Mućke (Only Fools & Horses)

poruka: 265
|
čitano: 139.804
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

Ljudi, jucer nista na HRT2, danas po rasporedu cini se opet nista... Koji je njima *rac?

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)

Gotovo je, nema više mućki! Zadnja epizoda je bila prekjučer.Plač

16 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

Pa nije ono zadnja...

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)

Je, zadnja je, nažalost.

16 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

Cek, gledao sam davno, ali sjecam se da su se oni u jednoj epizodi obogatili i da je Del Rodneyu kupio Rolls Royce. To je mozda neki film kao nastavak ili?

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
16 godina
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Cevi kaže...

Je, zadnja je, nažalost.

Zadnja je valjda od ovih što emitiraju, ali HTV ima sve snimljene epizode i ovo nije bilo ni blizu zadnje.

 

Valjda je to ljetna shema "samo da se popuni raspored" i sad neće pustit do kraja.. Neodlučan

 

 

@Pudge:

 

Nije film, to su zadnje epizode...

 

 

 

EDIT:

 

Evo, sad sam se informiro na Wiki-u

 

Te zadnje epizode di dobe keš itd. su Specijali..  Nije službena sezona, ali ima dosta epizoda i nije film. Znači HRT nam je pustio do kraja sedme (i posljednje) sezone bez specijala.

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 12:38 (zv'jer2).
16 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

Vidim da fali dosta...

 

Nego, jeste li primijetili kako se ona epizoda sto je isla prekjucer snimana dosta poslije prethodnih. Pogledajte kako je Rodney ostario, Del posijedio, Denzil "pobijelio"Smijeh, Boycieju brkovi posijedili.

 

I pogledajte Mecku E-klase koja je vozila Dela, Raquel i Damiena na onaj kviz.Smijeh 

 

edit: potpisujemo peticiju: HOCEMO SPECIJALE NA HRT!!!Smijeh

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 12:41 (Pudge).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)

Ne, zadnja epizoda je 63 Sleepless in Peckham, to je epizoda kad su dell i rodney bankrotirali  jer je del nagovorio rodneya da sad kad su milijunaši mogu biti sljedeće godine milijarderi ako kupe dionice, i naravno sve su popušili.

16 godina
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Cevi kaže...

Ne, zadnja epizoda je 63 Sleepless in Peckham, to je epizoda kad su dell i rodney bankrotirali  jer je del nagovorio rodneya da sad kad su milijunaši mogu biti sljedeće godine milijarderi ako kupe dionice, i naravno sve su popušili.

Pa da, to je Christmas Special, ne spada u službenu sezonu serije.

 

Zadnja (sedma) sezona je do kraja puštena sad na HTV-u, samo bez tih specijala...

I onda je došao taj neki jebeni zvuk koji je uništio cijeli svijet.!
16 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

A hebemu mozda ih i puste. Stvarno mi se neda sada visit po torrentima.

"Oh, yeah, it was sooo easy, I can't believe it... No, it wasn't" (Mika)
15 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

dobra serija kao ova nikad više neće biti snimljena.

ja bi da je 500 epizoda, bio bi zadovoljan tek tad.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
protjeran
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
djdomi kaže...

dobra serija kao ova nikad više neće biti snimljena.

ja bi da je 500 epizoda, bio bi zadovoljan tek tad.

Sve mora imati kraj jer autorima ponestane inspiracije tako da je bolje da ih je samo 63 neg jos 100 glupih

I live to die another day
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
SUPER :) kaže...
djdomi kaže...

dobra serija kao ova nikad više neće biti snimljena.

ja bi da je 500 epizoda, bio bi zadovoljan tek tad.

Sve mora imati kraj jer autorima ponestane inspiracije tako da je bolje da ih je samo 63 neg jos 100 glupih

ma i njihova najjadnija fora u seriji je bolja nego najbolja u nekoj drugoj :)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
SUPER :) kaže...
djdomi kaže...

Sve mora imati kraj jer autorima ponestane inspiracije tako da je bolje da ih je samo 63 neg jos 100 glupih

  Ma John Sullivan bi mogao napraviti još dosta kvalitetnih epizoda, samo je problem što je grandad umro, pa uncle albert, pa Mike (vlasnik puba), i svi su ostarili.

15 godina
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Pudge kaže...

Vidim da fali dosta...

 

Nego, jeste li primijetili kako se ona epizoda sto je isla prekjucer snimana dosta poslije prethodnih. Pogledajte kako je Rodney ostario, Del posijedio, Denzil "pobijelio"Smijeh, Boycieju brkovi posijedili.

 

I pogledajte Mecku E-klase koja je vozila Dela, Raquel i Damiena na onaj kviz.Smijeh 

 

edit: potpisujemo peticiju: HOCEMO SPECIJALE NA HRT!!!Smijeh

 

zv'jer2 kaže...
Cevi kaže...

Ne, zadnja epizoda je 63 Sleepless in Peckham, to je epizoda kad su dell i rodney bankrotirali  jer je del nagovorio rodneya da sad kad su milijunaši mogu biti sljedeće godine milijarderi ako kupe dionice, i naravno sve su popušili.

Pa da, to je Christmas Special, ne spada u službenu sezonu serije.

 

Zadnja (sedma) sezona je do kraja puštena sad na HTV-u, samo bez tih specijala...

Znači ovako, prvih pet godina snimanja je na kraju svake sezone(4) snimljen po jedan specijal (4 ukupno - prikazani na hrt-u), nakon 5. i 6. sezone je snimljeno ukupno još 5 specijala (prikazani na hrt-u), nakon sedme i posljednje sezone snimljeno je još 10 specijala od kojih je na hrt-u bilo 6-7 (nisam 100% siguran, zadnju sam gledao Heroes and Villains a bile su još jedna ili dvije poslije nje), hrt ukupno nije pokazao maksimalno 4 specijala.

 

Inače gledao sam svaku regularnu epizodu po 20-tak puta :D (u zadnjih 10-tak godina), osim specijala njih sam gledao po 10-tak puta, nešto sam gledao na hrt-u a ostatak na dvd-u koju kolekciju još uvijek posjedujem i sada je samo ponekad je zavrtim. :D

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
14 godina
protjeran
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Cevi kaže...
SUPER :) kaže...
djdomi kaže...

Sve mora imati kraj jer autorima ponestane inspiracije tako da je bolje da ih je samo 63 neg jos 100 glupih

  Ma John Sullivan bi mogao napraviti još dosta kvalitetnih epizoda, samo je problem što je grandad umro, pa uncle albert, pa Mike (vlasnik puba), i svi su ostarili.

Znam to je full staro.Primjetio sam da hrt pusta seriju A touch of frost u njoj glumi delboy samo je full star.

I live to die another day
15 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

kak je meni bilo čudno u onoj epizodi. gledam, šta će rodney ovako čudan..ono svi ostarili.. haha

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

Ja sam neki dan gledao na hrtu program i pisalo je da se u nedelju prikazuju epizode 7 i 8 od 10. Znači trebali su još prikazati dvije epizode, ali izgleda neče.

Ako mi navjerujete pogledajte sami evo

16 godina
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Jack Sparrow kaže...

Ja sam neki dan gledao na hrtu program i pisalo je da se u nedelju prikazuju epizode 7 i 8 od 10. Znači trebali su još prikazati dvije epizode, ali izgleda neče.

Ako mi navjerujete pogledajte sami evo

To je raspored za prekjučer. Da, prikazali su dvije epizode (nažalost, snimio sam samo drugu, a prvu se nadam da ću pogledati u reprizi u petak)

15 godina
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
denix kaže...

To je raspored za prekjučer. Da, prikazali su dvije epizode (nažalost, snimio sam samo drugu, a prvu se nadam da ću pogledati u reprizi u petak)

Pa znam da je raspored za prekjučer.

Dao sam ga da vidite da u rasporedu piše da su to prikazane epizode 7 i 8 od 10(ogledaj na sliki sam označio). Još bi trebali prikazati onda 9 i 10 od 10, ali izgleda to nikad neče.

16 godina
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Jack Sparrow kaže...
denix kaže...

To je raspored za prekjučer. Da, prikazali su dvije epizode (nažalost, snimio sam samo drugu, a prvu se nadam da ću pogledati u reprizi u petak)

Pa znam da je raspored za prekjučer.

Dao sam ga da vidite da u rasporedu piše da su to prikazane epizode 7 i 8 od 10(ogledaj na sliki sam označio). Još bi trebali prikazati onda 9 i 10 od 10, ali izgleda to nikad neče.

aha, ispričavam se, nisam čitao sa razumijevanjem Izlanuo seSramim se

13 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Ako je netko gledao epizodu kada je prodavao foru "kako da ti okrenem ruke bez da ih diram" fora je genijalna! :)
14 godina
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Asimptota kaže...
Ako je netko gledao epizodu kada je prodavao foru "kako da ti okrenem ruke bez da ih diram" fora je genijalna! :)

slusam...

Google IS your friend!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
Asimptota kaže...
Ako je netko gledao epizodu kada je prodavao foru "kako da ti okrenem ruke bez da ih diram" fora je genijalna! :)

 

Sjećam se toga, ali ne mogu se sjetiti kako je fora točno išla? Ajde baci neki link na Y/T-u?

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
vlad0 kaže...
Asimptota kaže...
Ako je netko gledao epizodu kada je prodavao foru "kako da ti okrenem ruke bez da ih diram" fora je genijalna! :)

 

Sjećam se toga, ali ne mogu se sjetiti kako je fora točno išla? Ajde baci neki link na Y/T-u?

ispruži ruke.. ma ne, na drugu stranu.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
vlad0 kaže...
Asimptota kaže...
Ako je netko gledao epizodu kada je prodavao foru "kako da ti okrenem ruke bez da ih diram" fora je genijalna! :)

 

Sjećam se toga, ali ne mogu se sjetiti kako je fora točno išla? Ajde baci neki link na Y/T-u?

Delboy: Mike i can make you turn your hands without touching them"

Mike: "Alright, go on!" /Ispruzi Mike ruke/

Delboy: "No the other way around"/Mike ih okrene i ovaj mu da pet funti, a Triger ih gleda sa strane pa je isto foru proda Rodneyu/

 

Steta sta nema vise epizoda, ekipa je fenomenalna!

 

15 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

Ja sam odvalio kad su poslije onog gay kluba došli u neki drugi i upoznali dvije trebe:

 

Treba: Rodney, do you prefered grass or astroturf?

Rodney: I don´t know. I didn´t smoke astroturf.

World Championships: 7, GP started: 264, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,415
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke (Only Fools & Horses)
F1-IVO kaže...

Ja sam odvalio kad su poslije onog gay kluba došli u neki drugi i upoznali dvije trebe:

 

Treba: Rodney, do you prefered grass or astroturf?

Rodney: I don´t know. I didn´t smoke astroturf.

Ma meni su najbolji kad za*ebaju Boyci-a...svaki put padnem sa stolice kad njemu nesto prebace.

 

Kad su kod Kineza saznali da Marlin nemoze zatrudnit jer je Boycie "low on count"

 

Delboy: What about that, Boycie beeing a Jaffa!

Rodney : Jaffa ?

Delboy: Yea, you know seedless!

 

Evo nekih

na Boyciev racun!

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 22:41 (JackD).
15 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

za boyciea: preuranjen svršetak :)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
neaktivan
offline
Mućke (Only Fools & Horses)

Posto zadnje 3 epizode nisam gledao nikad (ni na HRT-u sad) gledam ih na youtube.

Dosao sam do zadnje epizode (Time On Our Hands) i ne mogu ju do kraja odgledati. Stisce me za srce i ne mogu vjerovati da je toj seriji dosao kraj.Plač

 

znam da je zadnja epizoda emitirana 96e (ne racunajuci ove iz 2001.,2002. i 2003.) ali bas je neugodan osjecaj gledati zadnje minute i znati da je to kraj.

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice