Slušaona izdvojena tema

poruka: 23.812
|
čitano: 2.864.426
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

I opet i opet i opet cajke cajke cajke cajke cajke...
Ma daj ljudi dokle tako jbt?!

Tko ste vi da sudite nekome???

Ak tolko znaš kritizirat snimi nešta da se prodaje bolje od Aspirina pa onda reci nešta.

Ak neko voli neka sluša.Ja osobno cajke ne slušam.Ne zato što ih neki Srbin pjeva ovo on.Već što mi to jednostavno ne paše.Ali volim stari sevdah koji je jako dobar.Čak je dosta Hrvatskih pjevača otpjevalo.Osobno cjenim trud pjevača/ce oko stvaranja pjesme.Nisam neki stručnjak da nekom pamet s ovim tupim al me samo zanima dokle ćemo s tim prepucavanjem oko cajki.Nije svako kriv za zlodjela.Da nije bilo rata mislim da se o tome ne bi ni trunčicu raspravljalo...glzba služi da se zbliže ljudi a ne da se mrze oko toga:(

 

Uostalom,pogledajte i poslušajte šta stručnjakinja kaže:https://www.youtube.com/watch?v=f2MJHtvrcZU&feature=related

 

P.S: u zadnje vrijeme slušam Jedi Mind Tricks,Immortal Technique i novi album Ede Maajke.

 

 

Podrav uživajte

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slusaona
l337_m4n kaže...
ma lega seka aleksić, halid bešlić, ceca i tko zna tko još......
....
NOT. samo rap i još možda RHCP i toše proeski, sve osim cajki, a metal recimo podnosim.
 Daj samo reci zašto si naveo Halida tu?Ispada kao da je to sramota.Zašto si njega naveo?:S
15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

zaboli me neka stvar za ono kaj ko sluša...

ja se držim svojega. Smijeh

 

dakle sluša se slijedeći album: strongarm - the advent of miracle Cool

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

ja slusam samo cajke!

Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

pa cujte

ja vam slusam ono kaj mi se sviđa

a jbg kaj mi se sviđa tehno (trance ,dance)

dobre su i neke domace koje imaju ritma  i nesto rijeci dobrih

slusam cascada(dance),scooter(rave valjda)

od domacih boris novkovic

dobar mi je i dj aligator

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
protjeran
offline
Slušaona

ja nemam baš određenu skupinu kaj slušam.

Ja slušam samo naj hitove.

15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Akon,Busta Rhymes,Cascada,CHAMILIONARE,Coldplay,connect,Edo maajka,tram 11,Elemental,Eminem,Emine, Fat joe,Gnarls Barkley,Hladno pivo,Ice Cube,jay-z,Justin Timberlake,kanye west,LIL Wayne,linkin park,Ludacris,MAROON 5,sean kingston,Sean Paul,Shorty,Snoop Dogg,Red hot chili papers,SCOOTER,Sean Kingston,  tu ima jos puno dj-jeva

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 15:57 (vedrann).
16 godina
offline
Slušaona

Slušam sad ovo; Mladen Grdović- Reci mi reci živote

Već možda 15 puta.

Neka pati koga smeta.....
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutno je na redu Black Sabbath: We sold our soul for ronk 'n' roll

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Pocet cu od svog prvog dobrog benda: GODSMACK..

Culi ste vjerojatno za njih ako ste gledali Scorpion King, plus ako ste igrali Prince of Persia (najbolja igra ikada, ja volim 2.dio) Smijeh

Sada sam veliki fan DISTURBED-a (bio na koncertu sada nedavno u boogaloo-u, predobro i prepuno ljudi):

 

http://www.myspace.com/disturbed

 

Nasao na internetu ovaj bend Scar Symmetry (poslusajte pa komentirajte, ali pricekajte kojih 50 sekundi, nemojte odmah prekidati):

http://www.myspace.com/scarsymmetry

Naravno od ostalih ali ni malo manje važnih tu su:

Spineshank:

http://www.myspace.com/RiversideRapKr3w

Within Temptation:

http://www.myspace.com/withintemptation

Shinedown:

http://www.myspace.com/shinedown

Hoobastank:

http://www.myspace.com/hoobastank

and many more.... Cool

There are no coincidences only opportunities...
16 godina
protjeran
offline
RE: Slusaona
unknown kaže...
jer itko sluša Coldplay?
 O, da, najdraži bend! Super su mi pjesme Talk, Speed of Sound, Yellow, Spies, a od novijih Viva la Vida, Violet Hill, Lost! (akustična verzija). Trenutno preslušavam novi album Viva la Vida or Death and All His Friends.
Comfortably Numb kaže...

ma stari prastari rock i progressive rock (to se odnosi na sedamdesete): Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath, Deep Purple, Emerson, Lake & Palmer, Jethro Tull... volim od punka Ramones i Clash, od bluesa Cream... cajke i thompsona MRZIM sam da znate, a moj last.fm je http://www.last.fm/user/Kretenos/, tamo visim non stop(samo sto necete naci puno stvari zato sto dosta i ploce slusam, na njima su vecinom progressive bendovi)

 Sad počinjem taj stari rock malo slušati, Pink Floyd i Led Zeppelin uglavnom, također mrzim cajke.

Malo slušam i reggae (par pjesama) i stariji domaći rock (Azra - jedino što slušam od domaćeg), soundtrackove iz igara, uglavnom Hitman i Fahrenheit (također nazvan i Indigo Prophecy kako bi se izbjeglo mješanje sa istoimenom knjigom).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Jesu kome dobri soundtraci iz Tony Hawk Pro Skatera 2?

Rambo is watching you!
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Avril Lavigne :D ne mogu si pomoc..odlicna muzika!!!

Linkin Park,Limp Bizkit,Metallica

 

3x GTX280 2x Q9970 8.0 GHz(obadva) Intel Skulltrail 8x 2GB 2000MHz DDR 3 RAM DELL 6007WHP 5x Ultra chicks 10x Loznih Ulja za podmazivanje.. 10 tona leda za hladjenje konfe Abs klima Abs kuciste Koči kad treba
16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Super su mi i soundtrackovi iz Crimson Skiesa. Zna netko gdje ih dl-ati?

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

house i jedan jedini Đole Balašević

15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

 Rap, najviše gangsta ,al i ostalo ,najbolja grupa je cypress hill

16 godina
neaktivan
offline
RE: Slusaona
Ag3nt kaže...
 Daj samo reci zašto si naveo Halida tu?Ispada kao da je to sramota.Zašto si njega naveo?:S
 Da, upravo tako.. Halid je car naspram njih..
daredevil87 kaže...

Pocet cu od svog prvog dobrog benda: GODSMACK..

Culi ste vjerojatno za njih ako ste gledali Scorpion King, plus ako ste igrali Prince of Persia (najbolja igra ikada, ja volim 2.dio) Smijeh

Sada sam veliki fan DISTURBED-a (bio na koncertu sada nedavno u boogaloo-u, predobro i prepuno ljudi):

 

 My man :D
natan13 kaže...

Avril Lavigne :D ne mogu si pomoc..odlicna muzika!!!

Linkin Park,Limp Bizkit,Metallica

 

 My man #2 :D
You cannot change your fate, no man can... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
Zippo kaže...

Ja slusham narodnjake


 Nakon dugo vremena sam posjtio temu i shvatio da poslije ove šale nema smajlić - tako da se zna da je ovo šala,a ja slušam:
-Iron Maiden(best of all)
-Bob Marley
-System of a Down
-David Morales
-The Shapeshifters mi je dobar jedan njihov remix

A gledam spotove od:
Severine
Pussycat dolls :-)
16 godina
offline
RE: Slušaona
MRK 22 kaže...

house i jedan jedini Đole Balašević

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutno - Podvinčani - Daj mi natoči, album

Prodajem osiguranja od metka i uboda noževima u folk diskotekama. Downtown, Stari mlin i Hollywood rulz
15 godina
neaktivan
offline
Slušaona

sto se tice muzike,a sta je bitno jel pesma bosanska,hrvatska,srpska,engleska,americka,makedonska,il koja vec,pjesma je pjesma ako je dobra i ima ritma nema covjeka da nekaze e ok je moze proc nekako,stvarno sto se tice muzike sve sto je fino za cut i sto nam prija je cool,

tose proeski,edo maajka,stranih dosta da nenabrajam,he, od seke pa nadalje,

ma kao sto reko sve sto se moze slusat

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutno se preslušava nova Metallica. Ocjena 8/10. Ništa spektakularno a opet nije niti loše. Bolji je od St.Angera, bubnjevi zvuče napokon kako treba a i riffovi su siroviji (kako i dolikuje za bend koji je nekad svirao thrash). Neke pjesme sa novog albuma su malo predugačke, osjeti se da bi ih trebalo srezati jer pred kraj postanu malo dosadne.Solaže su tu,ima par odličnih no neke djeluju kao reciklaža.Sve u svemu korak u pozitivnom smjeru.

 

Sluša li tko ovdje dark d'n'b ili neki mračniji (ekstremniji) oblik elektronske glazbe (dark core, speed core)?

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Chemical Brothers - Brotherhood

Bomb The Bass - Into The Dragon

16 godina
protjeran
offline
Slušaona

Preporučam svakom.

The Roots - Rising Down 2008

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Azymuth. Preporuča ga i naš vrhunski dj Edy Ramich. Lagana jazz-anova groove.

16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

The berzerker - Reawakening - predobar novi album koji trenutno slušam

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Trenutačno su na playlisti stariji bendovi:

 

Simon & Garfunkel (The Sound Of Silence, WOW!!), Talking Heads, Steve Miller Band, Toto i jedan noviji izvođač Daft Punk.

Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slušaona
i_rambo_plache kaže...

Trenutačno su na playlisti stariji bendovi:

 

Simon & Garfunkel (The Sound Of Silence, WOW!!), Talking Heads, Steve Miller Band, Toto i jedan noviji izvođač Daft Punk.

 Svaka čast!
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

trenutno:

 

od novoga: Condori, Merlin, Podvinčani, Blizanci, Boban Rajović

starije:   Crno perje, Guns'n roses, Halid....

Elvis je Zagorec bil, i nigda nije on kril, prije svakog koncerta demižonku vina je spil, govorile njegve su oči 'O daj mi natoči!!'
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.9.2008 19:46 (M4r10).
16 godina
neaktivan
offline
Slušaona

Erykah Badu - Worldwide Underground

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice