AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Korny1603987 kaže...

Vi koji imate problema, nemojte da niste stisnuli Apply dugme nakon što ste promijenili postavke glede ventilatora grafičke.

 da, i jos ako imate MSI gaming app, zgasite ju te onda napravite taj "fix" jer u suprotnom ne prihvaca nista overdrive!

 

edit:

izasao fix, link ne radi tako da je najsigurnije ici http://support.amd.com/en-us/download/ i skinuti

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2015 1:01 (LeftY_CRO).
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Izbacili su hotfix click me!

 

Ja instalirao i na nekih 60% instalacije ventovi zakucani na 100% 

Strasno, sapphire trixx and chill 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...

Izbacili su hotfix click me!

 

Ja instalirao i na nekih 60% instalacije ventovi zakucani na 100% 

Strasno, sapphire trixx and chill 

 Instalirala preko stare verzije i sve OK.Pokrenula stress test i brzina ventova se povećava sa rastom temperature.

15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

također pregazio stare a sada ćemo vidjeti.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imao sam win8.1 i nadogradio sam win10. Imam laptop hp 250 g4 n0y44es i prilikom pokrecanja radeon setting pojavi mi se ovo na slci.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
kiksinter4ever kaže...

Imao sam win8.1 i nadogradio sam win10. Imam laptop hp 250 g4 n0y44es i prilikom pokrecanja radeon setting pojavi mi se ovo na slci.

Sama nadogradnja sa 8.1 na 10 moze zakomplikovati stvari osim ako nije fresh instalacija 8.1. Najbolje je instalirati 10 iz pocetka fresh da se izbjegnu (ovakvi) moguci problemi.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kaj više neće biti podrške za starije serije HD 6000?

Malo sam proletio i piše nešto tipa da se sad okreću novoj tehnologiji, kaj to znaći da se neće optimizirat driveri za starije grafe ili kaj? ako to znači onda odma idem na "zelenu" granu.

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
kiksinter4ever kaže...

Imao sam win8.1 i nadogradio sam win10. Imam laptop hp 250 g4 n0y44es i prilikom pokrecanja radeon setting pojavi mi se ovo na slci.

 Nakon što instalirašDriver Sweeper, napravi ovo:

 

1) Pobriši trenutni driver iz Control Panela

2) Pokreni komp u safe mode i onda pokreni Driver Sweeper

3) Klikni kvačicu na "ATI/AMD Display" i onda odaberi "Analyse" pa kad sve nađe klikni "Clean".

4) Resetiraj komp normalno i onda instaliraj driver.

 

Možda ti to riješi stvar bez da radiš reinstalaciju Windowsa.

"Bolje izdati knjigu nego prijatelja!"
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2015 9:00 (windir_zg).
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
keky911 kaže...

Kaj više neće biti podrške za starije serije HD 6000?

Malo sam proletio i piše nešto tipa da se sad okreću novoj tehnologiji, kaj to znaći da se neće optimizirat driveri za starije grafe ili kaj? ako to znači onda odma idem na "zelenu" granu.

6870 je kartica stara 5 godina, jos malo pa 6 cisto sumnjam da se moze postici neko ubrzanje sa driverima poslije "svih ovih godina"

Zadnji driveri su izasli za tu seriju i to je to

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pa za nove igre se može optimizirati driver i za starije grafe kao i za nove, ako se ne varam, a jbg da imam para bi kupio novu al nema se

Chill Now And Forever
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
keky911 kaže...

Pa za nove igre se može optimizirati driver i za starije grafe kao i za nove, ako se ne varam, a jbg da imam para bi kupio novu al nema se

 potpisujem.

jer ako je drajver dobro ispoliran kako za nove tako i za stare grafe razlika se mora osjetit, konkretan primjer ču navest zeleni tabor duplo slabiji hardware od neke amd kartice, pa postiže bolje ili jednake rezultate, ovo sam valjda 10 puta ponovil, amd mora nač jako dobre programere za peglanje drajvera, jer kao što rekoh njihov hw je po brojkama jači od zelenih. u pisanju drajvera je ona bit da se izvuče max iz hw-a

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jedno je bolji driver, a drugo "The way it's meant to be played." 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mrakky kaže...

amd mora nač jako dobre programere za peglanje drajvera, jer kao što rekoh njihov hw je po brojkama jači od zelenih. u pisanju drajvera je ona bit da se izvuče max iz hw-a

Dzaba ti sve kad je igra "zelena" ili lose kodirana. 

chutac kaže...

Jedno je bolji driver, a drugo "The way it's meant to be played." 

 

Na optimizaciji se danas ne radi to svi znaju, imas par naslova koji su optimizovani kako treba tipa star wars battlefront (mozda cak i najljepsa igra 2015) a radi odlicno na "starijem" hardveru a onda imas naslove tipa AC/Batman i ostale gluposti koje crkavaju i na 970/290X itd

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2015 9:55 (chaselol).
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kako god "zeleni" se više oko svega trude pa tako i oko guranja u dupe izdavačima igara i bome imaju rezultate, AMD-u se dalo već previše šansi ali ništa, prevladat će monopol nvidie kad tad

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
keky911 kaže...

Kako god "zeleni" se više oko svega trude pa tako i oko guranja u dupe izdavačima igara i bome imaju rezultate, AMD-u se dalo već previše šansi ali ništa, prevladat će monopol nvidie kad tad

 A to definitivno nitko ne želi jer nije dobro za korisnike. 

 

AMD-u nije na čast što je uje*ao pompozno najavljene nove drivere. 

 

Iako nisam imao problema sa original Crimson driverima sinoć sam instalirao nove patch drivere i nakon restarta sam dobio neku grešku system failure. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
boxer kaže...
keky911 kaže...

Kako god "zeleni" se više oko svega trude pa tako i oko guranja u dupe izdavačima igara i bome imaju rezultate, AMD-u se dalo već previše šansi ali ništa, prevladat će monopol nvidie kad tad

 A to definitivno nitko ne želi jer nije dobro za korisnike. 

 

AMD-u nije na čast što je uje*ao pompozno najavljene nove drivere. 

 

Iako nisam imao problema sa original Crimson driverima sinoć sam instalirao nove patch drivere i nakon restarta sam dobio neku grešku system failure. 

 Naravno da nije dobro, al ne kužim ove direktore ili šta ja znam koga iz AMD-a šta oni ne shvačaju da ako poboljšaju driver imat će 2x više korisnika nego sad garant....treba uložiti u ljude koji će to napravit i vratiti će im se sigurno...naravno uz nikakvo ili sitno povečanje cijene..

Chill Now And Forever
10 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ima li neko iskustva sa "fluid motion" opcijom? Kod mene se ne pojavljuje kao mogucnost podesavanja. Crimson>Video>Custom>Fluid motion

Kod drugara koji ima R7 karticu ta opcija se pojavljuje. Neko kazu da moja kartica nije podrzana za ovu opciju (HD 7770) dok neki kazu da opcija nije dostupna iz Win7. Zna li neko nesto o ovom problemu. Inace, fluid motion opcija bi trebalo da omoguci znatno veci broj fps pri gledanju videa.

 

E da, da ne zaboravim. Juce (01.12.) na AMD-ovom sajtu je postavljen zvanicni update za Crimson koji resava probleme sa ventovima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2015 11:29 (Srle22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
keky911 kaže...
boxer kaže...
keky911 kaže...

Kako god "zeleni" se više oko svega trude pa tako i oko guranja u dupe izdavačima igara i bome imaju rezultate, AMD-u se dalo već previše šansi ali ništa, prevladat će monopol nvidie kad tad

 A to definitivno nitko ne želi jer nije dobro za korisnike. 

 

AMD-u nije na čast što je uje*ao pompozno najavljene nove drivere. 

 

Iako nisam imao problema sa original Crimson driverima sinoć sam instalirao nove patch drivere i nakon restarta sam dobio neku grešku system failure. 

 Naravno da nije dobro, al ne kužim ove direktore ili šta ja znam koga iz AMD-a šta oni ne shvačaju da ako poboljšaju driver imat će 2x više korisnika nego sad garant....treba uložiti u ljude koji će to napravit i vratiti će im se sigurno...naravno uz nikakvo ili sitno povečanje cijene..

Vec sam vise puta naglasio da AMDima briljantne inzinjere i opcenito tim zaduzen za hardver ali dio koji im je zaduzen za softver treba protjerat iz firme i crimson je samo najnovija potvrda toga.Da imaju softverski tim kao nvidia plus njihove arhitekture nvidia bi imal krvavu borbu za odrzavanje 50 posto trzista a ovakva trenutacna prednost bi bila nedostizna fantazija.

12 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

A sto svi kukate, pa evo ljudi su napravili nove drivere, i vecina je zadovoljna sa njima. Ovo sto se desilo sa sa kulerima, ne opravdavam ali ih i ne krivim. I sam sam imao problem sa kulerima, sve ostalo ok, ma da sam i to rijesio i sve je sad odlicno.

Prvi driveri sve nanovo odradjeno ko je mogao garantovati da ce svima na svijetu biti sve ok. Toliko razliciti grafika, toliko razliciti sistema (ljudi ne znaju odrzavati siste) i onda su im driveri krivi, i toliko razliciti ljudi, pogotovo ovi Nividjasi dodju pa pocnu pljuvati po AMD.u

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Xpider kaže...

A sto svi kukate, pa evo ljudi su napravili nove drivere, i vecina je zadovoljna sa njima. Ovo sto se desilo sa sa kulerima, ne opravdavam ali ih i ne krivim. I sam sam imao problem sa kulerima, sve ostalo ok, ma da sam i to rijesio i sve je sad odlicno.

Prvi driveri sve nanovo odradjeno ko je mogao garantovati da ce svima na svijetu biti sve ok. Toliko razliciti grafika, toliko razliciti sistema (ljudi ne znaju odrzavati siste) i onda su im driveri krivi, i toliko razliciti ljudi, pogotovo ovi Nividjasi dodju pa pocnu pljuvati po AMD.u

 Ja prvenstveno mislim na performanse gdje jednaki ili jači hardver kod AMD-a ima slabiji FPS od konkurenta, a sa ostalim stvarima je do sad bilo oke, jedino to što sam vidio da neće više optimizirat drivere za nove igre (kod starih grafa ko moja) al nema veze samo da oni te drivere usavrše tip top onda se isplati i nova kartica.

Chill Now And Forever
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
keky911 kaže...
Xpider kaže...

A sto svi kukate, pa evo ljudi su napravili nove drivere, i vecina je zadovoljna sa njima. Ovo sto se desilo sa sa kulerima, ne opravdavam ali ih i ne krivim. I sam sam imao problem sa kulerima, sve ostalo ok, ma da sam i to rijesio i sve je sad odlicno.

Prvi driveri sve nanovo odradjeno ko je mogao garantovati da ce svima na svijetu biti sve ok. Toliko razliciti grafika, toliko razliciti sistema (ljudi ne znaju odrzavati siste) i onda su im driveri krivi, i toliko razliciti ljudi, pogotovo ovi Nividjasi dodju pa pocnu pljuvati po AMD.u

 Ja prvenstveno mislim na performanse gdje jednaki ili jači hardver kod AMD-a ima slabiji FPS od konkurenta, a sa ostalim stvarima je do sad bilo oke, jedino to što sam vidio da neće više optimizirat drivere za nove igre (kod starih grafa ko moja) al nema veze samo da oni te drivere usavrše tip top onda se isplati i nova kartica.

 Pa nVidia koristi prljave trikove da bi dobili na performansama. Zeznuti su zelenasi :D

16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Xpider kaže...
keky911 kaže...
Xpider kaže...

A sto svi kukate, pa evo ljudi su napravili nove drivere, i vecina je zadovoljna sa njima. Ovo sto se desilo sa sa kulerima, ne opravdavam ali ih i ne krivim. I sam sam imao problem sa kulerima, sve ostalo ok, ma da sam i to rijesio i sve je sad odlicno.

Prvi driveri sve nanovo odradjeno ko je mogao garantovati da ce svima na svijetu biti sve ok. Toliko razliciti grafika, toliko razliciti sistema (ljudi ne znaju odrzavati siste) i onda su im driveri krivi, i toliko razliciti ljudi, pogotovo ovi Nividjasi dodju pa pocnu pljuvati po AMD.u

 Ja prvenstveno mislim na performanse gdje jednaki ili jači hardver kod AMD-a ima slabiji FPS od konkurenta, a sa ostalim stvarima je do sad bilo oke, jedino to što sam vidio da neće više optimizirat drivere za nove igre (kod starih grafa ko moja) al nema veze samo da oni te drivere usavrše tip top onda se isplati i nova kartica.

 Pa nVidia koristi prljave trikove da bi dobili na performansama. Zeznuti su zelenasi :D

 da a taj prljavi trik je novac plati da više devoloperi optimiziraju igru za nvidiu i da ju malkice još u kenjkaju za amd + još dosta neoptimiziran drajver od amd-a i eto tis_anja, ma sam da slože drajvere kak treba nebi ni ta optimiziranost igrica na strani nvidie predstavljala neki veliki problem, dobili bi jednak broj fps-ova ili beznnatno niži.

 

nego ovak pitanje uvezi fizike kaj nvida ima, se kaj ikad šuškalo ili se šuška da bi nekaj svoje proizveli, jer eto to mi je jedn jedini trn u oku kod njihovih katica kao što sam pisao, navuko se na fiziku i igru koja podržava fiziku mi je skroz drugačije igrat neg kad je ima, neko ni ne kuži razliku, al eto meni fali.

 

edit_

znam da se može skinut sa nvidinog sajta fizika i predodredit cpu, al to dost kolko sam shvatil opterečuje cpu

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2015 15:22 (mrakky).
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ajmo maknut ovo lošiji driveri.

Možda u smislu optimizacije.

 

No meni do sada se kod amd-a niti jednom nije javilo driver stop responding i slično.

Kod nvidie mi se to znalo desiti, pogotovo kada sam snimao gameplay

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
toxic kaže...

Ajmo maknut ovo lošiji driveri.

Možda u smislu optimizacije.

 

No meni do sada se kod amd-a niti jednom nije javilo driver stop responding i slično.

Kod nvidie mi se to znalo desiti, pogotovo kada sam snimao gameplay

 evo kolega, ispravljeno u neoptimiziran :)

to rušenje drajvera seve zavisi od konfe dokonfe, dok sam na ovom istom hw ima hd6950 znalo mi se desit da se drajver zruši sam od sebe, ne klokana kartica ništa, sam odsebe, na zelenoj jedino ak bi ju preveč kloknuo onda bi se zrušil, tak da sad znam granicu i nejdem prek nje i za čudo kad sam joj modo bios dizo gpu sa 1.175mv na 1.212mv nikad kreš drajvera, sam su neke tada radile na 1250, a moja nije išla pre 1204mhz, to da joj i sad napravim kaj bi dobil 3-5 fps-a u igri neda mi se jednostavno kemijat stock najnoviji bios i bok.

 

da ponovovim oko amd gpu i fizike ima li ili dali je bilo ikakavih šuškanja, znam da se može prebacit na cpu, al to opterečuje cpu preveč, baš da amd grafika, neku svoju izvedbu napravi, ne ko kak je nvidia kupila.

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2015 15:34 (mrakky).
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Cisto sumnjam da ce amd napravit svoju varijantu physxa jer da su to namjeravali napravili bi odavno,opcenito nvidia ulaze enormno vise napora u napredne "efekte" i meni je to takodjer bitno,bilo mi je malo lame igrat predzadnjeg batmana na 290 tri-x kad sam vidio da mi fali doslovno pola grafike tojest efekata.

Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Cisto sumnjam da ce amd napravit svoju varijantu physxa jer da su to namjeravali napravili bi odavno,opcenito nvidia ulaze enormno vise napora u napredne "efekte" i meni je to takodjer bitno,bilo mi je malo lame igrat predzadnjeg batmana na 290 tri-x kad sam vidio da mi fali doslovno pola grafike tojest efekata.

 Ali to nisu efekti koje amd nemoze vrtit, da se ne vracamo na gameworks...

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pozz,

 

nadam se da se javljam u dobru temu...

 

Imam r9 290 od gigabytea OC trix...imam spojen monitor i tv preko hdmi-a....no kada na tvu phillips 6500 series stavim input iz PC-a on mi prikazuje samo radnu povrsinu sa taskbarom bez ikona,i ako npr pokrenem chrome ili fifu on pokaze u taskbaru ikonicu al ostaje desktop na ekranu...dok na monitoru slika ide uredno...

 

kako da nariktam da na tvu imam normalnu sliku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...
MEGATAMA kaže...

Cisto sumnjam da ce amd napravit svoju varijantu physxa jer da su to namjeravali napravili bi odavno,opcenito nvidia ulaze enormno vise napora u napredne "efekte" i meni je to takodjer bitno,bilo mi je malo lame igrat predzadnjeg batmana na 290 tri-x kad sam vidio da mi fali doslovno pola grafike tojest efekata.

 Ali to nisu efekti koje amd nemoze vrtit, da se ne vracamo na gameworks...

One u Batmanu mi nije mogla vrtit 290,nit sam imao deformirajuci visoki snjeg,niti onu turbulenciju da mi lete pahuljice okolo kad zamahnem plastom,niti physx....uglavnom kad to sve maknes fali bas puno vizuala i pc verzija mi je tada vise licila na nekakvu 1080p nabrijanu ps3 verziju igre nego ono sto sam vidio kad sam igrao na gtx680 prije nego sam presao na amd 290.....velika velika vizualna razlika.

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...
D3lBoy kaže...
MEGATAMA kaže...

Cisto sumnjam da ce amd napravit svoju varijantu physxa jer da su to namjeravali napravili bi odavno,opcenito nvidia ulaze enormno vise napora u napredne "efekte" i meni je to takodjer bitno,bilo mi je malo lame igrat predzadnjeg batmana na 290 tri-x kad sam vidio da mi fali doslovno pola grafike tojest efekata.

 Ali to nisu efekti koje amd nemoze vrtit, da se ne vracamo na gameworks...

One u Batmanu mi nije mogla vrtit 290,nit sam imao deformirajuci visoki snjeg,niti onu turbulenciju da mi lete pahuljice okolo kad zamahnem plastom,niti physx....uglavnom kad to sve maknes fali bas puno vizuala i pc verzija mi je tada vise licila na nekakvu 1080p nabrijanu ps3 verziju igre nego ono sto sam vidio kad sam igrao na gtx680 prije nego sam presao na amd 290.....velika velika vizualna razlika.

 Mislio sam "što ne znaci da amd nemoze vrtit tako sta sa svojim hardwareom" ali tu nije problem ni igra ni hw nego gameworks.

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...
MEGATAMA kaže...
D3lBoy kaže...
MEGATAMA kaže...

Cisto sumnjam da ce amd napravit svoju varijantu physxa jer da su to namjeravali napravili bi odavno,opcenito nvidia ulaze enormno vise napora u napredne "efekte" i meni je to takodjer bitno,bilo mi je malo lame igrat predzadnjeg batmana na 290 tri-x kad sam vidio da mi fali doslovno pola grafike tojest efekata.

 Ali to nisu efekti koje amd nemoze vrtit, da se ne vracamo na gameworks...

One u Batmanu mi nije mogla vrtit 290,nit sam imao deformirajuci visoki snjeg,niti onu turbulenciju da mi lete pahuljice okolo kad zamahnem plastom,niti physx....uglavnom kad to sve maknes fali bas puno vizuala i pc verzija mi je tada vise licila na nekakvu 1080p nabrijanu ps3 verziju igre nego ono sto sam vidio kad sam igrao na gtx680 prije nego sam presao na amd 290.....velika velika vizualna razlika.

 Mislio sam "što ne znaci da amd nemoze vrtit tako sta sa svojim hardwareom" ali tu nije problem ni igra ni hw nego gameworks.

 ja iskreno nisam u tom gameworkskod kuče, znam da zeleni imaju fiziku i kaj su ju sad preimenovali u gameworks ili rade na fizici pod tim imrenom, al su zaključali za amd grafe, al sla žem se s kolegogom adm grafa isto tako bi mogla odvrtit tu fiziku bez problema.

 

ps. neznam o gameworks jer je kolko me sječanje služi nastao baš kad i wičer zadnji, a njega nisam igro, jer nije moj stil igre.

 

ak se da kolegi mi pojasist onak laički u 3 rečenice o čem se radi u tom gameworksu (a pretpostavljam zaključan za amd grafe)

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice