Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.812
|
čitano: 2.862.399
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Slusaona

At the moment :

*Strapping Young Lad - The New Black

*ПоТоП

*Bill Skins Fifth - link : http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=114492591

 

 

Sentient Hyper Optimized Data Access Network
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2008 3:51 (70R4N).
16 godina
neaktivan
offline
Slusaona

Reggae, Rock, Punk/Pop


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
offline
RE: Slusaona

El Maria & June Miller-Jungletrain.net Promomix November 2007

 

drumbica Cool


C2D E4300@3(333*9)3.0 Ghz/Gigabyte 965P-DS3/2 x DDR2 1GB DC SuperTalent @ 833Mhz/PIONEER DVD-RW DVR-111D ATA Device/Seagate-ST3200827AS SATA Device (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)/Sapphire X1950XT 256Mb/Thermaltake Soprano/CHIEFTEC PFC -550W/Windows Vista x64 Ultimate/Samsung SM931BW
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Uglavnom Hip-Hop ali ubacim si u slušaoni i starog dobrog rocka.

Kako se i sam bavim muzikom za onog kog zanima može pogledat na http://www.myspace.com/soundimpuls ima dobrih frendova.

16 godina
offline
RE: Slušaona

ok su stvari al ja više preferiram dub,dubstep,miami bas,breakbeat,nu breaks,electro,dnb,liquid funk,trip-hop,ambiental,chil,lounge,future jazz,hip-house

pa i  vidim

da ste naveli od nekih žanrova kaj ja preferiram  dnb,experimental di su te stvari zakaj nisu uvrštene na MS

jel to MC-ate po naški na dnb beatove,breaks il je više instrumnetal :)? pozz and keep the good woork

 

 

C2D E4300@3(333*9)3.0 Ghz/Gigabyte 965P-DS3/2 x DDR2 1GB DC SuperTalent @ 833Mhz/PIONEER DVD-RW DVR-111D ATA Device/Seagate-ST3200827AS SATA Device (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)/Sapphire X1950XT 256Mb/Thermaltake Soprano/CHIEFTEC PFC -550W/Windows Vista x64 Ultimate/Samsung SM931BW
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 14:19 (4mal).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Samo 70-te i 80-te. Queen, Deep Purple, GNR, Black Sabbath, Rolling Stones, Metallica, ZZ-top, Whitesnake, T-Rex, Heart ......

Nesto malo Roxxete, Man At Work, Bob Marley, Madnes, Eddy Grant, Elton John, Opus, Foreigner, Michael Jackson ......

Jos puno toga, ali nezelim spamat.


Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Slušam brutal death metal poput Emeth, Cannibal Corpse i sl.


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
16 godina
offline
Slušaona

Heavy i Power metal obicno slusam, ali cijenim i Ex You rock i strani punk i rock.


AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
offline
Slušaona

Pa evo Sasa Matic je izbacio novi cd pa je sad to malo aktualno kod mene, al i druge stvari s istoka slusam

16 godina
protjeran
offline
RE: Slušaona
Maha kaže...

Pa evo Sasa Matic je izbacio novi cd pa je sad to malo aktualno kod mene, al i druge stvari s istoka slusam

 

jel to neki di-dzej, nisam cuo za tog matica...
Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2008 22:43 (bestia).
16 godina
offline
Slušaona

Jači i brži ritam:

 

Hardcore, Terror, Speedcore, Noiscore

 

naravno poslušam i ostalu kvalitetnu glazbu bilo domaću ili stranu. Npr. super su mi radio postaje HKR i Radio Otočac, uvjek se nače dobre glazbe.


hcsc
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

David Guetta - Essential Mix Radio1 BBC Global Gathering 2007

 

inace samo house


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
16 godina
offline
RE: Slušaona

@ bestia

 

mislio je na mate galiča onog kaje suvlasnik native-a tj programa tractora kaje žario i palio

počet 90 ih i kod nas inče živi u berlinu ..stari raveri ga kao ja znaju

;) PLUR

 

C2D E4300@3(333*9)3.0 Ghz/Gigabyte 965P-DS3/2 x DDR2 1GB DC SuperTalent @ 833Mhz/PIONEER DVD-RW DVR-111D ATA Device/Seagate-ST3200827AS SATA Device (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)/Sapphire X1950XT 256Mb/Thermaltake Soprano/CHIEFTEC PFC -550W/Windows Vista x64 Ultimate/Samsung SM931BW
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.3.2008 12:49 (4mal).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Eto ja slušam od stranih - Dire Straits, Deep Purple, ZZ Top, Cat Stevens, U2, Stonese, Los Lobos, Vaya Con Dios, REM - uglavnom raznovrsno, a od žešćih Priestess, Audioslave, Nightwish, Maiden

 

A domaće: Vatra, Pivo, Letu Štuke, Azru, ITD Band, Valjak i Prljavce, ajde i Gibonni je ok.

 

Ne podnosim:

1. cajke

2. rap, hip hop, novi R'n'B tipa Rihanna (ali cijenim stari R'n'B tipa Aretha Franklin)

3. onaj true hardcore death metal (plaženje jezika i deranje kako će oćerupati slonove i da smo svi mrtva vražja djeca...)

4. klasične (lijepo je ako ti sviraš, a ako slušaš - ah, nije da ih ne podnosim, al su mi skladbe dosadne)


volim jesti metkeeee!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slusaona
Prljavi Rock'n'Roll (Guns'n'Roses)
Od starog rocka, pa do današnjeg rocka...
AC/DC,...
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Audioslave i malo rapp


H-MAN RULES!!!11
16 godina
offline
RE: Slusaona
Pudge kaže...

cajkeBelji se


 FUUUUJ!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
offline
Slušaona

Pink Floyd, Guns n Roses, Queen, Led Zeppelin...


Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

guns and roses, green day, sex pistols, iron maden..         druga klasa- što manje slušam-- bad religion, sve što mi se svidi čak i balade...

16 godina
offline
Slušaona

broj jedan mije OsmijehBon Jovi, Simple Minds, U2..., sve stano štoje dobro od domćeg Prljavo Kazalište i Giboni, samo neslušam glazbu s istočnog tržišta

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

da ne nabrajam sta sve ja slusam tu vam je moj last.fm pa bacite pogled :)

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

U zadnje vrijeme SMS slušam, inače slušam sve ali u mojem repertoaru prevladavaju Cajke i domaće stvari...

16 godina
offline
RE: Slušaona
M4r10 kaže...

U zadnje vrijeme SMS slušam, inače slušam sve ali u mojem repertoaru prevladavaju Cajke i domaće stvari...

 Otkad se cajke pisu velikim slovom? fuj

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slusaona

ja inace slusam sve tipove glazbe (osim death metala i tih sranja)...a u zadnje vrijeme od domace glazbe preslusavam novi album connecta- "Ovo nije drugi album", a od strane glazbe novi album od pjevaca grupe SOAD Serja Tankiana (najbolja mu je pjesam Sky is over)

 

e da naravno zaboravio sam i jos nesto vazno.... slusam i cajkeNamigiva

 

"E, pa nema vise cile mile
stig'o Mile, Kitic Mile
kazi, Mile, Mile, brate
neka cuju, neka shvate, brate........"Cool


Ide podmornica pustinjom i sretne pingvina. Pita koliko je sati a pingvin izvadi toplomjer i kaze cetvrtak
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slusaona
poseidon6rule kaže...

ja inace slusam sve tipove glazbe (osim death metala i tih sranja)...a u zadnje vrijeme od domace glazbe preslusavam novi album connecta- "Ovo nije drugi album", a od strane glazbe novi album od pjevaca grupe SOAD Serja Tankiana (najbolja mu je pjesam Sky is over)

 

e da naravno zaboravio sam i jos nesto vazno.... slusam i cajkeNamigiva

 

"E, pa nema vise cile mile
stig'o Mile, Kitic Mile
kazi, Mile, Mile, brate
neka cuju, neka shvate, brate........"Cool


 e e e e nemoj tako, metal nije sranje :S
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Tux Slave kaže...

Samo 70-te i 80-te. Queen, Deep Purple, GNR, Black Sabbath, Rolling Stones, Metallica,  Whitesnake ......


Evo kod mene apsolutno isto...

Pogotovo Whitesnake


E4600@3,3GHz,8600GTS,2GB DDR2@825MHz
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Mogu sve, osim cajki, kad samo čujem onog mile kitića, bubnjići mi puknu! Da nabrojim šta slušam:

Najviše slušam Pop/Punk i Rock.

Od Pop/Punka:

Simple Plan(najviše, super pjesme), Fall Out Boy, Good Charlotte, Green Day, Boys Like Girls, American Hi-Fi, Sum 41, Alien Ant Farm, MPFX, Bowling for Soup, Blink 182,...

 

Od Punka:

Rise Against, Anti-Flag, Billy Talent,...

 

Od Rocka, Metala:

Guns'n'Roses, Bon Jovi, Metallica, Iron Maiden, AC/DC, Radiohead, Motorhead, Led Zepellin, Pink Floyd, Van Halen, Queen, The Eagles, Eagles of death metal, The police, The Doors, Three Days Grace, ZZ Top, Gnarles Barkley,...

 

OD Hip-Hopa/Rapa:

Kanye West, Ghostface killah, Eminem, 2pac, Fat Joe, Will Smith,...

 


Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

trenutno svira

 

Nas - It aint hard to tell Cool


Ken leeeee
16 godina
offline
Slušaona

E, da.

Trenutno svira Nas - One Mic


Doć će Zoka da vas roka
16 godina
protjeran
offline
RE: Slusaona
poseidon6rule kaže...

ja inace slusam sve tipove glazbe (osim death metala i tih sranja)...a u zadnje vrijeme od domace glazbe preslusavam novi album connecta- "Ovo nije drugi album", a od strane glazbe novi album od pjevaca grupe SOAD Serja Tankiana (najbolja mu je pjesam Sky is over)

 

e da naravno zaboravio sam i jos nesto vazno.... slusam i cajkeNamigiva

 

"E, pa nema vise cile mile
stig'o Mile, Kitic Mile
kazi, Mile, Mile, brate
neka cuju, neka shvate, brate........"Cool


jhnujhuihiuhihui. pi***
PC Problems...
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 11:47 (LUXX).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice