Kupovina Olympus digitalca

poruka: 8
|
čitano: 8.554
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina Olympus digitalca

Eh ovako sestra zeli da kupi digitalnu kameru, mati joj je rekla kupiti i sad sam ja zaduzen za to.. trazio sam i najpovoljnije sam nasao Olympus aparate (gdje sam ja trazio ono su mi najblolji, omjer kvalitet-cijena) .. sad sam u nedoumici izmedu dva FE-210 i FE-270 od 7.1 mgp.. ovaj prvi je najeftini u prodavnci a ja necu da uzimam najeftiniji (takva politika)..mada nam i ne treba nesto posebno (aparat nije samo za sestru nego i za mene), e sad sam gledao po izgledu su u ususti isti, primjetio sam sljedecu razliku  onaj drugi da se moze spajati na TV i moze snimati zvuk, prvi slabiji dolazi sa 9mb memorije a drugi sa 6.9mb  naravno i jedan i drugi sam uporedivao sa stranice www.olympus.hr

a zelim ga kupiti u genelecu, inace sam iz tuzle, BiH e sad sta vi mislite..koje je vase misljenje da li se uopste isplati i jedan ili drugi kupovati, da li se za drugog ispalti dati toliko vise kesa zbog te razlike, kakvi su po vama olympus digitalci i imali jos kakvih razlika izmedu njih???
Inace posto je vecina iz hrvatske stavicu cijenu u eurima...otprilike...(cijena iz geneleca)

Olympus FE-210 105 eura sa pdv-om

Olympus FE-270 125 eura sa pdv-om

 

eh tako vase misljenje i takode ako se za te pare moze uzeti sta bolje drugog proizvodaca


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina Olympus digitalca
Tako znaci nema odgovora...a bas hocu da uzmem ovaj jaci olympus...imali ko bilo kakva iskustva za olympus po meni je to bas dobra firma specijalizirana za digitalce ipak japanac je japanac..bilo kakav odg. molim
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina Olympus digitalca

Ja sam imo dva (nažalost). Nećeš pogriješiti ako uzmeš bilo kakav Canon.


www.suvenirshop.com
16 godina
neaktivan
offline
Kupovina Olympus digitalca

Jos jedna preporuka za Canon, osobito IXUS-e, a Olympus je jeftin samo u startu, a kad racunas da imas uzet SD karticu 4gb za 150kn, a xd su maltene duplo, brzo se istopi razlika u cijeni.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kupovina Olympus digitalca

Olympus 510uz zanima me da li se isplati kupiti ga? ako ne onda za tu cjenu neki drugi fotić?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina Olympus digitalca

Na ebayu za stotinjak eura moreš kupiti izvanredan sony DSC-V1

Iz osobnog iskustva. Izvanredan i za dnevna i noćna snimanja. Boje prekrasne, oštrina daleko bolja od sony w80 za usporedbu.

Promjenjiv objektiv.

Kaj da više kažem. Preporučujem.

Dva primjera:

 

http://www.eurorecht.hr/dsc05343.resized.jpg

http://www.eurorecht.hr/dsc05229.resized.jpg

 

 

 

http://www.dpreview.com/reviews/sonydscv1/

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 16:36 (wedeze).
16 godina
offline
RE: Kupovina Olympus digitalca

hvala na preporuci ali me i zanima i olympus 510 uz

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kupovina Olympus digitalca
SPLICO212 kaže...

Olympus 510uz zanima me da li se isplati kupiti ga? ako ne onda za tu cjenu neki drugi fotić?

 
Imao sam priliku koristiti SP510uz. Kvaliteta slike nije ništa lošija od većine fotoaparata u toj klasi ali mene je razočarala poprilična sporost i kvaliteta izrade. Aparat se sporo pali, sporo fokusira, sporo se dolazi do nekih opcija u izborniku.
Po meni najisplativija kupnja u klasi je Fuji FinePix S5800 koji trenutno košta oko 1500kn. Nedostatak mu je to što nema optičke stabilizacije ali je kvalitetnije izrade i brže fokusira.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice