Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.518.168
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Paolo Maldini kaže...

 

 + mali postao degenerik i narkoman, naravno nespomentuo u filmu.

 To je bolje opisano u seriji Trust koja je izašla odmah nakon filma.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

www.imdb.com/title/tt4154756


Avengers: Infinity War (2018)
PG-13 | 2h 29min | Action, Adventure, Fantasy |

Šta reći, koju posluku porati. Nešto što se čeka godinama je napokon tu. Jel dobro? Dobro je prosjek, ovo je fantastično!
Sinoć se počastili goldom, legli i 2 i pol sata nismo disali. Scene, efekti, akcija, Thanos...svi stari Avengeri upgradeani, novi dodaju nove dimenzije priči. Radnja razbacana, na kraju se spaja i kulminira završetkom da su nakon kraja svi ostali u čudu i mi fanovi i random njubovi koji su došli radi filma. Isti se ustaju i idu doma pa ih zaposlenik vraća, e imate scenu ako ćete stajat sad ko debili. Pa stoje i čekaju scenu, koja određuje daljnji tijek radnje i onda pušu ljuti jer je ne kuže. Presmiješno.
Film je u svim segmentima moćan i zabavan. Toliko akcije, likova, i načinm na koji se film nosi s količinom likova je fascinantan. Za sve prave fanove film je prava poslastica i kulminacija 10 godina izgradnje ovakvog univerzuma, za sve ostale još jedan akcijski pew pew film, ali za akve film nije ni sniman. Nadam se da će part 2 bit još bolji za godinu dana, a ja već sad ne mogu dočekati. U svakom slučaj za sve Marvel fanove idite pogledati, ako već slučajno niste, ostali nema potrebe, nemojte stvarat gužvu u kinu nepotrebno dok stojite i čekate after credits.

 

p.s. kolegi koji se posrao po filmu, a ne zna uopće što je to crveno odijelo od plemena Wakanda savjetujem da se ostavi gledanja općenito marvel sage, jer nije uopće kompetantan srati po nečemu što ne shvaća. Jedno je mišljenje, drugo je neutemljeno mišljenje.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 12:56 (fila2208).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dodao bih još samo da je sastavljanje novog Iron man u mačku piterinu moćno. Posebno prva scena.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
phoenix2003 kaže...

Dodao bih još samo da je sastavljanje novog Iron man u mačku piterinu moćno. Posebno prva scena.

 Novi Iron Man je (iako sam full #teamIronMan) over 9000, MARK L je bolest. Buraz koji nije fan irona kaže da mu se najviše svidio koliko su ga upgrejdali. Moralo je tako bit, jer je u Black Pantheru prikazano svašta moćno, pa je Tony morao pokazati ko je ipak najpametniji čovjek u univerzumu.

Novi Thor 2.0, OP af.
Steve? Brutala...ma svi stari avengeri su op af, i to se osjeti. Imaju malenu minutažu, koliko je puno likova, ali ukradu show.
Također, spiderman, isto djelo Tonya, me preugodno izennadio novim gadgetom, nisam očekivao to.

 

Također bih se zahvalio na žutom kartonu za vulgarizam koji ja ne vidim, ali očito su admini jako osjetljivi ovdje na sve pa ću pripaziti. 
Šteta onda što tako cijeli forum ne čiste od tako strašno vulgarnih riječi. Hvala.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 20:35 (fila2208).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Evo me iz kina, pogledao nove avengerse.

Nemam riječi, premašilo sva očekivanja, pogotovo nakon meh posljednih avengersa.

Ne može se ići baš u detalje a da ne udreš po spoiler zoni, pa cu samo reci velika preporuka, film koji je nadmašio hype a imao ga je i previše!

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.4.2018 23:17 (Et_Tu_Brute?).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fila2208 kaže...

p.s. kolegi koji se posrao po filmu, a ne zna uopće što je to crveno odijelo od plemena Wakanda savjetujem da se ostavi gledanja općenito marvel sage, jer nije uopće kompetantan srati po nečemu što ne shvaća. Jedno je mišljenje, drugo je neutemljeno mišljenje.

 

Vidim ja da si ti jako pametan,pa te molim da mi objasnis samo jednu stvar...kada si ti vec toliko pametan:

 

-Na pocetku fima Hulk se bori sa Thanosom,Thanos je jaći i uredno blokira Hulkove napade.Pošto je Hulkova snaga nemjerljiva,ipak on jednim udarcem zaustavlja ogromne svemirske brodove...zakljucujemo da je Thanos jos jaci,sto je ok!

-Kako onda Kapetan Amerika moze blokati Thanosov udarac???

 

Eto samo mi to molim te objasni!

Ja zaista ne vidim u cemu je problem da ja ne budem miljenik ovoga filma?Zar ja ne mogu imati vlastito misljenje ili se moram pokoriti "slabasnoj" vecini koji su na IMDB-u lupili ocjenu 10 ovome filmu?

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

 

Vidim ja da si ti jako pametan,pa te molim da mi objasnis samo jednu stvar...kada si ti vec toliko pametan:

 

-Na pocetku fima Hulk se bori sa Thanosom,Thanos je jaći i uredno blokira Hulkove napade.Pošto je Hulkova snaga nemjerljiva,ipak on jednim udarcem zaustavlja ogromne svemirske brodove...zakljucujemo da je Thanos jos jaci,sto je ok!

-Kako onda Kapetan Amerika moze blokati Thanosov udarac???

 

Eto samo mi to molim te objasni!

Ja zaista ne vidim u cemu je problem da ja ne budem miljenik ovoga filma?Zar ja ne mogu imati vlastito misljenje ili se moram pokoriti "slabasnoj" vecini koji su na IMDB-u lupili ocjenu 10 ovome filmu?

Povukao crtu, eto kako!

Internet već nekoliko dana obrađuje ovaj detalj. Vjerujem da je to neka nova otvorena opcija za novog KA ili nešto novo u sljedećim Avengersima

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2018 7:51 (phoenix2003).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
phoenix2003 kaže...

Povukao crtu, eto kako!

Internet već nekoliko dana obrađuje ovaj detalj. Vjerujem da je to neka nova otvorena opcija za novog KA ili nešto novo u sljedećim Avengersima

Nije to samo Kapetan America,nego ako se ne varam i Spiderman,ga je zauzdavao sa svojom paucinom,Iron man i ekipa kada mu pokusavaju skinuti rukavicu...mislim,pa to je rijec o tipu koji je Hulka sjebo ko od šale!Uostalom,zasto ga odmah nisu tada bocnuli u vrat ili mu razneli glavu blasterom i to je to,nema zajebancije,kraj svih nedaca?!

Banner se tokom cijele svoje fransize bori protiv Hulka,da ga ovaj ne prevlada,sada Hulk ne zeli izaci?(Dobro,mozda se Hulk uplašio,jer se u Ragnaroku vidi da Hulk ima ponos,strah),ali opet,Hulk je to,kontaš?

Iron man muški podnosi rupčagu kroz stomak,promjera dobrih 20 tak centimetara,onako kroz kicmu,nakon 10-tak minuta krpa rupu kao da se nista nije dogodilo.

No,cekam objasnjenje od strucnjaka koji je IW nahvalio superlativima

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hostiles (2017) 

 

Film možemo zanemariti.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Izvinjavam se na offtopicu, ali mislim da će vam se svidjeti.
Tipovi filmova prema posteru
morrisoN
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
...nastavak
morrisoN
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
phoenix2003 kaže...

Povukao crtu, eto kako!

Internet već nekoliko dana obrađuje ovaj detalj. Vjerujem da je to neka nova otvorena opcija za novog KA ili nešto novo u sljedećim Avengersima

Nije to samo Kapetan America,nego ako se ne varam i Spiderman,ga je zauzdavao sa svojom paucinom,Iron man i ekipa kada mu pokusavaju skinuti rukavicu...mislim,pa to je rijec o tipu koji je Hulka sjebo ko od šale!Uostalom,zasto ga odmah nisu tada bocnuli u vrat ili mu razneli glavu blasterom i to je to,nema zajebancije,kraj svih nedaca?!

Banner se tokom cijele svoje fransize bori protiv Hulka,da ga ovaj ne prevlada,sada Hulk ne zeli izaci?(Dobro,mozda se Hulk uplašio,jer se u Ragnaroku vidi da Hulk ima ponos,strah),ali opet,Hulk je to,kontaš?

Iron man muški podnosi rupčagu kroz stomak,promjera dobrih 20 tak centimetara,onako kroz kicmu,nakon 10-tak minuta krpa rupu kao da se nista nije dogodilo.

No,cekam objasnjenje od strucnjaka koji je IW nahvalio superlativima

 Mozda jer je u pitanju jeben* film o super junacima i moras napraviti neki "plot twist" nesto interesantno, da Thanos svakog zabije ko ekser u dasku prvim udarcem film bi trajao 30 minuta ili manje. 
Svaki film ima neke "propuste" nelogicnosti ili mane, meni osobno je najgori "plot twist" kad Starlord udari Thanosa im makne ga iz transa jer sazna da je Gamora mrtva, morali su nekako zavrsiti taj fight, jel to bio najbolji nacin? Bas i ne! ALI nije mi to unistilo ukupan dojam filma.
Kad uporedis s drugim superhero filmovima ovaj je bio odlican, overall film ima odlicne review, svima iz moje grupe koji su gledali se svidio, vecini ljudi ovdje na forumu se svidio, ljudi s kojima povrsno komuniciram kazu da je film dobar. Tebi nije i to je jeben* subjektivno, tough tittes film nije za tebe i dobro.
Njegov je problem sto ti spusta, ali i ti si naporan sa obranom svog subjektivnog stava. Film je odlican, uspjeli su u 2 i pol sata ugurati more heroja, svi manje/vise imaju neku validnu svrhu. S obzirom koliko je tmuran i ozbiljan scenarij bilo je gomila humora i zabave, vrlo malo "sporih scena" i akcije na lopate. (za razliku od DC trasha u zadnje vrijeme gdje gledas SUpermena kako se duri, ili retardirane I wana kill you cause you are alien but won't cause your mommy is MARTHA betmenove gluposti)

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Navlačiš me na tanak led. E neće moći, muČki provokatoru.
morrisoN
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

La la Land

 

Iznenadio me, pozitivno.

 

9/10

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

La la Land

 

Iznenadio me, pozitivno.

 

9/10

 Sad na The Greatest Showman

16 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pa ako bas trazite logicnost u tome sto je StarLord udario Thanosa, malo se prisjetite ranijeg djela gdje Dr. Strange govori da samo jedan ishod daje pobjedu, a taj ishod ocito je da Thanos mora ubiti sve ove ljude.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Odgledan Infinity War. Uz očekivano da je ovo nemoguće gledati bez ikakvog predznanja, eventualna sitna zamjerka je što treba pratiti puno istovremenih zapleta zbog ogromne količine likova koji moraju imati cameo u samom filmu. A i s obzirom na kako film završi, "morali" su ugurati sve žive i nežive u "prvi" dio. Nema tu puno filozofije, kome se dopada ono što Marvel radi (pogotovo zadnje stvari tipa Spiderman i Thor) uživati će i u ovome. Osim kraja koji mi je bio baš iznenađenje, sam Thanos je ispao puno kvalitetniji lik nego sam očekivao. Rijetko kad ti CGI bad guysi "uspiju", ali Marvel se odvažio dati mu hrpu screen on timea i to je bio jako pametan potez. Dosta je dug film, ali konstantno se nešto zanimljivo događa na ekranu. Gledao sam projekciju bez pauze, a bome mi ne bi škodila. Bilo je kritično pred kraj . Za ono što ovaj film je, stvarno se treba potruditi i pronaći neki pravi razlog zašto ga ne preporučiti svima. Ovakve sitnice oko kojih kolega iznad radi od muhe slona, mogu se pronaći za svaki film ako baš želiš.

 

 

tl:dr I reče Hexfire: Braćo, idite i gledajte.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Hexfire kaže...

Odgledan Infinity War. Uz očekivano da je ovo nemoguće gledati bez ikakvog predznanja, eventualna sitna zamjerka je što treba pratiti puno istovremenih zapleta zbog ogromne količine likova koji moraju imati cameo u samom filmu. A i s obzirom na kako film završi, "morali" su ugurati sve žive i nežive u "prvi" dio. Nema tu puno filozofije, kome se dopada ono što Marvel radi (pogotovo zadnje stvari tipa Spiderman i Thor) uživati će i u ovome. Osim kraja koji mi je bio baš iznenađenje, sam Thanos je ispao puno kvalitetniji lik nego sam očekivao. Rijetko kad ti CGI bad guysi "uspiju", ali Marvel se odvažio dati mu hrpu screen on timea i to je bio jako pametan potez. Dosta je dug film, ali konstantno se nešto zanimljivo događa na ekranu. Gledao sam projekciju bez pauze, a bome mi ne bi škodila. Bilo je kritično pred kraj . Za ono što ovaj film je, stvarno se treba potruditi i pronaći neki pravi razlog zašto ga ne preporučiti svima. Ovakve sitnice oko kojih kolega iznad radi od muhe slona, mogu se pronaći za svaki film ako baš želiš.

 

 

tl:dr I reče Hexfire: Braćo, idite i gledajte.

 Sexistu jedan. A sestre? 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jel se svima nenormalno pišalo, ali nisu htjeli propusitit ni sekunde :))

 

ja sam u goldu bio, onak neki peasant ide pišat, reko nema šanse :)

 

po meni neka film traje i 3 sata, s pauzom recimo nakon 2, i opet bi prošao prebrzo.

Na sat nisam pogledao, ali sam rekao za part 2 neću gledat koliko film očekivano traje jer mi se gubi gušt gledanja i sigurno neću gledat toliko trailer breakdowna i trailera koliko sam sad jer sam si pokvario neke scene.

 

jednom dva puta i onda film, jer puno toga su stavili u trailere, a ja glupan previše puta gledao :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Great Beauty 2013

La grande bellezza (original title)
Nisam cuo prije za njega (talijanski film). Film ima savrsenu muziku, kompoziciju, sve po meni. Dosadan je na pocetku i nije samo film za ubit oko jer treba biti skoncentriran 150%, znaci zaobidjite ako trazite zabavu, tezak je za gledati. Ima svoju pricu na neki nacin, najvise mi se svidjaju dijalozi i kao nekakav "visoki zivot".
Odabrao sam film jer sam htio ponoviti talijanski i po meni bas pase talijanski uz ovaj film i nikako ne bi bio tako dobar na eng jeziku. 
Po meni je ovo remek djelo, nesto sto americki filmovi nemaju i nece se sigurno svima svidjati, ali film je prelijep :)
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
fila2208 kaže...

 Objasnio sam ti aposlutno i odg na pitanje o snazi hulka, steve rogersa, thanosa. 

 

Gledao si sve marvelove filomove? Kako ti je promakla onda ova scena

 

Tek sada si mi objasnio,prije toga si samo vrijeđao!

Za tu  scenu sa Hulkbusterom sam zaboravio,a Black Panther jos nisam gledao,tako da priznajem svoju pogresku!

Trebao si mi prije tako objasnit,ne bi bilo potrebe za ovim glupavim prepucavanjima!

Ispricavam se zbog svoje nebuloze u svezi Marvelova svijeta,obecavam necu vise!

Film mi se i dalje nije svidio,jbg ne mogu protiv sebe!

No hard feelings!

 

quickr kaže...

Ajde stari ohladi malo. Vrijeđaš i omalovažavaš samo zato jer netko nema isto isto mišljenje kao ti.

Ma nisam ja nikoga vrijedao,samo sam odgovorio na ucestale poruke o tome da sam neuk.(Sto se kasnije pokazalo kao istinitim)

Ako scrolas unazad,skuziti ces da sam ja samo pljuvao po filmu,nikako i nikada nisam pljuvao po necijem misljenju,tako da tu treba povuci crtu!

Hvala ti na objasnjenju u svezi Cpt A (doduse,objasnjenje za njegovu snagu je cisti Americki BLJAK,ali jbg)

Deckovi,nemojte zamjeriti,nisam nista lose mislio!

 

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nikada nisam shvacao takve filmove, tipa izisao je Thor, sve super osim naravno one zenske, ali ajde ok, onda dode ironman tj nije jos ironman u spilji nekoj napravi nevjerojatno odijelo, ajde ok filmovi za djecu, onda spoje ta 2 lika i onda je tu ironman jaci od thora koji qurac? Mislis BOG je BOG, boga ne mozes ubit ili mozes nekim jako posebnim oruzjem, ali sve mi to izgleda kao neki crtic za odrasle nista vise tipa ljudi koji su u mladosti citali stripove itd i djecu koja gleda bilo sto.

http://www.aocsource.com/
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Drugovi, fascinatan film!
7 Days in Etenbbe...upravo, ogledah u kinu. Nije baš za publiku kaj jedino brije na komedije, superheroje, akcije...

Ipak nudi nešto na razmišljanje...


Glazba fenomenalna, pogotov posljednje minute filma, gdje se isprepliće nastupni ples djeovjke od vojnika koji sudjeluje u akciji spašavanja taoca.

Vidio sam u filmu čak i jugoslavensku zastavu u jednom dijelu gdje se prikazuje Uganda, te kako dolazi ondašnji njihov predsjednik u nekom crnom automobilu. Prijevozno sredstvo
kako će se izraelski komandosi približiti teroristima, te ih sve eliminirati.

 

Politička poruka filma je da bi se trebalo više pregovarati, manje pozivati na rješavanje na stvari sa oružjem.
Ne ulazeći u sadašnji politički i svaki ini kontekst situacije u Svetoj zemlji, mogu napisati i da kod bilo koje druge talačke krize, nikada se ne udovoljava
željama otmičara.

Čovječe, Izraelci prešli 4000 km u jednom smjeru da spase svoju braću, te isto toliko im trebalo za nazad.
Stvarno, nešto fascinatno.

 

Priča se ispreliće oko dva para(teroristi i izraelski komados i njegova djevojka...) sa istinitom pričom o otmici aviona sa strane palestiskih terorirista i dvoje njemačkih.
Još je središnji figura ondašnji premijer Izraela na kojem su teške odluke bile za donijeti.

Srećom, ekipa je uspjela spasiti skoro sve taoce uz minimalne gubitke. Oni su elita od elite.

 

Kod ovakih filmova uvijek se pokušavaju dati podjednaki razlozi opravdanja zašto netko nešto čini. U našem slučaju teroristi i antiteroristi.
To mi je osobno bez veze, te bi rađe volio da sam mogao pogledati film koji veliča borbu Izraelaca za svoj vlasiti opstanak. I to ne samo u ovo današnje vrijeme, nego kroz
čitavu njihovu povijest.

 

Za mene je glavna poruka filma, da neke odluke jednostavno treba donijeti, te su one u tom trenutku jedine prave i ispravne. Bez obzira na cijenu koja tako hrabra odluka
nosi sa sobom. To je odlučnost. Kako god u životu pojedinica, tako i u život naroda.
Ovaj film može potaknuti da mi Europljani vidimo veličnu židovskog naroda koja se bori za svoju slobodu, jer nam počesto zapadni mediji iskrivljuju sliku i pravo stanje stvari.


Nemam nimalo simpatija za antižidovski terorizam, te držim da onaj tko se odluči sijati teror nema pravo na ništa drugo, osim na zatvor, te u krajnjem slučaju i metak.
Tko ne misli drugačije, te želi moralizirati po tom pitanju, neka slobodno ode živjeti sa islamistima ili neki drugim teroristima, a zapadnu civlizaciju i demokratske države
neka puste na miru. Ne želimo vaš način života.


Balavudrija koja se nalazila oko mene sa kokicama i sokićima je bila u rangu filmova o Spider-manu i Supermanu, te sam siguran da nije razumjela ovaj film i njegovu dubinu.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Deutsch kaže...

The Great Beauty 2013

La grande bellezza (original title)
Nisam cuo prije za njega (talijanski film). Film ima savrsenu muziku, kompoziciju, sve po meni. Dosadan je na pocetku i nije samo film za ubit oko jer treba biti skoncentriran 150%, znaci zaobidjite ako trazite zabavu, tezak je za gledati. Ima svoju pricu na neki nacin, najvise mi se svidjaju dijalozi i kao nekakav "visoki zivot".
Odabrao sam film jer sam htio ponoviti talijanski i po meni bas pase talijanski uz ovaj film i nikako ne bi bio tako dobar na eng jeziku. 
Po meni je ovo remek djelo, nesto sto americki filmovi nemaju i nece se sigurno svima svidjati, ali film je prelijep :)

 Potpisujem,  glazba u filmu je vrh, onaj uvodni party je predobar i naravno talijanke, jooj.

Chill
8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ja sam relativno mlad jos tako da :D
@ris ma sve je super
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 10:52 (Deutsch).
10 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

... jel se isplati gledat infinity war, mislim Deadpool je ili nije u filmu???..... ak nije, zaboravi.... ionako on na kraju shebe Thanosa u kooperaciji sa Lady Death ak netko strip nije cito, pa ne zna....

dc hejter
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Nije u filmu jer ni Thanos nema veze sa Lady Death. Ima drugačiju motivaciju, koliko čujem bolje odrađenu od stripa.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans upravo na hrt2...jedna od najjačih Cageovih uloga uopće, režija manijakalno odrađena od strane Herzoga...film sadrži i neke od nezaboravnih scena, tako da preporuka.

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jako podcjenjen film, naravno neopravdano. Odličan je i original sa Harvey Keitelom.

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Contratiempo aka The Invisible Guest

 

Pogledao nakon puno preporuka ekipe sa ovog foruma i zbilja nisam nimalo razočaran. Jako dobar krimi triler. Doslovno sam ga pogledao u jednom dahu. Radnja je dosta kompleksna i zamršena sa puno sitnih detalja koje je potrebno uočiti za potpuno razumijevanje priče. Glumci nemam pojma tko su jer je film španjolski ali su vrlo dobro odigrali svoje uloge. Uvjerljivi su i drže atmosferu do samog kraja filma. Ovaj film je pravi odmor od napornih i isfuranih hollywodskih filmova. Velika preporuka za pogledat ! 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice