AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Domdom32 kaže...

Windows 10 x64. Mislim da nije do Windowsa jer vidim da ljudi javljaju da im se isto događa i na osmici i na sedmici. Očigledno je neko sranje s posljednjim driverima, samo što nitko ne zna što, a ovi iz AMD-a šute.

 Imama bas r9 270x i nemam tih problema sto ti navodis

 

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Prince-Artas kaže...

Navedeni problem (doduše ne sa zadnjim 16.7 driverima već nekima prije ali su svejedno bili Crimison) sam doživio na laptopu gdje imam prastaru HD8500M, vratio se na zadnje Catalyste i sve radi ok.

 Znam, to je bila jedna od prvih stvari koje sam pokušao, ali nije upalilo. Sutra ću opet resetirati CMOS pa ću pokušati s catalystom na friško resetirani CMOS.

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Domdom32 kaže...
Prince-Artas kaže...

Navedeni problem (doduše ne sa zadnjim 16.7 driverima već nekima prije ali su svejedno bili Crimison) sam doživio na laptopu gdje imam prastaru HD8500M, vratio se na zadnje Catalyste i sve radi ok.

 Znam, to je bila jedna od prvih stvari koje sam pokušao, ali nije upalilo. Sutra ću opet resetirati CMOS pa ću pokušati s catalystom na friško resetirani CMOS.

 https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html pa imas ovaj program i obrise sve, nemoguce da to kod tebe nemoze na kraju kad i to uradis mogao bi malo pokusati sa ccleaner da potvrdis da izbrises sve iz registrija

 

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Sve sam već pokušao, brisao sam ga s DDU-om već valjda deset puta, radio sam repair Windowsa, čak sam i formatirao cijelu Windows particiju. Nisam pokušavao sa CCleanerom, sumnjam da će pomoći, ali pokušat ću.

11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Novi driveri donose boost od 10% u Tomb Raider za rx 480....

https://www2.ati.com/drivers/radeon-crimson-16.7.3-win8.1-64bit.exe

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Bit će toga još kroz idućih par godina 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Novi driveri donose boost od 10% u Tomb Raider za rx 480....

https://www2.ati.com/drivers/radeon-crimson-16.7.3-win8.1-64bit.exe

 (1) Testing conducted by AMD Performance Labs as of July 22, 2016 on the Radeon™ RX 480 graphics card, on a test system comprising Intel i7 5960X CPU, 16GB DDR4-2666 Mhz system memory, Radeon Software Crimson Edition 16.7.2 and Radeon Software Crimson Edition 16.7.3 and Windows 10 x64 using the game Rise of the Tomb Raider™.  PC manufacturers may vary configurations, yielding different results. At 1920x1080, Radeon Software Crimson Edition 16.7.2 scored 78.73 and Radeon Software Crimson Edition 16.7.3 scored 86.53 using the Radeon RX 480 graphics card, which is 10% faster performance. Tests are not average and may vary.

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
ford eleanor kaže...

Opet novi Crimsoni

 

16.8.2

 to,samo neka izdaju svaki dan šta se mene tiče...

 

izgleda da su riješili ovo šta ja imam,idemo ih instalirat

A small number of 144hz non-Freesync enabled displays may exhibit flickering during gaming or on desktop

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Kad će popraviti onaj Elevation Proxy koji ne radi. Treba mi PlaysTV...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Otkako je bio ovaj novi veliki Windows update, gpu mi u idleu dakle kad se ugasi ekran i sve svakih 30ak sec do min. zaustavi ventove na grafi na pola sekunde i onda ih ponovno podigne. Nemam nikakav custom fan curve ili sto vec, afterburner graf pokazuje samo drop fan speed i fan rpm na 0 na sec. Ni jedna temperatura nije ni pala ni porasla za 1c.

Neznam jel to do drivera ili tog novog Win updatea pošto se samo događa kad je komp bude dugo u idleu, nisam nikakve posebne power save opcije palio. Itko imao slican problem ?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Otkako je bio ovaj novi veliki Windows update, gpu mi u idleu dakle kad se ugasi ekran i sve svakih 30ak sec do min. zaustavi ventove na grafi na pola sekunde i onda ih ponovno podigne. Nemam nikakav custom fan curve ili sto vec, afterburner graf pokazuje samo drop fan speed i fan rpm na 0 na sec. Ni jedna temperatura nije ni pala ni porasla za 1c.

Neznam jel to do drivera ili tog novog Win updatea pošto se samo događa kad je komp bude dugo u idleu, nisam nikakve posebne power save opcije palio. Itko imao slican problem ?

Nemam tih problema, a imam ovu zadnju verziju 1607 i zadnje AMD driver-e 16.8.2. i sve ok.

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Sad sam stavio zadnje drivere pa cemo vidjet

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2016 15:52 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

OPET 10% boost za rx 480 u TR??

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

jep rokaju ko loodi 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

???????????????????????????????????????????????????????????

Kakvi novi AMD driver-i 16.8.2, to su stari koji su izašli 12.08.2016. 

9 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozdrav.

Uzeo sam rx 460 (4gb). Kakva je procedura posto mi je prijasnja kartica bila r7 265. Jel moram brisat drivere ili kada stavim karticu samo skinem nove. Moje (jako) skromno znanje mi govori da su drajveri univerzalni za sve amd kartice.

Hvala! (Postam slike danas u onu temu, da ne bi mislili da trolam)

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Svi koriste iste drivere, ali bi ja pobrisao stare sa DDU i skinuo zadnje.

Battlelog: D3lBoy-00
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ja imam običaj samo nove instalirat preko starih i nikad nikakvih problema nisam imao.

14 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Eto izašao nam je novi Radeon Software Crimson Edition 16.8.3. - LINK ( je ne osnovnu stranicu poradi raznih verzija windowsa i grafa, pa onda sami odaberite šta imate)

 

Release Notes - LINK

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2016 11:11 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Sa zadnjim cc-om bf1 dx11 cd katastrofa ,flickering i fps drop 

Dok na dx12 10ak fpsa gore na 4k all max aa of ...mapa do 24 igraca 40-60 fps-a ...prije bilo manje ;-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Meni se čini da mi je jučer bf1 puno bolje vrtio nego danas.

16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ma da za 1080/1440p nisam isprobavao ali za 4k imam progres 10ak fps-a tak da ima progresa imo :-)

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Da onda ne skidam nove drivere za BF1 ? Jucer je dobro radilo

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Mislim da bi mogao pričekati. Meni su jutros baš nekako čudno skakali frameovi.

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Da onda ne skidam nove drivere za BF1 ? Jucer je dobro radilo

 Meni odlicno radi sa BF1.

Battleog - 191silvinjo
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Bolje nego 16.8.2 ?

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ja sam sa nivim driverima na DX 12 dobio dodatni boost u FPS-ima ali nekako radi glađe na prošlim driverima. Sad zna "zapnuti" igra na sekundu iako pokazuje npr. 80 fpsa. Brijem da su nekaj sfušali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Moze li pomoc momci imam ati radeon 5970 2gb dr5 512bit sta se desava skino sam od 12.10 driver pa do najnovijeg beta 2016 ali nista mi ne pomaze sve navodno radi instalira driver resetuje racunar i sve to ali kad pustim neku igricu izbaci mi blue screen koci mi na gta 5 ovo mi je veoma cudno dali igro na low ili na nigh detalje meni Je max 20 25fps pa cak i manje da je nemoguce za igranje neki mi rekli da nemoze da svaki driver otvori oba cpu na njoj molim pomoc od vas ako znate sta moze bit problem molim vas odgorite mi na ovo :( 

Deki suga
 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice