AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.614.823
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
PlayMaker10 kaže...

Samo pitam jer sam dobio na DVD-u od Matične PCI Bus driver i SMBus driver koje mogu instalirat, ali pošto mi se ne instaliravaju automatski sam došao pitat ovdje. Neću onda ništa dirat :)

pa ako vidis u device manageru zutu ikonu(tj da ti fale neki driveri) najvjerojatnije ces onda morati instalirati, bez brige nemre nista biti!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Stjepanj kaže...
PlayMaker10 kaže...

Samo pitam jer sam dobio na DVD-u od Matične PCI Bus driver i SMBus driver koje mogu instalirat, ali pošto mi se ne instaliravaju automatski sam došao pitat ovdje. Neću onda ništa dirat :)

pa ako vidis u device manageru zutu ikonu(tj da ti fale neki driveri) najvjerojatnije ces onda morati instalirati, bez brige nemre nista biti!{#}

Nema žutih, svi driveri rade najnormalnije, tako da neću ništa dirat, hvala na pomoći :)

10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imam problem, trenutno sam na 14.2 driverima i nista nakon njih mi se nece bootat, ni 14.3 beta ni ovi sto ste stavili ovdje 14.4 beta

 

imam windows 7 64bit i 14.3 beta je radio na windows 8.1 kad sam ih instalirao (na jedan dan) i onda kada sam vratio sedmicu, probam opet 14.3. i dalje isti problem, stoji mi na onom "starting windows" i stoji i stoji i stoji, onda moram restartat komp i system restore da vrati na 14.2. Jel imao ko slican problem ? skinuo sam sve ispravne verzije sa amd stranice za win7 64 ali i dalje isto... :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

sfc /scannow

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

jesam, kaze da nije naslo nikakvih problema, neznam jel to zato sto su beta driveri ili sta vec, al kako mi onda radi na win 8.1 i kako radi ostalima sa istom karticom istim driverima na istim windowsima, nekuzim, al me pomalo brine jer je to vec drugi zaredom driver za moju graficku koji stvara isti problem

11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kad ce doc novi driveri za APU na AMD stranicama?

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Stjepanj kaže...
PlayMaker10 kaže...

Ljudi da li netko od vas updatea onaj PCI Bus driver, koristim od Windowsa driver ali sam čitao da Catalyst ima driver u sebi. Pa ne znam da li mi je to pametno?

PCI bus driveri su se uglavnom koristili u vrijeme PCI utora tako da nemas apsolutno nikakve potrebe danas za tim pored novog os i intelovih/amd/nvidija drivera koji to imaju po defaultu, ili imas neki odreceni problem???

Zapravo to nije za PCI, tj ovaj driver nego za PCI Express Controller, ili ti ga AMD PCI Express (3GIO) Filter driver, imam drugi HDD sa Windows 8.1 Update 1 i tamo ću probat instalirat da vidim ako ima kakve razlike.

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

http://www.dsogaming.com/news/cryteks-cevat-yerli-on-mantle-with-mantle-we-think-that-real-time-graphics-will-hit-cg-quality/

Bilo bi uistinu steta da Mantle nestane pored DX12 a ocito nudi puno vise nego sto mislimo.....

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

mantleovo vrijeme tek dolazi {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 23:57 (4mal).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

znaciii nisu naveli nikakve improvmentse za GCN 1.0(al haj to cu testirat sad kad ih instaliram)

al jos gore pise BSOD kada se encoda u powerdirectoru 11

pa to mi najbolji program za encoding,kako pici majko mila,i bas u tom programu mora bit problema hah

 

EDIT

instalirao kaže sa errorima,mada sam fino prije izbrisao stare drivere

sad nema catalyst control panela,ne mogu ga otvorit

i sad mi boja monitora nikakva jer inace dodam tamo sebi malo boje

probat cu poslije 12h i BF4 da vidimo jel sve isto

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2014 23:42 (mersimh).
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

službeno su tu 14.4 beta

nicky.sl
Moj PC  
3 2 hvala 1
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Za sad sve radi normalno ali naravno treba ih duze koristit da se vidi kakva je situacija.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ne popravlja Mantle u BF4 na GCN 1.0/1.1 karticama.

 

Najavili su official 14.4 kroz tjedan-dva.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...

Ne popravlja Mantle u BF4 na GCN 1.0/1.1 karticama.

 

Najavili su official 14.4 kroz tjedan-dva.

ma gdje su najavili ?

ja koliko sam vidio ljudi samo nagadjaju a pomalo mislim da nece nikad ni bit optimizacije prave za ovaj mantle u BF4

a sta ja znam meni ide isto, dobro samo mi ne radi catlyst control panel na ovim driverima

16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mersimh kaže...
191x7 kaže...

Ne popravlja Mantle u BF4 na GCN 1.0/1.1 karticama.

 

Najavili su official 14.4 kroz tjedan-dva.

ma gdje su najavili ?

ja koliko sam vidio ljudi samo nagadjaju a pomalo mislim da nece nikad ni bit optimizacije prave za ovaj mantle u BF4

a sta ja znam meni ide isto, dobro samo mi ne radi catlyst control panel na ovim driverima

Pa, Andrew D @CatalystCreator, dakle AMD-ov odgovorni za drivere objavio je na Twitteru.

https://twitter.com/CatalystCreator

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...
mersimh kaže...
191x7 kaže...

Ne popravlja Mantle u BF4 na GCN 1.0/1.1 karticama.

 

Najavili su official 14.4 kroz tjedan-dva.

ma gdje su najavili ?

ja koliko sam vidio ljudi samo nagadjaju a pomalo mislim da nece nikad ni bit optimizacije prave za ovaj mantle u BF4

a sta ja znam meni ide isto, dobro samo mi ne radi catlyst control panel na ovim driverima

Pa, Andrew D @CatalystCreator, dakle AMD-ov odgovorni za drivere objavio je na Twitteru.

https://twitter.com/CatalystCreator

i bit ce isti kao ovi samo sa WHQL na kraju hah

12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kakve probleme imate u bf4 s mantleo-om,ak smijem pitat,ja sam uzeo r9 270 i na 14.3 beta mi radi super bf4 a čekat ću whql verziju da updeat napravim.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Stuttering i zamrzavanja na sekund-dva. Framerate je veći, no đaba kad ti se smrzne igra na sekund usred borbe. Tako je još od 14.1 drivera.

12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Nisam imal takve probleme,par put se znalo dogodit fps drop na početku partije al rjetko,ono na 10 partija 1 i to par sec traje i onda fluidno radi no recimo na dx11 nisam dobil neki boost u performancama naspram stare gtx 560 grafe koju sam zamjenil s ovom r9 270 al mislim da će novi driveri i to rješit.Da napomenem samo da sam nakon promjene grafičke,stare nvidia drivere rješil sa DDU uninstalerom i nisam clean windows instal radil a i s tim softwerom planiram pobrisat i ove beta 14,3 kad izađu whql amd driveri zadnji.I da igral sam conq large paracel 64 playera i fluidno ide bez beda na mantle-u,makar ne igram baš conq s tolko igrača al sam testiral ne samo paracel neg i ostale i sve ok mi radi,no kad stavim na dx11 osjetni pad performanci.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 13:29 ($inke).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ovim tempom za godinu dana Mantle možda bude dovoljno optimiziran za normalno igranje BF4.

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
NFSPredator0010 kaže...

Ovim tempom za godinu dana Mantle možda bude dovoljno optimiziran za normalno igranje BF4.

 

Taman do novog BF-a, odnosno battlefronta{#}

12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

vratio sam se na 14.3

ev igrao malo duze na 14.4 i nisu nimalo dobri,igranjem na 65 fpsa feeling u igri kao 40fpsa i plus mi ne radi catalys control panel na 14.4

vratio se na 14.3 i sve normala

Moj PC  
0 5 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

e pa hebo vas taj bf i da na temelju istog gledate kakvi su novi driveri odnosno mantle ,pa ima i drugih igara helooo,bf je mjerilo nicega...super vijesti mantle

cfx finaly ! amd radi sve bolji i bolji posao clap clap :)

Moj PC  
8 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
4mal kaže...

e pa hebo vas taj bf i da na temelju istog gledate kakvi su novi driveri odnosno mantle ,pa ima i drugih igara helooo,bf je mjerilo nicega...super vijesti mantle

cfx finaly ! amd radi sve bolji i bolji posao clap clap :)

sto si glup ?

logicno da mi je samo BF mjerilo jer je jedina igra koju igram i jedina u kojoj mi mantle nesto znaci

hocu gledat thief majke ti? taman posla SP da igram

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

A i BF4 je AMD ekskluziva

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kod mene sve leti kao podmazano bez dropova,plavih i crnih ekrana na obe grafe.iskoristenost je konstantna na 99-100%. Pun pogodak!!!! Svaka čast AMD

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 19:19 (zagy15061984).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni sve radi odlicno samo sam sa onima prvim beta mantle enabled driverima imao stuttering u Titanfalu ali je vec sa iducima i to ispeglano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

ja sam rekao opcenito ne tebi osobno i ne vrjedjaj se bzvz , eto samim postom si previse subjektivan u opcenitoj temi u amd cc-u,tko je reko za theif i sto fali sp u igrama iskreno ja to vise preferiram nego mutly al to je vec druga prica koja tu ne spada da ne ot-at bzvz...

 

@zagy

welcome to the cfx club ja vec tak uzivam pola godine

sad si miran jedno vrijeme ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2014 20:19 (4mal).
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

po opisu ovi driveri su poštelani uglavnom za multi gpu a za ostale ništa nova, za gcn 1.0 apsolutno ništa tako da ostajem na 13.12 driveru

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2014 10:58 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice