Vikings

poruka: 112
|
čitano: 42.867
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Vikings

Nisam mislio da je moguce, al me onaj mali od Ragnara vise iritira nego Joffrey... Inace odlicna serija, al taj mali je...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 13:39 (UOG-Atlas).
10 godina
protjeran
offline
Re: Vikings

Zadnja epizoda nije bila nešto, prošla u sekundi.

14 godina
offline
Re: Vikings
TheThing kaže...

Zadnja epizoda nije bila nešto, prošla u sekundi.

I don't even...

 

ako je prošla u sekundi to valjda znači da je bilo zanimljivo pa nisi ni primjetio da se bliži kraj, a ne da nije bila nešto..

One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
offline
Re: Vikings

Jako dobra i podcijenjena serija koja zaslužuje više pažnje.

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
11 godina
neaktivan
offline
Vikings

evo pogledao sam novu epizodu, naci najbolja do sada, predobra epizoda

Moj yt kanal http://www.youtube.com/user/RizzyBay?feature=mhee
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

Jedva čekam sljedeću, drago mi je da je potrvđena 3. sezona. Ali treba opet čekati godinu dana, kao da jednom nije bilo dosta. {#}

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 14:05 (PLASMAorLCD).
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

omg koja epizoda, "taman covjek pomisli da se nevrjeme stisava, a onda evo erupcije"

meni definitivno najbolja i najnapetija serija

 

jadna Lagertha konacko se rjesila onog kretena, Floki legenda ko i uvjek, a Ragnar e za njeg nemam rjeci {#}

15 godina
offline
Vikings

..

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: Vikings
boxer kaže...

..

 

Više preferiram original, al može i ovo proć {#}

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
14 godina
neaktivan
offline
Vikings

Dobra je serija skroz, ja jedva čekam da se pojavi nova epizoda :D

13 godina
neaktivan
offline
Vikings

Serija mi sve više sviđa svakom epizodom, drago mi je da je potvrđena treća sezona, ali tko će je dočekat nakon sljedeće epizode {#}

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
15 godina
offline
Re: Vikings
PLASMAorLCD kaže...

Serija mi sve više sviđa svakom epizodom, drago mi je da je potvrđena treća sezona, ali tko će je dočekat nakon sljedeće epizode {#}

Danas je izašla 9ep {#}

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

Odgledao sam je odmah jutros, jedva čekam finale sezone  {#}

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

pls link neke stranice di je deveta epizoda s prevodom, ovdje di ja gledam jos nije dosla, a obicno dolazi 5 sati nakon sta epizoda izade

 

13 godina
neaktivan
offline
Vikings

koji epic kraj sezone. Floki legendoooooo..
all hail the king Ragnar!!!!!!!! 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 17:33 (ton7).
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

Očekivao sam da će biti double spy i drago mi je što je tako bilo na kraju :D , kraj epizode je epizode je jebački :D

 

Sada treba čekati godinu dana opet {#}

 

EDIT: Jedino što mi stvarno nije jasno je: 

 

Zašto je dao one gljive i Rollou? Jedino ovo:

It definitely seemed as if the shrooms for Rollo were more of a test run, not necessarily as an aide. Floki said he'd watch over him for a while, probably wanted to test out the duration with a smidge of payback.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 23:01 (PLASMAorLCD).
15 godina
offline
Re: Vikings
PLASMAorLCD kaže...

Očekivao sam da će biti double spy i drago mi je što je tako bilo na kraju :D , kraj epizode je epizode je jebački :D

 

Sada treba čekati godinu dana opet {#}

 

EDIT: Jedino što mi stvarno nije jasno je: 

 

Zašto je dao one gljive i Rollou? Jedino ovo:

It definitely seemed as if the shrooms for Rollo were more of a test run, not necessarily as an aide. Floki said he'd watch over him for a while, probably wanted to test out the duration with a smidge of payback.

Znači:

Kad je Floki otišao u planinu da pokupi gljive zaustavio se na 2 mjesta i ubrao 2 razlićite vrste gljiva. Jedne su bile namjenjene da Rolo prije ozdravi (znači vrsta gljive od koje će ti prije zarasti rane od neke ozljede ili tako nešto slično), dok su druge bile namjenjene da isceniraju smrt (kao što je i prikazano u epizodi). Barem ja tako mislim da je bilo.

Battle tag (HS): dermonis#2530 LOL EUNE: slinA
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

Da i meni je tako izgledalo, kao da nije isto, ali opet čudna malo scena :D

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
15 godina
offline
Vikings

Hah, za mene je bio pravi užitak s obzirom da sam ko kakva sovuljaga spuco 4 posljednje serije do 5 ujutro...

 

Nije mi žao jer je kraj sezone odličan. {#}

 

 

Long live the king Ragnar {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Vikings

S01 soundtrack

 

LOL EUNE: slinA
15 godina
offline
Vikings

Vikings Cast Interview - Comic Con 2014

 

Lagertha {#}

 

 

 

Season 3 Trailer

LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 19:04 (AmonZero).
13 godina
neaktivan
offline
Vikings

auuuu ceka nas puno akcije sljedece sezone :DDD

13 godina
neaktivan
offline
Vikings

vijest stara vec par dana, al za one koji nisu jos vidjeli...
nova sezona pocinje s emitiranjem 19. veljace 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 14:06 (ton7).
15 godina
offline
Vikings

Daleko brate...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Vikings

Soon 

13 godina
neaktivan
offline
Vikings

pocelo je vrlo napeto :)

13 godina
neaktivan
offline
Vikings

meni nekako i nije zao ovog svecenika, jednostavno mi vise nije bio medu najdrazim likovima u seriji vec par epizoda, a i Ragnar pomalo pada na mojoj ljestvici popularnosti

10 godina
protjeran
offline
Re: Vikings

Ona pjesma oko vatre je luda :)

www.mmo-balkan.com
15 godina
offline
Re: Vikings
ton7 kaže...

meni nekako i nije zao ovog svecenika, jednostavno mi vise nije bio medu najdrazim likovima u seriji vec par epizoda, a i Ragnar pomalo pada na mojoj ljestvici popularnosti

 Nije ni meni nesto drag, bio je previse pickas* za taj setting, ali Ragnar nebi bio Ragnar da nije njega. Puno je ucio od svecenika, jezike, obicaje imao je preko njega uvid u mentalni sklop katolika izgubio je vrjednog saveznika. . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice