AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.438
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Javi te ako su popravili bagove s lomom tekstura :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

{#} sve bolje i bolje

Prodajem I5 4670K
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ispravili su bar da sad nepokazuje u catalystu staru verziju to jest 14.6{#}

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

To je vec prije ispravljeno,sto se tice fail tekstura ja to nisam nigdje dozivio pa neznam dali su popravili.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

To je vec prije ispravljeno,sto se tice fail tekstura ja to nisam nigdje dozivio pa neznam dali su popravili.

nisu ispravili, to se dešava recimo u State of Decay u svim driverima nakon 14.4

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Referirao sam se da ne pokazuje 14.6 nego 14.7 vec i prije ovih drivera.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Referirao sam se da ne pokazuje 14.6 nego 14.7 vec i prije ovih drivera.....

to sam skuzio, nego kazem na onaj dio da nisi doživio korupciju textura {#}, ja sam jedino u State of Decay to vidio od svih igara što sam probao

12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jel ima neki program koji je kao ShadowPlay? Kako da ga nađem i pokrenem(ukoliko ga ima)?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Jel ima neki program koji je kao ShadowPlay? Kako da ga nađem i pokrenem(ukoliko ga ima)?

KLIK

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Jel ima neki program koji je kao ShadowPlay? Kako da ga nađem i pokrenem(ukoliko ga ima)?

AMD Gaming Evolved je varijanta za radeon grafe.

12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Znači taj software je zapravo ShadowPlay za AMD GPU? Jel to dok snimam, on renda taj video bez da me ebe u FPS(imam R7 260x CE) ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Neznam kolika je zahtijevnost ali se oslanja na hardver unutar tvoje grafe kao i Shadowplay na nvidia grafe.

Inace sibam zadnje drivere i standardno preodlicni :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pozz.

Je li netko isprobao ove 14.7 drivere za HD 6xxx seriju. Radim veceras ili sutra Win 7 reinstall, pa bi da probam te nove drivere.

HD 6870 PowerColor (referentno hladjenje) je graficka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MrRango kaže...

Pozz.

Je li netko isprobao ove 14.7 drivere za HD 6xxx seriju. Radim veceras ili sutra Win 7 reinstall, pa bi da probam te nove drivere.

HD 6870 PowerColor (referentno hladjenje) je graficka.

Imam istu karticu na 14.7 (Gigabyte OC WF3) i nisam primjetio nikakve probleme . Igre koje igram dobro rade .

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 18:52 (error_666).
12 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zast mi nece otvoriti CCC, ucitava ga i ugasi sam od sebe

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

krenuo sam instalirat zadnje beta drivere (prosle sam do kraja izbrisao, restartao komp, pocistio ostatke itd) i svaki puta dobim bsod!

nakon toga vise uopce ne mogu instalirati beta drivere, samo stable...

da li ima ko kakvu ideju sto bi moglo biti problem ovdje?

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

krenuo sam instalirat zadnje beta drivere (prosle sam do kraja izbrisao, restartao komp, pocistio ostatke itd) i svaki puta dobim bsod!

nakon toga vise uopce ne mogu instalirati beta drivere, samo stable...

da li ima ko kakvu ideju sto bi moglo biti problem ovdje?

mozda si previse puta instalirao drajvere pa ti se uzyebalo ...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...
LeftY_CRO kaže...

krenuo sam instalirat zadnje beta drivere (prosle sam do kraja izbrisao, restartao komp, pocistio ostatke itd) i svaki puta dobim bsod!

nakon toga vise uopce ne mogu instalirati beta drivere, samo stable...

da li ima ko kakvu ideju sto bi moglo biti problem ovdje?

mozda si previse puta instalirao drajvere pa ti se uzyebalo ...

to mi je bila 2. instalacija drivera, jer sam prije toga stavio nove windowse i beta drivere od 7.og mjeseca...

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

krenuo sam instalirat zadnje beta drivere (prosle sam do kraja izbrisao, restartao komp, pocistio ostatke itd) i svaki puta dobim bsod!

nakon toga vise uopce ne mogu instalirati beta drivere, samo stable...

da li ima ko kakvu ideju sto bi moglo biti problem ovdje?

Može li malo preciznije, kako si točno ovo gore boldano napravio?

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
LeftY_CRO kaže...

krenuo sam instalirat zadnje beta drivere (prosle sam do kraja izbrisao, restartao komp, pocistio ostatke itd) i svaki puta dobim bsod!

nakon toga vise uopce ne mogu instalirati beta drivere, samo stable...

da li ima ko kakvu ideju sto bi moglo biti problem ovdje?

Može li malo preciznije, kako si točno ovo gore boldano napravio?

preko ati catalist install managera sam izbrisao drivere i sto sve je vec pobrisao, nakon toga restart racunala

izbrisao hydravision i ati install manager, i sa cc cleanerom sam izbrisao ostatke u registryu

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

preko ati catalist install managera sam izbrisao drivere i sto sve je vec pobrisao, nakon toga restart racunala

izbrisao hydravision i ati install manager, i sa cc cleanerom sam izbrisao ostatke u registryu

Možeš li vratiti sa system restore točku prije brisanja ccleanerom? ili ako si snimio backup koji nudi ccleaner, da li možeš te registry key-eve vratiti natrag.

Ako možeš, učini to i probaj instalirati drivere nakon toga.

(Znači: stanje između deinstalacije drivera i brisanja ccleanerom)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Remzi kaže...

Zast mi nece otvoriti CCC, ucitava ga i ugasi sam od sebe

Itko, driveri su zadnji beta

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Remzi kaže...
Remzi kaže...

Zast mi nece otvoriti CCC, ucitava ga i ugasi sam od sebe

Itko, driveri su zadnji beta

Pokreni ovo i napravi reinstall drivera.

 

http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
LeftY_CRO kaže...

preko ati catalist install managera sam izbrisao drivere i sto sve je vec pobrisao, nakon toga restart racunala

izbrisao hydravision i ati install manager, i sa cc cleanerom sam izbrisao ostatke u registryu

Možeš li vratiti sa system restore točku prije brisanja ccleanerom? ili ako si snimio backup koji nudi ccleaner, da li možeš te registry key-eve vratiti natrag.

Ako možeš, učini to i probaj instalirati drivere nakon toga.

(Znači: stanje između deinstalacije drivera i brisanja ccleanerom)

probao sam to, ali mi javlja da je "corrupted" file pa ne moze vratiti...

po datumu i vremenu vidim da je komp automatski napravio backup prije instalacije novih drivera, no medjutim usljed same insalacije je bacilo bsod i ne radi ni restore nazalost.

probao sam izbrisati kompletno ove stabilne drivere i staviti beta od 7 mjeseca - bsod, isto tako sam ponovio postupam i stavio beta od 8 mjeseca i isto se desava... jedino stabilne drivere oce instalirat nakon toga

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...
...

probao sam izbrisati kompletno ove stabilne drivere i staviti beta od 7 mjeseca - bsod, isto tako sam ponovio postupam i stavio beta od 8 mjeseca i isto se desava... jedino stabilne drivere oce instalirat nakon toga

koliko mi je poznato nema posebne razlike između drivera koje ti nazivaš "stabilnima" i beta. Ovi prvi su MS certificirani (whql), ovi drugi nisu. Sadrže iste datoteke, samo drukčije revizije.

Preostaje ti da ili: troubleshootiraš BSOD, ostaviš "stabilne" ili kreneš u reinstalaciju svega.

 

Alternativno: vidim da imaš AMD ploču, bio je sad nedavno slučaj da novi (stabilni) AMD driveri uzrokuju BSOD zbog čipset drivera (konkretno zbog AHCI drivera). Međutim to je zakrpano dosta brzo. Možda si nekim slučajem to povukao.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
LeftY_CRO kaže...
...

probao sam izbrisati kompletno ove stabilne drivere i staviti beta od 7 mjeseca - bsod, isto tako sam ponovio postupam i stavio beta od 8 mjeseca i isto se desava... jedino stabilne drivere oce instalirat nakon toga

koliko mi je poznato nema posebne razlike između drivera koje ti nazivaš "stabilnima" i beta. Ovi prvi su MS certificirani (whql), ovi drugi nisu. Sadrže iste datoteke, samo drukčije revizije.

Preostaje ti da ili: troubleshootiraš BSOD, ostaviš "stabilne" ili kreneš u reinstalaciju svega.

 

Alternativno: vidim da imaš AMD ploču, bio je sad nedavno slučaj da novi (stabilni) AMD driveri uzrokuju BSOD zbog čipset drivera (konkretno zbog AHCI drivera). Međutim to je zakrpano dosta brzo. Možda si nekim slučajem to povukao.

ukoliko je ovo dolje navedeno slucaj kod mene, koje su mi opcije?

 

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...
Zura kaže...

Alternativno: vidim da imaš AMD ploču, bio je sad nedavno slučaj da novi (stabilni) AMD driveri uzrokuju BSOD zbog čipset drivera (konkretno zbog AHCI drivera). Međutim to je zakrpano dosta brzo. Možda si nekim slučajem to povukao.

ukoliko je ovo dolje navedeno slucaj kod mene, koje su mi opcije?

 

Instalacija novog chipset drivera koji uključuje i AHCI. Kako? nisam 100% siguran, ali mi se čini da to AMD pakira u Catalyst instalation package (valjda zato i ima preko 200MB).

Probaj extrahirat instalaciju u neki folder (vjerojatno si to već napravio) i probaj instalirati samo taj dio (vjerojatno ćeš morati ručno). Ili ako ih imaš na disku od matične ploče. Ili preko device managera.

Napravi backup prije toga.

Nakon toga probaj ponovo instalirati zadnji driver i odaberi "Customized" instalaciju i instaliraj samo dio koji se odnosi na grafiku (mislim da je to nekoliko stavki).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
LeftY_CRO kaže...
Zura kaže...

Alternativno: vidim da imaš AMD ploču, bio je sad nedavno slučaj da novi (stabilni) AMD driveri uzrokuju BSOD zbog čipset drivera (konkretno zbog AHCI drivera). Međutim to je zakrpano dosta brzo. Možda si nekim slučajem to povukao.

ukoliko je ovo dolje navedeno slucaj kod mene, koje su mi opcije?

 

Instalacija novog chipset drivera koji uključuje i AHCI. Kako? nisam 100% siguran, ali mi se čini da to AMD pakira u Catalyst instalation package (valjda zato i ima preko 200MB).

Probaj extrahirat instalaciju u neki folder (vjerojatno si to već napravio) i probaj instalirati samo taj dio (vjerojatno ćeš morati ručno). Ili ako ih imaš na disku od matične ploče. Ili preko device managera.

Napravi backup prije toga.

Nakon toga probaj ponovo instalirati zadnji driver i odaberi "Customized" instalaciju i instaliraj samo dio koji se odnosi na grafiku (mislim da je to nekoliko stavki).

probao, kaj god da instaliram od stavki makar jedno po jedno svejedno instalacija ne zavrsi do kraja vec rezultira bsod-om

takodjer sam probao rucno updateat chipset drivere i tu dolazi do bsod-a, znaci da je do toga a bez da rijesim to nemogu instalirat catalyst drivere :/

 

 

edit: rijesio sa problem, u device manageru sam izbrisao PCI Bus drivere i nakon toga kod instalacije amd catalyst drivera problem je nestao.. hvala na pomoci :)

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 17:25 (LeftY_CRO).
12 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koji su trenutno najbolji driveri za bf4 ako neko zna,i ako ima kojih poboljsanja za mantle.

Sad imam catalyst 14.6. hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Doca15 kaže...

Koji su trenutno najbolji driveri za bf4 ako neko zna,i ako ima kojih poboljsanja za mantle.

Sad imam catalyst 14.6. hvala

Ja uvjek stavim zadnje jer su mi ti logicno najbolji.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice