Što se svira?

poruka: 63
|
čitano: 8.716
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Što se svira???

dali na ovom forumu ima ljudi koji sviraju nesto, ili koji bi naucili svirati? sigurno da ima. ispricajte koji instrument i kakvu glazbu svirate, koja vam je najdrazi proizvođač vaseg instrumenta, dali ste u grupi? sve je dobrodoslo. ja osobno sviram bas gitaru, klavir, nes malo gitaru i pjevam(i to se racuna). vi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 19:12 (Comfortably Numb).
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Bajz ili berdu sviram redotivo, a nešto znam i odsvirati na gitari i sintisajzeru.

Asus M2N-E Athlon 3800+ RAM 1GB Hitachi 160 GB GeForce 7600 GT
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 21:21 (VLC).
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Sviram gitaru (rock) a nekad sam svirao klavir. volio bi naucit i bas gitaru ili bubnjeve...

16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Sviram gitaru vec 4 ili 5 godina. Imam bend, također i pjevam. Sviramo whitsnake, scorpionse, black sabbath, deep purple, zeppeline i još puno starijih i novijih bendova. ah.....da... sviramo i autorske pjesme koje sam većinom ja napisao, uglazbio i aranžirao. ima se poslaSmijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ 2 GB RAM 667MHZ ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Akustičnu gitaru, počeo tek prije par mjeseci.

Karma is a funny thing
16 godina
offline
Što se svira???

Ja sam nekad "sviro" na kompu, čitaj produciro (HC) radi svog gušta. Danas, mikako ili rijetko da si ubijem malo vrijeme.

hcsc
16 godina
offline
Što se svira???

sviram trombon (Bach) u ska/punk bendu...

 

sviram akustičnu gitaru (kopija Ibaneza) za gušt i na poslu...

16 godina
protjeran
offline
Što se svira???

Sviram klavir, počeo sam ove školske godine, a ove godine ću završiti prvi i drugi razred, pa sljedeće školske godine idem u treći razred. Yay! Smijeh

Posjetite moj forum: hidenentertainmentforums.freeforums.org Ulogirajte se kako biste mogli dl-ati.
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Sviram gitaru (klasičnog Hohnera) iako bi htio električnu (ili kako moja mama kaže "na struju") i to Ibaneza iz serije RG ili Strata. Nemam bend jer ne znam puno aktivnih svirača, a one koje znam sviraju ili gitaru ili klavir (sintić).

 

Ljudi primite se bubnjeva! Bubnjari su kao suho zlato!

 

Inače sviram već 3 godine i smatram da mi ide super s obzirom da nisam išao na instrukcije i 80% sam samouk. Nešto me je naučio buraz koji je zajedno uz mene (točnije ja uz njega) počeo svirati gitaru, a on je učio od frendova. Također imam super knjigu koja mi je jako pomogla.

 

Prijedlog newbie gitaristima: ne učite sami, tako će vam najsporije ići. Tražite po internetu, čitajte knjige o gitarama, a najbolje bi bilo da vam neko objasni (ne mora biti instruktor) jer ne možeš pitati knjigu za savjet, a i teško je shvatiti nešto a da sam to ne vidiš.

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 22:02 (i_rambo_plache).
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Sviram dajguzeCool.Nekad sam nesto i po gitari ali zbog manjka vremena odustao.Mršti se Znam tu i tamo malo odsvirati nesto...

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2008 22:22 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Sviram klasičnu gitaru zadnjih 16 godina.

15 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

sviram električnu gitaru 5 god.

Kevin Mitnick RULZZZZ
15 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Ja sviram klavir u muzičkoj, 4 godine.Osmijeh

Ozbiljno...
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Klarinet ( Buffet Crampon DG ) + sax ( Yamaha YTS-62 ) nekih 18 godinica...

AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što se svira???
HappyD kaže...

Sviram klavir, počeo sam ove školske godine, a ove godine ću završiti prvi i drugi razred, pa sljedeće školske godine idem u treći razred. Yay! Smijeh

 Kako to da preskačeš razrede? Tj. kako ćeš ove godine završiti i prvi i drugi razred?
Ozbiljno...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što se svira???
SOS kaže...
HappyD kaže...

Sviram klavir, počeo sam ove školske godine, a ove godine ću završiti prvi i drugi razred, pa sljedeće školske godine idem u treći razred. Yay! Smijeh

 Kako to da preskačeš razrede? Tj. kako ćeš ove godine završiti i prvi i drugi razred?
 Ja sam preskočio drugi razred. Polažeš ispite kad hoćeš. Znači, umjesto u 6. mjesecu ko inače, ti možeš npr. u 2. mjesecu, a u 6. imaš ispit za taj razred u koji si "uskočio" :).

EDIT: Sviram gitaru.
Hrvatski top model by: Štefica Jambrišćak
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2008 17:38 (kompotko).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što se svira???
kompotko kaže...
SOS kaže...
HappyD kaže...

Sviram klavir, počeo sam ove školske godine, a ove godine ću završiti prvi i drugi razred, pa sljedeće školske godine idem u treći razred. Yay! Smijeh

 Kako to da preskačeš razrede? Tj. kako ćeš ove godine završiti i prvi i drugi razred?
 Ja sam preskočio drugi razred. Polažeš ispite kad hoćeš. Znači, umjesto u 6. mjesecu ko inače, ti možeš npr. u 2. mjesecu, a u 6. imaš ispit za taj razred u koji si "uskočio" :).

EDIT: Sviram gitaru.
 To se ne može u javnoj Glazbenoj školi. Pa pretpostavljam da vi idete u privatnu?Izlanuo se 
Ozbiljno...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što se svira???
SOS kaže...
 To se ne može u javnoj Glazbenoj školi. Pa pretpostavljam da vi idete u privatnu?Izlanuo se 
 Sve se moze kad se hoce... Moj prijatelj je takodjer zavrsio 2 razreda u jednoj godini u javnoj glazbenoj skoli. Jedno polugodiste ucis prvi razred i polazes a drugo polugodiste drugi.
I to mozes naravno jedino ako znas otprije svirat.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što se svira???
acer_man kaže...
SOS kaže...
 To se ne može u javnoj Glazbenoj školi. Pa pretpostavljam da vi idete u privatnu?Izlanuo se 
 Sve se moze kad se hoce... Moj prijatelj je takodjer zavrsio 2 razreda u jednoj godini u javnoj glazbenoj skoli. Jedno polugodiste ucis prvi razred i polazes a drugo polugodiste drugi.
I to mozes naravno jedino ako znas otprije svirat.
 Nisam znao za to. Ali svejedno to se može jedino ako znaš odprije svirati kako si i rekao.
Ozbiljno...
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

Sviram gitaru. Najdrazi proizvodac; Gibson (Designer serija je preopaka), al bome ni Ibanez (sad cu si nabavit gitaru iz RG serije) nije los...

"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
16 godina
protjeran
offline
RE: Što se svira???
pakovrući1478 kaže...

ja idem u galzbenu školu te sviram klavirisaksofon već 6 godina te sollfegio i zbor 5 godinasljedeće godine krećem u srednju školu

 Sudeći po datumu rođenja izgleda da si ispopadao nekih desetak razreda škole.
Posjetite moj forum: hidenentertainmentforums.freeforums.org Ulogirajte se kako biste mogli dl-ati.
16 godina
protjeran
offline
RE: Što se svira???
SOS kaže...
acer_man kaže...
SOS kaže...
 To se ne može u javnoj Glazbenoj školi. Pa pretpostavljam da vi idete u privatnu?Izlanuo se 
 Sve se moze kad se hoce... Moj prijatelj je takodjer zavrsio 2 razreda u jednoj godini u javnoj glazbenoj skoli. Jedno polugodiste ucis prvi razred i polazes a drugo polugodiste drugi.
I to mozes naravno jedino ako znas otprije svirat.
 Nisam znao za to. Ali svejedno to se može jedino ako znaš odprije svirati kako si i rekao.
 Ja ću završiti ove godine prvi i drugi razred (ako položim ispit, naravno!), a nisam znao otprije svirati, nego sam brzo napredovao. Idem u privatnu, ali nije ni to za bacit', dobiješ dobru edukaciju, čak i bodove za srednju (ne moraš nužno ići u srednju glazbenu da bi dobio te bodove), ali ako završiš četiri razreda ili ako ideš četiri godine, nisam siguran, trebam pitati njih u glazbenoj.
Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
16 godina
protjeran
offline
RE: Što se svira???
rome-total war kaže...

sviram klavir već 5 godina i drugi najbolji u školi sam (pitajte sos-a on ide u istu školu).

bio sam na koncertu :dva puta u gundulićevoj i jedanputu povijesnom muzeju ,već sam 3 puta bio prvi u natjecanju na školi i imam svake godine 5

 Patriče Vrući, već si se izjasnio oko toga na prethodnom accountu, svi znamo da si to ti, pa ne moraš opet pisati. OK, osim ovo za natjecanja i koncerte.
Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
16 godina
neaktivan
offline
Što se svira???

nema veze.Ionak je suspendiran i doci ce opet s novim accountom.

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 4x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
15 godina
offline
Što se svira???

Ja znam svirat brač, bisernicu, bajz, violinu a nešto malo i gitaru i sintisajzer.

Iron Maiden
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što se svira???
da li netko zna neku dobru stranicu gdje se može naućit svirat gitara i namještat žice na njoj?
Što je cigara? Cigara je smotak dima koji na jednoj strani ima vatru, a na drugoj budalu.
16 godina
protjeran
offline
Što se svira???

Probaj ovdje, ovdje ili ovdje.

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što se svira???
sub_zero kaže...
da li netko zna neku dobru stranicu gdje se može naućit svirat gitara i namještat žice na njoj?
 Osnove bi bilo najbolje da ti pokaže neko ko zna ili instruktor, 2akordi - skoro pa domaća stranica, možeš dosta naučiti.

Bilo bi dobro i da si kupiš neku knjigu ako misliš ozbiljnije svirati, ja imam "Guitar for Dummies".

Puno vježbaj...
Rambo is watching you!
15 godina
odjavljen
offline
Što se svira???

Ja sviram klavir, gitaru i bubnjeve! I nešto pjevam.

Goodbye
15 godina
protjeran
offline
RE: Što se svira???
Axlus kaže...

Ja sviram klavir, gitaru i bubnjeve! I nešto pjevam.

Ti si neki svemogući čovjek ili šta, roker? Koliko godina imaš uopće?

Sad me neki frend uči svirati gitaru...
People that think they know it all annoy those of us that do!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice