The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 398.630
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
^to
kad bi svaki film/seriju išao tako analizirati nikad se nebi opustio nego bi doživio živčani slom valjda
Pričam i serem bezveze
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

meni u tim zombi filmovima/serijama nikad nije bilo jasno kako sva vojska/policija sve one tajne sluzbe tipa cia, fbi itd. umru a neka skupina kretena koji su naoruzani nekim hladnim oruzjem u pocetku prezive. ameri imaju sve one super duper vojne jedinice i sto oni svi umru od nekih sporo kretajucih stvorenja koja ni ne nose oruzje nego ubijaju ugrizom? uvijek su te zombi price suplje i likovi su zakinuti u glavi jer su im postupci preglupi.

Sam zombie virus i ideja istoga je retardirana, i zombiji bi sami pokrepali eventualno i uopće nebi predstavljali problem, nelogično je, al' koga briga, da nisu ovakvi nebi bili zanimljivi.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

People, usr@li su mi vampire, vukodlake i 96% nadnaravnih stvorenja noći

u zadnje vrijeme što putem šrot filmova, što putem šrot romana/knjiga/igara/drugih medija.

 

Vampires used to suck blood, now they suck cock.

 

 

Nemojte mi molim vas dirati zombije i brojati im kalorije {#}

 

 

{#}

No matter where you go, there you are.
14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Ja obožavam zombije. 

 

A sad za ovu seriju, ne znam što da kažem. Prva sezona jako dobra, doduše gledao sam i bolje zombi-filmove i serije, ali TWD bodove dobiva na nekakvoj realnosti i stvarnijim likovima. I zombiji predobro izgledaju. Sve u svemu, zadovoljan sam bio.

 

Druga sezona, hm. Ne znam, prestatično (doslovno) i predramatično. Volim i ja dramu u TV emisijama, ali ne znam, likovi su možda preobični da bi ovo bila kvalitetna drama. Daj ti meni zombija.

14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Nova epizoda večeras, kad pogledate, bacite dojmove {#}

No matter where you go, there you are.
14 godina
offline
Re: The Walking Dead
Nije me se dojmilo previše (opet) ali otvara dosta mjesta za pizd*rije u sljedećoj epizodi, što se po sneak-peaku i vidi.

Mislim da će sljedeća epizoda biti konačno na tragu Walkind Deada kojeg sam navikao gledati, ove zadnje dvije su mi nekako "meh".
Pričam i serem bezveze
16 godina
offline
The Walking Dead

Ovo s Lori je dobro ispalo, mislil sam da bude više komplikacija, da bu ona otišla nekud po prečki u šumu ili nešto takvoga pa potrage za njom, al dobro naučili lekciju što se tiče potraga sa Sophiom {#}

Jedino mi je malo previše ovo dramatiziranje između Shanea i Lori, oko trudnoće sad.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (EU West)
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2012 20:39 (tommy2103).
15 godina
offline
The Walking Dead

ja cekam onaj trenutak kad ce shane pocet smicat sve one koji mu smetaju da ima glavnu rijec, a to su rick, hershel, i dale, vec mi je cudno sto nije ubio dale-a.

12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

xD upravo gledam 9. epizodu na fox crime-u,sad su reklam,e :D

vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

mene drito zanima do kolko ce epizoda snimat, jer strip ne prate bas kak spada po meni.. a stripova ono ima circa ne sjecam se 70 brojeva i jos ide... ja se nadam ono top 5-6 sezona samo neznam kak ce ugurat to sve...

13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Blah, evo pogledao ovu devetu epizodu, i prvih 15-ak minuta je bilo baš zanimljivo i napeto (Lori se izgubila, a onaj trojac zarobljen)

a ostali dio epizode je bila dosada, posebno kraj fuj, sve više i više ide na sapunice, mislim da će na kraju serije Rick saznat da je on sam sebi majka..

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

e ovako bi trebao biti intro za sezonu 2 kao neka sapunica xD

 

vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
bancic123 kaže...

 

hahahahahahaha, umirem hahahaha

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
bancic123 kaže...

e ovako bi trebao biti intro za sezonu 2 kao neka sapunica xD

 

da, upravo, nekako je serija podijeljena, ima dobrih dijelova: ubijanja zombija, zarobljeni itd. a onda se pojavi i drugio dio tj. sapunica, u prvoj sezoni je bilo 70:30 omjer otprilike, a u drugoj je 30:70, ali evo ide pomalo nabolje od sedme epizode(iako ovaj kraj devete nije nešto)

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
protjeran
offline
The Walking Dead

Po meni ovdje zombiji igraju sporednu ulogu.

Ne vidim ih kao neka glavna prica.Vise me vuce serija u

stilu The Road.Drama drama i sama drama.Ali opet dobra drama ;)

13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Danny_HR kaže...

Super epizoda, ali ova Lori je glupa ko kita. Koji je vrag išla u grad po njih trojicu, pa taj potez nema apsolutno nikakvog smisla.

 

Btw, izgleda da se Rick mijenja. Iz dobrice koji gleda na sve i svima želi pomoći u nešto ozbiljnijeg vođu koji se brine za svoju skupinu prije svega i to mi se sviđa.

Ah treba još 4 epizode drame... Odurna mi je ta druga sezona, prošili broj epizoda a u njima vakum, bolje mi je manje epizoda i da se događa neka kita nego ovo, samo se živciram {#}

[shplj]
16 godina
offline
The Walking Dead

Meni je dobra i druga sezona, a između epizoda se zabavljam stripom koji je zapravo puno drugačiji nego što sam mislio.

 

BTW po Rickovom izrazu lica na kraju epizode imam filing da će se pretvorit u taf gaja. Valjda će u jednoj od idućih epizoda Shane bit ubiven kao što je u stripu. U sneak and peaku se vidlo da se nešto promijenilo i da su se potukli, a ak se dobro sjećam to je prethodilo Carlovom pucanju u Shanea.

Ma da bih volio da to izostave kao što su izostavili puno drugih stvari jer mi je Shane zapravo kul i racionalan lik, neovisno o svemu.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
15 godina
offline
The Walking Dead

evo pogledo sam i danasnju epizodu i sve sto mogu rec o njoj je da je to pola-pola epizoda sto znaci da je pola akcije a pola sranja. akcijski dio je naravno s rickom i shane-om i traje cijelu epizodu a sranje dio je sa zenskama. ono sto me sad smeta je premalo koristenja onog lika sa samostrijelom, on je u 1. sezoni u prvom pokazivanju bio neki taf gaj a sad je ko neka pi*kica.

14 godina
offline
The Walking Dead

Druga sezona mi blago ide na kitu sa fokusiranjem na žene i njihove pi*darije.

15 godina
offline
Re: The Walking Dead
eevek kaže...

Druga sezona mi blago ide na kitu sa fokusiranjem na žene i njihove pi*darije.

Jep jedna prava muška serija se polagano pretvara u jednu meksičku.

 

BTW i offtopic : Ne kužim kako se niti u jednom od tih filmova nisu sjetili da odu na neki otok(ima jedan, a sad se ne mogu sjetiti koji). Odvojen od svega, a koliko još znam zombie ne mogu plivati

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
offline
The Walking Dead

nemogu zombiji plivat ali zato ih mozda vec tamo ima, npr. neki zarazeni je doso na otok i zarazio ostale. a i ovisi gdje se oni nalaze, nije samo tako u svijetu puno kaosa i zombija doc do mora.

14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Rick i Shane tučnjava 

15 godina
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

nemogu zombiji plivat ali zato ih mozda vec tamo ima, npr. neki zarazeni je doso na otok i zarazio ostale. a i ovisi gdje se oni nalaze, nije samo tako u svijetu puno kaosa i zombija doc do mora.

Da ali ih sigurno ima manje nego na mainland-u. A uz to imaju "ograničen" broj zombie-a koji moraju ubiti. Nakon toga su zombie free, novi ne mogu doći (jedino ako im se neki sakrio negdje).

 

No da ne oftopničarimo dalje. Ja mislim da je to najbolja opcija. Osobito ako taj otok ima i most s kojim je spojen (samo jedna točka na koju se mora paziti da zombie ne prođu, a vrlo lagan pristup mainland-u). Ali kako si i sam rekao, treba stići do tamo.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
15 godina
offline
The Walking Dead

ja bi naprimjer da sam u new yorku otisao na liberty island, otok je minijaturan i zombiji se lako pociste.

12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

upravo sam pogledao 10. epizodu :D

 

moram reci valjda najbolja epizoda druge sezone,ima puno zombija :)

vatefak is going on :D
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

eh jbg. moglo se svašta snimit, da odu na otok, da se zabarkadiraju negdje u kasarnu(što bih ja uradio) i da skupe ostale, ovako oni "ubijaju" ostale preživjele, ali moraju i producenti gledat na budžet i sve ostalo...

 

ova 10-a epizoda nije loša, neke reće iznad pola-pola, akcija i sranj*, i slažem se producenti su skroz izbacili Derryla, a on mi je nekako "bio" najdraži lik...

epizoda nije loša, najbolja svakako u drugoj sezoni, vidjet ćemo šta će biti u sljedećoj (onaj zombie u polju, to bi moglo biti u sljedećoj epizodi)

 

i je li se zna išta o Derrylovom bratu, zaboravio sam kako se zove, šta je s njim, bilo bi dobro kad bi se on vratio nekako

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 22:56 (stone).
13 godina
offline
Re: The Walking Dead
stone kaže...

eh jbg. moglo se svašta snimit, da odu na otok, da se zabarkadiraju negdje u kasarnu(što bih ja uradio) i da skupe ostale, ovako oni "ubijaju" ostale preživjele, ali moraju i producenti gledat na budžet i sve ostalo...

 

ova 10-a epizoda nije loša, neke reće iznad pola-pola, akcija i sranj*, i slažem se producenti su skroz izbacili Derryla, a on mi je nekako "bio" najdraži lik...

epizoda nije loša, najbolja svakako u drugoj sezoni, vidjet ćemo šta će biti u sljedećoj (onaj zombie u polju, to bi moglo biti u sljedećoj epizodi)

 

i je li se zna išta o Derrylovom bratu, zaboravio sam kako se zove, šta je s njim, bilo bi dobro kad bi se on vratio nekako


Merle, da bilo bi fora da se nekako vrati...

16 godina
offline
The Walking Dead

Paralelno s gledanjem čitam i stripove, zapravo sam mislio da su puno, puno manje mijenjali priču, tako da si zapravo i ne spojlam apsolutno ništa čitajući. Preporuka svima, stripovi su kul, nekako manje dramatiziranja i više uzbuđenja.

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
@dado The Dawn of the Dead
420chan.org // 7chan.org
15 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Napomena autoru teme da edita prvi post i promjeni ocjenu.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice