Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.076
|
čitano: 2.889.983
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao The Passage nisam mogao stati, svih 10 epizoda redom :) Jako dobra serija, preporucujem!

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

konacno pogledao njemacku seriju dark. sto reci? serija je odlicna, gledao sam s njemackim audio(nisam ni pokusavao stavit na eng) i s obzirom da organski ne podnosim njemacki jezik uopce mi nije bilo problem gledat, stovise bas je dalo neku atmosferu. pri kraju sezone sam imao osjecaj da ce zavrsit s nekom vrstom cliffhangera, nisam nimalo ocekivo da ce zavrsit ovako kako je zavrsilo. mislim da su malo previse odugovlacili pri pocetku sezonu da bi onda u drugoj polovici sve islo malo prebrzo, tesko mi je malo bilo pohvatat sva tri timelinea i ko je tocno koji lik, jer neki imaju po tri glumca za jednog lika. mislim da cu ipak morat malo procesljat i ovu temu a i internet da mi neke stvari budu malo jasnije. 

preporucam gledanje, i jedva cekam sljedecu sezonu.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

konacno pogledao njemacku seriju dark. sto reci? serija je odlicna, gledao sam s njemackim audio(nisam ni pokusavao stavit na eng) i s obzirom da organski ne podnosim njemacki jezik uopce mi nije bilo problem gledat, stovise bas je dalo neku atmosferu. pri kraju sezone sam imao osjecaj da ce zavrsit s nekom vrstom cliffhangera, nisam nimalo ocekivo da ce zavrsit ovako kako je zavrsilo. mislim da su malo previse odugovlacili pri pocetku sezonu da bi onda u drugoj polovici sve islo malo prebrzo, tesko mi je malo bilo pohvatat sva tri timelinea i ko je tocno koji lik, jer neki imaju po tri glumca za jednog lika. mislim da cu ipak morat malo procesljat i ovu temu a i internet da mi neke stvari budu malo jasnije. 

preporucam gledanje, i jedva cekam sljedecu sezonu.

 

 

Najbolje odgledati jos jednom prije pocetka nove sezone, bar ja to planiram.Vec sada se ne sjecam dosta toga, a druga sezona bi trebala izaci negdje krajem 2019, znaci 2 godine nakon prve sezone.

 

Shtrafbat (2004)

 

Ruska serija o kaznjenickom odredu za vrijeme WW2.Situacija 1942 nije bila nikako dobra, te su osnovani ovakvi odredi u koje su poslani raznorazni prijestupnici, kriminalci, politicki zatvorenici a ti odredi su najcesce bili slani u prakticki  samoubilacke misije.I inace zivot sovjetskog vojnika nije vrijedio puno u WW2 sto je vidljivo po nevjerojatnim gubicima a pripadnici ovih odreda su bili jos potrosnija roba.Sve u svemu solidna i zanimljiva serija, iz vise razloga.Prvi je da je ovo bila tabu tema u sovjetskom savezu tako da se o tome i nije puno pricalo/snimalo a drugi bitan razlog je da su moderni ruski ratni filmovi uglavnom losi tako da je ovo vrijedan pokusaj.Nije to doduse razina band of brothers(pogotovo akcijski dio) ali svejedno je zanimljivo pogledati kako je to izgledalo iz sovjetskog kuta.

 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

 

Vani je pilot epizoda What We Do in the Shadows , serija nastala po istoimenom odlicnom filmu koji je  vecina vjerojatna pogledala. Uglavnom dobar pocetak, svidjelo mi se.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Love, Death & Robots - svaka epizoda priča za sebe/stand-alone, 18 epizoda, prva sezona

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Love, Death & Robots - svaka epizoda priča za sebe/stand-alone, 18 epizoda, prva sezona

 epizoda zima blue mi je posebno dobra, jednostavno vrhunski. serija je odlicna.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 16:06 (KIKI3ooo).
12 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel zna netko mogu li se još negdje nabaviti Bitange i princeze na DVD-u?

 

7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

It was a time for warm embraces, for smiles, for toasts and reconciliations, for renewing old friendships and making new ones, for laughter and kisses.
It was a good time, a golden autumn, a time of peace and plenty.
But winter was coming

 

 

 

JOS MALO!!! LETSSS GOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
5 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mislim da ce GoT biti super, ALI sa svime ja necu biti zadovoljan to je 100% jer toliko stvari trebaju ubaciti u 6 epizoda da je to nevjerojatno.

9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
WooOt kaže...

Mislim da ce GoT biti super, ALI sa svime ja necu biti zadovoljan to je 100% jer toliko stvari trebaju ubaciti u 6 epizoda da je to nevjerojatno.

 

a šta misliš kako je s knjigama, koji je to miks svega, netko je izračunao da knjiga ima oko 80 zapleta (usporednih radnji koje moraju biti završene), stotinu likova na nekoliko desetaka lokacija. pisac (GRRM) je rekao to sve riješiti u zadnje dvije knjige, svaka oko 1500 stranica ali to se čini nerealnim. u biti, suma sumarum svega je da je na kraju upitno koliko je genijalan pisac, svaka mu čast na mašti, ali ne gleda se kvaliteta pisanja samo u započinjanju radnje, već i u njenom završavanju, jer ako ti bez kontrole ubacuješ i štancaš nove likove i događaje onda dolazi do ozbiljnog zasićenja. 

 

puno će nam toga biti jasno sad iz serije, jer će se sada otkriti neke glavne postavke svijeta, od te magije, Drugih, zmajeva, tko je zapravo čije kopile i tko je živ a tko umro, tko vuče glavne konce u pozadini svega itd.

 

 

u svakom slučaju treba biti otvorena uma kad je u pitanju ova serija, odnosno kraj serije, nema tu jednog kraja i gotova priča. također nema tu ni konačnog osvajača prijestolja, igra prijestolja je konstanta i nikad nikom nije prijestolje potpuno sigurno, to je i jedna od poanti sage

7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja mislim da ce setaci na kraju sve pobiti i ostaviti vrlo mali broj ljudske populacije na planeti da se iz nje razvije neki bolji svijet. To bi mi imalo smisla, zbog razvrata i svega sto se pojavilo u svijetu i taj ce se ciklus ponavljati dok ljudi ne postanu normali i nerijese se zivotinjskih nagona.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
5 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Da, ali ne mozes u prvoj epizodi pricati o zmajevima i onda u zadnjoj epizodi tek vidit zmajeve. Ne moze se netko pojaviti iz vedra neba i proglasit sebe lordom tj glavnim na otoku. Ne moze onaj mali stark lutati cijelu seriju, ne pojavit se u jednoj sezoni i onda tek na kraju "kao shvatimo" tko je on, i kada pogledas sve sezone do sada sto je bilo s tim malim zanimljivo? Nista do prije kraja kada se to saznalo. Kada gledas aryu sada ne mozes shvatiti nista sto se tice maska opcenito, zapocela trening ubila ovoga-onoga i ona kao mali stark zanimljivo do zadnje sezone, ostalo nista. Djeca iz sume su napravila onoga kralja i onda odjednom mu ne mogu nista, ima tu hrpa ovakvih stvari koje se trebaju objasniti u zadnjoj sezoni i to me malo smeta, ne kazem da nece, ali kao sto sam rekao ima previse toga za objasniti jer se ne vrti sve oko da ce khalesi i jon ce saznati tko su jedan drugome, lannisteri protiv drugih, khalesi/jon protiv ledenih.

 

Mislim da ce na kraju:

 

1. Svi umrijeti

2. Khalesi ce roditi johnovo dijete, bit ce naravno time skipping i onda ce svi umrijeti osim toga djeteta koji ce opet time skipping biti kralj svega i sve ce biti lijepo i krasno.

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Good Doctor ima premali broj epizoda po sezoni, a serija je vrhunska. 😐

16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Meni se The Good Doctor čini precijenjenim. Realno, serija bi po svim aspektima trebala dobiti ocjenu tri, a čini mi se da je mnogi smatraju vrlo dobrom (ili čak boljom). Isprazni i predvidljiv medicinski procedural.
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Silicijska Dolina

Trenutno 5 sezona : https://www.imdb.com/title/tt2575988/

 

Preporuka, taman humora kak mi paše, radnja mi je zanimljiva, likovi su zakon svi do jednog.

 

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mozda je malo off topic, no pokusavam naci na netu da gledam Cobru 11, poznatu njemacku seriju no nema nista na torentima.Imaju neke stranice gdje se moze gledat ali nemaju sve najnovije epizode.Pa ako netko zna nek mi se javi u pm...

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
The good doctor serija kao serija je jos jedna u nizu serija o doktorima i bolnicama. Ali je meni dobra zbog radnje i dobrog glumca Freddie Highmora :D
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ko ima HBO 3, veceras repriza komplet prve sezone sjajne rumunske serije Sjene...pocinje od 23.20, od mene serija ima ocjenu 9/10

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

You vs Wild

 

nova Netflix interaktivna serija, s Bear Gryllsom... meni daleko bolje od bandersnatcha, ima vise i konkretnijih odluka, a nema zbunjujucih petlji i isforsiranih odluka (yeah ili fuck yeah)... bas zabavno zasad, pogledao prve dvije epizode

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ostaviti cu ovaj tab u browseru dok serija ne pocne. UZBUDJENJE JE NA VRHUNCU!!!

 

https://www.nextgot.com/

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.4.2019 23:52 (Evil Access).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Gledam true detective sezonu 3.Moram rec da je serija do sada uzasno spora. Dosao sam do trece epizode i sve je to moglo stat u jednu. Tek sad se nesto pocelo dogadjat.

Isto tako mi ide na zivce sto serija prati tri razliita vremena. Valjda su htjeli dobit dubinu s tim.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
9 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kill Frenzy kaže...

Gledam true detective sezonu 3.Moram rec da je serija do sada uzasno spora. Dosao sam do trece epizode i sve je to moglo stat u jednu. Tek sad se nesto pocelo dogadjat.

Isto tako mi ide na zivce sto serija prati tri razliita vremena. Valjda su htjeli dobit dubinu s tim.

 a dobili su....skoro veliko nista...mnogi su donijeli rano zakljucak nakon prve 2-3 ep pa poslije pola odustalo a pola pljuje...ja sam od prvih, odustao sam..dosadno, sporo, predvidljivo...

 

Gomorrah 4. sezona, nakon 3 epizode, sjajnoooo, cista 5 ca komplet serijal

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Westworld.S02E04... Serija teški šit?

STDiscovery.S02E03 - obrisano sa diska.

TrueDetective.S03E00 - neću ni trailer pogledat.

8 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
KIKI3ooo kaže...

Westworld.S02E04... Serija teški šit?

STDiscovery.S02E03 - obrisano sa diska.

TrueDetective.S03E00 - neću ni trailer pogledat.

 Sa prvim se i ja slažem

Za ovu drugu niti sam čuo a nit namjeravam :)

A za treću sezonu TrueDetectuva sam čuo da je tako tako.

Da je jedino prva sezona vrh vrhova,od radnje pa sve do muzike a isto tako donekle da je druga sezona ok.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 22:31 (Seki001).
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Što se tiče Westworlda, gluma i produkcija su i dalje odlični kao i u prvoj sezoni iako je zaplet odrađen dosta lošije. Svaka priča vezana za individualne likove navodi da će se nešto uskoro dogoditi i skreće pažnju sa toga da se ne događa apsolutno ništa. Srećom imaju dobre glumce kao neki balans lošijem pisanju u drugoj sezoni. Ako si pogledao prvu sezonu mislim da i dalje vrijedi pogledati i drugu, nije to baš toliko loše ipak. S obzirom što se sve danas snima, sigurno je daleko od "teški šit".

 

ST Discovery sam odustao u 2 epizodi. Nikad nisam gledao nijednu Star Trek seriju pa ne mogu reći hoće li se svidjeti starim fanovima i koja je razlika. Uglavnom meni se serija ne sviđa iako su mi sci-fi avanture najdraža tematika.

 

Što se tiče True Detective, nakon odlične prve sezone druga mi je bila teško razočaranje i odustao sam u pola 3 epizode. Također kao i ti nisam ni trailer za 3 sezonu pogledao. Ako ima neko da je gledao neka javi kakvi su dojmovi.

13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
"Nikad nisam gledao nijednu Star Trek seriju pa ne mogu reći hoće li se svidjeti starim fanovima i koja je razlika. Uglavnom meni se serija ne sviđa iako su mi sci-fi avanture najdraža tematika."

Jos nisam sreo osobu koja voli sf , a nije gledala st serije :) damn millennials :) (sala)
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

westworld druga sez? pogledo prvu epizodu jos kad je izasla tek, bilo mi je predosadno pa sam tad i presto gledat dalje. frend mi je reko da je odlicna cjelokupna pa sad cekam da krenem opet gledat, uvijek nesto dode ispred tog.

 

sto se TD-a 3. sezone tice, meni je bolja od druge, ali naravno losija od prve. dosta je spora radnja i mislim da bi bilo puno jace to sve da su imali dvije-tri epizode manje, tad bi bila cak i odlicna. ovako isto odlicna gluma, ali prespora radnja i dosta nepotrebnih stvari, isli su jako puno na odnos glavni lik-njegova zena umjesto da su se pozabavili bar malo sporednim likom koji je meni i najjaci lik u seriji. 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
True detective 3. Evo gledam zadnju epizodu i citam forum. Sporija od HŽ-a.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
7 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jos malo. WINTER IS COMING!!!

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice