AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.613.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Adrenalin Edition 18.4.1

 

Support For

  • Initial support for Windows®10 April 2018 Update

 

Fixed Issues

  • Water textures may not render or may appear to be missing in World of Final Fantasy™.
  • Stellaris™ may experience an application hang on loading screens.
  • Call of Duty™: World War II may experience corruption during gameplay on some Radeon RX 400 series graphics products.
  • The Radeon ReLive Instant Replay feature may fail to record in some gaming applications unless desktop recording is enabled.
    • Sea of Thieves™ may experience flickering in some game menus on multi GPU enabled system configurations.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.4.2018 20:38 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 4
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ovaj adrenalin update je goli k**** za moju sapphire rx 480 nitro+oc 8gb, sve od negdje 18.2.1. drivera počinjem imat konstante probleme i to tipa u AMD programu kad idem provjerit ima li novih ažuriranja, tog 'dugmeta' dolje nema, prilažem sliku
I još jedan primjer, igrajući CS GO fps mi drastično opadne s tipa 250 na 80-90 dok pucam oružjem... ovaj 18.4.1. ista stvar... 
EDIT: I da, da nadodam, maloprije mi je izbacilo sljedeće prilikom otvaranja AMD programa 'radeon settings version and driver version do not match'

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2018 12:50 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jučer sam stavio novi update za W10 i stavio ovaj driver ali najprije pobrisao stari s DDU. Dosad nijedan problem i sve na mjestu, nadam se će tako i ostati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Šta bi reko neko tko nema ni tih 80
9 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...
Šta bi reko neko tko nema ni tih 80

 I šta sad s tim? Te fore i forice mi nemoj šiljit jer mi nisu interesantne, ako imam mogućnosti, u svakom smislu, i ako mi grafička dozvoljava 280-290 fps-a, zašto ne bih iskoristio tu mogućnost, ujedno i financijsku mogućnost, ne razumijem takve mozgove, šta bi ovaj, šta bi onaj? Borite se za sebe pa ćete imat

8 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

To su driveri koji dođu s windowsima pa nemaju update gumb. Vjerojatno je instaliran April update koji makne sve drivere, a ova greska ti je jer nije dobro prosla instalacija ima negdje opcija clean install.

9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ekipa, sad nešto gledam koliko mi čega oduzima na SSD-u i vidim AMD driveri 40gb zauzimaju, smijem li ja to obrisat pa instalirat samo najnoviju verziju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
playjob kaže...

Ekipa, sad nešto gledam koliko mi čega oduzima na SSD-u i vidim AMD driveri 40gb zauzimaju, smijem li ja to obrisat pa instalirat samo najnoviju verziju?

 Smiješ to izbrisati, to su ionako raspakirane instalacije drivera.

MISCREATED
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Updejtao sam na 18.4.1 i sad prilikom paljenja restarta PC-a neke pute se radeon settings upali, neke pute ne, pa ga moram rucno, to mi se nije desavalo na prijasnjoj verziji. Opet su nesto shebali, ili je to mozda zato jer su to navodno driveri za 1803 verziju win 10, a ja sam jos na starijoj.

Origin ID: ReaLazio
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
TheDarkSide kaže...

Updejtao sam na 18.4.1 i sad prilikom paljenja restarta PC-a neke pute se radeon settings upali, neke pute ne, pa ga moram rucno, to mi se nije desavalo na prijasnjoj verziji. Opet su nesto shebali, ili je to mozda zato jer su to navodno driveri za 1803 verziju win 10, a ja sam jos na starijoj.

 Kod mene radi uredno tako da je mogući problem negdje kod tebe

MISCREATED
7 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

pitanje, vidim kad su spojena dva displaya da je memorija uvijek na 2000Mhz i napon na 0.950V

nema pravog idla, memorija na 300Mhz i napon na 0.750V, jeli moguće nekako da se podesi da skroz idluje ili moguće samo kad je 1 display spojen? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozdrav, koja je najnovija verzija Radeon Settingsa? Kad otvorim stranicu i sve ispunim da mi pronađe drivere, tada se pojavi 'Sorry, something went wrong.'

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
playjob kaže...

Pozdrav, koja je najnovija verzija Radeon Settingsa? Kad otvorim stranicu i sve ispunim da mi pronađe drivere, tada se pojavi 'Sorry, something went wrong.'

 18.4.1

MISCREATED
6 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Dali ovo pod 'Known issues' vrijedi za 18.5.1 ili nekoliko zadnjih drivera ? Ovi stutteri mi nisu baš simpatična nuspojava. Trenutno koristim 18.2.1 i neman nikakvih primjedbi, čini se da je sve u redu.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Update mi pogoršao CS GO, fps dropa sa 300 na 0 na mirageu prilikom pucanja na protivnike, 18.5.1 zasad mi najbolje radio

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
ford eleanor kaže...

Radeon Pro Software Adrenalin Edition 18.5.2

 To su, dakle, desktop workstation driveri, pogledajte pod podržane kartice, a ovo su standardni 18.5.2 driveri za nas s "običnim" karticama.

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
3 0 hvala 3
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Novi 18.8.1changelog

Moj PC  
3 0 hvala 4
15 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Onda koji su dosad najbolji driveri za rx seriju?  Jer sam na starim iz 2017 godine.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Novi 18.8.2changelog

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Znači već pola dana se zajebavam sa glupom grafičkom. Naime rx 480 u pitanju. DDU-am sve drivere odprije, pokušam sve 5 puta, neće da prepozna drivere nikako. Ima li kakav štos?

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Safe Mode u DDU pa nanovo instalacija drivera?
12 godina
online
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
maks0806 kaže...

Znači već pola dana se zajebavam sa glupom grafičkom. Naime rx 480 u pitanju. DDU-am sve drivere odprije, pokušam sve 5 puta, neće da prepozna drivere nikako. Ima li kakav štos?

 Ako imaš dual BIOS na njoj onda prebaci na drugi BIOS pa probaj staviti drivere,

ako to nemaš onda flashaj ponovo BIOS točno tog modela grafe.

12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

A morati ću proučiti. Nisam se s tim još zezao. A lijepo ljudi rekli kupi gtx 1060... 

 

Nisam ništa uspio, na win 7 konfiguraciji radi, na ovoj ne. Brisao sve, resetira windowse, ništa. Kvragu i AMD i Error 43 i žuti uskličnik

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 19:10 (maks0806).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
maks0806 kaže...

A morati ću proučiti. Nisam se s tim još zezao. A lijepo ljudi rekli kupi gtx 1060... 

 

Nisam ništa uspio, na win 7 konfiguraciji radi, na ovoj ne. Brisao sve, resetira windowse, ništa. Kvragu i AMD i Error 43 i žuti uskličnik

Možda pomogne...

 

https://www.drivethelife.com/windows-10/how-to-fix-amd-radeon-graphics-error-43-on-windows-10.html

 

 

Pogledaj i ovu soluciji od 4.30 pa na dalje

 

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Hvala, ali ništa nije pomoglo, vraćam karticu nažalost 

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Novi 18.9.1changelog

Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Lol, flashao sam isti bios koji je na njoj i sad radi sve. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Novi 18.9.3changelog

Moj PC  
2 0 hvala 2
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice