The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 398.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Jako dobra epizoda.Iako im onaj dio s Henryjem nije trebao ali valjda su morali popuniti s necime...

8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Pogledajte ovaj screenshot sa  whisperersima i Jesusom 

beautiful 

 

the+whisperers++:) the+whisperers++:)
Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 14:36 (Seki001).
6 godina
offline
Re: The Walking Dead
stribs kaže...

Jako dobra epizoda.Iako im onaj dio s Henryjem nije trebao ali valjda su morali popuniti s necime...

Vjerujem da je s razlogom. Možda je malo sporija radnja ali... 

 

A u jednu ruku morali su taj dio ubaciti pošto je Henry preuzeo Carl-ov comic book arc. Vjerujem barem da će nastavit u tom smjeru. Carl-ov arc su podijelili kroz više likova očito.

Senior IT Consultant
14 godina
offline
The Walking Dead

U zadnjih par epizoda mi se vraća onaj isti osjećaj zanimljivosti/uzbuđenosti/neizvjesnosti prilikom gledanja kao i kod prve 2-3 sezone. Napokon! 

Red tuge, red bijesa
11 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Meni se cini da ovi pod maskama uopce nisu whipsteri, kad je deril onome skinuo masku na celu nije imao W

8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
minarelli kaže...

Meni se cini da ovi pod maskama uopce nisu whipsteri, kad je deril onome skinuo masku na celu nije imao W

 Pobrkao si Wolvese koji su tetovirali-rezbarili  W na čela to je sasvim druga i drugačija skupina(banda)od WHISPERERSA(šaptača) po meni su oni puno puno lošija grupa i banda od whisperersa.

Whisperersi su Br.1 bar po meni u čitavom serijalu čak bolji od Neganovaca ovo dosad malo šta smo ih vidjeli odlično je napravljeno i snimljeno a po najavi nastavka sljedi još bolje 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.11.2018 13:15 (Seki001).
11 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Je u pravu si, ne sjecam se tih whipstera uopce ni u kojoj su epizodi bili :/ jbg senilan sam

15 godina
offline
The Walking Dead

Ne kužim koja je to fora da se svi odlični likovi ubijaju ili miču iz seriju a stižu novi dosadni i nezanimljivi, to je plan da se zadrži gledanost?

8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
walentkane kaže...

Ne kužim koja je to fora da se svi odlični likovi ubijaju ili miču iz seriju a stižu novi dosadni i nezanimljivi, to je plan da se zadrži gledanost?

 Pa nebi se složio sa tobom baš 100% i oni neki "stari" likovi su bili jednom "novi" pa smo se navikli na njih bili nam dragi pa ih ubilo pa šta sad!?.

A tako i sad ovdje u novoj 9 sezoni su došli novi likovi i ja već imam jednu junakinju onu tetoviranu baš mi je Magna (Nadia Hilker) sexy a tek trebamo upoznat u nastavku sezone glavne likove u whisperersima i njihovog herr kommandanta 

 

Tako da moje mišljenje nemora bit svačije ali meni je ovako serija dinamičnija ipak je ovo zombie apokalipsa + puno raznih grupa i bandi normalno je da neki glavni likovi najebu ništa čudno baš je to ok 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 17:49 (Seki001).
13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Onako usput, kakav vam je fear twd? Dosao sam do pred kraj druge sezone, ali gledam onako na silu, ubrzano. Ne znam zasto, ali svi likovi me uzasno zivciraju.. a i scenarij mi je nekako odbojan za sada..
10 godina
offline
Re: The Walking Dead
mcf kaže...
Onako usput, kakav vam je fear twd? Dosao sam do pred kraj druge sezone, ali gledam onako na silu, ubrzano. Ne znam zasto, ali svi likovi me uzasno zivciraju.. a i scenarij mi je nekako odbojan za sada..

 nastavi gledati kasnije je sve bolji,jedno vrijeme bio bolji od twd 

12 godina
offline
Re: The Walking Dead
mcf kaže...
Onako usput, kakav vam je fear twd? Dosao sam do pred kraj druge sezone, ali gledam onako na silu, ubrzano. Ne znam zasto, ali svi likovi me uzasno zivciraju.. a i scenarij mi je nekako odbojan za sada..

 Meni najgori, pogledao sam jedva prvu sezonu do kraja... likovi ekstra iritantni i htio sam da svi poginu :P Navodno je kasnije postalo bolje ali nekako nisam siguran da vjerujem u to posto su likovi ipak temelj svega..

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
6 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
mcf kaže...
Onako usput, kakav vam je fear twd? Dosao sam do pred kraj druge sezone, ali gledam onako na silu, ubrzano. Ne znam zasto, ali svi likovi me uzasno zivciraju.. a i scenarij mi je nekako odbojan za sada..

 
Meni je ftwd prve tri sezone jako dobre.Ova zadnja 4. mi je bila najlosija...

10 godina
offline
Re: The Walking Dead

Meni 4. sezona feara najbolja do sada, užitak mi je gledati, jedino mi je žao što su ubili madison i nicka. John mi je postao najdraži lik, a i svi ostali likovi su mi dobri. Morgan odličan u glavnoj ulozi. Dok u twd mi više ide na k carol,michonn,maggie,tara. Uništili su mi te likove koji su mi prije bili draži. Daryl isto u 8. sezoni  naporan u k, sad je u 9. sezoni bolji.

 

13 godina
offline
Re: The Walking Dead
"Meni 4. sezona feara najbolja do sada, užitak mi je gledati, jedino mi je žao što su ubili..."

.. e, fala buraz :/
10 godina
offline
Re: The Walking Dead

Pa stavio sam spoiler?

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
The_K kaže...

Pa stavio sam spoiler?

 Čitao je s mobitela vjerojatno 

Real eyes realize real lies...
13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Ma da, mobi verzija.. ali i salim se, nije bas da mi je jako vazno, inace ne bi ni pratio temu.. sve ok :)
6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Htio sam podijeliti s vama jos jednu informaciju u vezi FTWD 5. sezone koja stiže nagodinu.. SPOILER -Potvrđeno je da se vracaju dva glumca iz 3. sezone u 5. sezonu.Daniel Salazar kojeg smo zadnji put vidjeli tamo prije unistenja one brane, kad ga je Strand pogodio pistoljem se vraca.I drugi glumac je Troy Otto sa one farme.Iako bi on trebao biti mrtav jer znamo sto se dogodilo s njim. 


Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 18:13 (stribs).
10 godina
offline
Re: The Walking Dead
stribs kaže...

Htio sam podijeliti s vama jos jednu informaciju u vezi FTWD 5. sezone koja stiže nagodinu.. SPOILER -Potvrđeno je da se vracaju dva glumca iz 3. sezone u 5. sezonu.Daniel Salazar kojeg smo zadnji put vidjeli tamo prije unistenja one brane, kad ga je Strand pogodio pistoljem se vraca.I drugi glumac je Troy Otto sa one farme.Iako bi on trebao biti mrtav jer znamo sto se dogodilo s njim. 


 za ovog drugoga mi nije jasno kako,ali ok hh,ali volio bih da se vrati ako je istina jer je imao dobru ulogu 

10 godina
offline
Re: The Walking Dead

Dobra vijest, jer bit će zanimljiva interakcija između njega i morgana, s obzirom da je lud i psihopat.

6 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Mali Teaser za Whispererse: 



Pre creepy je 
Jedva čekam nastavak sezone. 10.2. 

8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

 hihihhihi ovo ja tražim u TWD odavno pravog i autentičnog psihijatrijskog lika (negan kakav god bio to mi nije ni on ni ona smećarka nit itko dosad)

ali Samantha Morton aka Alpha od whisperersa je pun pogodak.

15 godina
offline
The Walking Dead

moram priznat da se walking dead lagano vraca na stare staze. epizode su mi odlicne sada, rick mi nimalo ne fali, novi likovi su dosta zanimljivi. whisperersi su odlicni, samo da ne razduze opet previse pricu pa da postanu dosadni. opet se vratilo vrijeme kad jedva cekam novu epizodu twda.

10 godina
offline
The Walking Dead

Pogledao zadnju epizodu i promo za iducu i stvarno serija je opet sve bolja sa svakom novom epizodom 

8 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

hahahah  dobar ovaj Beta kad ga Daryl nije sa ovim pogurancem u okno od dizala mogao riješit 

Al to nebi bilo to kad bi bilo jednostavno kad može bit puno zanimljivije ovako na duže staze.

Sve u svemu zanimljivo jedva čekam sljedeće Ep.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 23:00 (Seki001).
5 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Jeli moze neki opis o cemu se tu zapravo radi? Nesto se dogodilo i ostalo je 1000 ljudi i sada pokusavaju preziviti iako su zombiji tu? Tako nekako?

8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
SpaceIn kaže...

Jeli moze neki opis o cemu se tu zapravo radi? Nesto se dogodilo i ostalo je 1000 ljudi i sada pokusavaju preziviti iako su zombiji tu? Tako nekako?

 Tako nekako ali nisu bitni brojevi preživjelih može bit 1000 a može bit da ih je preživjelo vise stotitna tisuća ili milijuna :) 

Bitnije je kakav je odnos između svih tih preživjelih grupacija i kako se je to sve razvijalo ima tu jako dosta dobro razrađenih karaktera i osobina kako pojedinaca tako i skupina.

Ovdje nije na prvom mjestu borba sa zombijima to je vise onako kao usput.

 

16 godina
offline
Re: The Walking Dead
Seki001 kaže...

dobar ovaj Beta

 Sve vodi prema tome da ce Negan biti taj koji ce "rijesiti" Betu... Velika je mogucnost da ce to biti usko povezano sa spasavanjem zivota Rickove male.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 4:42 (spaljeni).
8 godina
protjeran
offline
Re: The Walking Dead
spaljeni kaže...
Seki001 kaže...

dobar ovaj Beta

 Sve vodi prema tome da ce Negan biti taj koji ce "rijesiti" Betu... Velika je mogucnost da ce to biti usko povezano sa spasavanjem zivota Rickove male.

 Nije to loš scenarijo i ja bi tako nekako volio da bude očito nešta znaš iz stripa ili odnekud drugdje da će se baš tako odvijat ali inemora da bude tako, možda nas nešto sasvim neočekivano dočeka i ode u sasvim nekom drugom pravcu.Nebi bilo prvi put 

Napad je najbolja obrana :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice