AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.615.004
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

onda mora bit forcaj gpu upscaling pod opcijama pa ce ti se pojavit pored vsr 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ivan(4) kaže...
chutac kaže...

Ja sam digao sa 1680x1050 na 1920x1080 i bilo mi je čudno jer je izgledalo zamućeno.
Performanse su pale za ravno 5 FPS-a, što je ništa.

 Možda bi auto adjust monitora otklonio zamućenje (pogotovo ako koristiš VGA konekciju, ali možda i ako koristiš DVI), a ako to ne pomogne, onda ručno da se poigraš sharpness settingom (ili kako ga već Philips zove)?

 

Inače, normalno je da je mala razlika u performansama, jer je i razlika u broju pixela oko 15%.

 

 Koristim DVI, a u postavkama monitora nemam ništa vezano za oštrinu slike. Brightness, contrast i neke dvije Philipsove tehnologije.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
steve90 kaže...
4mal kaže...

mozda ipak da hmmm.

 

 15.7 driveri

 

​Virtual Super Resolution (VSR)

...

 Upravo to me zbunilo prilikom instaliranja drivera (ja nisam očekivao da će biti moguće) ali i kolega 191x7 je napisao da njemu radi na HD7770 pa ne znam šta više da mislim 

 Radi mi 15.7 i radi mi FRTC ali nisam spominjao VSR, koliko znam te opcije na 7770 nema.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Evo također ni meni nema opcije za VSR na HD7850, čak i kad stavim enable gpu scaling....driveri 15.7

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

cudno zakaj su onda napisali...ipak ces morat pricekat za vsr do kraja godine

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...
chaselol kaže...

Hm ili mi se cini ili je 7xxx serija zaobidjena u zadnjem patchu :D

 Meni radi na 7770 i to radi dobro, čini se bolje nego prijašnji driveri, samo sam primjetio da nekad flash video bude crn prvih par sekundi (ali to može biti do flasha jer je izašao neki novi neki dan).

 ok, onda smo se krivo shvatili.. bila je priča o VSR-u u tih nekoliko postova pa si ti napisao ovo boldano, nisam skužio da si mislio samo na drivere da rade dobro.

 

EDIT: 
Prema ovome, čini se da bi ipak trebala postojati podrška ali je iz nekog nepoznatog razloga nema.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 15:56 (steve90).
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

mene interesuje za ovaj digital flat panel monitor mi nije full hd (samsung 932gw) prikljucen preko dvi kabla aktivirao sam virtaul resolution... eh sada mogu u igricama staviti 1920x1080 hoce li igrica biti prikazan kao u FHD-u?? kada na dekstop stavim tu rezoluciju bude mutno

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 18:03 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Za one koje zanima, čini se da 15.7 ne pati od spuštanja grafe na default takt u 3DMark Firestrike. Radi s OC-om.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ljudi imam problem.. 

Imao sam stare 14.9 drivere i tjeo sam instalirati ove nove 15.7.

Pobrisao sam stare drivere iz control panela i s jos jednim programom pocistio ostatke driver

 

Pokrenuo sam instalaciju novih i negdje na pola mi je izbacilo crni ekran i pise ANALO OUT OF RANGE 74.9/50

Probao sam resetirati komp i nepomaze nakon lodiranja windowsa svaki put mi to izbaci.

 

Probao sam uci u safe mod i uspio sam pa sam pokusao iz safe moda instalirat drivere i nije mi dalo. 

 

Lud sam vise pomagajte. 

 

Windows 8

LOOOOOL
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Rizlamen kaže...

Ljudi imam problem.. 

Imao sam stare 14.9 drivere i tjeo sam instalirati ove nove 15.7.

Pobrisao sam stare drivere iz control panela i s jos jednim programom pocistio ostatke driver

 

Pokrenuo sam instalaciju novih i negdje na pola mi je izbacilo crni ekran i pise ANALO OUT OF RANGE 74.9/50

Probao sam resetirati komp i nepomaze nakon lodiranja windowsa svaki put mi to izbaci.

 

Probao sam uci u safe mod i uspio sam pa sam pokusao iz safe moda instalirat drivere i nije mi dalo. 

 

Lud sam vise pomagajte. 

 

Windows 8

 Zato ja uvijek pregazim preko starih i nikad problema

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
DangerousB kaže...

mene interesuje za ovaj digital flat panel monitor mi nije full hd (samsung 932gw) prikljucen preko dvi kabla aktivirao sam virtaul resolution... eh sada mogu u igricama staviti 1920x1080 hoce li igrica biti prikazan kao u FHD-u?? kada na dekstop stavim tu rezoluciju bude mutno

itko? 

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
DangerousB kaže...
DangerousB kaže...

mene interesuje za ovaj digital flat panel monitor mi nije full hd (samsung 932gw) prikljucen preko dvi kabla aktivirao sam virtaul resolution... eh sada mogu u igricama staviti 1920x1080 hoce li igrica biti prikazan kao u FHD-u?? kada na dekstop stavim tu rezoluciju bude mutno

itko? 

 Igra ce ti bit "nativno" rendana u toj visoj rezi pa "spustena" na rezu tvog monitora.....

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Rizlamen kaže...

Ljudi imam problem.. 

Imao sam stare 14.9 drivere i tjeo sam instalirati ove nove 15.7.

Pobrisao sam stare drivere iz control panela i s jos jednim programom pocistio ostatke driver

 

Pokrenuo sam instalaciju novih i negdje na pola mi je izbacilo crni ekran i pise ANALO OUT OF RANGE 74.9/50

Probao sam resetirati komp i nepomaze nakon lodiranja windowsa svaki put mi to izbaci.

 

Probao sam uci u safe mod i uspio sam pa sam pokusao iz safe moda instalirat drivere i nije mi dalo. 

 

Lud sam vise pomagajte. 

 

Windows 8

 Jel imaš slučajno integriranu grafiku osim te koju već imaš? Nabrzinu što sam proguglao je da integrirana može stvarat problem, pa ako ju imaš odi u bios i provjeri je li stavljena na disable.

12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imam integriranu ali je iskljucena..

Nemogu nista napraviti

LOOOOOL
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Rizlamen kaže...

Ljudi imam problem.. 

Imao sam stare 14.9 drivere i tjeo sam instalirati ove nove 15.7.

Pobrisao sam stare drivere iz control panela i s jos jednim programom pocistio ostatke driver

 

Pokrenuo sam instalaciju novih i negdje na pola mi je izbacilo crni ekran i pise ANALO OUT OF RANGE 74.9/50

Probao sam resetirati komp i nepomaze nakon lodiranja windowsa svaki put mi to izbaci.

 

Probao sam uci u safe mod i uspio sam pa sam pokusao iz safe moda instalirat drivere i nije mi dalo. 

 

Lud sam vise pomagajte. 

 

Windows 8

Windows 8 ili 8.1? Ukoliko imaš Windows 8, AMD je prestao sa podrškom za Windows 8 tako da je to možda uzrok ptroblema. Napravi update GPU drivera kroz Windows update (ako bude moguće).

12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Windows 8.1 je u pitanju.. 

LOOOOOL
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Known Issues

  • [424127] Mozilla Firefox browser may crash while opening multiple tabs (2 or more).

 

Skidam odmah

Moj PC  
2 2 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

tko jos koristi mozilu lol 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 19:36 (4mal).
Moj PC  
3 9 hvala 1
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
4mal kaže...

tko jos koristi mozilu lol 

Malo postovanja prema starijima molim :D

Ipak je to deda, cudi me da ne koristi Internet Explorer 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

270x, win 10 napravljen update sa 8.1 i driveri za graficku ne rade, tj ne mogu ih instalirati, log file ne mogu otvoriti baca gresku da nemam sa kojim programom otvoriti, na win 8.1 nikakav prolem nisam imao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Sjećam se da mi se prije na Diablu 3 pojavljivala gore lijevo opcija CTRL+/ kada sam omogućio snimanje videa, no nisam dugo bio ulogovan u AMD GE pa sam prije par dana instalirao 15.7 drivere i kod igranja Witchera mi nema opcije snimanja videa, sinoć sam napravio update na 15.7.1 i opet nema opcije da snimam u Witcheru 3. AMD GE uredno prepoznaje Witcher 3 i nudi opcije optimizacije, praćenja vremena igranja ali ne mogu snimiti igranje sa Highligts niti manual record.

 

Imate li vi problema i da li vama radi snimanje na Witcher 3? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Novi driveri novi problemi  Boga mi su dobro optimizirali ovaj novi driver za CS:GO jer više ti ne treba 120FPS kamera da snimiš slowmotion samo upališ CS igraš 10 sec i eto ti sa 120+ 5-7FPS-a.

Još se ja budala veselim reko jer vidim da piše:

"Performance Optimizations

Counter-Strike®: Global Offensive – Profile change to reduce Flip Queue Size – improves the latest positional information from keyboard and mouse."

A evo kako to u praksi izgleda http://sendvid.com/uv9hb7nk

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2015 14:40 (SoynTech).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
SoynTech kaže...

Novi driveri novi problemi  Boga mi su dobro optimizirali ovaj novi driver za CS:GO jer više ti ne treba 120FPS kamera da snimiš slowmotion samo upališ CS igraš 10 sec i eto ti sa 120+ 5-7FPS-a.

Još se ja budala veselim reko jer vidim da piše:

"Performance Optimizations

Counter-Strike®: Global Offensive – Profile change to reduce Flip Queue Size – improves the latest positional information from keyboard and mouse."

A evo kako to u praksi izgleda http://sendvid.com/uv9hb7nk

 ja igram cs go najnormalnije s zadnjim driverima,jucer frisko instalirao windows 10 pro x64,300 fps-a imam konstantno

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ovi novi driveri za win 10 nerade bas najbolje  sto se tice wota automatski pali crossfire i onda slika treperi kao luda.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni je isto problem u wotu s tim novim driverima,jednostavno fps mi je oko 30-40 a imam osjecaj da mi je nekako usporeno i steka,s proslim driverima je bilo sve uredu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Izašli su jučer novi driveri, pa ih probajte!
Optimizam je nedostatak iskustva.
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jesu to isti driveri sto su izdani 28.7?vidim da je oznaka ista...

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ne, imaju na kraju .1 koliko se sjećam.

15.7.1.
Optimizam je nedostatak iskustva.
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
turbojc kaže...
Ne, imaju na kraju .1 koliko se sjećam.

15.7.1.

 Instalirao sam ih odmah po izlasku, no kod mene i dalje ne radi opcija snimanja u Witcheru 3 iako AMD GE prepoznaje igru, nudi optimizaciju, prati sate igranja, zaradu RP itd.

Sve radi osim snimanja Witchera 3, dok npr. kod Diabla 3 sve radi uredno. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice