Pronađimo zajedno film izdvojena tema

poruka: 2.062
|
čitano: 522.957
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
Armor kaže...

Super tema.

 

Ovak, tražim već dugo jedan film koji sam prije nekoliko (3 otprilike) godina posudil u videoteci (i vratil da ne bi bilo :)).

 

Radi se o borilačkom filmu.

Dva klana ninđi, tj. najboljih ratnika žive u dva sakrivena sela, za koja ne zna ni sam car.

Ipak, između pripadnika jedne strane i pripadnice druge vlada skrivena ljubav.

Car u međuvremenu, u strahu od klanova, odluči napraviti turnir u kojem bi svaka strana odabrala najbolje ratnike i oni bi se borili dok ne ostane samo jedan...

Time bi ih se car odma i mudro riješil, a sela im je ionak mislil uništiti.

Taj veliki krvavi obračun zaista se i dogodi....

 

Još neke sitnice, svaki ratnik ima neke posebne moći; jedan ne može umrijeti, jedna ima otrovni dodir, jedna (glavna glumica/lik) ima nekaj s pogledom itd...

Pred kraj si glavni lik (ženski) iskopa oči kako bi joj car poštedio selo, na kraju opet i progleda...

 

Dal zna neko?

Mislim da je to Shinobi. Dobar film, jest da je malo fantazija, ali dobar.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
online
Pronađimo zajedno film

Super tema

Evo da ostavim i svoj upit

Mene ovo kopka jos od 3-4 razreda osnovne.

Nesjecam se puno detalja al evo:

Neka zena ima sina i zivi na nekom otoku (ili blizu mora) bez muza

Ima oca (vjerovatno joj je bio otac ili neki rodjak bile su neke osjecajne scene) koji je gangster/psihopat i pokusava ih ubit il ise dokopat necega sto oni imaju. na kraju se bore u hidroplanu. Ona ga pobijedi u borbi i pobjegne a on pali cigaretu prije nego hidroplan eksplodira.

mozda ovo sve nije bas najtocnije ali toliko se sjecam. Mislim da je taj hidroplan bio dosta bitan u radnji.

hvala

16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
wyks kaže...

Super tema

Evo da ostavim i svoj upit

Mene ovo kopka jos od 3-4 razreda osnovne.

Nesjecam se puno detalja al evo:

Neka zena ima sina i zivi na nekom otoku (ili blizu mora) bez muza

Ima oca (vjerovatno joj je bio otac ili neki rodjak bile su neke osjecajne scene) koji je gangster/psihopat i pokusava ih ubit il ise dokopat necega sto oni imaju. na kraju se bore u hidroplanu. Ona ga pobijedi u borbi i pobjegne a on pali cigaretu prije nego hidroplan eksplodira.

mozda ovo sve nije bas najtocnije ali toliko se sjecam. Mislim da je taj hidroplan bio dosta bitan u radnji.

hvala

Kad je to bilo? mislim kad si ti bio 3-4 razred prije koliko. Znas li tko glumi? ili neki drugi film di taj glumasc glumi?

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
online
RE: Pronađimo zajedno film
goodye kaže...

Kad je to bilo? mislim kad si ti bio 3-4 razred prije koliko. Znas li tko glumi? ili neki drugi film di taj glumasc glumi?

Ja sam to gledao tamo prije nekih 10 do 12 godina. ali film je s kraja 80-ih ili pocetka 90-ih.

nazalost ne sjecam se glumaca ali taj glavni negativac je slicio na Briana Dennehya (onog serifa iz prvog ramba)

15 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Ajd sad jedan stari film, nekidan me old man pitao za ovaj film da mu nađem, kaze ovako: film je crno-bijeli (navodno), ratni, zvao se Pacifisti (film s ovim imenom i ovom radnjom nemogu naci na internetu), film je iz 70-ih, u filmu neki partizani ubijaju švabe, i gl. lik je neki što se šulja i s leđa ubija švabe velikom iglom(!?). Prekopo sam sve filmove ratne iz 70-ih i nigdje ovoga ne nađem, please help

14 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Ja sam gledao film koji tražim prije 15 godina..Sjećam se jedne scene samo..Velika okrugla dvorana..Mislim da ima puno gledatelja..A u sredini okupljena grupa ljudi..Poslagani u krug..Obučeni u nešt slično kao ku klux klan odore..Bijele boje a na glavi kukuljice s velikim crnim očima..I krenu se okretat u krug i polete vvertikalno u zrak..Velika hvala onome tko zna

14 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

gledao sam film prije nekoliko godina i nemugu mu se sitit imena

uglavnom na zemlji se dogodi smak svijeta ali jedan mislim da je bio iz irske ili islanda

uspije pobjeći u svemir i na kraju  neki vanzemaljci opet naprave novu zemlju.

mislim da ime filma nešto kao priručnik za putovanje kroz svemir....

14 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Jao ja ovaj film pokušavam naći 100 godina i nikako pa ako može pomoć javite.

Radi se o čarobnjaku Merlinu i excaliburu i mješaju se radnje kao jedan dječak postane čarobnjak pa nešto ugl. sjećam se da je jedna planina postala neki veliki kamen koji govori nešto.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
VAPOR-X kaže...

gledao sam film prije nekoliko godina i nemugu mu se sitit imena

uglavnom na zemlji se dogodi smak svijeta ali jedan mislim da je bio iz irske ili islanda

uspije pobjeći u svemir i na kraju  neki vanzemaljci opet naprave novu zemlju.

mislim da ime filma nešto kao priručnik za putovanje kroz svemir....

da nije http://www.imdb.com/title/tt0371724/

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film

svaka čast

 

hvalaOsmijeh

16 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Jel netko zna, ne znam da li je riječ o crtiću ili filmu, u kojem neki lik cijelo vrijeme prati glavne likove i govori "what he says?"

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
General Zed kaže...

Ja bih mogao postati za 3 filma,koja su bili mi jako dobri(u ono vrijeme kad sam ih gledao)davnih 80tih u kinu.

Prvom je ime na hrvatskom bio Baština ili Nasljeđe.Radi se o skupini rođaka kojima je umro neki rođak i ostavio je veliko imanje,novac i neznam ni ja kaj ne još.Svi su pozvani na neku kao ostavinsku raspravu i uglavnom jedan po jedan,umiru u toku valjda jednog dana i noći.Ovo bi koliko se sjećam trebao biti horor.Evo još nekih scena kojih se sjećam:žena neka ide plivat u bazen i kad zaroni zatvori se bazen odozgora sa nekim staklom,jedan rođak nestaje u jednoj sobici,al se kasnije vidi da netko hrani pse i vidi se narezano meso,a među mesom i prst sa prstenom pečatnjakom.Uglavnom svi su pomrli ostala je samo neka ženskica koja uopće nije htjela to nasljeđe...

Drugom je hrvatski naziv bio Osvajač.Film je bio tipa Conana,ali malo kao glavni lik je bio inovantnog raspoloženja pa si je sam slagao oružja od onog kaj je našao.Jedno oružje kojeg se sjećam su bile nunchake napravljene od kostiju.Ostalog se nažalost nesjećam...

Treći film je tipa pustolovni,a radi se o nekom frajeru koji mora neku žensku spasiti.Ona je oteta i zatočena negdje,njemu neki čarobnjak kuje mač i na drški mača je ruka kojoj je čarobnjak dao neki brušeni kristal(mislim da je zeleni).Putem sreće neke ljude koji kreću sa njim,među njima je bio neki vilenjak i neznam ko još.Prolaze kroz neku začaranu šumu i nemam pojma dalje...

Filmovi su sigurno sa početka 80tih kad su igrali u kinima,nažalost po našim nazivima ih nisam uspio pronaći,a originalni naziv neznam.Možda danas ti filmovi nisu bogznakaj,al ja bi violio još jednom pogledat kaj me to fasciniralo onda i zakaj su mi ostali tamo negdje u posvjesti,pa ako netko zna...

Bump

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
1.Lovac kaže...

Jao ja ovaj film pokušavam naći 100 godina i nikako pa ako može pomoć javite.

Radi se o čarobnjaku Merlinu i excaliburu i mješaju se radnje kao jedan dječak postane čarobnjak pa nešto ugl. sjećam se da je jedna planina postala neki veliki kamen koji govori nešto.

bump

16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
SZKlemen kaže...

Jel netko zna, ne znam da li je riječ o crtiću ili filmu, u kojem neki lik cijelo vrijeme prati glavne likove i govori "what he says?"

Čini mi se da je crtani, Asterix neki... Nisam 100% siguran.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
15 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Off-topic,zna li itko onu seriju gdje brodsko računalo pobije posadu i ostavi jednog čovjeka koji ga održava i kaže da će on jednom postati toliko opak da će ga pokušati uništiti i taj se brod sastaje s drugim brodom da se muškarac seksa s ženom s drugog broda  jer će mu brzo trebati novi čovjek.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
1.Lovac kaže...
1.Lovac kaže...

Jao ja ovaj film pokušavam naći 100 godina i nikako pa ako može pomoć javite.

Radi se o čarobnjaku Merlinu i excaliburu i mješaju se radnje kao jedan dječak postane čarobnjak pa nešto ugl. sjećam se da je jedna planina postala neki veliki kamen koji govori nešto.

bump

Jel to onaj film kad na kraju onaj dječak izvuče mač iz kamena ?

Nemam potpis osim na licnoj
16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
General Zed kaže...

Ja bih mogao postati za 3 filma,koja su bili mi jako dobri(u ono vrijeme kad sam ih gledao)davnih 80tih u kinu.

Prvom je ime na hrvatskom bio Baština ili Nasljeđe.

Drugom je hrvatski naziv bio Osvajač.Film je bio tipa Conana,

Treći film je tipa pustolovni,a radi se o nekom frajeru koji mora neku žensku spasiti.

 

Da ne citiram sve...

 

Da nije slucajno

 

Prvi: Legacy of Blood

 

Drugi: Conquest   

- poprilicno sam siguran da je to

 

Edit: drugi film

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2010 12:33 (goodye).
16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
1.Lovac kaže...
1.Lovac kaže...

Jao ja ovaj film pokušavam naći 100 godina i nikako pa ako može pomoć javite.

Radi se o čarobnjaku Merlinu i excaliburu i mješaju se radnje kao jedan dječak postane čarobnjak pa nešto ugl. sjećam se da je jedna planina postala neki veliki kamen koji govori nešto.

bump

Kada si gledao film? reci nesto, bar godinu (otprilike), glumca ili bilo sto. Jer ovako kad racunam ti ga trazis 100 godina a vjerovatno si ga gledao prije 110, znaci to je 1900? :D

 

edit: sry na duplom postu, zabrzo sam

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2010 11:26 (goodye).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film

Evo ovako skidam film Excalibur mislim da je to to, ali nisam siguran kad vidim javim vam!

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2010 12:20 (1.Lovac).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
Danny_HR kaže...
SZKlemen kaže...

Jel netko zna, ne znam da li je riječ o crtiću ili filmu, u kojem neki lik cijelo vrijeme prati glavne likove i govori "what he says?"

Čini mi se da je crtani, Asterix neki... Nisam 100% siguran.

Je, je... dobro si me podsjetio!!!

 

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. Napoleon Bonparte
16 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Davno jednom (1995-1997 otprilike) na HRT-u sam gledao film "Čuvar Vremena" ili "Čuvari Vremena" (nisam siguran jeli jednina ili množina). Tada sam bio još dijete (10ak godina) i film mi je bio odličan. Od tada sam ga uvijek želio pogledati a sada ga nigdje nemogu naći, ponajprije jer neznam njegov engleski naziv (probao sam Time Keeper - al ništa). Sjećam se samo jedne scene gdje se jedan lik pojavio u nekakvoj šumi a napala ga neka bića slična vukodlacima sa svjetlećim očima (iako ni ovo nije vjerovatno točne jer se svega jako mutno sjećam). Ajd pomozite da zadovoljim ovu vječnu želju iz djetinjstva i pomozite mi pronaći ovaj film. Unaprijed hvala.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
16 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Opisat cu scenu koje sam se slucajno sjetio, a nemam pojma koji je to film... Lik ide razvalit vrata nogom ali probije vrata po sredini (ostanu zatvorena) i nakratko zaglavi u tom polozaju. Koji je to film, moguce da je i noviji...?

16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film

fail

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 8:36 (goodye).
16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
scorpion667 kaže...

Davno jednom (1995-1997 otprilike) na HRT-u sam gledao film "Čuvar Vremena" ili "Čuvari Vremena" (nisam siguran jeli jednina ili množina). Tada sam bio još dijete (10ak godina) i film mi je bio odličan. Od tada sam ga uvijek želio pogledati a sada ga nigdje nemogu naći, ponajprije jer neznam njegov engleski naziv (probao sam Time Keeper - al ništa). Sjećam se samo jedne scene gdje se jedan lik pojavio u nekakvoj šumi a napala ga neka bića slična vukodlacima sa svjetlećim očima (iako ni ovo nije vjerovatno točne jer se svega jako mutno sjećam). Ajd pomozite da zadovoljim ovu vječnu želju iz djetinjstva i pomozite mi pronaći ovaj film. Unaprijed hvala.

The Time Guardian

 

Jel mozda to? Kazes da si gledao '95-'97, a film je iz '87, pa ako nije trazimo dalje :D.

 

 

 

Pixidar kaže...

Opisat cu scenu koje sam se slucajno sjetio, a nemam pojma koji je to film... Lik ide razvalit vrata nogom ali probije vrata po sredini (ostanu zatvorena) i nakratko zaglavi u tom polozaju. Koji je to film, moguce da je i noviji...?

Jbga prijatelju, ja sam tu scenu vidio u minimalno 10 filmova. Tako da...

 

 

 

edit: jbg tek sam sada vidio da sam 2 posta zaredom :s

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2010 8:56 (goodye).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
I.Kk kaže...

Off-topic,zna li itko onu seriju gdje brodsko računalo pobije posadu i ostavi jednog čovjeka koji ga održava i kaže da će on jednom postati toliko opak da će ga pokušati uništiti i taj se brod sastaje s drugim brodom da se muškarac seksa s ženom s drugog broda  jer će mu brzo trebati novi čovjek.

Serija Zona sumraka...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
goodye kaže...
scorpion667 kaže...

Davno jednom (1995-1997 otprilike) na HRT-u sam gledao film "Čuvar Vremena" ili "Čuvari Vremena" (nisam siguran jeli jednina ili množina). Tada sam bio još dijete (10ak godina) i film mi je bio odličan. Od tada sam ga uvijek želio pogledati a sada ga nigdje nemogu naći, ponajprije jer neznam njegov engleski naziv (probao sam Time Keeper - al ništa). Sjećam se samo jedne scene gdje se jedan lik pojavio u nekakvoj šumi a napala ga neka bića slična vukodlacima sa svjetlećim očima (iako ni ovo nije vjerovatno točne jer se svega jako mutno sjećam). Ajd pomozite da zadovoljim ovu vječnu želju iz djetinjstva i pomozite mi pronaći ovaj film. Unaprijed hvala.

The Time Guardian

 

Jel mozda to? Kazes da si gledao '95-'97, a film je iz '87, pa ako nije trazimo dalje :D.

 

 

Iskreno se nadam da je. Probat ću ga neđe pronaći pa javim. Thanks

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pronađimo zajedno film
goodye kaže...
General Zed kaže...

Prvi: Legacy of Blood

 

Drugi: Conquest   

- poprilicno sam siguran da je to

 

Edit: drugi film

Prvi nije,al stvarno si se potrudio.

Drugi je pogodak,barem kolko sam vidio iz foršpana kojih ima.

E volio bih znati i za trećiCool,a znam da je teško,pogotovo ako nisi gledao film.

Hvala za ovo...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
16 godina
offline
RE: Pronađimo zajedno film
General Zed kaže...
goodye kaže...
General Zed kaže...

Prvi: Legacy of Blood

 

Drugi: Conquest   

- poprilicno sam siguran da je to

 

Edit: drugi film

Prvi nije,al stvarno si se potrudio.

Drugi je pogodak,barem kolko sam vidio iz foršpana kojih ima.

E volio bih znati i za trećiCool,a znam da je teško,pogotovo ako nisi gledao film.

Hvala za ovo...

Sto je najtuznije, mislim da sam prvi gledao, ali nikako se ne mogu prisjetiti faca. Pogledat cu jos malo.

 

Za treci film, stvarno ne znam, gledao sam bar 5-6 filmova sa slicnom tematikom, a svi su bili stariji, tako da se ne mogu tocno prisjetiti, ako se bar sjecas imena nekog iz filma ili nesto upecatljivo...

 

 

 @ scorpion667

 

torrentz.com je tvoj prijatelj :D, na privatnim nisam nasao, vidjet cu jos kad dodem kuci (samo da ne pozutim)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
neaktivan
offline
Film: Fenomena - natprirodna pojava

Negdje iz sredine 80ih. Nesto sa kukcima, crvima i sl, kako horror. Ne sjecam se bas, znam da mi je bio strasan kad sam ga gledao (a mama mi nije dala), imao sam negdje 7-8 god...

Pitanje je: kako se zvao u originalu? Htio bih ga pronaci, molim originalni naslov.

 

Hvala svima!

davor07
14 godina
neaktivan
offline
RE: Film: Fenomena - natprirodna pojava
davor07 kaže...

Negdje iz sredine 80ih. Nesto sa kukcima, crvima i sl, kako horror. Ne sjecam se bas, znam da mi je bio strasan kad sam ga gledao (a mama mi nije dala), imao sam negdje 7-8 god...

Pitanje je: kako se zvao u originalu? Htio bih ga pronaci, molim originalni naslov.

 

Hvala svima!

odgovorio sam ti vec na drugom forumu ffs, ni 5 minuta nakon sto si postavio to pitanje

Phenomena iliti Creepers od Daria Argenta sa Jennifer Connelly i Donald Pleasence-om

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice