Serije na DVDu

poruka: 9
|
čitano: 4.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Serije na DVDu

Vrlo sam zainteresiran kupiti neke serije sa hrvatskih TV postaja na DVDu, zbog titla, da mogu gledati zajedno s ljudima koji slabo kuže engleski, a i zbog kolekcije i kvalitete.

 

Zna li netko gdje na webu naći info o tome koje novine su izdale ili još kane izdati i koje TV serijale uz svoja izdanja? I jel ih još imaju? Ili znate nekoga tko ima kolekciju DiVX serijala s dobro složenim titlovima? (kao što je ono nekada bila serija "Band of Brothers" ili tako nekako, s izvrsnim titlovima)

 

Za početak sam vrlo zainiteresiran za titlovane, kvalitetne kompletne serije "Svi vole Raymonda" i "Zovem se Earl", a sa eventualnog popisa bih odabrao i još dosta drugih.

 

Hvala

Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
15 godina
protjeran
offline
RE: Serije na DVDu

Skini si s torrenta, tamo imaš sve serije u odličnoj kvaliteti. Titlove si skini posebno samo što je problem što za neke serije ima samo srpskih prijevoda. Tako ćeš si uštedit hrpu love.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Serije na DVDu
master gojko kaže...

Skini si s torrenta, tamo imaš sve serije u odličnoj kvaliteti. Titlove si skini posebno samo što je problem što za neke serije ima samo srpskih prijevoda. Tako ćeš si uštedit hrpu love.

 
Lova je onaj bitni dio priče, jel? To znam. Ali neke stvari su neprocjenjive.

Imam iskustvo s traženjem titlova, bolje ne pitaj. Prošao bi mi život u traženju, usklađivanju, i na kraju bih umro, a da nisam s najdražima odgledao ni jednu epizodu. To je tako. Ili prava stvar ili ništa. S obzirom kakvih sve titlova ima, ja radije gledam bez njih i uživam, vjeruj mi.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Serije na DVDu
master gojko kaže...

Skini si s torrenta, tamo imaš sve serije u odličnoj kvaliteti. Titlove si skini posebno samo što je problem što za neke serije ima samo srpskih prijevoda. Tako ćeš si uštedit hrpu love.

Za one koji ne znaju, skidanje serija koje se prikazuju na TVu je također povreda autorskih prava i ilegalno je. Za takve radnje nema mjesta na ovom forumu.
15 godina
offline
RE: Serije na DVDu
manic kaže...
master gojko kaže...

Skini si s torrenta, tamo imaš sve serije u odličnoj kvaliteti. Titlove si skini posebno samo što je problem što za neke serije ima samo srpskih prijevoda. Tako ćeš si uštedit hrpu love.

Za one koji ne znaju, skidanje serija koje se prikazuju na TVu je također povreda autorskih prava i ilegalno je. Za takve radnje nema mjesta na ovom forumu.
 Eh, vidim da master gojko ima zuti karton, neznam jeli dobio zbog ovog posta ili nekog drugog. Ako je zbog ovog, mislim da si prestroga. Covjek je samo predlozio sta da radi, nije mu bas "pokazao" kako i na kojem torrentu ce skinuti to sto trazi. Mislim da covjek ima slobodu govora i predloziti mu alternativno rjesenje. A ima i dosta tema na forumu gdje se govori o torrentima  i tamo nije nista sankcionisano. Ako nije dobio zuti na ovoj temi onda moje izvinjenje.
Sorry na offtopicu
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
15 godina
protjeran
offline
Serije na DVDu

Hvala što ste me ubili u pojam sa žutim kartonom! Ja sam dobio žuti karton zbog toga što sam predložio čovjeku što da učini, dok se po cjelom forumu krše pravila bug foruma i mnogi od onih koji ih krše ne dobiju nikakve kartone.

 

ps.

HVALA!!!!!!

16 godina
neaktivan
offline
Serije na DVDu

Možeš skinuti s Amazon.com. Ima puno serija, sve je legalno. Naravno, to plaćaš.

 

Jedini problem su titlovi, koje možda možeš dobiti u suradnji s Mediatranslations.

 

Na kraju krajeva, pitanje je koliko je to isplativo. Ukoliko jedna sezona prosječne serije košta 25$ + dostava u Hrvatsku + plaćanje titlova, nabere se troškova. Uglavnom, to je vjerojatno najbolje i najlogičnije rješenje, ako već ne želiš ilegalno se domoći serija.

http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=16442
16 godina
neaktivan
offline
RE: Serije na DVDu
boxer kaže...
manic kaže...
master gojko kaže...

Skini si s torrenta, tamo imaš sve serije u odličnoj kvaliteti. Titlove si skini posebno samo što je problem što za neke serije ima samo srpskih prijevoda. Tako ćeš si uštedit hrpu love.

Za one koji ne znaju, skidanje serija koje se prikazuju na TVu je također povreda autorskih prava i ilegalno je. Za takve radnje nema mjesta na ovom forumu.
 Eh, vidim da master gojko ima zuti karton, neznam jeli dobio zbog ovog posta ili nekog drugog. Ako je zbog ovog, mislim da si prestroga. Covjek je samo predlozio sta da radi, nije mu bas "pokazao" kako i na kojem torrentu ce skinuti to sto trazi. Mislim da covjek ima slobodu govora i predloziti mu alternativno rjesenje. A ima i dosta tema na forumu gdje se govori o torrentima  i tamo nije nista sankcionisano. Ako nije dobio zuti na ovoj temi onda moje izvinjenje.
Sorry na offtopicu
Ako autor pita link i netko mu da taj link, njega bi trebalo kazniti, ali kada autor pita za nešto što je unutar legalnog i etičnog, a netko ga nagovara da krade, taj kao ne bi trebao dobiti karton? Kao prvo, autor teme nije pitao kako uštediti hrpu love krađom materijala, nego je pitao za DVDove koji se mogu kupiti. Drugo, kršenje autorskih prava nije podržano na ovom forumu i ne znam što spopade ljude da idu pisati ovakve postove. Ja u svakoj ovakvoj situaciji reagiram i dodjelim karton i ne znam gdje to ljudi krše pravila a nisu kažnjeni? Osim toga, žuti karton na 3 dana je upozorenje a ne neka kazna, pogotovo u ovoj situaciji gdje se forsira neki piratiluk gdje i nije tražen. Torrenti sami po sebi nisu nelegalni (i nedozvoljeni) ako će se koristiti u legalne svrhe (ako niste znali ima i takvih primjena), a drugo je kada govorimo o ovakvim situacijama.
15 godina
protjeran
offline
Serije na DVDu

 

Ispričavam se.

Tatice,tatice obrisala sam dizel motor svojom novom haljinom, a zatim sam umotala mrtvu svinju unutra. Ma glupačo zadavit ću te ! Mrlje od mrtve svinje više nisu problem! FUX!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=xDCp4X6zbFo
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.8.2008 20:15 (master gojko).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice