GPS na netbooku

poruka: 7
|
čitano: 1.359
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
GPS na netbooku

Trebam pomoc. Dobio sam netbook lenovo Thinkpad(Legendaran) x100e i ima ugrađen gps i došao je s nekom BZWZ applikacijom za GPS od lenova koja korrsti google maps(online), pošto nije moguce stAviti OFFline mape, a ja nemam Besplatni mobile internet odlučio sam staviti gore garmin i hr mape s hrvatskkim glasom. Moze mi tko objasniti proceduru ili stavitii link...

Puno hvala.

P.S. OS je Win XP Home edition

Pinky je zakon... I ♥ π

0 0 hvala 0
9 godina
moderator
RE: GPS na netbooku
neću ovdje stavljat link, stavim na pp ... hoćeš igo8 ?
mario.bradac@yahoo.com ... xxx.man.cro.zg@gmail.com
9 godina
odjavljen
XXX-Man kaže...
neću ovdje stavljat link, stavim na pp ... hoćeš igo8 ?

moze ako ima mape hravatske dobro napravljene(Garmin je skoro savrsen) i ako ima glasovnu navigaciju...

Pinky je zakon... I ♥ π
9 godina
moderator
ima jako dobre karte, ja sam sasvim zadovoljan s njim i glasovnu naravno...nastavljam na pp :)
9 godina
odjavljen
GPS na netbooku

Onda xxx instalirao i složio sam iGo(apple???) 8....Sve radi, i složil sam glasovnu...Ali imam problem ne prikauje mi države, pise samo bjelorusija, Litva, Malezija...I slične...Nema Hrvatske. Pod države mislm kad ideš find address i onda se tam odabere država, pa grad pa ulica i slično...kak da to složim...

Pinky je zakon... I ♥ π

0 0 hvala 0
9 godina
moderator
pa jesi uopće ubacio kartu hrvatske? ako jesi možda si krivu...jer ako je karta prepoznata mora biti na toj listi...
idi na: postavke -> o programu -> karte i pogledaj što piše...
9 godina
odjavljen
GPS na netbooku

E vidis nije na toj listi hvala...Mozes mi molimte onda dati karte za iGo 8 za cijelu europu...Hvala...

Pinky je zakon... I ♥ π

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice