AMD Radeon HD 7000

poruka: 4.323
|
čitano: 571.490
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

Ništa nije dirano u CCC. Grafa je stigla, ugradio sam ju, instalirao drivere i Far Cry 3, postavio sve na Ultra i uključio sve što sam našao u postavkama i evo kako je. Jedine postavke u CCC koje sam mijenjao je ventilator, i to je to.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
rapture686 kaže...

Da, siguran sam da je na Ultra i napisao sam da se ne vidi fps od kružića već. Leopard, prvi screenshot se vidi da je DirectX 11.

Evo upload sam na photobucket, pass je bug7870

http://s1182.beta.photobucket.com/user/Toncheky/library/Far%20Cry%203

Ja sam mislio na path, a ne ono sto u igri vidis, fc3 ima dva shotcut-a, jedan dx11 drugi dx9 path, dx9 path je 50% brzi, na usturb nekih malih stvari.

 

Nije da ti ne vjerujem, ali ja prvi sa GTX 670 na 1250/1750 nisam imao takve performanse.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2013 21:32 (Leopard_st).
11 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

Evo leopard je u pravu, otišao sam u instalacijski folder i našao farcry3_d3d11, tu imam 25 FPS-a na istim postavkama. Misterij riješen {#}

Toni
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
rapture686 kaže...

Evo leopard je u pravu, otišao sam u instalacijski folder i našao farcry3_d3d11, tu imam 25 FPS-a na istim postavkama. Misterij riješen {#}

  Ahaaa te je prohaktal sad bu bilo...{#}

12 godina
protjeran
offline
AMD Radeon HD 7000

{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#}{#} eheh LP

Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + MSI Gtx660 OC Power Edition TwinFrozr 3 2Gb 1200/1650mhz..
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

Ako sam ja vas 2 šta razumio... {#}

Toni
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
rapture686 kaže...

Ako sam ja vas 2 šta razumio... {#}

evo ti sad jos{#}{#}{#} hehe LP spuzva bob{#}

Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 3GB 1150/1550mhz
12 godina
protjeran
offline
AMD Radeon HD 7000

Momci, super se zajebajete, meni ste svi za hvala. {#}

 

EDIT;

 

Sad kad bosančeros skoči najebali ste .

 

 

Flea je moj vršnjak {#}..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Volim sve moderatorice i administratorice !
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2013 1:58 (Budokai).
 
3 0 hvala 6
11 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

Ha ne znam čemu ismijavanje, ja sam govorio što sam vidio, a ispostavilo se da to nije točno, a ja nisam znao, tako da ono, šta da kažem... jedini je leopard znao gdje bi mogo bit problem, i na kraju je bio u pravu, a vi ste samo vikali nemoguce, krivo pokazuje itd. {#}

Toni
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2013 1:56 (rapture686).
Moj PC  
3 0 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
AMD Radeon HD 7000

mladići nemojte biti tašti. ekipa s antivirusnih programa je sama sebi natovarila HVALA i sad imaju njih 90 % 10 zvjezdica.

Tako trebamo i mi. Ne se svađati, al jebga ako se nekad i ne slažete u mišljenju svjedno opali HVALA bez smisla.

Jedino se tako može srušiti glupi sitem bodovanja. {#}

Volim sve moderatorice i administratorice !
 
5 0 hvala 8
15 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
rapture686 kaže...

Ha ne znam čemu ismijavanje, ja sam govorio što sam vidio, a ispostavilo se da to nije točno, a ja nisam znao, tako da ono, šta da kažem... jedini je leopard znao gdje bi mogo bit problem, i na kraju je bio u pravu, a vi ste samo vikali nemoguce, krivo pokazuje itd. {#}

poklopi se i šuti jer si {#}

ljudi ti od početka govore da voziš u dx9

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2013 13:07 (dery).
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
dery kaže...
rapture686 kaže...

Ha ne znam čemu ismijavanje, ja sam govorio što sam vidio, a ispostavilo se da to nije točno, a ja nisam znao, tako da ono, šta da kažem... jedini je leopard znao gdje bi mogo bit problem, i na kraju je bio u pravu, a vi ste samo vikali nemoguce, krivo pokazuje itd. {#}

poklopi se i šuti jer si {#}

Oprosti gospodine najveći profesionalče.

Šta nije jasno? Koristio sam DX9 path umjesto DX11, bez da sam znao, i rekao kako je bilo na oba.

Tako da odj... u skokovima {#}

I opet, SAMO leopard je rekao da sam u DX9, za razliku od drugih, pročitaj opet malo.

Toni
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2013 13:11 (rapture686).
15 godina
offline
AMD Radeon HD 7000

momak ohladi jer nas vozaš ovde na dvije strane,moja reakcija je radi tvog stava  jer ti si taj koji treba da se izvini a ne da napadaš

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
nije jedini zgleda i promatrac ima tih problema jer on unistava doslovno moju 7950 s 7850 u bf3 na ultra...:)LP
Rasturam na Intel Core™ i7-920 @ 3.8Ghz + ArticCooling Freezer 13 + Sapphire Dual-X 7950 with Boost Edition 3GB 1150/1550mhz
15 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
dery kaže...

momak ohladi jer nas vozaš ovde na dvije strane,moja reakcija je radi tvog stava  jer ti si taj koji treba da se izvini a ne da napadaš

sta ti isto glumis?? jer je priznao da vozi na dx9 i da nije znao?? pa nije to skrivao??

 

mislim da ti napadaš njega bez razloga.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
15 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
Stjepanj kaže...
nije jedini zgleda i promatrac ima tih problema jer on unistava doslovno moju 7950 s 7850 u bf3 na ultra...:)LP

to je drugacije.. PROMATRAC ne prizna on zna.. ovaj nije znao da vozi na dx9

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
dery kaže...

momak ohladi jer nas vozaš ovde na dvije strane,moja reakcija je radi tvog stava  jer ti si taj koji treba da se izvini a ne da napadaš

Koga sam ja napao molim te? Jesam reko, da na DX9 je, nisam znao da ima i DX11, gotova stvar.

Toni
15 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
toxic kaže...
Stjepanj kaže...
nije jedini zgleda i promatrac ima tih problema jer on unistava doslovno moju 7950 s 7850 u bf3 na ultra...:)LP

to je drugacije.. PROMATRAC ne prizna on zna.. ovaj nije znao da vozi na dx9

a ti mu povjerova skoro,nisi valjda i rapturu jer si mu sad odvjetnik

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2013 13:55 (dery).
15 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
dery kaže...
toxic kaže...
Stjepanj kaže...
nije jedini zgleda i promatrac ima tih problema jer on unistava doslovno moju 7950 s 7850 u bf3 na ultra...:)LP

to je drugacije.. PROMATRAC ne prizna on zna.. ovaj nije znao da vozi na dx9

a ti mu povjerova skoro,nisi valjda i rapturu jer si mu sad odvjetnik

ja provjerim pa onda povjerujem ...a ne ko ti osudujes na prvu :)

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
15 godina
offline
AMD Radeon HD 7000

meni ne treba provjera iskustvo je na mojoj strani{#}

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
dery kaže...

meni ne treba provjera iskustvo je na mojoj strani{#}

pošteno iskustvo osuđivanje drugih unaprijed.. svaka čast na tom iskustvu meni ga ne treba

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila
12 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

Dery dery da si iskusan zna bi da je pretpostavka majka svih zajeba.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

Aj malo ohladite.

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
AMD Radeon HD 7000

Ajmo nazad na temu{#}

 

Izgleda da će AMD ipak izbaciti novu karticu u 2013. godini i to 7790...KLIK!

 

Po meni je to trebalo biti izbačeno odavno, jer je razlika između 7770 i 7850 prevelika.

 

Evo jedan stariji link gdje je testiran "engineering sample card with 768 shaders", kartica koja bi mogla biti nadolazeći HD 7790. Još kad znamo da je AMD ubrzao cijelu seriju sa zadnjim driverima, ovo bi mogla biti best buy kartica.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2013 20:37 (filterini).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
AMD Radeon HD 7000

Dali može HD 7870 CF na FX6300

Work hard play harder
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Radeon HD 7000
Vuk15 kaže...

Dali može HD 7870 CF na FX6300

  Naravno

14 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

Pozdrav!

 

Naime, kupio sam danas MSI HD7870 TwinFrozr III OC ( prije nje sam imao HD6950 i prodao je) i baca mi artifacte u Mozilli Firefox, kao crne kockice koje se pomjeraju po ekranu. Nisam instalirao nove winse, ali sam ocistio drivere "iz korijena" (Express Unisstall, Driver sweeper i ovaj nacin) i opet izbacuje. Zna li neko sta bi mogao biti problem? Driveri su official 13.4 WHQL. Igrao sam Metro Last Light cca 15min i nije bilo problema, Crysisa 3 mozda 10min, takodjer nije bilo problema, odvrtio jednom Unigine Heaven i Valley, nije bilo problema. Maksimalna temperatura je 61°C prilikom igranja, u idleu je 27°C.

 

Hvala!

 

EDIT: Problem je mozilla, chrome radi ok. :))))

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.7.2013 11:03 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon HD 7000

probaj sa 13.2 nekom betom meni beta7 samo klizi nigdje problema, dok sa zadnjih par verzija kada pomakneš miš da se ekran upali nakon (turn off display milo koja minutaža čak i 1 minuta) sve je slomljeno pa moram na refresh ili show desktop da se vrati u normalu.

http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Radeon HD 7000

...

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2013 14:29 (Almin94).
11 godina
offline
AMD Radeon HD 7000

Jel se isplati ovo uzeti

 

http://m.njuskalo.hr/graficke-kartice/xfx-r7770-black-edition-oc-oglas-8668408

 

kako će se ponašati sa mojim procom e8500 i hoće li moći vrtiti na ultra na 1440x900

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice