igo navigacija

poruka: 6
|
čitano: 5.688
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
igo navigacija

pa zanima me dali ima ko iskustva sa ovom navigacijom te dali se može prebaciti na nokiu 5800, općenito bugovi, brzina softwera,malo sam googlo te nisam našao ništa pametno što bi mi moglo koristit. 

unaprijed hvala.

0 0 hvala 0
11 godina
igo navigacija

iGO za Symbian ne znam, dali postoji dok za WM platformu DA, koristim ga, ubiti znam ga koristiti pošto imam i Garmina, a i općenito ne koristimk nešto pretjerano GPS navigaciju.

Što se tiče za samog programa, ne znam, brz je, brzo ulovi satelite, barem ova na WM uređaju, ostalo neznam, uglavnom nemam još neke pretjerane kritike. Da budem iskren, imam ga svega tjedan dana.

Poruka je uređivana zadnji put 01.01.2020. u 00:00 (HCSC).

0 0 hvala 0
11 godina
RE: igo navigacija
HCSC kaže...

iGO za Symbian ne znam, dali postoji dok za WM platformu DA, koristim ga, ubiti znam ga koristiti pošto imam i Garmina, a i općenito ne koristimk nešto pretjerano GPS navigaciju.

Što se tiče za samog programa, ne znam, brz je, brzo ulovi satelite, barem ova na WM uređaju, ostalo neznam, uglavnom nemam još neke pretjerane kritike. Da budem iskren, imam ga svega tjedan dana.

zanima me dali trebaš se spojit na internet da učita karte ili ....
11 godina
igo navigacija

NE ne treba.

...možeš se ako ti hoćeš spojiti se na net jedino ako želiš da te sateliti brže lociraju, a to je korištenje A-GPS-a (potpomognuti GPS), kojemu je potrebno spajanje na net, naravno ti odlučuješ sam dali to želiš ili ne koristiti.

Konkretno ja to ne koristim, pošto moj uređaj ne podržava A-GPS.

Poruka je uređivana zadnji put 01.01.2020. u 00:00 (HCSC).

0 0 hvala 0
11 godina
RE: igo navigacija

Moja iskustva s iGO-om i nisu sjajna... Imam ga na pocket PCu te iz nepoznato razloga lovi GPS signal samo na Sljemenu (ne uvijek). Ako netko zna zašto više je nego dobrodošao da kaže :)

Bob Rock "ALI NJIH JE DVOJE A MI SMO SAMI"
11 godina
igo navigacija

jedino me zanima dali se može staviti na symbian

zna li itko???

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice