Najgluplji film

poruka: 190
|
čitano: 36.871
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Najgluplji film

Imamo temu o najboljim komedijama, najboljim filmovima, ajd da cujemo sada koje vam je osobno najvece smece koje ste gledali... molim samo bez svađe, mogu se filmovi i na kulturan nacin kritizirati... Pa da pocnem

 

Norbit- Sa Eddie Murphy, opet na foru kao onaj film Luckasti profesor, glumi vise uloga samo mijenja kostime... glupost

 

Date Movie- definitivno previse plitak humor

 

Meet the Spartans- nemam sto objasnjavati

 

Da sad cujemo vas...

16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Drakula 3000. Najgluplji film ikad snimljen. Najlošiji film ikad snimljen. Ma sve naj u negativnom smislu.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
offline
RE: Najgluplji film

 

Definitivno najgluplji film je 300. Ovaj film šiba sve ostale za nekoliko svjetlosnih godina po gluposti! Jedina akcija na koju sam uspio zaspati, film ima dobru sliku i to je to. Čak je i Rocky 6 bolji od ovoga, a njega je pisao, režirao, producirao i glumio Stallone Smijeh

Dosadan, bez karakterizacije likova, unaprijed poznat razvoj događaja koji nisu uspjeli začiniti ničime u smislu radnje. Sjetite se samo Titanica, papanski reklamni filmić, napravljen samo zbog zarade, sve se zna već kada pokrećeš film, a ipak nudi neusporedivo više zanimacije nego 300. Već sam čitao da je nekima 300 super film i mogu samo reći da mi je žao - i filma, i ljudi...

 

Prije 300 je to bio Torrente, glupa ruka pravde (sori torrente, ali tako je :), film koji sam gledao u nevjerici i pitao se je li komedija ili oni to za ozbiljno. Bio sam potpuno užasnut kada sam vidio da postoji i nastavak. Ipak, čak je i taj film znao zasjati, makar malčice - nikad neću zaboraviti scenu kad Torrente njuši gaćice iz prljavog veša zgodne susjede, da bi kasnije saznao da zapravo pripadaju njenoj nimalo privlačnoj tetki :D. Danas više ne znam niti zašto mi je to tada bilo smješno, valjda me film ubio u pojam... I to je to, highlight filma. Eto, to je film kojeg je 300 uspio nadmašiti po gluposti.

 

Na drugom mjestu (ispred Torrentea) mi je Rat svjetova s Tom Cruiseom. E, ovo je filmčina! Glavni lik trči okolo cijeli film i ništa ne napravi. Vanzemaljci kao razviju sistem hranjenja na vanvanzemaljskoj krvi (kako pobogu, pa nikada ju nisu niti okusili? Ili možda ipak jesu, pa se sad vraćaju, WTF?!) i onda se čudom čude kada ih strese bakterija iz njihovih domaćina. Ma zamisli, molim te! Čak mi je i kompatibilnost Mac računala s vanzemaljskima u Danu nezavisnosti lakše sjela nego ova glupost. U tom filmu se radi o očajnom potezu obrane od nadmoćnog protivnika, čak je moguće i nategnuti, ali stvaaaaarno jaaako nategnuti mogućnost da su neki super pametni ljudi došli do vanzemaljskog računala i 'skužili' ga, te napravili virus. Možda. Ali zakopati svoju mašineriju tisućama godina ranije u Zemlju, zatim ju izvući i krenuti u sisanje krvi, te čitav opstanak vrste bazirati na tome? Ufff!

 

Drakulu 3000 nisam gledao, pa ne znam što reći. Nakon tvog posta, niti neću (OK, vjerojatno ne bi niti inače Namigiva ).

Pazi, gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 15:32 (Veliki Brat).
15 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

glup i gluplji

5 gh procesor Nvidia 8600 2 gg ram-a 250 gg hard disk
16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Obicno ne gledam glupe filmove, ne zato sto sam vidovit :D, nego se posluzim s www.imdb.com . Medjutim nekad se omakne pa pogledam i nesto uzasno glupo kao recimo Bloodrayne (nije mi jasno sta ovaj covjek radi: http://www.imdb.com/name/nm0093051/  , pa ko njega financira i podrzava u ovom zlocinu protiv filma uopce, covjek ima citav niz filmova koji pokusavaju unisiti sve sto vrijedi u filmu.)

 

Zadnji koji mi se ogadio bio je Ghost Rider, mozda sam ja ocekivao puno, ali mogli su bar pristojan film napraviti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.6.2008 18:35 (Maximus).
16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Naked lunch, tako se zove film, koji bi mogao pa nazvati smećem stoljeća, mada ih ima još, al ovo posebno pamtim.

 

16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Ekstremna čast.

Ps. daj ljudi manje pišite, ne pišete knjigu- najgluplji film taj i taj, par šaljivih dosjetki o njemu i to.

16 godina
offline
RE: Najgluplji film
lebo1 kaže...

Ps. daj ljudi manje pišite, ne pišete knjigu- najgluplji film taj i taj, par šaljivih dosjetki o njemu i to.

Osmijeh Pretpostavljam da ovo ide meni na dušu...
Pazi, gledam te!
16 godina
offline
RE: Najgluplji film

bilo kaj od uwe boll-a..

ja ne znam kak on nalazi glumce za svoje filmove..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgluplji film

filmovi su katastrofa al nemres mi rec da ti kristianna loken iz blood raynea nije dobra 

16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Tunel smrti je definitivno... Zamislite scenu: ženska se tušira toplom vodom u hotelu napuštenom 30 godina i pokraj tuša stoji čisti novi ručnik, LOL

16 godina
offline
RE: Najgluplji film
HarryPlopper kaže...

filmovi su katastrofa al nemres mi rec da ti kristianna loken iz blood raynea nije dobra 

 


ma oke to.. nisi me shvatio..
ne znam kak glumci žele glumit u filmovima od tog debila.. Smijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgluplji film

pare svasta cine ljudima...

16 godina
offline
Najgluplji film

The Incredibly Strange Creatures Who Stopped Living and Became Mixed-Up Zombies!!? (1964)

umetnicko delo koje je tesko opisati na bilo koji nacin.¿?¿?¿?¿?¿?¿?

16 godina
offline
RE: Najgluplji film

Wing Commander (1999). Pozlilo mi kod gledanja zadnjih pola sata filma... Nagledao sam se svakakvog smeca, ukljucujuci filmove sa Christopher Lambertom, SF-ovima B produkcije, Uwe Bolla, itd.,  ali Wing Commander je definitivno bez konkurencije... Smijeh

 

15 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Meni osobno najgluplji i najdosadniji filmovi su  "The Good Shepherd" i "Oceans 13"

ASUS STRIKER EXTREME, INTEL Core2Quad Q6600 BOX 4*2.4 + Cooler ZALMAN CNPS9500, PC-6400, 4 GB 2* 500.0 GB SEAGATE, GeForce PCX 8800 GTX, 768MB DDR3, PIONEER DVR-115DBK APLUS CS-188A PC Case. 600W, OCZ StealthXStream. 22'' LCD SAMSUNG SM 2232BW,
16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Epic Movie

Die hard Dracula

Tony Blair Witch Project (zbog ovog filma treba opet osnovat inkviziciju i uvest mučenja takvih ljudi što ovo snimaju)

Dracula 3000

 

I svi filmovi od wannabe zvjezica i flimskih glumičica tipa Mariah Carey, Paris Hilton i ostalih genijalki nacije. Te filmove ne moram gledat da bih znao da su najgori, to je općepoznato.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2008 1:13 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Apocalypto i Avijatičar apocalypto je glup ko' panj a avijatičar sam zaspao nakon pet minuta probudio se zaspao nakon minutu i onda sam odspavao i bio budan cijelu noć

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Najgluplji film

Da, Avijaticar je i meni bio stvarno dosadan film, nisam ga ni odgledo ko kraja.

Doomsday, pogledo prije par dana, tupav film.

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
offline
RE: Najgluplji film

aviator je biografski film i bavi se "ozbiljnijim" temama Smijeh

ja sam ga više puta gledao i predobar je.. ukusi :)

 

nego.. svi filmovi o vampirima su u banani.. to je tako glupa tematika da ne znam zakaj snimaju uopće..

16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Niko nije naveo B-filmove s akcijskim "zvijezdama" D. Lundgrenom, S. Seagalom, J. C. Van Dammeom, C. Norrisom (nadam se da me neće ubiti pogledom) i ostalim panjevima...

Niti ne znam kako se ti filmovi zovu, nije im vrijedno pamtiti imena... Ako ih želite pogledati, ne morate ići u videoteku ili ih skidati s torrenta, imate ih skoro svaki dan na RTL-u Smijeh.

 

Al ajde, da navedem jedan mučni film koji sam gledao zadnjih dana škole u školi. Riječ je o Beowulfu (ne onom novom s A. Jolie, iako ni taj nije daleko, nego o starijem filmu).

 

IMDb - iskreno, iznenadio sam se kad sam vidio da je film iz 1999. godine, čini se kao da je iz 80-ih. Posebno me očarao nigga s westside talkin'-om ili možda scope sa snajpera u 8. stoljeću. Ne znam ni dal je tad bilo ciferšluseva i plastičnih vreća jer i njih ima u filmu. Moram spomenuti i "glorious" muziku, spoj tehna i cajki (divota), zatim Beowulfov glas zvuči kao da je prištavi adolescent. Treba napomenuti da on može napraviti 5-erostruki salto iz mjesta i da je definitivno C. Norrisov otac!

 

Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgluplji film
i_rambo_plache kaže...

Niko nije naveo B-filmove s akcijskim "zvijezdama" D. Lundgrenom, S. Seagalom, J. C. Van Dammeom, C. Norrisom (nadam se da me neće ubiti pogledom) i ostalim panjevima...

Niti ne znam kako se ti filmovi zovu, nije im vrijedno pamtiti imena... Ako ih želite pogledati, ne morate ići u videoteku ili ih skidati s torrenta, imate ih skoro svaki dan na RTL-u Smijeh.

 Ma to su zakon filmovi , i zaboravio si najvećeg glumca akcijskih B filmova: MICHAEL DUDIKOFFCool. I Jackie Chan u mladim danima i Christophera Lamberta od ovih ostalih.

Ja apsolutno obožavam trash i akcijske filmove B produkcije.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgluplji film

neznam da li je netko gledao "the man from earth". toliko glup film da to nije za vjerovat. cjela je*ena radnja u kući. strašno

15 godina
offline
Najgluplji film

Kung Pow: Saka svih saka(KUNG POW: ENTER THE FIST).

16 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Kukci.. to je nesto strasno, gori film nikada nisam gledao.  Najzalije mi je to kaj sam platio 24 kune za kartu u kinu. komaa

Cijela radnja film je u nekakvom motelu u nekakvoj tobože pustinji sa dvoje psihički nenormlamnih ljudi koji se na kraju ubiju.

Film je trebao biti horror a ispao je sve osim filma.

15 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Meni najgluplji film je scary mouvie. Film totalno nema smisla, nijedan nastavak. Koje li gluposti...

16 godina
offline
Najgluplji film

Svenney Todd. Novi film gdje je u glavnoj ulozi Johny Deep. Glup ko kotač, blesavo i žali bože svakog dolara uloženog u taj film ...

WWE
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2008 8:12 (Batista).
15 godina
neaktivan
offline
Najgluplji film

Nisam siguran dal se tako zove ali mislim da je "korak do slave"..

jednom sam ga posudio u videoteci i pozalio..

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najgluplji film
MRK 22 kaže...

neznam da li je netko gledao "the man from earth". toliko glup film da to nije za vjerovat. cjela je*ena radnja u kući. strašno

 lool.di si naso taj film??!!hahaSmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najgluplji film
Lion King kaže...
MRK 22 kaže...

neznam da li je netko gledao "the man from earth". toliko glup film da to nije za vjerovat. cjela je*ena radnja u kući. strašno

 lool.di si naso taj film??!!hahaSmijeh
 ma našao na imdb i skinuo s torrenta. ma nemogu vjerovat da nešto može biti tako jadno. jesi gledao???
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice