AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 430.158
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Pa sta ce radit custom modele kartica koje niko nece ni kupit? Mudar potez 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Lucidius kaže...

Pa sta ce radit custom modele kartica koje niko nece ni kupit? Mudar potez 

 Da su dostupne vege 56 bi se sigurno kupovale, al posto je situacija takva kakva je pisi propalo...

8 godina
protjeran
offline
AMD Vega

Kaj je tebi, tko bi to kupovao po cijeni 1080ke? a sada tu dolazi 1070ti za jos manju paru

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Aj citaj malo, napisao sam kad je sitiacija takva kakva je misleci na napuhane cijene zbog nedostatka kartica, da je po msrp-u isle bi samo tako.
8 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
war3_tft kaže...
Aj citaj malo, napisao sam kad je sitiacija takva kakva je misleci na napuhane cijene zbog nedostatka kartica, da je po msrp-u isle bi samo tako.

Pa procitao sam kaj pise, i tvoj post govori da kartica nema ali da su dostupne da bi se kupovale, a to pod "situacija takva kakva je" mi je aludiralo na dostupnost nista vise.

 

I taj MSRP je za AMD-ove stock kartice, custom modeli bi sigurno bili skuplji kao uvijek 

16 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

Opet je netko lucija naljutio?

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
dize mu se na 16 fazne ploce veli nikad nije vidio takvu plocu za intela, na sto sam mu ja rekao da dok je on sisao da smo se mi vozili na 24...onak u njevovom tonu nista zlonamjerno no onda je presao svaku granicu..
Da nismo bas offtipic jedva cekam borbu vege 56 vs 1070ti..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Gledajuci performanse 1070ti bi trebala biti dosta blizu 1080 sto bi znacilo bolja od 56-ice, koji se ono msrp spominjao?
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Stjepanj kaže...
Da nismo bas offtipic jedva cekam borbu vege 56 vs 1070ti..lp

Nema borbe, vega ne postoji...

15 godina
offline
AMD Vega

nema borbe. 1070ti ne postoji

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
red_bull kaže...

nema borbe. 1070ti ne postoji

1070 Ti nije jos izasla pa nije neobicno sta je nema, za razliku od vege.. 

7 godina
offline
Re: AMD Vega
ansha kaže...
r..

1070 Ti nije jos izasla pa nije neobicno sta je nema, za razliku od vege.. 

 kako ne postoji vega?

14 godina
odjavljen
offline
AMD Vega
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega

Covjek kaze da ne postoji jer ju nitko normalan po toj cijeni nece kupiti, zapravo kao da je nema.

10 godina
offline
AMD Vega

Skoro pa đabe

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Kako to da MSI i Gigabyte nisu još izbacili aftermarket cooler modele za Vegu? Samo sam vidio da Asus ima na stranicama. Mineri opet ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega

Ne izbacuju ih iz razloga sto AMD ne moze isporuciti dovoljan broj kartica. MSI je rekao da za sada nece izbaciti svoje custom modele, al se to mozda promjeni u buducnosti, a vezano uz Gigabyte postoje leakovi da ce oni izdati cak ivise od jednog modela.

6 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Hvala na info. :)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: AMD Vega
war3_tft kaže...

Ne izbacuju ih iz razloga sto AMD ne moze isporuciti dovoljan broj kartica. MSI je rekao da za sada nece izbaciti svoje custom modele, al se to mozda promjeni u buducnosti, a vezano uz Gigabyte postoje leakovi da ce oni izdati cak ivise od jednog modela.

 mislim da je asusu dopizdilo da im amd već par generacija daje ćipove sa lošijim asic-q u prosjeku i imaju pravo šta ih ne šljive jer useri govore da su asus kartice loše kao posljedica toga jer se ko više griju i sve ostalo sta ide uz to a za to je kriv amd ne asus ...... 

14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Vega
dabar_solta_V2 kaže...

 mislim da je asusu dopizdilo da im amd već par generacija daje ćipove sa lošijim asic-q u prosjeku i imaju pravo šta ih ne šljive jer useri govore da su asus kartice loše kao posljedica toga jer se ko više griju i sve ostalo sta ide uz to a za to je kriv amd ne asus ...... 

 Laz, kartice su im smece bile uvijek. Ne sjecam se da je ijedna imala heatskin na faznoj regulaciji. Taj stvar je za njih strani pojam. :)

6 godina
neaktivan
offline
AMD Vega

Asus R9 280 2C2T je bila tip top kartica, jedna od boljih 280ki, uz Gigu i XFX vrh. Kod te kartice su bili problem VRM senzori, tj visoke VRM temperature. Zatim ona R9 390, s 3 ventilatora, strix model, čuo sam da se ta grije do bola. RX s 2 venta, ne znam, ali prema TDPu i broju ventilatora, to ne bi kupio ... samo moj laičko-amaterski zaključak.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Pa asus je prvi izdao aftermarket karticu, problemi s temp ne postoje, jedino sa padanjem frekvencije koja je povezana a njihovim custom biosom i driverima, naci problem se moze rijesit driverima, stavio sam link stranicu prije.
7 godina
offline
Re: AMD Vega
war3_tft kaže...
...naci problem se moze rijesit driverima, stavio sam link stranicu prije.

 neznam vise sta citam zbunjen sam .....nadam se iako ne vjerujem ako su im ovi opet podvalili smecarske cipove

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 23:31 (dabar_solta_V2).
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
To za cipove nemam pojma, nisam toliko u svemu ovome pa ne znam kak je prije bilo. Cijela situacija je zbunjujuca, al kad se pogleda jedino vazno u cijeloj prici su cijene i dostupnost, a oboje je katastrofa...
15 godina
offline
Re: AMD Vega

 te kartice obje bi trebale biti za 4k tj 2k tako da ovih 23% ne pusim

AMD je shebo ovu liniju dobrano.

Nakon sto su donekle vratili s procesorima sve shebu s grafickom karticama...

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega

Očito Forzin engine jako paše Vegi. Vega teoretski jest jako snažna, ali primjena im mora odgovarati: idealno, fizika na karticama, kompleksna grafika u post-processingu... NV vjerojatno može uvesti optimizacije kroz drivere.

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

Opet se ponavlja priča o govnavom portalu portalu WccfTechu...

https://www.overclock3d.net/news/gpu_displays/gigabyte_s_rx_vega_64_gaming_oc_has_been_pictured/1

Nope.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Vega

Posto sam cijeli zivot do sad bio na Nvidia karticama a sutra mi dolazi RX560 jel mi moze netko malo pojasnit jel se proizvodi vise R7,R9 linija grafi ili je sad to sve zamijelina RX serija? Bas me zanima a nidgje ne mogu proanc taj podatak... Sorry ako je off topic.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 0:28 (macgyver 53).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Vega

Samo RX sada.

Battlelog: D3lBoy-00
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice