AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.613.507
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Koji ti je target i sta se događa kad se dostigne ta temp? Idu fanovi na max? To nije temp na kojem se tek pale?

12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

To je temperatura koja je ciljana kao max. Kada se ta temp prede gpu pojacava fanove da je spusti na 65, fanovi ne idu na max nego se postupno pojacavaju sto veca temperatura. Kod mene radi na 65C na 800rpm. 1300/2000mhz .

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 15:23 (ivanzu).
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pa kazem ti vidi kako ti radi sa sapphire trixx, nemoj nista nastimavati u Wattmanu pusti sve default i u trixxu radi sto ti treba. Ja imam tako od prvog dana, nema nikakvih konflikata medu wattmana i trixxa i opcenito nemam crashanja i ostalih problema, a mijenjam drivere kako izadu.

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Neće smetat šta nije safirka? Kažu da je afterburner najbolji pa ako me on ne sluša, ne znam koliko ima trix smisla, al ok probat ću...

12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ko tu koga?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

kaj ti nije jasno to je verzija d3d-a, 17.1 imas  instaliiran 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
4mal kaže...

kaj ti nije jasno to je verzija d3d-a, 17.1 imas  instaliiran 

 

Piše 17.1, a kad pređem piše 16.5

Kod instalacije sam imao nekih problema. Pokušao opet, i kaže da ima neki problem.

16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

nemas to krivo pokazuje samo,sve je ok 

i meni je tako

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 19:50 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

ne...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Ko tu koga?

 

doktor1 kaže...

ne...

 Obojica imate sve ok :)

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pa kažem mu da je sve OK...

Samo je 4mal prije odgovorio oa je došao post između...

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2017 7:30 (doktor1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ne znam dal je bilo u prijašnjim drajverima, ali sam primjetio da kad se user odlogira nazad na windows welcome screen gornji dio ekrana titra...i jučer mi je u jednom navratu log on na drugi akaunt dao sliku kao kod starih tv-a kad nije bilo signala...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Gee kaže...

Ne znam dal je bilo u prijašnjim drajverima, ali sam primjetio da kad se user odlogira nazad na windows welcome screen gornji dio ekrana titra...i jučer mi je u jednom navratu log on na drugi akaunt dao sliku kao kod starih tv-a kad nije bilo signala...

 Nisi jedini. To je i meni od prvog relive-a, nikako da poprave.

10 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jel korisnici  r9 380 imaju problema s karticama i novim driverima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Spacecraft kaže...

Jel korisnici  r9 380 imaju problema s karticama i novim driverima?

 Ja nikakvih problema nemam sa R9 380 Nitro, 16.12.x su mi davali dosta problema, no ovi 17.1.1 rade perfektno. 

Battleog - 191silvinjo
14 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

jel moguće ove starije verzije kako pobrisati? Ponestaje mi prostora na SSD-u. Svaki put odaberem clean install,ali vidim da ima raznih leftoversa

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
izvone kaže...

jel moguće ove starije verzije kako pobrisati? Ponestaje mi prostora na SSD-u. Svaki put odaberem clean install,ali vidim da ima raznih leftoversa

 Pa to obrišeš, to ti je u onom AMD folderu - zar ne? Tokom instalacije alat tu raspakira datoteke, ništa više. 

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
191x7 kaže...

 Pa to obrišeš, to ti je u onom AMD folderu - zar ne? Tokom instalacije alat tu raspakira datoteke, ništa više. 

 da,to su setupi,dakle mogu? da nebi nekaj sje... sa brisanjem

13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Briši taj cijeli AMD folder, to su samo instalacijski paketi a ti imaš sigurno prek 15 giga već skupljeno toga. Taj folder uvijek izbrišem nakon instalacije drivera, isto stvar ko i s Nvidiom.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Obriši, slobodno.

 

Ja sam brisao dok mi je to stavljano na SSD, no otkako si tokom instalacije biram E particiju na HDD-u nisam brisao.

Sada sam pogledao, 20.5 GB AMD drivera. lol

 

Dok mi je to po SSD-u uzimalo prostor, ostavljao sam samo instalacijski paket "rezervnih" drivera odnosno od zadnje inačice za koju sam znao da mi je sasvim stabilna (na koju bih se vraćao ako bi s novijim imao problema).

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2017 18:36 (191x7).
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

ima ko problema sa ovim relive driverima (svima) da dok upali pc, dobi black screen kojih 10 sec nakon sto se pokaze desktop?

probao sam sa relive i bez toga, al je svejedno isto

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Meni na RX 470 rade odlično a n a 380X su radili nikako. Vrati se na starije i drži se njih dok rade kako treba.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

znaci do daljnjega sam an 16.11.5...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

znaci do daljnjega sam an 16.11.5...

 Ne slušaj što ti govore, 17.1.1 rade DOBRO na Tonga karticama (R9 285, 380, 380X).

Performanse od 16.11.5 a dobiješ i ReLive i još te neke nove fičere (samo ne preporučam uporabu Watmana).

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
191x7 kaže...
LeftY_CRO kaže...

znaci do daljnjega sam an 16.11.5...

 Ne slušaj što ti govore, 17.1.1 rade DOBRO na Tonga karticama (R9 285, 380, 380X).

Performanse od 16.11.5 a dobiješ i ReLive i još te neke nove fičere (samo ne preporučam uporabu Watmana).

 probao sam i uvijek dobim black screen par sec nakon sto mi se pokaze desktop... morao sam preko safe mode-a izbrisati ih i vratiti 16.11.5 :(

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Kod mene na R9 290 rade 16.12.2 i 17.1.1 i sa Wattmano-om OC GPU i nikakvih problema nemam sa ReLive dirverima čak foldam sa svojom grafom skoro pa 24/7 na 1220/1450mhz tj. nekad kad nešto odigram onda GPU nefolda što znači da je GPU non-stop u Load-u.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Samo da javim, da ja nemam nikakvih problema sa ovim zadnjim driverima, kao ni prijašnjim na R9 270, sve radi odlično, ovaj relive je vrhunski i screenshotovi i gameplay recording, a fora je i histogram tokom igranja

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Je, dobri su ovi novi 17.1, dobio sam dva fpsa u doomu, to je super poboljšanje samo s driverima.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Jakovp kaže...

Je, dobri su ovi novi 17.1, dobio sam dva fpsa u doomu, to je super poboljšanje samo s driverima.

 Ja sam izbencho 3 igre koje imaju ugradjeni benchmark sa 16.12.2 pa sam to isto uradio isto sa ovim novim 17.1.1 i isto sam primjetio da imam sa ovim novim 2 FPS više.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
14 godina
offline
Moj PC  
4 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice