Mr. Robot

poruka: 34
|
čitano: 13.654
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Mr. Robot

Glavni lik, Malik, je nadareni programer sa poremećajem 'social anxiety' koji radi za veliku firmu koja se bavi softwareskom sigurnošću. Prilikom jednog od najvećih malicioznih hakerskih napada na firmu za koju radi otkriva 'pozivnicu' da se učlani u tajno društvo fsociety koje želi promjeniti svijet...

 

 

IMDB: ocjena 9,3 http://www.imdb.com/title/tt4158110/

 

 

Čudim se kako nitko još nije otvorio temu na ovu seriju jer mi je stvarno fantastična. Trenutno je izašlo tek 5 epizoda i serija se već vrti po TOP listama torrent stranica.

EUNE: Ferritin
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mr. Robot

Serija je stvarno super, sviđa mi se. Nadam se da prva sezona bude imala barem 20ak epizoda. 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Mene isto cudi da nema vec team.

 

Serija mi je iskreno u top5 najboljih koje sam pratio za sad.

BCko
11 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Odlicna serija zasad, uz jednu rupu..... hakeri ne mogu smislit gnome

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
11 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Kome se svidja Ghost in The Shell, Fight Club, Catcher in The Rye i slicno, serija ce leci odlicno...

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
14 godina
offline
Mr. Robot

Zadnja epizoda... Nemam pojma što se događa. Totalni mind fuck.

 

Jel mu stari na kraju živ? Jeli Mr. Robot netko stvaran ili je on to samo zamišljao cijelo vrijeme? 

EUNE: Ferritin
15 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Serija je teška depresija, mogla bi se svidjeti fanovima true detectivsa.

Ok je napravljena, unutanji monolozi glavnog lika su super, ali osim toga ništa posebno.

Priča je plitka, likovi crno-bijeli i neuvjerljivi, mjesta radnje ružna i depresivna...

firme se zovu Evil corp. i All Safe  wtf??!

pogledao sam jedno 5-6 epizoda i još se ništa nije desilo, kao da čekam da zakuva kava, a zaboravio upalit plin.

15 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Gledao,nisu mogli nac goreg glumca za tu ulogu,uopce mi se ne uklapa :/

--------------------------------------------------------------------------------------------
11 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Pa jeste li vi ozbiljni

Od pocetka se jasno vidi da je Mr. Robot njegov alter ego, tj da je Elliot lud. Tko je pogledao Fight Club moze vidjeti slicnost, npr kad jedan prica drugi ga gleda, te vise puta doslovno zamjene mjesta u prostoru. I firma se ne zove Evil corp nego E-Corp, i on u prvoj epizodi jasno kaze da je njegovo unutarnje programiranje naziva e-corp u evil corp (zbog toga sto su mu ubili oca).

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
14 godina
offline
Mr. Robot

Finale je odgođeno za idući tjedan zbog današnja 2 ubojstva u SAD-u.

 

link

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Re: Mr. Robot
ph3nom_gamer kaže...

Finale je odgođeno za idući tjedan zbog današnja 2 ubojstva u SAD-u.

 

link

 NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

14 godina
offline
Re: Mr. Robot
lazy_punk kaže...

Pa jeste li vi ozbiljni

Od pocetka se jasno vidi da je Mr. Robot njegov alter ego, tj da je Elliot lud. Tko je pogledao Fight Club moze vidjeti slicnost, npr kad jedan prica drugi ga gleda, te vise puta doslovno zamjene mjesta u prostoru. I firma se ne zove Evil corp nego E-Corp, i on u prvoj epizodi jasno kaze da je njegovo unutarnje programiranje naziva e-corp u evil corp (zbog toga sto su mu ubili oca).

 Slažem se s tobom. Pola ekipe ovdje nema pojma što se događa u seriji niti kako radnja ide.

Tužno, ali ako niste shvatili, pogledajte još jednom sve..

Meni se osobno dopada glavni glumac i njegov karakter baš zbog toga jer je glumio u The War at Home i to je bila humoristična serija. Ovdje prikazuje kako može odglumiti i ozbiljnije likove i to bez pola frke. Čovjek je majstor.

Na komentar da je serija teška depresija i da je priča plitka mogu samo reći da nisi u pravu i da nisi razumio niti 20% odgledanog filma. Što se tiče crno/bijelo to je tehnika snimanja korištenja i to je štih serije.

 

 

!SPOILER ALERT!

@Ferritin Njegov otac nije živ, umro je. Mr Robot je sam glavni glumac. To je taj kontrast između pritisnutih osjećaja i sjećanja (točnije kada se on izgubi pa se mora prisjećati)-Na drugu ruku, rekao bih da pati i od šizofrenije(ali nisam ziher)

http://www.twitch.tv/hypersonicfox
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2015 4:36 (WithSkill).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mr. Robot
WithSkill kaže...
lazy_punk kaže...

Pa jeste li vi ozbiljni

Od pocetka se jasno vidi da je Mr. Robot njegov alter ego, tj da je Elliot lud. Tko je pogledao Fight Club moze vidjeti slicnost, npr kad jedan prica drugi ga gleda, te vise puta doslovno zamjene mjesta u prostoru. I firma se ne zove Evil corp nego E-Corp, i on u prvoj epizodi jasno kaze da je njegovo unutarnje programiranje naziva e-corp u evil corp (zbog toga sto su mu ubili oca).

 Slažem se s tobom. Pola ekipe ovdje nema pojma što se događa u seriji niti kako radnja ide.

Tužno, ali ako niste shvatili, pogledajte još jednom sve..

Na komentar da je serija teška depresija i da je priča plitka mogu samo reći da nisi u pravu i da nisi razumio niti 20% odgledanog filma. Što se tiče crno/bijelo to je tehnika snimanja korištenja i to je štih serije.

 

 

 Nije shvatio nitko to nije čitao po internetu što se dešava jer je serija napravljena tako da ne skužiš dok ne pogledaš 8.-9. epizodu.

Jesi li ti skužio što se dešava u šestom čulu ili klubu boraca na samome početku?

 

Uglavnom kad sam vidio da im je to veliki zaplet, odustao sam od gledanja.

 

Također nisam primjetio da je korištena crno-bijela tehnika snimanja :P

 

11 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Misljenja o kraju sezone? Ja zadovoljan... Druga ce se pratiti.

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
16 godina
offline
Mr. Robot

Preglupa epizoda, steta kad se redatelji pogube u svojim idejama. Ovo je jedna od onih sto je pisac htio reci.. 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mr. Robot
malak kaže...

Preglupa epizoda, steta kad se redatelji pogube u svojim idejama. Ovo je jedna od onih sto je pisac htio reci.. 

 

Poprilicno je jasno sto je pisac htio reci Moja preporuka ti je pogledaj ponovno, pazljivije

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
16 godina
offline
Mr. Robot

Mislim da me nisi shvatio. Razumio sam ja sta je u seriji nego nisam razumio zasto je uopce redatelj pravio ovu epizodu kad je cista preslika prosle i sto se tice radnje...nista novo. Jos akonse Tyrell pojavi na vratima..

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mr. Robot
malak kaže...

Mislim da me nisi shvatio. Razumio sam ja sta je u seriji nego nisam razumio zasto je uopce redatelj pravio ovu epizodu kad je cista preslika prosle i sto se tice radnje...nista novo. Jos akonse Tyrell pojavi na vratima..

 

 Onda se u tom slucaju ne bih bas slozio... "Whiterose", Angela (njezina promjena...).. Doduse jest epizoda siromasna, ali nije beznacajna.

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
12 godina
offline
Mr. Robot

Ja došao do 3. epizode di onaj like guzi onog zaposlenika i na kraju u sadomazo maniri pegla trudnu ženu na krevetu!!

WTF??

 

AUDIOFIL
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mr. Robot
volegradele kaže...

Ja došao do 3. epizode di onaj like guzi onog zaposlenika i na kraju u sadomazo maniri pegla trudnu ženu na krevetu!!

WTF??

 

 Takvi su ti ambiciozni karijeristi

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
10 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot
Stvarno super serija koga zanimaju ove stvari, nije kao u vecini filmova neko "ne realisticno" hakiranje
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mr. Robot

Kada dolazi druga sezona?

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
offline
Re: Mr. Robot

Sljedece godine (g)

 

 

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
14 godina
offline
Mr. Robot
Season 2 Premiere - Srijeda,  13.07
Također, nova sezona će imati 12 umjesto dosadašnjih 10 epizoda.
EUNE: Ferritin
11 godina
offline
Re: Mr. Robot
Ferritin kaže...
Season 2 Premiere - Srijeda,  13.07
Također, nova sezona će imati 12 umjesto dosadašnjih 10 epizoda.

 

Do jaja, prije 2-3 mjeseca pogledao cijelu prvu sezonu, serija nije top ali zarazna i zanimljiva za gledanje.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Mr. Robot
Ferritin kaže...
Season 2 Premiere - Srijeda,  13.07
Također, nova sezona će imati 12 umjesto dosadašnjih 10 epizoda.

 Ferritin super da si otvorio ovakvu temu, veliki sam fan Mr.Robota dosta je realan.

 

Nadam se da će nadolazeća sezona biti još bolja :D

Greetings
13 godina
offline
Mr. Robot

Vrhunska serija! Pogledao cijelu sezonu u jednom danu vjerovali ili ne. Odlična gluma, pogotovo glavnog glumca. Sutra kreće druga sezona ako se ne varam 

Battlenet ID: Mogy#2560
8 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Doduše, neznam kuda će dalje krenuti serija. Neće valjda glavni lik krenuti u rekonstrukciju uništenoga?

https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
9 godina
neaktivan
offline
Mr. Robot

Ma serija je odlična, cijela radnja je jeziva, Rami kao glumac je otkinuo na nivou

11 godina
offline
Mr. Robot

tek sada nakon pete epizode druge sezone serija je uhvatila zamah kao cijela prva sezona. inače su mi prve 3 epizode ove sezone bile predosadne. sada je to-to

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice