AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.614.351
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Butcher kaže...

Zna možda tko kada budu novi driveri za Witcher 3?

 Došao sam u ovu temu da se odlučim između kupovine amd ili nvidia kartice. Jučer sam vidio temu gdje se žale na GTA V i sad na Witcher 3. Mislim da cu ipak preseliti u temu o nvidia-i.

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Budi pametan i sačekaj R9 390X.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zeroname kaže...
Butcher kaže...

Zna možda tko kada budu novi driveri za Witcher 3?

 Došao sam u ovu temu da se odlučim između kupovine amd ili nvidia kartice. Jučer sam vidio temu gdje se žale na GTA V i sad na Witcher 3. Mislim da cu ipak preseliti u temu o nvidia-i.

 

A nisi vidio 15615654 topica o tome kako GTA V radi na 970? (stutter, mala utilizacija grafe i slično) niti da u witcheru 3 960 ima više fpsa od 770 dok amd grafe stoje uz bok 9xx serije a gaze 7xx seriju. Witcher trenutno radi podjednako i na nvidia 9xx seriji (7xx je gimpana) i amd 2xx(7xxx) karticama tako da će novi driver vjerovatno donijet CF profile i možda mali boost.

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
kenan.M kaže...
zeroname kaže...
Butcher kaže...

Zna možda tko kada budu novi driveri za Witcher 3?

 Došao sam u ovu temu da se odlučim između kupovine amd ili nvidia kartice. Jučer sam vidio temu gdje se žale na GTA V i sad na Witcher 3. Mislim da cu ipak preseliti u temu o nvidia-i.

 

A nisi vidio 15615654 topica o tome kako GTA V radi na 970? (stutter, mala utilizacija grafe i slično) niti da u witcheru 3 960 ima više fpsa od 770 dok amd grafe stoje uz bok 9xx serije a gaze 7xx seriju. Witcher trenutno radi podjednako i na nvidia 9xx seriji (7xx je gimpana) i amd 2xx(7xxx) karticama tako da će novi driver vjerovatno donijet CF profile i možda mali boost.

Inače, Kenanu na tipkovnici rade samo 1,4,5 i 6, u suprotnom rekao bi da postoji mnogo više topica.

15 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Evo ja igram GTA V na nvidia gt 630m i to na driverima koji su stari 8 mjeseci (340.52) i nemam problema dok svi ostali koji imaju amd kartice moraju skidat beta drivere.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 21:58 (zeroname).
 
1 7 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zeroname kaže...

Evo ja igram GTA V na nvidia gt 630m i to na driverima koji su stari 8 mjeseci (340.52) i nemam problema dok svi ostali koji imaju amd kartice moraju skidat beta drivere.

I sta ti to govori?

Da je igra jedno neoptimizovano vnugo od gamerske produkcije.
Pogledaj novi witcher i jedne i druge grafe rade odlicno, cak amd je u maloj prednosti i bez novih drivera

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zeroname kaže...

Evo ja igram GTA V na nvidia gt 630m i to na driverima koji su stari 8 mjeseci (340.52) i nemam problema dok svi ostali koji imaju amd kartice moraju skidat beta drivere.

 Ja sam igrao GTA5 bez beta driver-a i igra je radila bez problema.

Zmaj od Bosne
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ovo je amd topic...nvidia ima svoj..pozzz

10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Sad sam htio nesto rec o amd i nvidia i poslat sve u stvari one krasne, ali necu.

 

Opeka sam se pa nemojte skidat drivere sa nesluzbenih stranica, ucite od budale 

play2much
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zeroname kaže...
Butcher kaže...

Zna možda tko kada budu novi driveri za Witcher 3?

 Došao sam u ovu temu da se odlučim između kupovine amd ili nvidia kartice. Jučer sam vidio temu gdje se žale na GTA V i sad na Witcher 3. Mislim da cu ipak preseliti u temu o nvidia-i.

 Bježi od AMD-a ili čekaj da vidiš što nudi 3xx serija, ali nvidia je way to go, bar od mene savjet. Imao sam dugi niz godina AMD-ovu grafu, prije toga Nvidiu i sad imam Nvidiu, na papiru AMD vs Nvidia izgledaju tu negdje, ali u praksi Nvidia radi bolje i manje "zeza" sa kojekakvim mušicama.

 

edit: ljudi zašto lupat minuse, ovo je moje osobno mišljenje, osim ovoga gdje tvrdim da je Nvidia bolja u praksi. Pogledajte samo novije naslove npr. Project cars je koma na AMD-u, a u vrijeme dok sam imao AMD(što nije tako davno), prvo mi padne na pamet stuttering u jakoo puno naslova. Da se razumijemo nisam fan ni jednih ni drugih i željno isčekujem da vidim što nosi 3xx serija, ali prema mom iskustvu AMD mi je zadavao više glavobolja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 0:05 (Đapa club).
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Đapa club kaže...

Pogledajte samo novije naslove npr. Project cars je koma na AMD-u, a u vrijeme dok sam imao AMD(što nije tako davno), prvo mi padne na pamet stuttering u jakoo puno naslova. Da se razumijemo nisam fan ni jednih ni drugih i željno isčekujem da vidim što nosi 3xx serija, ali prema mom iskustvu AMD mi je zadavao više glavobolja.

 Ja pogledao witchera 3, koji radi bolje nego nvidia na starim driverima 

 

Nema potrebe porediti jednu nazovimo je normalnu igru sa vaginalnim iscjedkom zvanim project cars, ako programeri ili njihova jevrejska pozuda za novcem im ne dozvoljava da naprave igru kako treba, ta igra ne zasluzuje paznju.

Nema tu puno politike, samo novac vrti igri jer amd i nvidia ti je jedno te isto sranje, samo program koji ih pokrece zna da kenja ili da radi kako treba. Komentar ti ne drzi vodu nikako, evo ti jos jedan palac dole 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...
Đapa club kaže...

Pogledajte samo novije naslove npr. Project cars je koma na AMD-u, a u vrijeme dok sam imao AMD(što nije tako davno), prvo mi padne na pamet stuttering u jakoo puno naslova. Da se razumijemo nisam fan ni jednih ni drugih i željno isčekujem da vidim što nosi 3xx serija, ali prema mom iskustvu AMD mi je zadavao više glavobolja.

 Ja pogledao witchera 3, koji radi bolje nego nvidia na starim driverima 

 

Nema potrebe porediti jednu nazovimo je normalnu igru sa vaginalnim iscjedkom zvanim project cars, ako programeri ili njihova jevrejska pozuda za novcem im ne dozvoljava da naprave igru kako treba, ta igra ne zasluzuje paznju.

Nema tu puno politike, samo novac vrti igri jer amd i nvidia ti je jedno te isto sranje, samo program koji ih pokrece zna da kenja ili da radi kako treba. Komentar ti ne drzi vodu nikako, evo ti jos jedan palac dole 

 Ponavljam govorim iz iskustva, doma imam AMD-ovu 280-non x i Nvidiu 970 i nakon što sam dao toliko para za obje, valjda imam pravo usporedit proizvode. Što se tiče Witchera 3, ljudi reportaju da imaju probleme s crashom na nvidi, no ti problemi su mizerni kakve sam probleme znao imat u pojedinim naslovima sa AMD-ovim karticama. Da se razumijemo ova 280-non x zasada šljaka odlično, uzeo sam ju nedavno, ali i dalje tvrdim da je u ovom trenutku do izlaska 3xx serije Nvidia way to go.

13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ovo je topic za amd drivere...pozz

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Igor666 kaže...
Friday kaže...

Zadnji driveri, win 7 64 bit - jučer i danas "driver stopped working and has recovered...". Sranje jebeno! Sjebe mi otvoreni firefox, virtualke...

Jučer odigram cca sat i pol BF4 bez greške a na desktopu se sruši. Koji k?

 također, s tim da sam na Win10, mislio sam da je u njima problem, znaci u driveru je ipak.

 I ja sam imao problema sa zadnjim driverima na Win10. Al zanimljivo je da kad sam instalirao drivere prvih 10-15 dana sve je radilo normalno a onda nakon toga se iz cista mira samo driver stopped working...prvo jednom u par dana a onda po nekoliko puta na dan. Sinoc sam stavio beta da vidim da se nece popraviti. Nema pravila dal je igra ili desktop samo se sruse.

 

 

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imam vec duze vremena taj problem posto koristim CF ali sam primjetio od prilike kako to se dogadja.Npr u igrici si uradis alt tab otvoris youtube  pokrenes video i dogodi se greska drivera posebno na win7 sam imao tih problema sad koristim win 8.1 i manje mi se dogadja na odnos win7.Mozda jednom tjedno ili nikako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Nisam siguran, ali čini mi se da se meni problem događa nakon što stroj probudim iz sleep-a... (nekad nakon 5 minuta, nekad nakon par sati). Nisam siguran, moram to još provjeriti!

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Da imao sam i to zato sam iskljucio sleep mod 

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dreadmoore kaže...

Da imao sam i to zato sam iskljucio sleep mod 

 

A ja ga koristim povremeno ako imam otvorenih milijun tabova/dokumenata a idemo svi od kuće na duže vrijeme.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

@đapa klub:

 

Imas pravo komentirati, ali argumentirano, pogotovo u vezi drivera koji su podjednako stabilni ili nestabilni u oba proizvodjaca. Ti imas dobre kartice i vjerojatno imas iskustva sa kompom. Ali napisati da je nvidia "way to go" uz njihove cijene je cudno.

 

Poanta je; kartica ili komp zna crashati zbog puno razloga prije nego zbog drivera. Ali kad netko napise da nije mogao na zelenu granu s driverima, lako je zakljuciti, da nesto ne kuzi ili mu se ne da istrazit problem.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...

Ovo je topic za amd drivere...pozz

 Pa moji postovi se jednim dijelom odnose na njihove drivere, nije bas da smo off..pozz i tebi!

 

@metallic

 

Ok ajmo ovako da smirimo strasti, u mid end segmentu Nvidia gubi radi cijene, uloženo/dobiveno je na strani AMD-a. No u high end segmentu, (ja) bi radije gledao prema Nvidi, u ovom trenutku, tko zna što će biti za mjesec dana, godinu, dve, tri..istina i tu je Nvidia skuplja, ali nudi noviji proizvod koji je tek pola godine na tržištu i nekako mi općenito uljevaju više povjerenja. Driveri nisu podjenako stabilni/nestabilni i možemo se pravit da je tako no nije, Nvidia u tom području dominira nad AMD-om več dugi period. No ponavljam imam 280 non x karticu i jakoo sam zadovoljan i s driverima i sa performansma koje nudi. Meni nije namjera uzdizat i jedne i druge, stvarno mi je svejedno, samo spominjem sa kojim proizvođačem sam imao manje problema. Osobno jedva čekam 3xx seriju da vidim što se nudi, pa čak možda i pređem na nju. Crveni ili zeleni tabor, meni je sasvim svejedno dok god sam ja zadovoljan sa proizvodom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 16:41 (Đapa club).
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Đapa club kaže...
galinjo24 kaže...

Ovo je topic za amd drivere...pozz

 Pa moji postovi se jednim dijelom odnose na njihove drivere, nije bas da smo off..pozz i tebi!

 

@metallic

 

Ok ajmo ovako da smirimo strasti, u mid end segmentu Nvidia gubi radi cijene, uloženo/dobiveno je na strani AMD-a. No u high end segmentu, (ja) bi radije gledao prema Nvidi, u ovom trenutku, tko zna što će biti za mjesec dana, godinu, dve, tri..istina i tu je Nvidia skuplja, ali nudi noviji proizvod koji je tek pola godine na tržištu i nekako mi općenito uljevaju više povjerenja. Driveri nisu podjenako stabilni/nestabilni i možemo se pravit da je tako no nije, Nvidia u tom području dominira nad AMD-om več dugi period. No ponavljam imam 280 non x karticu i jakoo sam zadovoljan i s driverima i sa performansma koje nudi. Meni nije namjera uzdizat i jedne i druge, stvarno mi je svejedno, samo spominjem sa kojim proizvođačem sam imao manje problema. Osobno jedva čekam 3xx seriju da vidim što se nudi, pa čak možda i pređem na nju. Crveni ili zeleni tabor, meni je sasvim svejedno dok god sam ja zadovoljan sa proizvodom.

 Ulijevaju povjerenje kažeš al meni nije jasno na što misliš ?!!? Možda na GTX 970 i njenu akciju tipa kupiš 4 dobiješ 3,5

Sami sebi smo najveci neprijatelji
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Twitter: @191x7
Moj PC  
6 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...

Sad ce amd ekipa dobiti jos vise fps-a (nadamo se) a vec su radile grafe odlicno u W3! 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ma samo da radi CF kako treba 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dreadmoore kaže...

Ma samo da radi CF kako treba 

 

Da, 99% ljudi se nada upravo tome...

Freak Show Inc.
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

I kakvi su dojmovi, vičer tri? 

play2much
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ne spominje se GTA V :(

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Mojpismonosa kaže...

Ne spominje se GTA V :(

 Pa GTA 5 je koliko znam vec odlicno optimiziran za radeon kroz amd drivere.

14 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Nvidia fino rastura AMD u GTA V pa bi covjek reko da ima nekog headrooma. I ocito nisi igro na HD5xxx seriji (nekih 30% njih)

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice