Pronađimo zajedno film izdvojena tema

poruka: 2.062
|
čitano: 523.703
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
eurupa kaže...

Poštovani.

 

Gdje bi se mogli pronać linkovi za download serije Gruntovčani.?

 

Hvala unaprijed 

 

Može odgovor u privatno

 Warezhr

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
13 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Film je star 15+ godina.. Sjećam se da sam ga gledao kod bake još dok sam mali bio.

 

Ne sjećam se točno radnje, ali u tom filmu je bio nekakav serijski ubojica koji je sa sobom uvijek nosio kuku i prije no što bi nekoga ubio, uvijek se prikazivala ta njegova kuka u krupnom planu.. Jedna scena koja mi je ostala u sjećanju kako je on s tom kukom prolazio kroz neku sobu, a na zidu se ocrtavala njegova sjena kako je prolazio..

Želim pronaći taj film, ne toliko zbog radnje, nego čisto da se mogu s rođacima prisjetiti filma kojeg smo gledali prije :) žao mi je što ne mogu biti detaljniji (imao sam 6 godina tad. :D)

9 godina
offline
Pronađimo zajedno film

 

neki dan sam našao film na imdb, 2018. je godine dakle nov novcat, imao je ocjenu 7.8 bilo je označeno kao crime mystery comedy, radnja je bila neka valjda da se nekoliko prijatelja nađe kod nekog na druženju/partyu i mislim da se neko sranje dogodi

 

znam da nije puno informacija al eto ako neko zna bio bi jako zahvalan

14 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Cansee kaže...

 

neki dan sam našao film na imdb, 2018. je godine dakle nov novcat, imao je ocjenu 7.8 bilo je označeno kao crime mystery comedy, radnja je bila neka valjda da se nekoliko prijatelja nađe kod nekog na druženju/partyu i mislim da se neko sranje dogodi

 

znam da nije puno informacija al eto ako neko zna bio bi jako zahvalan

Game Night?

9 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
mustang995 kaže...
Cansee kaže...

 

neki dan sam našao film na imdb, 2018. je godine dakle nov novcat, imao je ocjenu 7.8 bilo je označeno kao crime mystery comedy, radnja je bila neka valjda da se nekoliko prijatelja nađe kod nekog na druženju/partyu i mislim da se neko sranje dogodi

 

znam da nije puno informacija al eto ako neko zna bio bi jako zahvalan

Game Night?

 svaka čast, to je to, hvala :)

8 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Dva filma su u pitanju koje sam gledao prije 10ak godina.

-Od prvog filma se sjećam jedne scene gdje dječak sa kuhačom šeta oko jednog drvenog sanduka koji je on napunio pijeskom i uz nekoliko čarobni riječi iz sanduka izlazi neka mumija od pijeska ili tako nešto, više od tog se ne sjećam film je sigurno negdje iz 80ih.

 

-U drugom filmu se sjećam scene gdje djeca organiziraju nekakvu utrku sa malim autima koje sami rade od dijelova koje pronađu na otpadu (stara pećnica,krtletka za pticu :P), to je jedino što se sjećam. 

 

Znam da su male šanse da je itko gledao te filmove ili da se sjećaju naziva, ali eto možda mi se posreći. Hvala

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Bferic kaže...
Pozz,
Trazim jedan film ali nikako ga ne mogu naci..
Radi se o ljubavnom filmu,ili drami... sjecam se da se dio filma(ili cijeli nisam sigurna) snimao u italiji jer djela kojeg se sjecam, cura i decko se voze u gonduli u veneciji.. film je na onu foru gjde se u pocetku bas i ne vole,a na kraju budu skupa.. takoder se sjecam da je bio na tvu 21. Ili 22.8.2015.godine.. pokusala sam naci stari tv raspored ali nisqm uspjela... ako netko zna molim neka napise ime filma 😁

 

Just Married (2003)

 

 

AMD2TwRvuoU 7M8UxZDk56o 9ZcWiS5B_0M wt-tHcQR67Y 1aPqO130Juw YCYaALgW80c
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
imaiden322 kaže...
žanr filma je horor/triler

5+ ljudi plovi na gumenjaku, vani oluja, vjetar, kisa i nasukali se na otok na kojem je svjetionik. kad su usli, poceli su istrazivati i naisli su na gadosti tipa odrezane glave
oci ..uskoro su poceli stradavati na raznim zamkama..izgleda da nisu sami jer ih jednog po jednog kolje serijski ubojica obucen u "smrt"..dalje se ne sjecam, alkohol radi svoje

vuče mi na saw, final destination ali nije ni jedan od tih..

 

Lighthouse (1999)

 

 

AMD2TwRvuoU 7M8UxZDk56o 9ZcWiS5B_0M wt-tHcQR67Y 1aPqO130Juw YCYaALgW80c
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Marko_95 kaže...

Film je star 15+ godina.. Sjećam se da sam ga gledao kod bake još dok sam mali bio.

 

Ne sjećam se točno radnje, ali u tom filmu je bio nekakav serijski ubojica koji je sa sobom uvijek nosio kuku i prije no što bi nekoga ubio, uvijek se prikazivala ta njegova kuka u krupnom planu.. Jedna scena koja mi je ostala u sjećanju kako je on s tom kukom prolazio kroz neku sobu, a na zidu se ocrtavala njegova sjena kako je prolazio..

Želim pronaći taj film, ne toliko zbog radnje, nego čisto da se mogu s rođacima prisjetiti filma kojeg smo gledali prije :) žao mi je što ne mogu biti detaljniji (imao sam 6 godina tad. :D)

 

Lol da to nije I Know What You Did Last Summer (1997)

 

 

AMD2TwRvuoU 7M8UxZDk56o 9ZcWiS5B_0M wt-tHcQR67Y 1aPqO130Juw YCYaALgW80c
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Kakva si ti legenda 

12 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Stvarno ne očekujem da će neko ovo uspjeti pronaći ili poznati raspoznati.  

Zapravo... imao sam jednu video kasetu nekada davno, i na toj kaseti je bio neki film.  Pri završetku filma, nakon par minuta onog takozvanog snega ili crnog ekrana šta je već bilo... počinjao je neki japanski anime.  E taj Anime trazim već par godina možda čak jedno pet godina ili malo više 

 

E sad radnja koje se secam u tom kratkom.. ostatku presnimljenog crtaća.  Kaseta koja je možda čak bila iz videoteke, sa presnimljenim filmom preko crtanog 

...neki konj divlja u ogradjenom prostoru i niko ne može da ga obuzda. Neka djeca ga gledaju i plaše se da pridju i do ograde. Malo kasnije kao prolazi tuda GLAVNA JUNAKINJA TOG ISTOG CRTANOG.  Bjela duga kimono odjeca, duga crna kosa, cini mi se neki mac da je nosila ili šta već... ništa se tu posebno ne dešava.  Neka strka frka... kao par dana kasnije, ili već sutra ujutro,  bude se ona djeca, vide da nema one vec pomenute devojke, trče traže je... i vide je kako ide prema onom konju. Dozivaju je da mu ne prilazi, medjutim ona njemu fino pridje zajaše ga bez problema i u galop prema nekom brdu.  Ona djeca trče za njom i dozivaju je (čini mi se - vrati se princezo ). medjutim ona ne obraća pažnju na njih.  

Stiže do nekog brda, da li tu nešta uradi ne sećam se... ali uglavnom ono brdo puca i iz njega izlazi nekakav dzinovski samuraj kao od kamena, ili drveta čini mi se da je bio kamen.  

Tu počinje borba izmedju kamenog dzinovskog samuraja i te djevojke u bjelom.  Na kraju borbe koja i ne traje baš nešta dugo koliko se sećam, djevojka uspjeva da izvede nekakav potez i prepolovi tog dzina vertikalno   On se sav ruši pada kamenje ili šta već, šta biva sa devojkom nije jasno.  Onda da li nešta ona djeca dolaze, kopaju traže devojku. Medjutim nemogu je naći i misli se da je stradala žrtvovala se.  

To je to u suštini... 

 

E sad.  Volio bih naravno da mi neko može pomoći.  Ja sam prevrnuo čitav internet u potrazi za ovim crtanim kako sam znao i umio, možda neko zna bolje da isprevrne 

Crtani je verovatno iz osamdesetih, možda kasne osamdesete, ili devedeste. Ne znam.. sećanja blede bio sam mali 

 

Danas na poslu pričam sa kolegom o starim crtanim filmovima. Nindza kornjače, robotek... sjetim se pomenem mu ovaj crtani sve skoror isto mu ispričam... a on kaže crtani se zove Bjela Princeza, ili princeza u bjelom... ali NIJE !!!   Japanski anime sa princezom u naslovu i sve čega se sećam u jednom istom crtanom ne mogu da nadjem - NEMA !!!

Mora da je kolega pomešao sa plavom princezom 

 

Ja prosto ne očekujem i ne verujem da neko može pronaći isključivo ovaj crtani koji sam opisao, a nešta slično vjeroavtno DA !!!

Ali ipak pokušajte ako se usudjujete    By The Way... nisam izmislio priču.... niti išta drugo...  sretno ako neko može ili želi pomoći 

valdemonij
12 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Crtani pronadjen :D

valdemonij
16 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
waldemoniy kaže...

Crtani pronadjen :D

Jel ovaj?

https://myanimelist.net/anime/8598/Yuki

Kod nas (još u jugi) je bio preveden kao Snežna Lepotica, čak su joj i ime prilagodili, pa se ne zove Yuki nego Snežana.
Davno sam ga gledao, imaš na Youtubeu cijeli sa srpskim prevodom.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.8.2018 11:33 (Father_Dougal).
12 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Pozdrav, 

 

znaci fil san gleda na hbo ili cinestar cinemax tv prosle godine

 

 

film je il spanjolski il francuski..

dva oca na odmor povedu svoje dvije kceri pa se jedna kcer pocme nabacivat ocu od svoje prije ... tako nesto ide 

Može
11 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
ante5656 kaže...

Pozdrav, 

 

znaci fil san gleda na hbo ili cinestar cinemax tv prosle godine

 

 

film je il spanjolski il francuski..

dva oca na odmor povedu svoje dvije kceri pa se jedna kcer pocme nabacivat ocu od svoje prije ... tako nesto ide 

 https://www.imdb.com/title/tt2191765/?ref_=nm_flmg_act_13

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
10 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
ante5656 kaže...

Pozdrav, 

 

znaci fil san gleda na hbo ili cinestar cinemax tv prosle godine

 

 

film je il spanjolski il francuski..

dva oca na odmor povedu svoje dvije kceri pa se jedna kcer pocme nabacivat ocu od svoje prije ... tako nesto ide 

Da nije mozda Rocco u Parizu?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Da to je to.. na You tube-u sam ga i nasao :)

valdemonij
13 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Film koji je između 2015-2017 prikazivan u Cinestaru. Nažalost, sjećam se samo trailera filma kojeg sam vidio prije projekcije filma. :(

 

Sjećam se samo da se trailer činio predobar i prikazivao je te neke kapsule koje su se nalazile u vodi i unutra su se nalazila nekakva čudovišta (moguće i umjetni ljudi, ne sjećam se točno..)

 

Film definitivno nije bio nikakva komedija niti romantika, činio mi se kao akcijski/SF.

 

Rekao sam s frendom da ćemo pogledati taj film, no nismo ga niti on niti ja vidjeli niti čuli poslije toga.. :/

16 godina
online
Re: Pronađimo zajedno film
Marko_95 kaže...

Film koji je između 2015-2017 prikazivan u Cinestaru. Nažalost, sjećam se samo trailera filma kojeg sam vidio prije projekcije filma. :(

 

Sjećam se samo da se trailer činio predobar i prikazivao je te neke kapsule koje su se nalazile u vodi i unutra su se nalazila nekakva čudovišta (moguće i umjetni ljudi, ne sjećam se točno..)

 

Film definitivno nije bio nikakva komedija niti romantika, činio mi se kao akcijski/SF.

 

Rekao sam s frendom da ćemo pogledati taj film, no nismo ga niti on niti ja vidjeli niti čuli poslije toga.. :/

 Od novijih mi pada na pamet samo 

ili

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
7 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Ej, nije film ali je tv serija tako da moje isprike ako je off topic.

 

Dakle radnja je (koliko se sjećam) u jednoj avio kompaniji i glavni kil uvijek upada u nevolje. Jedne epizode se sjećam gdje je društvo ''punijih'' ljudi se došlo žaliti da avioni nisu prilagođeni njima pa je glavni lik morao obući ''fat suit'' i putovati avionom i onda su mu se događale razne zgode i nezgode, mislim da mu se čak i posrećilo na avionu haha.

Još jedan detalj mi je ostao, a to je njegov šef, malo stariji lik, smiješan je, ali koliko god guglao ''funny older actors'' ga ne mogu naći, a znam da sam ga vidio i u nekim filmovima. I ima scena gdje se on vozi podzemnim parkingom u SUV-u i sluša glasno glazbu i grebe aute i motore, a ni ne skuži.

Seriju sam gledao tamo negdje 2007-2009.

Eto, nadam se da ćete mi pomoći, tražim već tjedan dana intenzivno, nije ni ''Flight of the Conchords'' ni ''Come Fly with Me'' ni neka od tih popularnijih.

Tnx

13 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
zlaya987 kaže...

Ej, nije film ali je tv serija tako da moje isprike ako je off topic.

 

Dakle radnja je (koliko se sjećam) u jednoj avio kompaniji i glavni kil uvijek upada u nevolje. Jedne epizode se sjećam gdje je društvo ''punijih'' ljudi se došlo žaliti da avioni nisu prilagođeni njima pa je glavni lik morao obući ''fat suit'' i putovati avionom i onda su mu se događale razne zgode i nezgode, mislim da mu se čak i posrećilo na avionu haha.

Još jedan detalj mi je ostao, a to je njegov šef, malo stariji lik, smiješan je, ali koliko god guglao ''funny older actors'' ga ne mogu naći, a znam da sam ga vidio i u nekim filmovima. I ima scena gdje se on vozi podzemnim parkingom u SUV-u i sluša glasno glazbu i grebe aute i motore, a ni ne skuži.

Seriju sam gledao tamo negdje 2007-2009.

Eto, nadam se da ćete mi pomoći, tražim već tjedan dana intenzivno, nije ni ''Flight of the Conchords'' ni ''Come Fly with Me'' ni neka od tih popularnijih.

Tnx

Proguglao i zvuči kao ovo: https://www.imdb.com/title/tt0460655/

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 10:48 (Hexfire).
7 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Tnx, to je to. Kad sam ja tražio isto mi je to iskočilo (The Loop), ali u IMDB mi se pojavila serija In the Loop i to nije bila ta... 

Sad ću odgledati ovo sa guštom!! :D

13 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
zlaya987 kaže...

Tnx, to je to. Kad sam ja tražio isto mi je to iskočilo (The Loop), ali u IMDB mi se pojavila serija In the Loop i to nije bila ta... 

Sad ću odgledati ovo sa guštom!! :D

 Bajdevej, In the Loop je također odlična serija.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Može li pomoć vezano za jedan film... radi se o maloljetničkim delikventima koji završe u nekom zatvoru koji je usred neke pustinje. Čuva ih jedan zaštitar koji ih tjera da kopaju. Jedan od njih je našao neki ruž te su oni skužili da je to ruž od neke žene koja je bila zlikovka. Sjećam se još samo scene gdje su bili sretni kad je pala kiša jer dugo nije pala. 

9 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
antonio_os kaže...

Može li pomoć vezano za jedan film... radi se o maloljetničkim delikventima koji završe u nekom zatvoru koji je usred neke pustinje. Čuva ih jedan zaštitar koji ih tjera da kopaju. Jedan od njih je našao neki ruž te su oni skužili da je to ruž od neke žene koja je bila zlikovka. Sjećam se još samo scene gdje su bili sretni kad je pala kiša jer dugo nije pala. 

 https://www.imdb.com/title/tt0311289/

 

Doslovno sam u gugle napisao "movie kids in desert prison" i prvi link odma na imdb..

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

pozdrav...ne mogu se nikako sjetit kako se film zove, ali mozda neko od vas zna. Znaci ovako ide pocetak filma: Dolazi "deda" u sahovski klub, pravio se vidno pijan i izaziva sve koji su u tom klubu bili da igraju sah protiv njega za lovu....i naravno on ih pobijedi i uzme lovu.  Tu se nasao neki decko koji je skuzio da je on nekako "varao" pa je on njega zvao da krene sa njim po svijetu i varaju na pokeru i tako i zarađuju lijepu lovu. Taj deda ima kcer koja je u istom poslu kao i on, na kraju se ta cura i decko zaljube i to ej sve cega se sjecam :) 

Evo nadam se da je netko gledao 

Hvala 

15 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Tražim film, vjerojatno iz 80-tih. Glavni lik može ulaziti u tuđe snove. Otkrije se da ako umreš u tuđem snu da umireš u stvarnosti. Koliko se sječam ima neka zavjera da se ubije nekog političara tim putem.

Unaprijed hvala na pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 22:00 (Feya).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pronađimo zajedno film
16 godina
online
Re: Pronađimo zajedno film
Feya kaže...

Tražim film, vjerojatno iz 80-tih. Glavni lik može ulaziti u tuđe snove. Otkrije se da ako umreš u tuđem snu da umireš u stvarnosti. Koliko se sječam ima neka zavjera da se ubije nekog političara tim putem.

Unaprijed hvala na pomoći.

 

A Nightmare on Elm Street

 

mozda ovaj?

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
15 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Našao, Dreamscape iz '84. Svejedno hvala.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice