Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk izdvojena tema

poruka: 6.740
|
čitano: 1.194.140
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
Davor kaže...
Nikad čuo za Rivers of Nihil, zvuči jako dobro ovako na prvu. Daj ispucaj još neke ovogodišnje favorite, svidjele su mi se i neke druge stvari koje si linkao. Jedini uvjet je da nema čistih vokala.

 

 ...nije to bas tako jednostavno, s obzirom na more bendova.... pratim ovu stranicu http://www.metalinjection.net/category/upcoming-releases/weekly-injection.... pa kad izadje nesto sto mi se svidi linkam... tak sam i sam naisao na Rivers of Nihil.... nisam bas u toku sa najnovijim bendovima, i samo kad naidjem na nesto dobro na prvo slusanje krenem kopat stara izdanja.... jos uvjek preferiram old school bendove.... a ovogodisnji favorit mi je bez dvojbe album Napalm Deatha - Coded Smears i Burn the Priest - Legion XX sa albumom obrada Melvinsa, SODa, Accuseda, Bad Brainsa, Ministriya....

Burn the Priest - Inherit the Earth (Accused)

Nervosa (tri opake curke iz Brazila) - Never Forget, Never Repeat

Asphyx - Death the Brutal Way

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 9:43 (Tallahassee).
13 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Horna - Kuolleiden Kuu EP

 

Behexen - Canto III - From the Devil*s Chalice

 

Nargaroth - Seven Tears Are Flowing To The River

 

 

 

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
11 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Clutch-How To Shake Hands,sa nadolazeceg albuma "Book Of Bad Decisions"

 

 

10 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Wormrot - Eternal Sunshine of Spotless Grind

Boreworm - Vile Husk

Agoraphobic Nosebleed - Not a Daughter

 

....Slave to the Grind trailer filma.....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 21:19 (Tallahassee).
10 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

..... suvereni vladar rock scene vec neko vrijeme - Jack White..... defitivno radi najbolje rifove van metala.... novi album je must....

 

edit: Princ Harry slusa thrash ..... https://www.muzika.hr/metalci-poznate-licnosti/

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2018 12:48 (Tallahassee).
13 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Može malo dobre stare progresive iz davne '69?

 

15 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Kao već izlizana fraza o feniksu — nekad se stvari moraju raspasti da bi iz njih nastalo nešto još bolje. Immortal je nakon (privatnog) kaosa i odlaska Abbatha nastavio tamo gdje su stali krajem 90ih — bezkompromisno i neopterećeno balck metal rokanje. Sviđa mi se "novi" Immortal i nadam se da će nastaviti u tom smjeru 🤘

Immortal — Northen Chaos Gods (2018)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Novi song od Behemotha

10 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

....stoneri se spajaju sa deathom.... rezultat je bolestan.... na zescim opijatima...

Drug Honkey - Sikening Wasteoid (inace pretendent za album godine....)

...nema jos dobrih profi uradaka sa ovogodisnjeg Obscene Extremea..... koja festa....

Napalmi i najludji SCUM

...masakriranje na ntu.. Carcass Reek of Putrefaction (4:04 mark).... blast beat perfekcija... najbolja death stvar ikad (sorry Bolt Thrower)....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 22:30 (Tallahassee).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
Tallahassee kaže...

....stoneri se spajaju sa deathom.... rezultat je bolestan.... na zescim opijatima...

Drug Honkey - Sikening Wasteoid (inace pretendent za album godine....)

...nema jos dobrih profi uradaka sa ovogodisnjeg Obscene Extremea..... koja festa....

Napalmi i najludji SCUM

...masakriranje na ntu.. Carcass Reek of Putrefaction (4:04 mark).... blast beat perfekcija... najbolja death stvar ikad (sorry Bolt Thrower)....

 Satiranje, Gutalax sam vidio nedavno — zakon; naježio se na Scum; satiranje Carcassa ipak možda BT mi je maaaalo ispred, al ni ne mogu to uopće razdvojiti. ND, ENT, Carcass i BT su mi svi ko jedno :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
Meni osobno je Bolt Thrower No1, s time da sam veliki fan old school švedskog death death metala tipa Entombed i Dismember. Carcass je naravno death metal klasik i super su ali mi je Bolt Thrower ipak dosta bolji 🎸😈
Tigar Krezumica
10 godina
protjeran
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
eterna luchar kaže...

 Satiranje, Gutalax sam vidio nedavno — zakon; naježio se na Scum; satiranje Carcassa ipak možda BT mi je maaaalo ispred, al ni ne mogu to uopće razdvojiti. ND, ENT, Carcass i BT su mi svi ko jedno :D

 ...si skuzio da vise nema Mitcha.... http://www.blabbermouth.net/news/napalm-death-frontman-isnt-sure-if-mitch-harris-will-tour-again-with-the-band/

metalni punker
10 godina
protjeran
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
fromcelltohell kaže...
Meni osobno je Bolt Thrower No1, s time da sam veliki fan old school švedskog death death metala tipa Entombed i Dismember. Carcass je naravno death metal klasik i super su ali mi je Bolt Thrower ipak dosta bolji 🎸😈

 ...bez sumnje su Throweri poseban bend.... mislio sam iskljucivo na linkanu verziju Reeka koju je bubnjar izveo savrseno.... malo je, jako malo bendova u metalu koji mogu ovako odsvirati uzivo.... jos jedan primjer, kakav od BT nisam mogao nazalost naci.... ownaju i publiku i stage i zvuk i jednostavno ownaju, i to lako....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 22:54 (Tallahassee).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
Tallahassee kaže...
eterna luchar kaže...

 Satiranje, Gutalax sam vidio nedavno — zakon; naježio se na Scum; satiranje Carcassa ipak možda BT mi je maaaalo ispred, al ni ne mogu to uopće razdvojiti. ND, ENT, Carcass i BT su mi svi ko jedno :D

 ...si skuzio da vise nema Mitcha.... http://www.blabbermouth.net/news/napalm-death-frontman-isnt-sure-if-mitch-harris-will-tour-again-with-the-band/

 Da, jesam već u nekim ranijim intervjuima skužio da ga nema na lajvu. Kontam, fali na lajvu njegov back vokal. Šteta, na sreću vidio sam ND s njim u Zagrebu 2005. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

.... black/death/grind - Knelt Rote - Oakland Usa.... i black/death - Portal - Australija..... brutala s kojom ne znam di je granica.... samo znam da su Knelt Rote otkrice godine....

Knelt Rote (4:32, valjda 0,000001% populacije moze ovo svarit)

Portal

 

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 22:52 (Tallahassee).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
Tallahassee kaže...

.... black/death/grind - Knelt Rote - Oakland Usa.... i black/death - Portal - Australija..... brutala s kojom ne znam di je granica.... samo znam da su Knelt Rote otkrice godine....

Knelt Rote (4:32, valjda 0,000001% populacije moze ovo svarit)

Portal

 

 Whoresnation - meni otkriće i vjerovatno jedan od najgrind albuma 2018. Baci uvo, napeto do jaja, produkcija taman, prljava ali opet kvalitetna. Ma ono satiranje..

 

 

Knel Rote nisam slušao, zvuči dobar kombo bm/dm/gc... Portal mi čak slično zvuči kao ovo bar je na tom tragu, iako čak se probija neka industrija i progresiva u pozadini po onom što sam čuo 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 10:42 (eterna luchar).
10 godina
protjeran
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
eterna luchar kaže...

 

 Whoresnation - meni otkriće i vjerovatno jedan od najgrind albuma 2018. Baci uvo, napeto do jaja, produkcija taman, prljava ali opet kvalitetna. Ma ono satiranje..

 

 

Knel Rote nisam slušao, zvuči dobar kombo bm/dm/gc... Portal mi čak slično zvuči kao ovo bar je na tom tragu, iako čak se probija neka industrija i progresiva u pozadini po onom što sam čuo 

 ....ako zelsi biti u toku, ovaj je decko mag..... najbolje od svega jako je elokventan, djeluje kao puno stariji i iskusniji kriticar..... ima hrpetinu ploca i faka se kuzi u extreme..... kome je black najdrazi svakako ga provjeriti jer mu je to najdrazi zanr i naci ce svasta novoga i dobroga u njegovim recenzijama.....

metalni punker
15 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Opet me ulovilo Trash ludilo i neka nostalgija ovih dana 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tigar Krezumica
7 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Sabaton + Ensiferum = Brothers of Metal

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2018 23:29 (Blackstorm).
10 godina
protjeran
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
fromcelltohell kaže...

Opet me ulovilo THrash ludilo

 

 Sacrilege - The Closing Irony

Misery - Lifeline (Sacrilege cover)

metalni punker
15 godina
neaktivan
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
Tallahassee kaže...
fromcelltohell kaže...

Opet me ulovilo THrash ludilo

 

 Sacrilege - The Closing Irony

Misery - Lifeline (Sacrilege cover)

 Opa, skupe pjesme kreću ;)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk
eterna luchar kaže...

 Opa, skupe pjesme kreću ;)

 Cerebral Fix - Culte des Mortes

Nausea - Smash Racism

Carnivore (za neupucene Peter Steeleov prvi band, tak da je type0negative velika promjena) - Angry Neurotic Catholics

Tomb Mold (2017??????) - Merciless Watcher (kontinuirani riff u stilu BT, Hail of Bullets, Asphyx)

 

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 20:25 (Tallahassee).
15 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

RISE OF THE NORTHSTAR - What The F***

 

 

RISE OF THE NORTHSTAR - Sound Of Wolves

 

 

RISE OF THE NORTHSTAR - Here Comes The Boom

 

Tigar Krezumica
10 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

...novi Hate Eternal.....

What Lies beyond

...u najezdi dvoclanih bendova ovaj iskace....

Mantar - Age of Apsurd

metalni punker
13 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Promakla mi nova stvar od Carpathian Forest

 

Likeim

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
10 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

....1989.... za danasnje pojmove, nedostizna godina.....

metalni punker
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 22:15 (Tallahassee).
13 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Unleashed - Before Creation Of Time

 

Napalm Death - Breed to Breathe

Build a man a fire, and he*ll be warm for a day. Set a man on fire, and he*ll be warm for the rest of his life.
15 godina
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

KRYN - The Silent

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 20:41 (AmonZero).
14 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

The Ramones - I Wanna Be Sedated


Let them taste the triple guns... Aye, Captain
15 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk

Dost zanimljiv srpski melo black/death Bane

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice