Tomorrowland

poruka: 5
|
čitano: 3.691
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tomorrowland

Vidim da nepostoji takva tema na forumu,ovdje možete pisati što vam se sviđa a što ne kod tomorrowlanda,bilo bih super da ima netko tko je bio tamo pa da neke slike objavi i da svoje dojmove,jer ja najvjerojatnije idem ove godine tamo pa me malo zanima di šta kako. Oko 250€ je put i najam šatora i sad čekam da objave cijene za upad na sami party.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Tomorrowland

Najviše oko tog tommorowlande me živciraju ufurane curice i ufurani kreteni koji subotama odvrte sve žarulje Zagreba, a onda se prave da slušaju electronicu zato jer su pogledali aftermovie od tommorowlanda, baš zbog takvih mi se isti gadi, previše je komercijaliziran.

Inače, voli bi otić tamo, bude dobrih izvođača, al nebi im pala kruna s glave da dovedu pokojeg pravog izvođača.

Battlelog: Xtream_gjurki
13 godina
offline
Re: Tomorrowland
Volvox kaže...

Najviše oko tog tommorowlande me živciraju ufurane curice i ufurani kreteni koji subotama odvrte sve žarulje Zagreba, a onda se prave da slušaju electronicu zato jer su pogledali aftermovie od tommorowlanda, baš zbog takvih mi se isti gadi, previše je komercijaliziran.

Inače, voli bi otić tamo, bude dobrih izvođača, al nebi im pala kruna s glave da dovedu pokojeg pravog izvođača.

Ima pravih izvođača,carl cox,afrojack,skrillex...ja se nadam da će bit kak smo si mi zamislili nas 5 bi trebalo ić i sutra ćemo znat stanje s novcem di šta kako,99% je da idemo,mislio sam da će bit puno više odgovora ovdje u temi kad ono {#}

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
neaktivan
offline
Tomorrowland

I na kraju, jeste li išli? Ako jeste, koliko vas je sveukupno koštalo put+ulaznica? Ja planiram na tomorrowland 2016 pa da znam otprilike planirati novce.

13 godina
offline
Re: Tomorrowland
lithiumion kaže...

I na kraju, jeste li išli? Ako jeste, koliko vas je sveukupno koštalo put+ulaznica? Ja planiram na tomorrowland 2016 pa da znam otprilike planirati novce.

 Nop nismo išli,odluka je bila pala za OZORA 2014 a i ove godine se isto ide,130 eura je upad,6 dana traje,to je inače festival psihodelike.

Može se 2-3 dana ranije doć,mi smo prošle godine 2 dana ranije došli,lokacija je selo ozora u mađarskoj,cca 2.5h vožnje od Osijeka.

Sony M2,Z1c,Z3.Samsung N7100, kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice