I nekako mi se čini da mi The Crossing počinje trošiti vrijeme, jer se počela jako srozavati, tako da je lako moguće da ću i od nje odustati ako se ne popravi (ne, ne kopka me kako će završiti, jer će serija završiti ovisno o trenutnom stanju u trenutku kad se odluče otkazati je).

 

Odustao sam i od Fringea - nisam se mogao natjerati pogledati zadnju sezonu. Ne, nimalo me ne kopka kraj te serije niti objašnjenja jer mi je prestala donositi zadovoljstvo i nisam više bio investiran u likove i priču. Kopka me, odnosno kopkalo bi me kad je riječ o seriji koja mi je uspjela zadržati pažnju, kao recimo Rectify. Kod te serije me doista zanimalo kako će završiti, jer je ostala na visokom nivou do kraja, dok me recimo Orange is the New Black nije uspio zadržati i kod te serije me nimalo ne kopka (doduše, znam da je glavna akterica preživjela zatvor i napisala knjigu, tak da je serija zapravo samo odugovlačenje do toga).

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo i ja gledati The Terror. Kada sam prije par mjeseci pogledao trailer, jedva sam čekao da izađe. Najviše zato jer me mystery - horor serije i filmovi u zadnje vrijeme najviše privlače.

 

Međutim, kada sam počeo gledati seriju, ne znam, nije mi to, to. Ne kažem da je serija loša, dapače, ali jednostavno mi nema ono nešto što me vuče da je gledam. Ipak sam očekivao malo više. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

 Ok, imamo skroz drugačije poglede i to je isto ok 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo sam pogledao zadnju epizodu Riverdalea i sve što mogu reći je wow! Serija kao da postaje neki krimić/triler, izbio "rat" i samo u ovoj epizodi troje mrtvih i za još jednoga se ne zna, ali najvjerovatnije je i on mrtav. Jedva čekam zadnju epizodu sezone u četvrtak... 

 

Sad malo gledam na IMDb i ova zadnja epizoda ima najvišu ocjenu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.5.2018 22:52 (Marko :D).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Cobra Kai

Serija prati život Johnnyja Lawrencea, 30 godina nakon poraza od Larussa...živi neuredan život, sam, u trošnom stanu i stalno se prisjeća bolnog poraza, dodatno ulje na vatru dosipavaju reklame za Larussov autosalon koje se stalno vrte na radio postajama i tv-u.

Preporuka.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Noooooooooooooooooo! ☹

 

Brooklyn Nine-Nine Cancelled at Fox

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Noooooooooooooooooo! ☹

 

Brooklyn Nine-Nine Cancelled at Fox

 Nemogu virovat :(

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ali ima i dobrih vijesti, navodno će ili Hulu ili Netflix uzeti seriju i nastaviti dalje. 😀

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Ali ima i dobrih vijesti, navodno će ili Hulu ili Netflix uzeti seriju i nastaviti dalje. 😀

 hahaha ti nosiš loše vijesti i onda okreneš na odlične :D

11 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da, navodno se priča o tome kako bi Hulu mogao otkupiti prava, dok bi internacionalna prava mogao uzeti Netflix kako je Hulu samo u US. Vidio sam još i neku priču kako je i NBC u igri isto, što ne bi bilo toliko čudno jer su druge serije od producenata B99 (Office, Parks and Rec itd) na NBC. Nadam se da su glasine u pravu i da će ih otkupiti netko, bilo tko jer je to trenutno jedna od najboljih serija na tvu po meni osobno.

 

Bilo je i hrpu poznatih (osim jel, samih glumaca i tvoraca serije) koji su pružili podršku i tražili da se serija obnovi od Guillerma Del Tora, Mark Hamilla, Lauren Graham, Lin Manuel Mirande itd. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

I TBS se spominje kako su i oni zainteresirani; vidjet ćemo što će biti. Zadnja epizoda će se emitirati 20.5.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Odustali smo od gledanja na istom dijelu. Inače mi stvarno smeta što se gay parovi guraju u skoro svaku seriju bez apsolutno ikakve povezanosti sa pričom već se očito to forsira iz nekih drugih ciljeva. Ali Clarke i Lexa su bile finale The 100. 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Još loših vijesti. SyFy otkazao The Expanse. Produkcijska kuća koja snima seriju želi i dalje snimati, pa ima nade da se nastavi negdje drugdje.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dejo6 kaže...

Još loših vijesti. SyFy otkazao The Expanse. Produkcijska kuća koja snima seriju želi i dalje snimati, pa ima nade da se nastavi negdje drugdje.

 Kao prvo pusti me tih balkanskih sajtova koje prenose vijesti, kao drugo pocetak serije je bio zbunjujuc, ali jako zanimljiv, sada ova sezona nema blage veze s prvom, sve su nekako usporili.

http://www.aocsource.com/
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
WalterWolfy kaže...
dejo6 kaže...

Još loših vijesti. SyFy otkazao The Expanse. Produkcijska kuća koja snima seriju želi i dalje snimati, pa ima nade da se nastavi negdje drugdje.

 Kao prvo pusti me tih balkanskih sajtova koje prenose vijesti, kao drugo pocetak serije je bio zbunjujuc, ali jako zanimljiv, sada ova sezona nema blage veze s prvom, sve su nekako usporili.

 Jel ti problem izguglati prije nego bubneš

http://deadline.com/2018/05/the-expanse-canceled-syfy-after-three-seasons-to-be-shopped-1202388026/

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...
WalterWolfy kaže...
dejo6 kaže...

Još loših vijesti. SyFy otkazao The Expanse. Produkcijska kuća koja snima seriju želi i dalje snimati, pa ima nade da se nastavi negdje drugdje.

 Kao prvo pusti me tih balkanskih sajtova koje prenose vijesti, kao drugo pocetak serije je bio zbunjujuc, ali jako zanimljiv, sada ova sezona nema blage veze s prvom, sve su nekako usporili.

 Jel ti problem izguglati prije nego bubneš

http://deadline.com/2018/05/the-expanse-canceled-syfy-after-three-seasons-to-be-shopped-1202388026/

 Pa znam da se ukida i nisam na to govorio nego na balkanske sajtove koji se prave da zaraduju $, tipa napravis sajt o filmovima i serijama i onda nesto kao aktivan si na svakom forumu, a svaki drugi link baca na tvoju stranicu sa nekom vijesti. To su amerikanci odavno skuzili pa banaju takve ljude kojima je cilj samo da spamaju jedan te isti sajt, a ovdje na balkanu sve dozvoljeno.

http://www.aocsource.com/
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2018 21:01 (WalterWolfy).
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

NBC spasio Brooklyn Nine-Nine! 😊👍

 

https://twitter.com/nbc/status/995167604770652160

 

Robert Greenblatt iz NBC Entertainment je rekao "Ever since we sold this show to Fox I've regretted letting it get away, and it's high time it came back to its rightful home".

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
WalterWolfy kaže...
dejo6 kaže...

Još loših vijesti. SyFy otkazao The Expanse. Produkcijska kuća koja snima seriju želi i dalje snimati, pa ima nade da se nastavi negdje drugdje.

 Kao prvo pusti me tih balkanskih sajtova koje prenose vijesti, kao drugo pocetak serije je bio zbunjujuc, ali jako zanimljiv, sada ova sezona nema blage veze s prvom, sve su nekako usporili.

 Kao prvo, nitko te ne prisiljava da klikaš na sajtove koji ti se ne sviđaju, kao drugo, vidio sam vijest i tu podjelio, ne kužim u čemu je problem, nije da su nešto slagali.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Lucifer je otkazan također ako neko prati. Izgleda da će finale u ponedjeljak bit zadnja epizoda.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Finale lucifera vjerojatno najbolja epizoda do sad, a i ova prije nje isto jedna od najboljih. I bas danas procitam da je otkazana a takav cliffhanger je osto. Cito sam sad intervju s tvorcima i kazu da bi vrlo rado nastavili i cekaju ponude televizijskih kuca. a i fanovi su poludili, vec se milijun ljudi skupilo na twitteru. Nadam se da ce netflix mozda otkupit. 

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Cliffhanger je očajan ali istina je da su od 24 epizode valjale samo zadnje dvije. Ja se isto nadam da će neki drugi network preuzet seriju i odvest je u "dark" smjeru. Ali male su šanse da to bude Netflix.

16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Barry s Billom Haderom u glavnoj ulozi. Barry je bivši vojnik, aktualni plaćeni killer u depri, kojem učenje glume donosi smisao u život. Možda. I pred kraj sezone se počinje oblačiti ko Dexter. I izgleda ko Dexter.

 

Neobična serija - iako ju obično klasificirana kao komedija, kako odmiče kraju sezone, tako postaje bolja i tako se sve više udaljava od komedije i ide bliže drami, akciji, trileru. Pred kraj sezone počinje podsjećati na najbolje dane Breaking Bada. Topla preporuka.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice