Nova Nova TV

poruka: 33
|
čitano: 9.258
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Nova Nova TV

na Red Carpetu su govorili o nekoj "Novi TV Touch". i još su se hvalili da su dofurali neke stručnjake sa CNN-a. jel neko zna o čemu se radi?

 

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
16 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

mislim da ce promjenit dizajn, logo i intro od reklama...bili su pokazali kako su radili i to bas cool izgleda kao neka izmijesana svijetla :S

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

Ma, štogod da je od Nove je srednja žalost.

16 godina
offline
Nova Nova TV

ma to ti je ono, da će umjesto babe i magarca staviti te neke filmiće(kako god se zovu)

rekli su da baba i magarac odlaze u povijest

cool
15 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

Bezveze hvalili se hvalili a ono ispadne niš.

Ne treba im to bolje da smanje glupe reklame gledam film, a film izreckan u 1000 reklama.

LOL

 

add me xfire >>> razvaljot
16 godina
offline
Nova Nova TV

Evo vidio sam do sad par novih reklama nove tv,meni izgledaju puno bolje nek prije,sve se  sjaji i puno je ugodnije oku.

Only God will judge me
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Nova TV
I like chineese kaže...

na Red Carpetu su govorili o nekoj "Novi TV Touch". i još su se hvalili da su dofurali neke stručnjake sa CNN-a. jel neko zna o čemu se radi?

 

 
ma novu tv gotovo i ne gledam. Da nema hrt Dnevnika i discovery programa mislim da nebi gledao tv uopce.

Ne mogu podnjeti njihove piš-pauze od desetak minuta kada naredaju deset reklama za tampone i deset za prašak za pranje robe.

Sto god napravili nece ih postaviti kao 'vazniju' televiziju i uvjek ce biti neozbiljni i neprofesionalni, isto kao RTL.

A i hebeš ti takvu televiziju di je informacija na drugom mjestu a marketing na prvom... to samo pokazuje koliko su jadni da se MORAJU reklamirati u svojim emisijama.
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

NovaTV je totalno smeće. Tamo nema ništa od programa za normalnog čovjeka. Čak je i njihov Dnevnik krenuo u krivom smjeru. Meni stvarno nije jasno kako dio dnevnika može sadržavati vijesti o npr. Simoni i Anti Gotovac i ostalim kvazi-celebrityima. Stvarno me zaboli ona stvar što Neven Ciganović i modni mačak zajedno skijaju u Austriji. To nije vijest za dnevnik!!!

16 godina
offline
Nova Nova TV

tako je, vidiš nisam ni znao za to pošto ne kledam njihove vjesti, razlog poznat

 

ajde, znam pogledat pokoji film.

هردسري & سبيدسري
16 godina
offline
RE: Nova Nova TV
macak kaže...

NovaTV je totalno smeće. Tamo nema ništa od programa za normalnog čovjeka. Čak je i njihov Dnevnik krenuo u krivom smjeru. Meni stvarno nije jasno kako dio dnevnika može sadržavati vijesti o npr. Simoni i Anti Gotovac i ostalim kvazi-celebrityima. Stvarno me zaboli ona stvar što Neven Ciganović i modni mačak zajedno skijaju u Austriji. To nije vijest za dnevnik!!!

 Zato ni ja ne gledam Novu TV. Nebi da mi jos oni placaju da ih gledam iz principa.
Zatupljuju nas Americkim sranjima i pokusavaju nas natjerati na ove celebrity price i sranja, a kladim se da vecinu nas zaboli ona stvar za celebritye. (barem onaj inteligentni dio nacije)
RTL ne gledam iz istog razloga, prosle godine najvise zbog Celebrity Big Brothera di su im celebrityi bili dva pedera, transsexualac, zena celebritya i propali celebrityi. Repriziranje dadilje po 12312345679 put im nejde u korist takodjer.
HRT rules!!!!!
AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Nova TV
Psiho246 kaže...
macak kaže...

NovaTV je totalno smeće. Tamo nema ništa od programa za normalnog čovjeka. Čak je i njihov Dnevnik krenuo u krivom smjeru. Meni stvarno nije jasno kako dio dnevnika može sadržavati vijesti o npr. Simoni i Anti Gotovac i ostalim kvazi-celebrityima. Stvarno me zaboli ona stvar što Neven Ciganović i modni mačak zajedno skijaju u Austriji. To nije vijest za dnevnik!!!

 Zato ni ja ne gledam Novu TV. Nebi da mi jos oni placaju da ih gledam iz principa.
Zatupljuju nas Americkim sranjima i pokusavaju nas natjerati na ove celebrity price i sranja, a kladim se da vecinu nas zaboli ona stvar za celebritye. (barem onaj inteligentni dio nacije)
RTL ne gledam iz istog razloga, prosle godine najvise zbog Celebrity Big Brothera di su im celebrityi bili dva pedera, transsexualac, zena celebritya i propali celebrityi. Repriziranje dadilje po 12312345679 put im nejde u korist takodjer.
HRT rules!!!!!
 Obje tv i RTL i Nova nisu ni t od televizije.
1RTL-repriziranje filmova(pogledajte što je bilo sad za Božić),serija(sad će još vratit i Rat u kući,onoga idiota S.U.onoga s gaćama do prsa),vijesti glupe,kunolovac Bogataš,POGOTOVO ME VEĆ ŽIVCIRAJU ONE STALNE REKLAME ZA RUKOMET-hrt svašta prenosi ,ali da mi toliko pune mozak s tim rukometom a nemaju ni dvije kamere ni poštenog komentatora!
Uh zaboravio sam i policijsku akademiju
2NOVA-Svakako bolje od rtl-a,bolji filmovi(dobro neki se ponavljaju koji su bili prije 2-3 godine,al dobro)pa vidjeli ste rambo 4 i dobri filmovi za Božić,neke nove serije sve 5,ali opet ništa exxxtraaaaaaaa

"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 13:52 (tandara).
16 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

Na HRT-u gledam vijesti i Dr.Housea, na RTL-u Dextera, a na Novoj ništa. Ako ima koji dobar film pogledam, gdje god bio.

Oprezan čovjek - to je nikakav čovjek
15 godina
protjeran
offline
Nova Nova TV

slažem se da nova i rtl imaju previše reklama, ali imaju (i imali su) neke dobre serije, napr. prošle/pretprošle godine su imali heroje, sad će bit isto neka otkačen 'eli stone' (ili kak se to već piše), sex i grad (lol). imaju i dobre komedije (za razliku od cheap akcijsko-trilerski-avanturističkih "filmova"). dobar primjer za cheap filmove je npr., oni "ogromni mravi" (da, i to je ime filma). radnja je u nekom gradu, kada rade experiment sa mravima i onda ti mravi narastu i počnu se razmnožavat (da nekažem hebat), tak da ih ima po cjelom gradu i velki su negdje ko onaj veći playstation 2. mislim, osim što se vidi da su od plastike, čak se u jednoj sceni i vidjela nekakva špaga s kojom su 'obješeni' mravi... toliko o kvaliteti akcijskih filmova na novoj tv...

Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Nova TV
I like chineese kaže...

... radnja je u nekom gradu, kada rade experiment sa mravima i onda ti mravi narastu i počnu se razmnožavat (da nekažem hebat), tak da ih ima po cjelom gradu i velki su negdje ko onaj veći playstation 2. mislim, osim što se vidi da su od plastike, čak se u jednoj sceni i vidjela nekakva špaga s kojom su 'obješeni' mravi... toliko o kvaliteti akcijskih filmova na novoj tv...

 odjednom ima uzasnu zelju da odem i gledam novu tv
Arguing on the internet is like running in Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Nova TV

Jinglovi će biti sa Monikom Kravić Mamić u toplessu koliko sam čuo.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
offline
RE: Nova Nova TV

nova tv je srednja žalost. gledaš jedan film i kad dođu reklame zaboraviš šta ss gledo.SmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Nova TV
car kaže...

nova tv je srednja žalost. gledaš jedan film i kad dođu reklame zaboraviš šta ss gledo.SmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijehSmijeh

 hehe i ja zaboravim. =)
mislio sam da će taj novi look biti tako dobar da će se cijelo vrijeme buljiti u njega. užas! zapravo nije tako loše,ali kako su to najavljivali koda će biti zakoooooooooooooooooooooon razočarao sam se.
OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 6801)
16 godina
offline
Nova Nova TV

ja novu ni negledam. Reklame su me odavno odbile i zgadile su mi se. Ajd na rtl-u su mi nekako podnošljive, jer onda za vrijeme njih bacim na teletekst, pa pogledam što ima novog na 130 i 200.

A i nova ima nekakve filmove, kod kojih imam osječaj da su stariji od 20 godina(ako to i nije istina slučajno :D), najviše još gledam hrt 2 i rtl. Malo manje hrt 1, a novu jako rijetko.

Dobro, to se može opravdati time da bez reklama nema ni televizije, jer nebi imali para, ali što je previše, previše je

cool
15 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

realno gledano nova tv je puno bolja od rtl-a. bar imaju jednu gledljivu seriju tu i tamo film,a da jos ne forsiraju nekakve,redikulozne celebritije bili bi puno bolji.

16 godina
offline
Nova Nova TV

Pa nova po mojem misljenju je imala dosta kvalitetnih serija,a i sad najavljuju neke nove,nije tak losa,meni se cini da vise rtl ponavlja serije i daje milijun put gledane filmove.

Only God will judge me
16 godina
offline
RE: Nova Nova TV
tandara kaže...
Psiho246 kaže...
macak kaže...

NovaTV je totalno smeće. Tamo nema ništa od programa za normalnog čovjeka. Čak je i njihov Dnevnik krenuo u krivom smjeru. Meni stvarno nije jasno kako dio dnevnika može sadržavati vijesti o npr. Simoni i Anti Gotovac i ostalim kvazi-celebrityima. Stvarno me zaboli ona stvar što Neven Ciganović i modni mačak zajedno skijaju u Austriji. To nije vijest za dnevnik!!!

 Zato ni ja ne gledam Novu TV. Nebi da mi jos oni placaju da ih gledam iz principa.
Zatupljuju nas Americkim sranjima i pokusavaju nas natjerati na ove celebrity price i sranja, a kladim se da vecinu nas zaboli ona stvar za celebritye. (barem onaj inteligentni dio nacije)
RTL ne gledam iz istog razloga, prosle godine najvise zbog Celebrity Big Brothera di su im celebrityi bili dva pedera, transsexualac, zena celebritya i propali celebrityi. Repriziranje dadilje po 12312345679 put im nejde u korist takodjer.
HRT rules!!!!!
 Obje tv i RTL i Nova nisu ni t od televizije.
1RTL-repriziranje filmova(pogledajte što je bilo sad za Božić),serija(sad će još vratit i Rat u kući,onoga idiota S.U.onoga s gaćama do prsa),vijesti glupe,kunolovac Bogataš,POGOTOVO ME VEĆ ŽIVCIRAJU ONE STALNE REKLAME ZA RUKOMET-hrt svašta prenosi ,ali da mi toliko pune mozak s tim rukometom a nemaju ni dvije kamere ni poštenog komentatora!
Uh zaboravio sam i policijsku akademiju
2NOVA-Svakako bolje od rtl-a,bolji filmovi(dobro neki se ponavljaju koji su bili prije 2-3 godine,al dobro)pa vidjeli ste rambo 4 i dobri filmovi za Božić,neke nove serije sve 5,ali opet ništa exxxtraaaaaaaa

 uopće se ne slažem sa tobom, Nova je puno gora od RTL-a i em ima 1000x više reklama
Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

a svejedno mi je kakva je reklama

vazno mi je da je sto manje reklama

 

Linkuto4ever!!!
15 godina
offline
RE: Nova Nova TV
Ag008 kaže...
 uopće se ne slažem sa tobom, Nova je puno gora od RTL-a i em ima 1000x više reklama
 Možda Nova ima puno više reklama, ali ima zato više emisija tipa Provjereno, Istraga, dok Rtl nema ništa skoro (jedino cjenim ono Rtl pomaže djeci).
Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano,Logitech Wave + MX 518, Z-4 Mala zvijer : MSI Wind
15 godina
protjeran
offline
Nova Nova TV

Nova TV ima najbolji web portal od svih medija(tiskovnih, mrežnih, radijskih, televzijskih...) u Hrvatskoj, te najveću i najopširniju ponudu iz svog programa koja se može gledati on-line, te u njima nema reklamaka, tako da se ne prekida gledanje nečega na nekoliko minuta, te lakše se može selektirati ono što se želi vidjeti i sami odlučujemo kada ćemo što vidjeti.

...baš je dobro vidjeti ti Vas opet..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Nova TV
Garfield-LŠ kaže...

Nova TV ima najbolji web portal od svih medija.

 Smijeh Fulao si temu. Humor je ovdje.
16 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

?

Koja medijska kuća u Hrvatskoj ima bolji web od Nove?

15 godina
offline
RE: Nova Nova TV
macak kaže...
Garfield-LŠ kaže...

Nova TV ima najbolji web portal od svih medija.

 Smijeh Fulao si temu. Humor je ovdje.
 ova je prava.
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Nova Nova TV

Evo baš sam bacio oko na Dnevnik.hr, to je news portal Nove TV.

 

Ovo su neke od vijesti:

 

- Britney Spears opet na rubu živčanog sloma

- Nina Morić (manekenka) puštena iz bolnice (nakon pokušaja samoubojstva)

- Talijani poludjeli za oblinama Sare Varone

- Tom Cruise se nije pojavio na ispraćaju Travoltina sina

- Kako postići dulji ženski orgazam

- Novogodišnji erotski dodiri celebrityja na plaži

- lindsay Lohan zvala policiju zbog paparazza

....

 

Ovo je samo mali dio.

 

Pa nek mi netko kaže treba li portal koji svakodnevno servira ovakve besmislene vijesti tretirati bilo kako drugačije osim kao smeće, samo dno novinarstva.



16 godina
neaktivan
offline
RE: Nova Nova TV
macak kaže...

Evo baš sam bacio oko na Dnevnik.hr, to je news portal Nove TV.

 

Ovo su neke od vijesti:

 

- Britney Spears opet na rubu živčanog sloma

- Nina Morić (manekenka) puštena iz bolnice (nakon pokušaja samoubojstva)

- Talijani poludjeli za oblinama Sare Varone

- Tom Cruise se nije pojavio na ispraćaju Travoltina sina

- Kako postići dulji ženski orgazam

- Novogodišnji erotski dodiri celebrityja na plaži

- lindsay Lohan zvala policiju zbog paparazza

....

 

Ovo je samo mali dio.

 

Pa nek mi netko kaže treba li portal koji svakodnevno servira ovakve besmislene vijesti tretirati bilo kako drugačije osim kao smeće, samo dno novinarstva.



 To smeće i dno novinarstva je najčitanije, tako da to govori više o nama nego o njima. A vezano uz reklame, iako ih naravno mrzim - nova tv je komercijalna televizija i time opravdava reklame jer se njima i financira. Mene više živcira HRT što isto ima pun k reklama a još plaćamo i pretplatu.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
RE: Nova Nova TV
Paolo2612 kaže...

To smeće i dno novinarstva je najčitanije, tako da to govori više o nama nego o njima. A vezano uz reklame, iako ih naravno mrzim - nova tv je komercijalna televizija i time opravdava reklame jer se njima i financira. Mene više živcira HRT što isto ima pun k reklama a još plaćamo i pretplatu.
 ma hrt je još dobar. on bar nema reklame za vrijeme filmova i serija za razliku od nove i rtl-a koji prekidaju film svakih 15 minuta. i onda još bude topshop, od toga mi se digne kosa na glavi
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2009 1:37 (jurluk).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice