Srpski Filmovi

poruka: 72
|
čitano: 41.389
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
Taman gledam maratonce i ugasi se film na 1:32, pa mislim stvarno, nabijem ti ja te torrente, hocu videoteku nazad...
Nema sajta za exyu filmove...
13 godina
protjeran
offline
Srpski Filmovi

Takodje preporucujem da pogledate Cao Inspektore 1...ja film mogu gledati po 10 puta an dan i nece mi dosaditi

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi

ima sajt ali to je torrent tracker pa nisam siguran dali mogu linkati

Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!! [url=http://www.userbars.be][img]http://img64.imageshack.us/img64/6718/40997.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

Neponovljiva epic scena..

 

Mrtav Ladan - Radovan

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

serija bela lada je meni najjaca

14 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

Varljivo leto '68.

 

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Srpski Filmovi
Izbjeglica_02 kaže...

Srpska produkcija je stvarno kvalitetna te mislim da mogu bez problem konkururati nekim večim timovima...

Još kada sagledamo ukupni buđet uložen u film kvaliteta je i više nego bolja ;)

Pogledajte i Zonu Zanfirovu, ja sam propustio jedan dobar film pa mi se upravo konvertira - Maratonci Trće poćasni krug... Javim dojmove...

 

Vidim ima nas dosta koji vole srpske filmove :)

  Ovo jednostavno nije tacno (boldano)

I ja volim srpske filmove ali usporedivati "danasnje" srpske filmove sa filmovima u rangu Maratonci trce pocasni krug, Otac na sluzbenom putu... jednostavno ne ide.

Zona Zamfirova i Ivkova Slava su okay ali to ne moze ispasti lose kada se "rabe" kvalitetni glumci koji glume dijela Stevana Sremca

 

Hrvatski filmovi su sadrzajniji. Na pr. "Nije kraj" , "Sto je muskarac bez brkova" , "Buick Riviera" su odlicni filmovi. O humoru ne bih diskutirao, u pitanju su ukusi tako da...

 

Ipak cini mi se da ako ne bi bili Dragan Bjelogrlic, Nikola Kojo i Srdjan Todorovic ovo ne bi "imali" glumce

A programmer is just a tool which converts caffeine into code
14 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

More ti ćeš da se ženiš 

 

 

hehe  {#}

 

Iskopat će tebe Bili

 

 

Čovek kad je živ onda je visok, kad mrtav onda je dugačak

 

 

Balkanski Špijun

 

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 2:26 (Flying Dutchman).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
Varljivo leto jos nisam gledao, cuo sam da je dobar :)
15 godina
offline
Srpski Filmovi

Sjećaš li se Dolly Bell

 

 

Svemirci su krivi za sve

 

 

Zlatna praćka

 

 

 

Legendarni filmovi!

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
14 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

Ja jednostavno obožavam Šojića i "Belu Lađu". Ja se tako smijem njegovim provalama to je nevjerojatno :D

15 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

Svima preporučam Rane, genijalan film, meni osobno daleko najbolji s ovih prostora.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

Najbolji mi je Rane, a preporucio bi i Underground(podzemlje)

 

Bolje živjeti 100 godina kao bogataš, nego 2 dana kao siromah. | they see me trollin they hatin, moderatin and tryin to catch me postin dirty!
13 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

Do koske je isto odličan.

Kovač, PEVAJ! {#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
Silence1488 kaže...
Izbjeglica_02 kaže...

Pozdrav!

Osobno obožavam srpske filmove nadam se da ima još takvih...

Dakle, u ovoj temi podjelite najbolje srpske filmove, vaša mišljenja o srpskim filmovima i sl.

Ja volim njihove komedije poput Ko to tamo peva i još mnogo njih, budem nabrojao kasnije...

  Evo ga... koji manijaci {#}

Zna tko kako se zove pjesma iz ovog officiala, bas mi jeb*nica :D?

Pwned?
16 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

 

s koje ku**eve litice, kad je ovde sve ravno, zapita se, glupi detektiv Kok Nikol.

Uvijek me oraspoloži.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

 

Neki dan na televiziji je bio film Točkovi, i mogu reći da je super, pa ga preporučujem.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
Bergmann kaže...
tamo peva i još mnogo njih, budem nabrojao kasnije...

  Evo ga... koji manijaci {#}

Zna tko kako se zove pjesma iz ovog officiala, bas mi jeb*nica :D?

  Trailer je super, ali film sam pogledao na fast forward.

16 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

šojić pantitć i ekipa rulaju,pa sve drugo iza njih.

 

 

 

Balavim provokatorima,odgovorit ce moj glasnogovornik. http://www.youtube.com/watch?v=qCTc4zz-b6g
14 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
torrente kaže...

šojić pantitć i ekipa rulaju,pa sve drugo iza njih.

 

 

 

  ja obožavam Belu lađu

"Ćirko bre, donesi mi jedan viskić s hledom i jedan kafućino"

:)

13 godina
protjeran
offline
RE: Srpski Filmovi
Lazarus Long kaže...
Izbjeglica_02 kaže...

Srpska produkcija je stvarno kvalitetna te mislim da mogu bez problem konkururati nekim večim timovima...

Još kada sagledamo ukupni buđet uložen u film kvaliteta je i više nego bolja ;)

Pogledajte i Zonu Zanfirovu, ja sam propustio jedan dobar film pa mi se upravo konvertira - Maratonci Trće poćasni krug... Javim dojmove...

 

Vidim ima nas dosta koji vole srpske filmove :)

  Ovo jednostavno nije tacno (boldano)

I ja volim srpske filmove ali usporedivati "danasnje" srpske filmove sa filmovima u rangu Maratonci trce pocasni krug, Otac na sluzbenom putu... jednostavno ne ide.

Zona Zamfirova i Ivkova Slava su okay ali to ne moze ispasti lose kada se "rabe" kvalitetni glumci koji glume dijela Stevana Sremca

 

Hrvatski filmovi su sadrzajniji. Na pr. "Nije kraj" , "Sto je muskarac bez brkova" , "Buick Riviera" su odlicni filmovi. O humoru ne bih diskutirao, u pitanju su ukusi tako da...

 

Ipak cini mi se da ako ne bi bili Dragan Bjelogrlic, Nikola Kojo i Srdjan Todorovic ovo ne bi "imali" glumce

  Nisam nacionalista,ali cudno je sto niko u mom kraju ne zna za te filmove niti ih je kad spominjao,i stvarno je glupo usporedjivati hrvatsku i srpsku produkciju,i kako to mislis da ne bi imali glumce kda ne bi   bilo njih,pa reci mi neke novije hrvatske glumce da su smijesni do bola zaboravi Borisa Dvornika i ostalih...moras sebi jednostavno priznati da srbi imaju bolju produkciju,tu nema premca. I vi se opet lozite na glupi rat a sigurno nisi ni u jajima bio kad se to odvijalo.Prvo pogledaj film pa onda procjenjuj kvalitetu produkcije a ne smanjuj joj kvalitet zbog sukoba u istoriji,ono sto je smijesno smijesno je..nebitno bilo tu u ustaskom ili cetnickom filmu !

15 godina
offline
Srpski Filmovi

Ako govoriš lazarusu onda znaj da je on jako davno izašo iz jajeta.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
13 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
SandyB kaže...
Lazarus Long kaže...

  Ovo jednostavno nije tacno (boldano)

I ja volim srpske filmove ali usporedivati "danasnje" srpske filmove sa filmovima u rangu Maratonci trce pocasni krug, Otac na sluzbenom putu... jednostavno ne ide.

Zona Zamfirova i Ivkova Slava su okay ali to ne moze ispasti lose kada se "rabe" kvalitetni glumci koji glume dijela Stevana Sremca

 

Hrvatski filmovi su sadrzajniji. Na pr. "Nije kraj" , "Sto je muskarac bez brkova" , "Buick Riviera" su odlicni filmovi. O humoru ne bih diskutirao, u pitanju su ukusi tako da...

 

Ipak cini mi se da ako ne bi bili Dragan Bjelogrlic, Nikola Kojo i Srdjan Todorovic ovo ne bi "imali" glumce

  Nisam nacionalista,ali cudno je sto niko u mom kraju ne zna za te filmove niti ih je kad spominjao,i stvarno je glupo usporedjivati hrvatsku i srpsku produkciju,i kako to mislis da ne bi imali glumce kda ne bi   bilo njih,pa reci mi neke novije hrvatske glumce da su smijesni do bola zaboravi Borisa Dvornika i ostalih...moras sebi jednostavno priznati da srbi imaju bolju produkciju,tu nema premca. I vi se opet lozite na glupi rat a sigurno nisi ni u jajima bio kad se to odvijalo.Prvo pogledaj film pa onda procjenjuj kvalitetu produkcije a ne smanjuj joj kvalitet zbog sukoba u istoriji,ono sto je smijesno smijesno je..nebitno bilo tu u ustaskom ili cetnickom filmu !

Pa tko osim tebe spominje rat, ustaše i četnike? Dečko jesi ti normalan?

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Srpski Filmovi
SandyB kaže...


    a sigurno nisi ni u jajima bio kad se to odvijalo.Prvo pogledaj film pa onda procjenjuj kvalitetu produkcije a ne smanjuj joj kvalitet zbog sukoba u istoriji,ono sto je smijesno smijesno je..nebitno bilo tu u ustaskom ili cetnickom filmu !

  WTF?  {#}

 

  Gdje si to video da sam smanjio kvalitetu srpske produkcije? Mozda moj avatar djeluje ofucano ali malo sam se "ranije" rodio od vecine forumasa i dobro znam "utjecaj" srpske produkcije i njenu kvalitetu ili "kvalitetu"...svejedno.

Hteo sam reci to da hrvatska produkcija nije toliko losa kao sto je neki pokusavaju opisati.

 

Uostalom ja nemam razloge da "smanjujem kvalitet zbog sukobga" posto nisam niti srbin niti hrvat vec makedonac tako da....

A programmer is just a tool which converts caffeine into code
14 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
Lazarus Long kaže...

Evo za SandyB-a jedan keks {#}

 

 

 

 

Ontopic

 

Žikina Dinastija

 

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 23:41 (Flying Dutchman).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
FlyBoy kaže...

 

s koje ku**eve litice, kad je ovde sve ravno, zapita se, glupi detektiv Kok Nikol.

Uvijek me oraspoloži.

evo da dodam jos jednu scenu:)) meni legendaarna zvoni mi na mobu heheh lool:))

 

 

Teško je danas biti glup,prevelika je konkurencija !!! [url=http://www.userbars.be][img]http://img64.imageshack.us/img64/6718/40997.png[/img][/url]
13 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
Flying Dutchman kaže...
Lazarus Long kaže...

Evo za SandyB-a jedan keks {#}

 

 

 

 

Ontopic

 

Žikina Dinastija

 

Žikina dinastija mi nikada nije sjela :) 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
thuglife kaže...

Svima preporučam Rane, genijalan film, meni osobno daleko najbolji s ovih prostora.

 

Duuule Saaavic!

 

14 godina
neaktivan
offline
Srpski Filmovi

Toplo preporučujem svima film "Montevideo,Bog te video" kod nas se već u kinu prikazuje i za mesec dana postao je najgledaniji srpski film ikada u kinima,zaista fenomenalno,morate pogledati,meni se veoma svideo!

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 13:26 (ulinsky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Srpski Filmovi
VirtUoso kaže...
thuglife kaže...

Svima preporučam Rane, genijalan film, meni osobno daleko najbolji s ovih prostora.

 

Duuule Saaavic!

 

Nezaboravno čovječe! {#}

Tako mi je žao lika što je glumi Pinkya da je to nešto.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.1.2011 13:28 (thuglife).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice