Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.898.081
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Završio sa gledanjem The Haunting of Hill House.

Ne znam. Da me ne zanima ovakav mystery horror žanr, vjerojatno nebi ni nastavio gledati poslije par epizoda.

Previše su razvodnili, usporili radnju. Moglo je bez puno toga i sve je moglo stati u manje epizoda. Jump scare-ovi su dosta predvidivi. Atmosfera i sami likovi su dobri. 

 

Osobno, po meni ne zaslužuje tako visoko ocjenu. Daleko je to od loše serije, ali po meni prije zaslužuje 7.5/10, nego 8.9/10.

Ništa ne ostavljam nezavrš
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt6866266/?ref_=rvi_tt

 

nakon pogledane 2 ep mogu reci sve preporuke, Benicio del Toro i P Arquette odlicni.. jako zanimljivo...nazalost ep izlazi 1 na nedelju dana, ali ok..

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 7:09 (dadotb).
6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Poceo gledati Breaking Bad.Odlican pilot 
Nisam nikad prije gledao a svi govore jedna o najboljih serija.Vidit cemo 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
evang kaže...

Malo drugačija preporuka za one koje vole dokumentarce ratne tematike.

Youtube The Great War channel.

Kanal je krenuo 2014. godine na 100tu godišnjicu početka WWI,zapravo par tjedana ranije gdje se objasnio kontekst u kojemu se sve događalo.

Koncept je da prate iz tjedna u tjedan što se događalo prije 100 godina.

Pošto se već bliži kraju ima već 200njak+ epizoda,ali ako vas zanima preporučio bi kronološko gledanje.

Epizode su cca 10ak min + speicijal od isto 10ak min,tako da ispadne 2 epizode po tjednu.

Njihov originalni kontent,voditelj je amer tako da se lagano prati ,na početku izgleda malo socijalnije ali se popravi kad im se buđet popravio.

 

Za preporuku.

 Pogledao sve main epizode, to je bilo preko 35 sati materijala. Odlično, WW1 je stvarno zanemaren u odnosu na WW2 i teško je naći nešto ovakvo što obuhvaća cijeli rat u potpunosti. Jako dobro, 9/10. Ostala mi je hrpa special epizoda, neznam hoću li sve pogledati jer ih je stvarno sila. Inače Indy je krenuo s novim šestogodišnjim planom da na isti način odradi WW2 a obradio je i međuratni dio kroz posebne epizode.

Jako jako dobro za one koji vole povijest. Ako netko zna nešto slično a da se bavi korejskim ratom, indokineskim ratovima slobodno neka preporuči.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:17 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...
evang kaže...

Malo drugačija preporuka za one koje vole dokumentarce ratne tematike.

Youtube The Great War channel.

Kanal je krenuo 2014. godine na 100tu godišnjicu početka WWI,zapravo par tjedana ranije gdje se objasnio kontekst u kojemu se sve događalo.

Koncept je da prate iz tjedna u tjedan što se događalo prije 100 godina.

Pošto se već bliži kraju ima već 200njak+ epizoda,ali ako vas zanima preporučio bi kronološko gledanje.

Epizode su cca 10ak min + speicijal od isto 10ak min,tako da ispadne 2 epizode po tjednu.

Njihov originalni kontent,voditelj je amer tako da se lagano prati ,na početku izgleda malo socijalnije ali se popravi kad im se buđet popravio.

 

Za preporuku.

 Pogledao sve main epizode, to je bilo preko 35 sati materijala. Odlično, WW1 je stvarno zanemaren u odnosu na WW2 i teško je naći nešto ovakvo što obuhvaća cijeli rat u potpunosti. Jako dobro, 9/10. Ostala mi je hrpa special epizoda, neznam hoću li sve pogledati jer ih je stvarno sila. Inače Indy je krenuo s novim šestogodišnjim planom da na isti način odradi WW2 a obradio je i međuratni dio kroz posebne epizode.

Jako jako dobro za one koji vole povijest. Ako netko zna nešto slično a da se bavi korejskim ratom, indokineskim ratovima slobodno neka preporuči.

 Pogledaj si i ovo

https://www.youtube.com/playlist?list=PLrJhezgVqSI8mu7NZn8MFED4Gmh5XEoZH

 

Ili skini World War II in Colour ili Apocalypse: World War II i WW1

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao sam davno već Apokalipsu, ona je ok ali ne ide u dubinu i ima samo 6 epizoda. Pogledao sam ono što smatram najboljim dokumentarcem o WW2 uopće.

Sad me više zanimaju zaboravljeni ratovi poput korejskog i indokineskih.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:37 (Paolo Maldini).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledaj si i specijale,isplati se.

 

Znam za ovaj šta rade za WW2 ,ok mi je ali ni blizu TGW.

Jedino za preporuku šta mi pada na pamet ,ako volite obične klasične ,ono što bi se reklo "engleske dokumentarce" je Timeline ,to je nekakva produkcijska kuća koja radi dokumentarce za BBC i slično,baš klasika,onak cca 45-60min u trajanju ali profi snimljeno kao na telki,i uglavnom povijesni dokum. ne isključivo ratne tematike i uglavnom onako iz britanske perspektive.

 

Malo ću otić tu OT ali ako se već preporučaju nekakvi neslužbeni kanali sa kvalitetnim dokumentarcima bacite pogled na:

- World At War - već spominjano ali definitivno ponajbolji i najopsežniji prikaz WW2 koji sam ja osobno gledao 

- Russia's War: Blood Upon the Snow - ovo je išlo prije tipa 15ak god na HRT,WW2 iz Sovjetske perspektive 

 

Audio knjige od Antony Beevor-a:

- Stalingrad

- Berlin: The Downfall 1945

- D-Day: The Battle for Normandy

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 14:43 (evang).
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

StartUp upravo zavrsio prvu sezonu i preporucujem seriju! Ozark ali daleko bolje..., gledao sam tonu serija, filmova, smrti i ubijanja klanja i nema kakvih sranja nisam vidio ali jedno ubistvo u ovoj serij me toliko potreslo da mi je skoro dosla muka! Nije brutalno, nije krvolocno niti preterano ali toliko dobro odglumljeno da jos ne mogu doci sebi...

 

https://www.imdb.com/title/tt5028002/

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Pogledaj Sherlocka. Cast je odličan, Benedict Cumberbatch i Martin Freeman. Glavni lik ti je klasični "sveznalica" kao Mentalist ili House a po ovom što si naveo vjerojatno će ti se svidit.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

vrlo dobra

 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...

Pogledao sam davno već Apokalipsu, ona je ok ali ne ide u dubinu i ima samo 6 epizoda. Pogledao sam ono što smatram najboljim dokumentarcem o WW2 uopće.

Sad me više zanimaju zaboravljeni ratovi poput korejskog i indokineskih.

 Da li se isplati pogledati apokalipsu i the world at war ili je potonji dovoljan?

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gleda li tko The Manifest ? Jel dobra ? Gledao sam najavu i izgledala mi fkt interesantno.

Apoc
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Matoje kaže...
Paolo Maldini kaže...

Pogledao sam davno već Apokalipsu, ona je ok ali ne ide u dubinu i ima samo 6 epizoda. Pogledao sam ono što smatram najboljim dokumentarcem o WW2 uopće.

Sad me više zanimaju zaboravljeni ratovi poput korejskog i indokineskih.

 Da li se isplati pogledati apokalipsu i the world at war ili je potonji dovoljan?

 Ako možeš odvojit 25 sati za World at War, tu dileme nema. Savršenstvo od dokumentarca.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

My brilliant friend, odlična serija, sve pohvale. Neću namjerno ništa duljiti o njoj. Toplo preporučujem svima.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Dosao do kraja prve sezone Community-a. Ajme serija. Ako nastave s ovom kvalitetom lagano ide u top 5 sitcoma.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Good Doctor gotov (za sada). Sad sam krenuo gledati The Good Place. 😄

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
ilyaz97 kaže...
Dosao do kraja prve sezone Community-a. Ajme serija. Ako nastave s ovom kvalitetom lagano ide u top 5 sitcoma.

 Prve 3 sezone su odlicne. Poslije, meh.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
aleng3 kaže...
ilyaz97 kaže...
Dosao do kraja prve sezone Community-a. Ajme serija. Ako nastave s ovom kvalitetom lagano ide u top 5 sitcoma.

 Prve 3 sezone su odlicne. Poslije, meh.

 Da, kasnije malo kvaliteta padne, selili su se iz jedne u drugu televezijsku kucu, al svejedno isplati se pogledati, meni je i dalje bilo super, bas posebna i jedinstvena serija

http://trakt.tv/user/MjezZza
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne malo, nego pun q.

 

Pola glumaca fali, humor u banani. Novu sezonu nisam mogao pogledati do kraja, a prve 3 su mi nešto nenadyebivo.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
D3ViL kaže...

StartUp upravo zavrsio prvu sezonu i preporucujem seriju! Ozark ali daleko bolje..., gledao sam tonu serija, filmova, smrti i ubijanja klanja i nema kakvih sranja nisam vidio ali jedno ubistvo u ovoj serij me toliko potreslo da mi je skoro dosla muka! Nije brutalno, nije krvolocno niti preterano ali toliko dobro odglumljeno da jos ne mogu doci sebi...

 

https://www.imdb.com/title/tt5028002/

 

Thx, pogledao sve 3 sezone. Preporuka

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
castle - jbna serija, podsjeca malo na ostale krimi serije, tipa mentalist ili criminal minds
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Poceo sam gledati La Casa De Papel.

Skinuo prvu sezonu oko 14GB ima 13 epizoda, gledam na IMDb prva sezona pise 15 epizoda, gledam fajlove na drugom torrentu prije nego sto skinem isto 13 epizoda.

Moze li mi tko reci koliko tocno epizoda ima prva i druga sezona?

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
el.šef kaže...

Poceo sam gledati La Casa De Papel.

Skinuo prvu sezonu oko 14GB ima 13 epizoda, gledam na IMDb prva sezona pise 15 epizoda, gledam fajlove na drugom torrentu prije nego sto skinem isto 13 epizoda.

Moze li mi tko reci koliko tocno epizoda ima prva i druga sezona?

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Money heist(13+9) a moja ocjena dobra osmica .

16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ne sjećam se da je tko spominjao Sorry For Your Loss - dramska serija s Elisabeth Olsen u kojoj ostane bez muža. Duboka, teška, ali jako dobra serija. I fora stvar - može se besplatno pogledati preko Facebooka: https://www.facebook.com/sorryforyourloss/

9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Uf kad je Elizabeth i još su epizode po pol sata, pogledat će se.
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Code Black

Odlicna serija, svidjet ce se svima koji vole medicinske serije a i drugima, nazalost otkazana nakon 3. sezone koja je ja mislim cak i najbolja od svih 3. Odnosi i kemija izmedu određenih likova je stvarno odlicna, slucajevi koji dolaze u hitnu su zanimljivi i njihove price, a najvijetliji trenutak serije je po meni zadnjih 5 minute svake epizode, emotivno, inspirirajuce i poucno, bas feel good svaka epizoda. Uglavnom sve preporuke.

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 2:35 (maxy0).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Evil Access kaže...

Cobra Kai - Najbolja serija svih vremena.

 

 

                                STRIKE FIRST

                                 STRIKE HARD

                                  NO MERCY

 jučer (tj. danas) sam pogledao kompletnu sezonu do pola 5 ujutro. odlicna serija bez forsiranog humora! humor mi je tocno po mjeri i mom guštu (što se ne može reći za 99% serija čiji "humor" pokvari ionako lošu seriju). uglavnom, jako dobro!

14 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Idealist kaže...
Evil Access kaže...

Cobra Kai - Najbolja serija svih vremena.

 

 

                                STRIKE FIRST

                                 STRIKE HARD

                                  NO MERCY

 jučer (tj. danas) sam pogledao kompletnu sezonu do pola 5 ujutro. odlicna serija bez forsiranog humora! humor mi je tocno po mjeri i mom guštu (što se ne može reći za 99% serija čiji "humor" pokvari ionako lošu seriju). uglavnom, jako dobro!

 Dobra serija, a prve 2 epizode mogu se pogledati na youtubu, a ostalo je na youtube premiumu/red, ili kako već.  

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao Bodyguard - odlicna serija, preporuke. Britanci nadmasili konkurenciju, once again.

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice