Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.526.801
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Isprike ako sam promasio temu, vjrj jesam jer nemam pojma gdje bi postavio ovo pitanje a otvarat novu temu nema smisla..

 

Mogu li ikako kontrolirat zvuk na pc sa smarthphona ako gledam neki film na pc-u? Uglavnom legnem kada gledam film/seriju pa je nezgodno svaki put ustajat za podesit ton.. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fanaticni gejmer kaže...

Isprike ako sam promasio temu, vjrj jesam jer nemam pojma gdje bi postavio ovo pitanje a otvarat novu temu nema smisla..

 

Mogu li ikako kontrolirat zvuk na pc sa smarthphona ako gledam neki film na pc-u? Uglavnom legnem kada gledam film/seriju pa je nezgodno svaki put ustajat za podesit ton.. 

 

treba ti nekakavo udaljeno upravljanje...cisto sumnjam da ces nac samo za glasnocu, trazi za kontroliranje cijelog kompa, neki remote administaration tool, ilitiga RAT...

 

Ja sam krenuo gledat novog jedija i odustao na pola filma jer mi nije bila jasna radnja s obzirom da prosli nastavak nisam pogledao do kraja takodjer, mislim da cu prestati gledati i sve ostalo iz ovog serijala, mada mi je fransiza kao takva vrh...mozda ako bude neki drugi storilajn, u istom svemiru, i puno bolje reziran...

 

Jos sam gledao thora i film je bio vrh dok nisu dosli do onog grandmastera na smetlistu...tu su me u par minuta toliko nanervirali da sam film jednostavno ugasio...scena sa pijanom zenskom je pish zivi...ass guard mi je suze prolilo od smija, a onda sam se isti tren zaustavio i skuzio da se rugaju mitologiji starijoj deset puta od njihove drzave....

 

Dunkirk sam bacio oko, uvod zanimljiv, akcija, onda lik pisa ko zensko ili sere sebi po gacama i film sam ugasio...

 

gledao sam ovaj sa will smithom i orkovima i elfovima, Bright...prvi will smithov film koji ne valja po pizde boba, sve sto je do sada snimio je bilo zlato...neuvjerljivo do bola...

 

 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fanaticni gejmer kaže...

Isprike ako sam promasio temu, vjrj jesam jer nemam pojma gdje bi postavio ovo pitanje a otvarat novu temu nema smisla..

 

Mogu li ikako kontrolirat zvuk na pc sa smarthphona ako gledam neki film na pc-u? Uglavnom legnem kada gledam film/seriju pa je nezgodno svaki put ustajat za podesit ton.. 

http://www.pcremoteserver.com/Default.aspx 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fanaticni gejmer kaže...

Isprike ako sam promasio temu, vjrj jesam jer nemam pojma gdje bi postavio ovo pitanje a otvarat novu temu nema smisla..

 

Mogu li ikako kontrolirat zvuk na pc sa smarthphona ako gledam neki film na pc-u? Uglavnom legnem kada gledam film/seriju pa je nezgodno svaki put ustajat za podesit ton.. 

 Najjeftiniji bežični miš - scrol up/down je uglavnom regulisanje glasnoće u aplikacijama za gledanje videa. To se pokazalo kao najjednostavnije i najpraktišnije rješenje.

morrisoN
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nema veze rjesio. Instalira pc remote na mob i pc remote reciver na racunalu, skenira qr kod, i radi odlicno. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 17:36 (fanaticni gejmer).
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

nominacije za oskara

 

the shape of water 13 nominacija

dunkirk 8

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

the disaster artist- film o snimanju filma the room. glavne uloge imaju james franco i njegov mladi brat dave franco. ja sam ovo shvatio kao neku komediju, mislim i sam the room je urlanje od filma. james franco je odradio vrhunski posao, skinuo je ulogu totalno. mislim da je dobio i golden globe za ovo. preporucam gledanje, 8/10.

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...

the disaster artist- film o snimanju filma the room. glavne uloge imaju james franco i njegov mladi brat dave franco. ja sam ovo shvatio kao neku komediju, mislim i sam the room je urlanje od filma. james franco je odradio vrhunski posao, skinuo je ulogu totalno. mislim da je dobio i golden globe za ovo. preporucam gledanje, 8/10.

 Vidiš za Oskare ga nema. Razapela ga SJW ekipa.

10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

....Ready Player One - "See the Future" trailer, sa zanimljivim odabirom muzike, Straussov Zaratustra.... a kako pisu, Spielberg drzi sve konce u rukama i radi na filmu sta god pozeli.....

dc hejter
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Paolo Maldini kaže...
mar123 kaže...

the disaster artist- film o snimanju filma the room. glavne uloge imaju james franco i njegov mladi brat dave franco. ja sam ovo shvatio kao neku komediju, mislim i sam the room je urlanje od filma. james franco je odradio vrhunski posao, skinuo je ulogu totalno. mislim da je dobio i golden globe za ovo. preporucam gledanje, 8/10.

 Vidiš za Oskare ga nema. Razapela ga SJW ekipa.

 opcenito mi se oscari ove godine ne cine nesto posebno, kao da manjka filmova pa su 5-6 filmova uzeli sve nominacije. mozda se varam i mozda je ovaj shape of water stvarno remek djelo, kad pogledam iznjet cu svoje dojmove.

ovaj disaster artist ako se ne varam ima jednu nominaciju za oscara i to za adaptivni scenarij il tako nesto.

jos bi se htio nadovezat za james franca, kad je poceo nije mi bio nesto zanimljiv glumac, no dosta se poboljso i vidim jako dobar potencijal za jake uloge.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Paolo Maldini kaže...
mar123 kaže...

the disaster artist- film o snimanju filma the room. glavne uloge imaju james franco i njegov mladi brat dave franco. ja sam ovo shvatio kao neku komediju, mislim i sam the room je urlanje od filma. james franco je odradio vrhunski posao, skinuo je ulogu totalno. mislim da je dobio i golden globe za ovo. preporucam gledanje, 8/10.

 Vidiš za Oskare ga nema. Razapela ga SJW ekipa.

 Nije prvi put da netko tko osvoji Globus nije ni nominiran za Oscara, već prošle godine imaš odličan primjer, Aaron-Taylor Johnson je bio osvojio Zlatni Globus za sporednu ulogu za Nocturnal Animals, dok na Oscarima nije dobio ni nominaciju.

 

A što se tiče samih nominacija, nisam ih sve pogledao (jer nismo u HR imali ni tu mogućnost za sve te filmove), ali oni koje sam pogledao su zasluženo dobili nominacije. A nakon ovih nominacija samo još više ne mogu dočekati da Shape of Water dođe kod nas da ga možemo pogledati

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
8 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kad gledas novije neke nagrade vidis da je to nista, nema veze sa filmom jer se dava prioritet manjinama. Ako im se neda neka nagrada odmah je to imaju nesto protiv manjina ili zena kao npr Wonder Women za oscara nije film dobio nijednu nominaciju i zbog toga pljuvaju, kad bude iduci put oscar bas ces vidit Black Panther hoce li dobiti neku nominaciju, vjerujem da hoce koliko god ce film glupo izgledat jer vise manje skoro svaki film je isti, lijepo pocne film privuce te prica, glavni lik upadne u probleme, ne moze te probleme nikako rijesiti i na kraju filma rijesi sve probleme samo tako, kao da je dugovao nekome cijeli film 1mil$ i onda nasao na kraju filma na putu 1mil$ eto ti filma. Inace u americi mora biti bilo gdje 2+ glumca iz manjina da ne bude problema, znaci nema veze jeli taj glumac zna glumiti ili sto je uloga vezana za nekog sporednog lika koji progovori 5 recenica u filmu to ti sve govori o tom problemu. Umjesto da bude posteno pa da na kastingu produ glumci koji su po njima najbolji glumci oni dobivaju uloge jer su iz manjine -.- I onda se ta osoba pojavljuje na nagradama, lete fb statusi kao da je neznam sto.

 

Inace pogledao Murder on the Orient Express i razocarao se jer sam kontao ovo je 2017 film ubacit ce neke zanimljive detalje, bit ce zanimljivo kad ono cista kopija http://www.imdb.com/title/tt1554113/ samo sa nekoliko poznatih glumaca. Radije pogledajte ovaj gore linkani film jer je duzi i ima vise detalja nego ovaj novi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 20:50 (Kresimir4).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kresimir4 kaže...

Kad gledas novije neke nagrade vidis da je to nista, nema veze sa filmom jer se dava prioritet manjinama. Ako im se neda neka nagrada odmah je to imaju nesto protiv manjina ili zena kao npr Wonder Women za oscara nije film dobio nijednu nominaciju i zbog toga pljuvaju, kad bude iduci put oscar bas ces vidit Black Panther hoce li dobiti neku nominaciju, vjerujem da hoce koliko god ce film glupo izgledat jer vise manje skoro svaki film je isti, lijepo pocne film privuce te prica, glavni lik upadne u probleme, ne moze te probleme nikako rijesiti i na kraju filma rijesi sve probleme samo tako, kao da je dugovao nekome cijeli film 1mil$ i onda nasao na kraju filma na putu 1mil$ eto ti filma. Inace u americi mora biti bilo gdje 2+ glumca iz manjina da ne bude problema, znaci nema veze jeli taj glumac zna glumiti ili sto je uloga vezana za nekog sporednog lika koji progovori 5 recenica u filmu to ti sve govori o tom problemu. Umjesto da bude posteno pa da na kastingu produ glumci koji su po njima najbolji glumci oni dobivaju uloge jer su iz manjine -.- I onda se ta osoba pojavljuje na nagradama, lete fb statusi kao da je neznam sto.

 

Inace pogledao Murder on the Orient Express i razocarao se jer sam kontao ovo je 2017 film ubacit ce neke zanimljive detalje, bit ce zanimljivo kad ono cista kopija http://www.imdb.com/title/tt1554113/ samo sa nekoliko poznatih glumaca. Radije pogledajte ovaj gore linkani film jer je duzi i ima vise detalja nego ovaj novi.

 Jesi ti pogledao ijedan film nominiran ove godine? Zašto trkeljaš gluposti? Jesi vidio tko je u većini dobitnika nagrada za Zlatne Globuse? Imaš možda 2 POC dobitnika na cijelim Globusima.

 

"Mora biti 2+ glumca iz manjina da ne bude problema" skoro kao da se u USA nalazi poprilično velik broj ljudi koji nisu bijele rase i onda kad u filmu/seriji vidiš tipa u NY 95% bijelih ljudi se žale jer to nije stvarna situacija u tom gradu (na primjer). Također s tim da je dosad u 90-godišnjoj povijesti Oscara dosad bilo 4 (Jordan Peele je 5.) crnih redatelja koji su dobili nominaciju za Best Director, ja bih rekao da onda nešto nije u redu, s tim da je John Singleton bio prvi crnac nominiran za najboljeg redatelja 1991. 

 

Također što ti znaš kakvu je osobu određeni redatelj imao u planu za određenu ulogu? Što se tiče Wonder Woman, to ljudi pretjeruju, iako me fascinira kako je Boss Baby dobio nominaciju za best animated feature, a LEGO Batman nije jer je taj film miljama ispred Boss Baby. 

 

Što se tiče Black Panthera, zašto ne bi dobio nominaciju ako ju zaslužuje? Logan je dobio za best adapted screenplay pa se ljudi ne žale, zašto? Jer je film to zaslužio. Ako ništa, Black Panther bi mogao imati odličan soundtrack s obzirom da je producent soundtracka Kendrick Lamar. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
8 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa problem je taj sto njima kao manjini nije dosta...u tome je stvar. Ako crnac nije dobio nagradu odmah se pljuva, odmah se se sastavlja ekipa za "Oscars So White" nakon njih su pocele i zene kako nisu jednake sa muskima u filmu, da ih je uvijek manje itd, ali ne govore to kada snimaju neboj se dok lova ide, cim prestane film onda se ide na ellen i slicne gluposti i govori kako zene nisu jednake. I nije stvar kojeg glumca/icu odabrati nego je stvar u drzavi gdje ti moras imati nekoga iz manjine, a cim to moras onda znas da ima jako vece sanse naci boljeg glumca/icu koji nije iz manjine. U drzavi im je ista stvar kad je u pitanju posao, daleko vise bijelaca ide na fakultet nego crnaca, a jos su crnci u manjini i ti kao tvrtka moras zaposliti nekoga iz manjine i tocka. Uz sve to ti na kraju kao slag na tortu dodu zene kako nisu jednaki sa muskarcima pa ima udruzenja cisto da budu jaci i dokazu svoju poantu kako svi moramo biti jednaki. Ako svi moramo biti jednaki onda neka tvrtka tko god i za sto god zaposljava ljude za koje one misle da su im najbolji, cim te netko ne bi se izrazio sili, ali to je zakon tamo to mora biti tako ili nikako.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.1.2018 1:14 (Kresimir4).
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
bullyq14 kaže...
manipulator kaže...

Pogledao sam novi nastavak  Kingsman:The Golden Circle

http://m.imdb.com/title/tt4649466/

 

Tko je gledao prvi dio, drugi je jos bolji, stvarno nisam pogledao dugo tako dobar film sa dobrom pricom, akcijom i humorom.. Preporuka 

 

 Nakon pocetnih 15 minuta sam prekinuo film, koliko mi je uzasan bio Prvi dio odlican, ali ovo...

 O ukusima se ne raspravlja, svatko ima svoje mišljenje.

Posto meni 15 minuta nije dovoljno da das konacnu ocijenu ili misljenje za film. 

I ja kad sam gledao prvi dio ona scena u crkvi gdje ih pobije lik sam 100 komada sam mogao reci ovo je neki film za djecu i ugasiti, ali nisam nego sam pogledao do kraja i film je bio odličan.

Drugi dio sam prihvatio isto super,ali kazem, svatko ima svoje mišljenje.. 

zahtjevi za test liste iptv na mail: jmnemonic158@gmail.com ili http://www.next-tv.ml/narudzba/
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
manipulator kaže...
bullyq14 kaže...
manipulator kaže...

Pogledao sam novi nastavak  Kingsman:The Golden Circle

http://m.imdb.com/title/tt4649466/

 

Tko je gledao prvi dio, drugi je jos bolji, stvarno nisam pogledao dugo tako dobar film sa dobrom pricom, akcijom i humorom.. Preporuka 

 

 Nakon pocetnih 15 minuta sam prekinuo film, koliko mi je uzasan bio Prvi dio odlican, ali ovo...

 O ukusima se ne raspravlja, svatko ima svoje mišljenje.

Posto meni 15 minuta nije dovoljno da das konacnu ocijenu ili misljenje za film. 

I ja kad sam gledao prvi dio ona scena u crkvi gdje ih pobije lik sam 100 komada sam mogao reci ovo je neki film za djecu i ugasiti, ali nisam nego sam pogledao do kraja i film je bio odličan.

Drugi dio sam prihvatio isto super,ali kazem, svatko ima svoje mišljenje.. 

Pa ta scena u crkvi iz prvog dijela je meni bila fantastična. Naravno da je bila pretjerana i nerealna, ali mi je valjda zato bila dobra.

Drugi dio je dosta lošiji, pogotovo kad se onaj čelavac na kraju žrtvuje za apsolutno ništa. Valjda jedna od najnepotrebnijih žrtvovanja koje sam vidio na filmu.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne vidim problem sa time u filmu. Pa kaj nije bio stao na minu? I tako mu nije bilo spasa.

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

Ne vidim problem sa time u filmu. Pa kaj nije bio stao na minu? I tako mu nije bilo spasa.

 Pa stao je da, ali su se ovi mogli kasnije vratiti po njega, a ne kaj je glumio frajera.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I kak bi to izveli? Frajer bi cijelo vrijeme stajao tam di ga svi vide i nitko ga nebi dirao??

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

I kak bi to izveli? Frajer bi cijelo vrijeme stajao tam di ga svi vide i nitko ga nebi dirao??

Koliko se ja sjećam bio je u velikom žubnju, a ovi dvoje su mogli pobiti tih par zaštitara koji su bili vani. Ali mislim da nema smisla raspravljati o tako nerealnom filmu :D

11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Znaš da vas je troje i da idete u minsko polje?

Imaš sprej za zalediti minu?

I uzmeš najmanje pakovanje, samo jedan komad...pa nisi za drugo nego da se ubiješ.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pogledao sam sinoć Ubojstvo u Orient expresu. Volim detektivske filmove, no ovo je čista glupost. Ne želim ništa spojlati ali to nije moja predodzba koju sam stvorio o Poirotu. Nije mi se svidio kraj. Nije mi se svidjelo čak niti ubojstvo o kojem se i radi u filmu. Znači sve je tako nekako naivno i bezveze odradeno, od ubojstva, motiva, žrtve, ubojice/a, likova, lokacije, kazne. Totalno bezveze. Nadam se da će Ubojstvo na nilu biti bolje.
Slobodno preskočite. Btw vlak koji prolazi kroz Srbiju i Hrvatsku prolazi uz predivan pogled na neke ogromne planine i zabit. Očito oni kad pomisle na balkan pomisle da je neka planinska zabit. Katastofa.
8 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sestra mi gledala onaj spanjolski film invisible guest tako nekako i crooked house, uglavnom odusevila se filmovima jer stvarno nisi znao sto ce se dogoditi na kraju pa jeli ima tko preporuciti takve filmove?

14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogledao sam The Foreigner mogu reći da sam pozitivno iznenađen sa filmom. Jest da neke stvari nisu na razini tipa borba ipak chan ima godina, te Pierce Brosnan nije baš odglumio uvjerljivo te neke sitnice. Film za pogledati za večer kada nema ništa posebno. 

 

Evo još nekih filmova

 

Geostorm - loš film možda ovako za pogledati uz put zbog nekog glumca ako preferirate

Sweet Virginia - isto kako foreigner nije super kvalitetan film ako vam odgovara radnja koja je spora te u nekoj američki zabiti može se pogledati

Hangman - sve loše od radnje do glumaca izbjegavati 

Divergent - prvi film od trojice drugi prije pogledao. Drugi dio nekako podnošljivi ovaj film je smeće ne može se gledati

Infinity Chamber - podjeća na onaj film Mars iako je daleko lošiji jedino ako vas takvi filmovi interesiraju pogledati ako ne izbjegavati 

November Criminals - loš film zamjenio glavnog glumca pa zbog njega skinuo film. Nije ni za teen film jednostavno loše

HHhH - druga strana puno boljeg filma Anthropoid za pogledati jedino ako vas interesira ww2

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Pogledao sam sinoć Ubojstvo u Orient expresu. Volim detektivske filmove, no ovo je čista glupost. Ne želim ništa spojlati ali to nije moja predodzba koju sam stvorio o Poirotu. Nije mi se svidio kraj. Nije mi se svidjelo čak niti ubojstvo o kojem se i radi u filmu. Znači sve je tako nekako naivno i bezveze odradeno, od ubojstva, motiva, žrtve, ubojice/a, likova, lokacije, kazne. Totalno bezveze. Nadam se da će Ubojstvo na nilu biti bolje.
Slobodno preskočite. Btw vlak koji prolazi kroz Srbiju i Hrvatsku prolazi uz predivan pogled na neke ogromne planine i zabit. Očito oni kad pomisle na balkan pomisle da je neka planinska zabit. Katastofa.

 da, to svi primijete s predjelima planinskim, a ide se kroz Srbiju tj Vojvodinu i Slavoniju valjda dijelom? a ono planincuge mjesto puste ravnice, haha...vecina ljudi je napljuvala film, tako da necu kvariti original

13 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Kresimir4 kaže...

Sestra mi gledala onaj spanjolski film invisible guest tako nekako i crooked house, uglavnom odusevila se filmovima jer stvarno nisi znao sto ce se dogoditi na kraju pa jeli ima tko preporuciti takve filmove?

Naravno...

 

http://www.imdb.com/title/tt1937149/

http://www.imdb.com/title/tt1772250/

http://www.imdb.com/title/tt3011894/

http://www.imdb.com/title/tt3697626/

 

pozz seku

 

 

http://www.soundstream.com/
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Que Dios nos perdone

Triler smješten u Madrid 2011., dvojica istražitelja su u lovu na serijskog ubojicu i silovatelja starica.

Sjajan film, koji je bez iznenađenja lupio 100% na rt...Španjolci polaku prestižu J. Koreju kad su trileri u pitanju.

8/10

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upravo updejtao Chrome i sad uopće nemogu pokrenuti niti jedan film online...''The media could not be loaded either because the server or network failed or because the format is not supported''.

Probao dopustiti flash, ništa, probao isključiti adblock, opet ništa...ako netko ima savjet kako ovo riješiti, bio bih jako zahvalan.

 

EDIT: riješeno, iako ni sam neznam kako.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 10:20 (m77).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Other Side of Hope http://www.imdb.com/title/tt5222918/?ref_=fn_al_tt_1

 

Finska recimo drama (cudan omjer ozbiljnog i skeca) o aktualnoj temi migranata.Dvije odvojene price koje se u zadnjoj trecini spoje u jednu, za mene dosta neuvjerljive, iako i je autorov pristup kroz blagi apsurd, humoresku.Gluma je ''drvena'', akteri i situacije su namjestene, pomalo nalik kazalisnoj izvedbi.Volim skandinavski film, no ovaj nije na mene ostavio pozitivan utisak.

 

 

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Eagle Has Landed

Malo stariji film sa legendama kao što su Sutherland, Duval i Caine, zanimljiva radnja za one koji vole WW2 štih, 7,5/10.

Eda nedaj bože da je ovo snimano danas, SJW ekipa bi ih razapela kao nazi simpatizere...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice