Najbolji horor film

poruka: 493
|
čitano: 248.773
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Frontiere(s), (francuski film) nije najstrašaniji film koji sam gledao, ali neda mi se ponavljati već navedene horore.

Uglavnom, film je totalni (gore), ostao sam šokiran i traumatiziran brutalnim prizorima. Možda će neki pomisliti da je film (lovački), ali vjerujem da se u svakom od nas krije isti onaj  pravi, istinski, životinjski nagon za preživljavanjem.

Neću iznositi detalje filma, ali jedna preporuka, gledajte ga sami sa slušalicama na ušima poslije pola noći. Predobro.

 

Post možda djeluje malo zbunjujuće, ali nakon što pogledate film sve će vam biti jasno.

 

 

Athlon64 3800+ @2400, 2×1gb Transcend Asus8800gt, AsusA8N SLI,
16 godina
offline
Najbolji horor film

Po meni najbolji horor je The Shining (Isijavanje) od Stenlija Kjubrika sa Dzek Nikolsonom u glavnoj ulozi.

 

 

Heeere's Johnny!

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Van Helsing

 

EDIT  

Nisam siguran je li to 100% horor

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 6:36 (Black Vision).
15 godina
offline
Najbolji horor film

Krug,Strah u ulici brijestova

http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png http://img440.imageshack.us/img440/1372/341214821329xd0.png http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

ne znam, ne gledam takve filmove, al više volim neke poremećene psihopate, npr. serijel o dr.Hannibalu Lecteru i posebno bih istaknuo serijal Mrak film

http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Egzorcist.

16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

moram! jos dodat Calvaire i À L'Intérieur

PlačMršti sePlač

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2008 13:24 (r3d3f1n3).
16 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Vecina filmova koje ste nabrojali nisu losi. Neki nisu strasni, nego su samo gnjusni (Saw4 - obdukcija na pocetku filma).

Neki bas i ne spadaju u horore (Van Helsing, Mrak Film ...)

 

Osobno sam se usrao na Krugu, Egzorcistu, Istjerivacu davla.

Ali definitivno najjaci horor mi je The Omen (original).

 

Samo da napomenem da mi je Strava u ulici brijestova bio jedan od prvih horora koje sam pogledao, pa mi je ostao u lijepom sjecanju.

Freddy je zakon.

Spomenuo bih i Ralje (koje ne spadaju u horor), ali kad sam ih pogledao kao mali bilo me strah ici u vodu (rijeku, ne more) Osmijeh

 

X-Files su imali nekoliko prilicno napetih epizoda. Ostala mi je u sjecanju jedna od prvih gdje su imali posla s "vragom" u nekoj srednjoj skoli.

Na kraju epizode je krasopisom pisalo na skolskoj ploci "Bilo mi je lijepo poslovati s vama".

 

Istakao bih i seriju Supernatural. Sve epizode koje imaju veze s malim curicama. Svi koji su gledali se sigurno sjecaju izjave jedne "male curice".

Mamice ja sam gladna. Osmijeh Gledano s moje tocke gledista, vise me strah malih curica nego Krugera i Jasona zajedno Šutim

15 godina
offline
Najbolji horor film

 The Blair Witch Project

Legendaran horor

http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png http://img440.imageshack.us/img440/1372/341214821329xd0.png http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
"28 dana kasnije" i "Ja sam legenda"
Idem na faks kako bi bio pametan, a ne zato što sam pametan...
16 godina
moderator
offline
RE: Najbolji horor film
Ad4pt3r kaže...

 The Blair Witch Project

Legendaran horor

Osobno sam bio jako razocaran tim filmom - jedva sam ga odgledao do kraja i kad je dosao kraj, bilo mi je jako zao vremena provedenog pred ekranom. Nekako sam dojma da covjek mora vjerovati u vjestice da bi mogao prozvakati taj film.
15 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Zašto?Film je donio nešto novo.Izgleda tako stvarno.Nema čudovišta,amaterski kutovi snimanja i dobra prića.Izgleda kao da se zbilja dogodilo,a ne ko večina horora koji natrpaju 200 zombija ili sl. koji gradom kolju sve.več prožvakano milijun puta.

http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png http://img440.imageshack.us/img440/1372/341214821329xd0.png http://img237.imageshack.us/img237/8337/801214821455cj9.png
15 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

The Descent, They, Death of Ian Stone.

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
doxy kaže...

The Descent, They, Death of Ian Stone.

 
The Descent je brutala Namigiva

ja bi dodao jedan koji možda mnogi nisu gledali a to je Art of the devil 2 i [REC]
ostao sam bez teksta na oba filma
16 godina
moderator
offline
RE: Najbolji horor film
Ad4pt3r kaže...

Zašto?Film je donio nešto novo.Izgleda tako stvarno.Nema čudovišta,amaterski kutovi snimanja i dobra prića.Izgleda kao da se zbilja dogodilo,a ne ko večina horora koji natrpaju 200 zombija ili sl. koji gradom kolju sve.več prožvakano milijun puta.

Inovativan jest - to mu se ne moze osporiti - ali mi se cini da je to jedino zbog cega bi ga se trebalo pogledati. Strasno mi je dosadan. I to je to. Osmijeh
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Moram dodat jos jedan dragulj od filma kojeg sam izostavio Salò o le 120 giornate di Sodoma.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Chaky kaže...

Osobno sam se usrao na Krugu, Egzorcistu, Istjerivacu davla.

Ali definitivno najjaci horor mi je The Omen (original).

 Ja pogledo neki kratak insert Egzorcista na youtube, i vise mi nikad nije palo na pamet da takvo sta uradim, a pogotovo ne da pogledam cijeli film, hehe :P
Chaky kaže...
Vise me strah malih curica nego Krugera i Jasona zajedno Šutim
 Istina, sve vise horora koristi taj "fazon", al uvijek pali :D
Mislim da necu nikad zaboraviti onu malu iz Kruga i Almu iz F.E.A.R.-a (mada to nije film) :D
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
moderator
offline
RE: Najbolji horor film
bubach1211 kaže...

Frontiere(s), (francuski film) nije najstrašaniji film koji sam gledao, ali neda mi se ponavljati već navedene horore.

Uglavnom, film je totalni (gore), ostao sam šokiran i traumatiziran brutalnim prizorima. Možda će neki pomisliti da je film (lovački), ali vjerujem da se u svakom od nas krije isti onaj  pravi, istinski, životinjski nagon za preživljavanjem.

Neću iznositi detalje filma, ali jedna preporuka, gledajte ga sami sa slušalicama na ušima poslije pola noći. Predobro.

 

Post možda djeluje malo zbunjujuće, ali nakon što pogledate film sve će vam biti jasno.

Joj, gledao sam ga jucer navecer u kinu. Film je prije gore drama (iako je malo preglupav za dobru dramu), nego horor - nije strasan, nego gadljiv (ako niste naviknuti na horore Namigiva). Meni osobno je bio jako dosadan, bez ikakve napetosti i nikako se nisam mogao oteti dojmu da gledam Teksaski masakr motornom pilom i Hostel u istom filmu, zapakiranom u francuski stil. Film je totalna reciklaza, od pocetka do kraja. Necu reci nista vise da ne otkrijem jos detalja (kao da ovo TMMP i Hostel nije dovoljno Smijeh), ali dok na glas izgovorite sto su glavni negativci - jednostavno morate ROTFL.
16 godina
moderator
offline
RE: Najbolji horor film
Dark Prince kaže...
Chaky kaže...
Vise me strah malih curica nego Krugera i Jasona zajedno Šutim
Istina, sve vise horora koristi taj "fazon", al uvijek pali :D
Mislim da necu nikad zaboraviti onu malu iz Kruga i Almu iz F.E.A.R.-a (mada to nije film) :D
Mene je Krug dobro lecnuo, kad Samara izadje iz televizora. Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Mislio sam da je bio i_am legend ali onda sam shvatio da je to ništa naprem brda imaju oči jedan i dva.
Viva la vida
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolji horor film
Dermentor kaže...

IT odnosno Ono je horor zbog kojeg sam imao nocne more kao klinac i nisam bas volio klaunove... Neodlučan

 
IT-najjači horor film što sam gledao a gledao sam ih dosta.inače fim je rađen po knjizi s. kinga.u biti, najstrašniji horori bi trebali biti oni koji su najrealističniji...ali eto :) saw je isto film koji  me  je ugodno iznenadio, ima dobru priču.definitivno je meni među top 5.
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

28 days later, nije 100% horror al recimo da je na istu foru ko i am legend al 10x bolje i s manje preseravanja

16 godina
offline
Najbolji horor film

The thing, Alien (1. i 2.), Silent Hill (ali ni približno strašan kao igra), prvi Resident evil, Night of the Living Dead, The birds (prej***na atmosfera).

...something diabolic
16 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji horor film
Horagio kaže...

ne znam, ne gledam takve filmove, al više volim neke poremećene psihopate, npr. serijel o dr.Hannibalu Lecteru i posebno bih istaknuo serijal Mrak film

 Ma daj ajde tebi je najstrasniji Dr.House hehe
Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
16 godina
protjeran
offline
RE: Najbolji horor film
Ad4pt3r kaže...

Zašto?Film je donio nešto novo.Izgleda tako stvarno.Nema čudovišta,amaterski kutovi snimanja i dobra prića.Izgleda kao da se zbilja dogodilo,a ne ko večina horora koji natrpaju 200 zombija ili sl. koji gradom kolju sve.več prožvakano milijun puta.

 Zato mi je super F.E.A.R.: ne ide previše u ekstreme (nije film, ali eto :)).
mbaksa kaže...
Ad4pt3r kaže...

Zašto?Film je donio nešto novo.Izgleda tako stvarno.Nema čudovišta,amaterski kutovi snimanja i dobra prića.Izgleda kao da se zbilja dogodilo,a ne ko večina horora koji natrpaju 200 zombija ili sl. koji gradom kolju sve.več prožvakano milijun puta.

Inovativan jest - to mu se ne moze osporiti - ali mi se cini da je to jedino zbog cega bi ga se trebalo pogledati. Strasno mi je dosadan. I to je to. Osmijeh
 Uf, slažem se, nisam ga mogao niti pogledati do kraja, dosadan do bola!
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
15 godina
odjavljen
offline
Najbolji horor film

The Grudge 1 i 2

15 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Krug,krug 2,Hallowen ali orginalni ne ovaj najnoviji remake

CPU:Athlon 64X2 6000+@3.12GHZ,MEM:2x 1GB PATRIOT@800MHZ ,VGA:Gecube x1950pro 621/1418,PSU:Fortron blue storm 2 atx2 500w,HDD:400GB WD SATA2,MBO:Asrock Alivedual-eSATA2,OS:Windows XP SP3
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji horor film

Egzorcist definitivno!

16 godina
offline
RE: Najbolji horor film

Noć viještica od 2 do 9 nastavka, prvi nisam gledao, samo sam remake gledao tij 9.

Japeers Creapers

Pogrešno skretanje

Oko

Zlo oko nas

Fredy Kruger, to sam gledao s 4,5 god.

Jason

Krug 1,2

 

15 godina
protjeran
offline
Najbolji horor film

Propušten poziv i Hostel

People that think they know it all annoy those of us that do!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice