Zašto se nemože napraviti kako treba

poruka: 23
|
čitano: 8.808
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

dali ljudi u holivudu nikad nisu igrali neku igru ili su glupi ili možda mi gameri ima previše očekivanja.

Ja ovu temu posvečujem filmovi koji su rađani prema video igrama, nijedan film ne naprave kako treba

 

npr. film doom glup film skoro mi se zgadila igra poslje toga mislim stvarno kako su to pustili u javnost

             mortal kombat na posteru od filma je pisalu "ubija sva očekivanja" to je i bilo: loš dialog, borbene scene nisiu zanimljive a o specijalim efekta da i neprićam

             hitman je totalno loš film htio sam se lupiti glavom od zid kad sam ga gledao da se ubijem svatko tko ga je gledao zna o čemu govorim jedino onaj koji nije igrao igru nezna o čemu govorim

             stari dobar super mario je dobar film(ako imaš 6 godina) taj klasik su uništili filmom čak je mijamotu rekao "narađe bih da nikad nisam vidio film" sad znate o čemu govorim

 

 

ima i još lošif filmova koji su rađeni od igara pitam se zašto nemogu napraviti dobar film ako več uzimaju neku hit igru

15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

Pa to ti je ( bar po meni ) zato šta se u izradu filma ne ulaže ni upola ( i resursa i volje ) koliko se uložilo za igru.

To ti je čist komercijalni pokušaj brze zarade na slavi igre po kojoj je film.

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
protjeran
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
gamer2400 kaže...

dali ljudi u holivudu nikad nisu igrali neku igru ili su glupi ili možda mi gameri ima previše očekivanja.

Ja ovu temu posvečujem filmovi koji su rađani prema video igrama, nijedan film ne naprave kako treba

 

npr. film doom glup film skoro mi se zgadila igra poslje toga mislim stvarno kako su to pustili u javnost

             mortal kombat na posteru od filma je pisalu "ubija sva očekivanja" to je i bilo: loš dialog, borbene scene nisiu zanimljive a o specijalim efekta da i neprićam

             hitman je totalno loš film htio sam se lupiti glavom od zid kad sam ga gledao da se ubijem svatko tko ga je gledao zna o čemu govorim jedino onaj koji nije igrao igru nezna o čemu govorim

             stari dobar super mario je dobar film(ako imaš 6 godina) taj klasik su uništili filmom čak je mijamotu rekao "narađe bih da nikad nisam vidio film" sad znate o čemu govorim

 

 

ima i još lošif filmova koji su rađeni od igara pitam se zašto nemogu napraviti dobar film ako več uzimaju neku hit igru

 prije nego sto pocnem gamer 2400 prosio bi te da zamjenis avatar jer stvarno je...
znaci ovako prije nekoliko dana sam gledao far cry i film je katastrofa, ali bilo kako bilo gospodar prstenova je i film dobar ( ne dobar nego odlican ) a i igra je, zasto e sada da ti ja odg ono sto prvo vidis sljedeci uvijek biit lose jer mi kao ljudi radio velikog iscekivanja previse ocekujemo!
15 godina
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
deja_vu kaže...
 prije nego sto pocnem gamer 2400 prosio bi te da zamjenis avatar jer stvarno je...
znaci ovako prije nekoliko dana sam gledao far cry i film je katastrofa, ali bilo kako bilo gospodar prstenova je i film dobar ( ne dobar nego odlican ) a i igra je, zasto e sada da ti ja odg ono sto prvo vidis sljedeci uvijek biit lose jer mi kao ljudi radio velikog iscekivanja previse ocekujemo!
 Taman da cu to ja rec vezi  Far Craya, nek naprave film od NFS Undercoveru bit ce odlican, jer necemo  vele ocekivat, nemore bit gori od igre.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba

Ta ti valja

XD

hahahahahaha

Ali ozbiljno igra po kojoj bi se dalo napravit genijalan film po meni je FAHRENHEIT a vi recite šta god oćete

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

Što si ti očekiva od Mortal Combata? U toj igri nema uopće dijaloga ni radnje!!!!!!!!

Ne postoji....samo se penješ po "stupovima". Takav je i film....fight, fight!!! Iako jesu malo škrtarili na efektima...

 

Ali da zaista su filmovi loši...Hitman  je katastrofa....Doom i nije baš katastrofa ali moglo je bit puno oblje.

Max Payne je KATASTROFA KVADRAT. Super Mario da i ja sam bio jedan od onih koji su gledali taj film nažalost.

Iskreno ne znam kako uspiju uništit igru jer je to u nekih igara naprosto nemoguće, no možda se scenaristi natjeću tko će više uništit igru pa bi po tome ovo sve imalo smisla!

Tikviči vladaju svijetom!
15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

Nisam gledao ni jedan film osim hitmana i ne kuzim u cemu je problem! Meni je super film i gledao sam ga jedno 3-4 puta i opet bi! I znam da ćete odmah reći: znači da nisi igrao hitmana! Jesam, igarao sam sve hitmane osim prvog i mene zanima kako biste vi napravili radnju filma!! Dajte razmislite malo i dajte primjere sta biste mjenjali i kako, jer me bas zanima kako napravit film od igre koja se temelji na tome da se brijes okolo kolješ ljude presvlacis se u njih i ubijas neke ciljeve! Šta cjeli film da gledam samo njega kako ubija?? I to najbolje da je kamera napićena njemu u potiljak da ti je kao u igri!! Pa daj jbt prvo malo razmislite pa onda baljezgajte!

15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

A gledaj sad već kod hitmana, hitman bi triba bit ozbiljan povučen lik, a ne prcat neku fufu

Prvo mi se odabir glumca ne sviđa, drugo poveznaost dvaju karaktera ( iz igre i i filma) ne postoji ( osim šta su oboje ćelavi XD )

ne kažen da je film loš

ali to nije hitman, to više podsjeća na transportera

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 1:46 (thuglife).
16 godina
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

A meni je Hitman dobro ispao.Tesko je napraviti u filmu lika po igri koji ce imati potpuno istu osobnost.Al mozda su malo zabrljali sa tom fuficom koju je imao sa sobom.

 

Only God will judge me tko je brži ili zec
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
markoal kaže...
deja_vu kaže...
 prije nego sto pocnem gamer 2400 prosio bi te da zamjenis avatar jer stvarno je...
znaci ovako prije nekoliko dana sam gledao far cry i film je katastrofa, ali bilo kako bilo gospodar prstenova je i film dobar ( ne dobar nego odlican ) a i igra je, zasto e sada da ti ja odg ono sto prvo vidis sljedeci uvijek biit lose jer mi kao ljudi radio velikog iscekivanja previse ocekujemo!
 Taman da cu to ja rec vezi  Far Craya, nek naprave film od NFS Undercoveru bit ce odlican, jer necemo  vele ocekivat, nemore bit gori od igre.
 onda neka naprave serijal neka počmu od pro strret jer mi je to isto loša igra
15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

A jbg ali u današnje doba nemože biti filma bez neke "fufice" kako kažete a druga stvar on se nije ni jednom s njom prcao kako kažeš jer ako si gledao film a po ovome ispada da nisi ona je njega htjela a on je njoj anestetik ubrizgao da ju makne sa sebe! A da kroz cjeli film samo brije okolo i kolje nebi se nikom svidjalo jer bi svi rekal da je ko da gledaš igru u full hd 3d ili tako nešto i opet nitko nebi bio zadovoljan! Tako da po mom zaključku filmovi će uvijek biti drugačiji od igre po kojoj se radi jer nemožeš sve napravit uživo kao u igri a tako je i za obrnutu situaciju kad rade igre po filmova pa da spomene matrix onih prvih par i wanted sad itd! Uvjek će bit drugačije i uvijek će se nekome svidjat a nekome ne! Svatko ima svoje gušte, ne?? Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

MA bez obzira na to, ono sa "fufon" je bia sarkazam, samo smatran da se film po hitmanu nije opće smija radit, jer kako kažeš nemoguće je dočarat takvu atmosferu

Pokušali su, film nije loš ali nema taj "hitman" felling i to je to

 

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
15 godina
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba

Meni je Tomb Raider, onako, malo nategnuto, ali ok film.

 

Hitman je tiha jeza... Čak bi reko da je Twilight bolji film od njega...

Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

Ma Tomb Raider je jedan od boljih filmova rađenih po igrama

 

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
thuglife kaže...

Ma Tomb Raider je jedan od boljih filmova rađenih po igrama

 

 slazem se,kakvih katastrofa od filmova ima tomb raider je jos i dobar film
AMD 5000+ Duo 3,0 Ghz.2 Gb 667 mhz Ram ATI 4670 512 DDR3
16 godina
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
thuglife kaže...

Ali ozbiljno igra po kojoj bi se dalo napravit genijalan film po meni je FAHRENHEIT a vi recite šta god oćete

Dobra ideja ali bolje nek ne diraju u ovu genijalnu igru.
Genijalan film sigurno ne budu smislili/izveli na ovu temu.

Fahrenheit već postoji odavno, kao dokumentarac o napadu na WTC
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

Zašto ne film na priču Call of Duty 4. Baš je kewl.

"Carpe diem..." www.tutorialized.com Master of Disaster
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 9:19 (Moljac).
15 godina
neaktivan
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

ali ljudi sve je to do buđeta...malo love loš film Bogataš

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°
15 godina
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
Moljac kaže...

Zašto ne film na priču Call of Duty 4. Baš je kewl.

 CoD 1 je rađen prema Bands of Brothers (američka kampanja) i Enemy at the gates (sovjetska).
Ne moram ni reći da je i CoD prehebena igra, BoB prehebena serija i EatG preheben film...
Ja bih tebe skidao k'o filmove s torrenta
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
Moljac kaže...

Zašto ne film na priču Call of Duty 4. Baš je kewl.

 ima hollywood takvih filmova...više su mi došli do..... kad bi se napravio COD 4 film sve bi bilo po starom ...naravno AMerikanci najaci i oni kao šire pravdu i ubijaju tamo neke talibance i Rusi su negativci...
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah º°¨ ¸„ø¤º°¨„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„¸¸„ º¤ø„¸ ¨°º¤ø„ ¸APOCALYPTICA º¤ø„¸ ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ ¸„ø¤º „¸¨°
15 godina
protjeran
offline
Zašto se nemože napraviti kako treba

pricali su i da ce raditi dmc film ali hvala bogu nisu jer bi mi se onda i igra zgadila jer bi film sigurno lose ispa.

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,768mb of ram. http://www.youtube.com/user/UKURR
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 9:39 (Dinjo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
thuglife kaže...

Ma Tomb Raider je jedan od boljih filmova rađenih po igrama

 

 priznajem tomb raider je dobar film ali ima puno loših filmova, a kad rade film prema nekoj super junaku iz nekog strpa uvjek naprave hit
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto se nemože napraviti kako treba
deja_vu kaže...
gamer2400 kaže...

dali ljudi u holivudu nikad nisu igrali neku igru ili su glupi ili možda mi gameri ima previše očekivanja.

Ja ovu temu posvečujem filmovi koji su rađani prema video igrama, nijedan film ne naprave kako treba

 

npr. film doom glup film skoro mi se zgadila igra poslje toga mislim stvarno kako su to pustili u javnost

             mortal kombat na posteru od filma je pisalu "ubija sva očekivanja" to je i bilo: loš dialog, borbene scene nisiu zanimljive a o specijalim efekta da i neprićam

             hitman je totalno loš film htio sam se lupiti glavom od zid kad sam ga gledao da se ubijem svatko tko ga je gledao zna o čemu govorim jedino onaj koji nije igrao igru nezna o čemu govorim

             stari dobar super mario je dobar film(ako imaš 6 godina) taj klasik su uništili filmom čak je mijamotu rekao "narađe bih da nikad nisam vidio film" sad znate o čemu govorim

 

 

ima i još lošif filmova koji su rađeni od igara pitam se zašto nemogu napraviti dobar film ako več uzimaju neku hit igru

 prije nego sto pocnem gamer 2400 prosio bi te da zamjenis avatar jer stvarno je...
znaci ovako prije nekoliko dana sam gledao far cry i film je katastrofa, ali bilo kako bilo gospodar prstenova je i film dobar ( ne dobar nego odlican ) a i igra je, zasto e sada da ti ja odg ono sto prvo vidis sljedeci uvijek biit lose jer mi kao ljudi radio velikog iscekivanja previse ocekujemo!
 Nemoj molim te spominjat LOTR!!!!Koliko vidim ovo je post o tome kako filmovi rađeni prema igrama ne valjaju.
LOTR je rađen prema knjizi to jest knjigama koje su uostalom puno bolje od filma...
A film je jedan od 5 naj jačih ikad snimljenih...Tokien R.I.P. RESPECT.!!!!
A što se tiče filmova prema igrama gledajte svatko ima svoj ukus .....
Tomb Raider je dobar ali priznajte da vas je 90 % gledalo film zbog A ngeline!!!!
Priznajem i ja sam,samo sam ceko kad će izvalit sisu lol.
Hitman je kao film dobar ali prema očekivanjima ljudi koji su igrali igru ni blizu....
Max Payne...hmmm..dosta je loš jer tek na kraju se uroka i postane ludddd....
Pre dugačak uvod...
Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice