AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.233
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

A black screen/TDR error may be encountered when booting a system with Intel + AMD graphics and an HDMI monitor connected

 

- kod mene ovo još uvjek ne funkcionira,jednostavno kod svakog paljenja dobijem crni ekran,onda tipka reset i onda uđe bez problema,iako nemam hdmi monitor,nego samo dvi na hdmi kabel ukopčan u grafičku

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2016 18:58 (danexxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Acex kaže...

Ne znam dal je samo do mene ali s novim driverima sam imo fps  dropove u wotu,cim mi je netko bio spotan ili blizu mene fps sa 60 padne na 30.Sad sam deinstaliro i vratio na 15.7.1 i radi sve normalno.

 izbrisi modove

xfact
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
=xfact= kaže...
Acex kaže...

Ne znam dal je samo do mene ali s novim driverima sam imo fps  dropove u wotu,cim mi je netko bio spotan ili blizu mene fps sa 60 padne na 30.Sad sam deinstaliro i vratio na 15.7.1 i radi sve normalno.

 izbrisi modove

 Nemam nikakve modove,jednostavno je do drivera,normalno je radilo sa starim driverima,i cim sam stavio nove odma fps dropovi,vratio sam na stare i sve je normalno,znaci nije do igrice.

15 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

evo samo da se prijavim  ovdje. čini se da su sa 16.2 drajverima uspijeli riješiti problme vraćanja grafulje na 300/150 klokove kod mene. inače je grafa mi do sad znala zapeti na 500/1250 ili tako nešto.

 

EDIT: u wotu nisam primjetio neke fps dropove, barem neuobičajne za wot.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.2.2016 21:14 (sokre).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jel ti stabilno na 300/150 ? Meni je također na 300/1500 pa sam manualno napravio 2d profil al naj nize mogu 300/625. Neznam koliko bi stabilno bilo pogotovo jer imam 2 monitora

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Jel ti stabilno na 300/150 ? Meni je također na 300/1500 pa sam manualno napravio 2d profil al naj nize mogu 300/625. Neznam koliko bi stabilno bilo pogotovo jer imam 2 monitora

 za sada sve 5, evo baš malo bf3 bacio da vidim dali radi kako treba i sve ok.a za 2 monitora hmm fakat nemam pojma, jedino probati.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

 Koristi li ko zadnje drivere u windowsu 7 jer se mislin vratit s 8.1 na sedmicu a gaming mi je jako važan pa zato,iako misin da nebi trebalo biti ikakve razlike u performansama nikad neznaš s ovim driverima??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Wayto XD kaže...

 Koristi li ko zadnje drivere u windowsu 7 jer se mislin vratit s 8.1 na sedmicu a gaming mi je jako važan pa zato,iako misin da nebi trebalo biti ikakve razlike u performansama nikad neznaš s ovim driverima??

 Stavi 10 i uzivaj....ipak uvijek rade najbolje drivere za najnoviji win

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Wayto XD kaže...

 Koristi li ko zadnje drivere u windowsu 7 jer se mislin vratit s 8.1 na sedmicu a gaming mi je jako važan pa zato,iako misin da nebi trebalo biti ikakve razlike u performansama nikad neznaš s ovim driverima??

 Verzija Windowsa ti ima minimalan utjecaj na performanse u igrama. Windows 10 u odnosu na Windows 7 ti možda može dati 5 FPS-a više jer koristi bolje drivere, ali to ti je zanemarivo.

12 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...
Wayto XD kaže...

 Koristi li ko zadnje drivere u windowsu 7 jer se mislin vratit s 8.1 na sedmicu a gaming mi je jako važan pa zato,iako misin da nebi trebalo biti ikakve razlike u performansama nikad neznaš s ovim driverima??

 Stavi 10 i uzivaj....ipak uvijek rade najbolje drivere za najnoviji win

 Znaš da razmišljam da njih stavim al me strah kako ce se neke starije igre ponašat na novin windowsima

13 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Wayto XD kaže...
galinjo24 kaže...
Wayto XD kaže...

 Koristi li ko zadnje drivere u windowsu 7 jer se mislin vratit s 8.1 na sedmicu a gaming mi je jako važan pa zato,iako misin da nebi trebalo biti ikakve razlike u performansama nikad neznaš s ovim driverima??

 Stavi 10 i uzivaj....ipak uvijek rade najbolje drivere za najnoviji win

 Znaš da razmišljam da njih stavim al me strah kako ce se neke starije igre ponašat na novin windowsima

 Radit ce ti sve normalno..nebrini...

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Naravno da ima veze, i moze dati puno vise od 5 fpsa, pravi primjer je BF4 razlika izmedju Win 7 i Win 8.1 jer 8.1 podržava noviji DirectX 11.1 dok sedmica ne, također Win 10 podržava DX12.

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Hvala vam svima na savjetima pa od sutra ce bit instalirana 10 pa da vidimo kako ce to raditi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

ovaj amd je iz drivera u driver sve bolji i bolji

Crossfire Profile available for Far Cry Primal 👍

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Počeli ih izbacivati na sedmičnoj bazi.

Meni AMD GE i Crimson ne prijavljuju nikakve update, a na 16.1.1 sam verziji ts ts ts

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
boxer kaže...

 

Meni AMD GE i Crimson ne prijavljuju nikakve update

 Ne sjecam se da mi je ta opcija _ikad_ radila

fake it through the day with some help from johnnie walker red
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
lazy_punk kaže...
boxer kaže...

 

Meni AMD GE i Crimson ne prijavljuju nikakve update

 Ne sjecam se da mi je ta opcija _ikad_ radila

 Prošle i pretprošle mi je AMD GE prijavio što znači da radi, ali ima neko zakašnjenje jer sam za njih prije doznao preko neta nego preko AMD softwarea što je paradoks, al' eto.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
boxer kaže...
...

 Prošle i pretprošle mi je AMD GE prijavio što znači da radi, ali ima neko zakašnjenje jer sam za njih prije doznao preko neta nego preko AMD softwarea što je paradoks, al' eto.

Po meni je to dobro, srljanje u update prije nego vidiš što taj update popravlja i kakva su iskustva early-adoptera je besmisleno. Poslije se moraš zafrkavati da to počistiš ako nešto pođe krivo.

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jel moguće da AMD još nije uklonio bug koji me "pati" od kada sam kupio ovaj laptop!?

Danas opet je upozorio da su dostupni novi driveri 15.12,instaliram ih i on opet upozorava da su dostupni 15.12 XD

Jednostavno moraš stisnuti skip this update,da te prestane gnjaviti!

Glupost!

Isto tako primjecujem da AMD Gaming evolved nema poprilican broj igrica na popisu za optimizaciju Tomb raider,Sniper elite 3...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jučer instalirao win10 i beta 16.2.1 crimson za HD 6XXX seriju, sve radi kako treba ....na win 7 sam uvijek imao problema sa crimson....vidjet ćemo dalje kako će ići....(nisam mjerio ali mislim da imam čak bolje performanse, danas ću pogledat fps u siege-u)

Chill Now And Forever
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozdrav, imam R9270X MS, (pogled na moj komp) i trenutno W10. Naime, donedavno sam imao W7 i Catalyst i nikad nisam imao problema s grafom.

Instalirao sam W10 i ostao na Catalystu-nikakvi problemi.

Sve dok nisam instalirao najnoviji Crimson, otkad često dobivam poruku ˝Your driver has stopped working and has recovered˝.

Sve se to događa dok igram DOTAu-2 ili neke druge, nezahtjevne radnje. Obrisao Crimson, vratio Catalyst, ista stvar. Probao verify driver foru, obrisao sve od AMD-a, instalirao najnoviji Crimson i dalje dobivam tu poruku, iako manje.

Komp 2014. godište, grafa ni godinu dana stara, očišćen od prašine i sve. Nisam još probao onu foru s dizanjem vremena za odgovor drivera, ali mislim da ni od toga ništa. 

Pomoć? Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jel grafa nije clockana ? Probaj spustiti tvornicki OC na stock brzine obicne 270X i vidi hoce li se jos događati

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Jel grafa nije clockana ? Probaj spustiti tvornicki OC na stock brzine obicne 270X i vidi hoce li se jos događati

 Postavljs pitanje  i dajes odgovor odluci se na jedno.

13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

 Grafička nikad nije clockana ili slično i ne izlaže se velikim ˝naporima˝. Sve up to date, nemam nekih novih programa koji bi bili u sukobu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
dreadmoore kaže...
D3lBoy kaže...

Jel grafa nije clockana ? Probaj spustiti tvornicki OC na stock brzine obicne 270X i vidi hoce li se jos događati

 Postavljs pitanje  i dajes odgovor odluci se na jedno.

 Prvo sam pitao jel clockana, od strane njega. Ovo drugo kazem za tvornicki oc koji postoji na vecini ne referentnih modela. Tako da znam zašto ga pitam, jer cesto ti glupi tvornicki clockovi od 25mhz znaju bit ne stabilni

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Sutra izlazi novi driver 16.3 ako nelazu https://twitter.com/CatalystMaker

http://valid.canardpc.com/cache/banner/gru6mh-4.png
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
mirzet1976 kaže...

Sutra izlazi novi driver 16.3 ako nelazu https://twitter.com/CatalystMaker

 

Malo su uranili eto nam novih drivera , Crimson 16.3

 

Power Efficiency Toggle: A new feature introduced in the Radeon™ Settings Gaming tab for select AMD Radeon™ 300 series and AMD Radeon™ Fury X available under "Global Options". This allows the user to disable some power efficiency optimizations. 

 

YEY!!

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 23:44 (dad0r).
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

tu sam te ceko amd is the

 

Radeon Software Crimson Edition 16.3 Highlights

Updated Crossfire Profiles available for

    • Hitman™
    • The Park

Support for​

    • Hitman™

Performance and Quality improvements for​

  • Rise of the Tomb Raider™(2)
    • ​Up to 16% on AMD Radeon™ R9 Fury X Series vs AMD Radeon™ Software Crimson Edition 16.2.
  • ​Gears of War Ultimate Edition(3)
    • Up to 60% on AMD Radeon™ R9 Fury X series vs AMD Radeon™ Software Crimson Edition 16.2.1
    • Up to 44% on AMD Radeon™ R9 380 series vs AMD Radeon™ Software Crimson Edition 16.2.1

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Bome AMD performanse u zadnje vrijeme... Cak i nvidia titlove dere, neka

EDIT: Jesam ja jedini koji ima ocajnu brzinu skidanja sa amd stranice ? Ugl. cekam guru3d

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2016 23:51 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

nisi

Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice