AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.321
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Otkad sam instalirao ove nove drivere BF4 mi radi ko baba s diabetesom i cerebralnom paralizom.

Čak i nakon što sam obrisao te drivere i vratio 14.4 RC (clean install). Ništa drugo nisam mijenjao, samo driver.

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
buljo781 kaže...

Otkad sam instalirao ove nove drivere BF4 mi radi ko baba s diabetesom i cerebralnom paralizom.

Čak i nakon što sam obrisao te drivere i vratio 14.4 RC (clean install). Ništa drugo nisam mijenjao, samo driver.

promjeni grafu i sve 5.. zasto  samo ti kritiziras i imas toliko velike probleme s driverima..

eto meni iskoristenost obe grafe na 100%.. drivers rules!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 12:52 (zagy15061984).
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zato što izmišljam jelda, meni je u interesu da mi grafa radi što lošije samo da mogu srat po AMD-u. De uozbiljite se i dajte mi ideje kako da to popravim, BF4 mi se stvarno vrti ko golo govno. Ne pišem ovo bezveze.

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

bf4 je sama po sebi bugovita igra koju ni driveri nemogu spasiti

Moj PC  
9 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zagy15061984 kaže...

bf4 je sama po sebi bugovita igra koju ni driveri nemogu spasiti

Bitno da ju mogu sjebat još više. Nema smisla ni tražit pomoć na forumu više.

15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imao sam 5 godina nvidiu i imao sam problem samo jednom jer sam nešto sam sprčkao, sad sam već pola godine na ATIu i isto nikakvih problema čak kad su neki imali RSOD. Uvijek se nađe par ljudi koji imaju probleme kao i sa ATI tako je bilo i sa nvidiom.

 

EDIT: jedini problem koji mi se pojavio od kad koristim ati je da mi se desi BSOD radi rušenja atikmdag.sys, ali to rijetko možda jednom svaki mjesec, a vidio sam da to neki opisuju kao normalno za njihove drivere

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 13:11 (Jack Sparrow).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Popravio.

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
buljo781 kaže...

Popravio.

u čemu je bio problem?

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ne znam, još sam dvaput napravio clean install, prvi puta ista stvar, drugi put opet sve normalno. Zato nisam ni napisao jer nemam pojma šta se događalo.

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ukratko problem ti nije bio u novim driverima nego u nekakvim zaostatcima koji su ti klali drivere.....

Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Razlikuju li se uopšte WHQL od RC? Release notes su, koliko sam video, identični.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ivan(4) kaže...

Razlikuju li se uopšte WHQL od RC? Release notes su, koliko sam video, identični.

isto ba sve

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Ukratko problem ti nije bio u novim driverima nego u nekakvim zaostatcima koji su ti klali drivere.....

Svaki put radim clean install putem AMD cleanup utility. Restart nakon svakog koraka. Nema šanse da je ostalo nekih zaostataka. Možda se nešto klalo u postavkama od BF4, no ne istražuje mi se više, sada radi sve kako spada i nek tako stoji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 22:34 (buljo781).
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

jucer instaliro nove drivere ne znam jel je samo to do mene ali meni-i na stranicama i na desktopu su mi bili svi blago roze boje tak da sam se vratio na stare drivere 13.12 i sad je sve ok kak treba bit

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

kako snimati Mantle gameplay

 

 

 

puno meljem u videu al haj nemojte mi zamjerit haha

Moj PC  
9 0 hvala 6
9 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni ni sa jednom od ovih betom do sada nece pc da se probudi kad je duže vrijeme u sleep-u.

Na 13.2 šljaka ok.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

koje drajvere da skinem imam 13.12 , prije sam skidao najnovije al kad odem tamo da vidim koje imam ne pise prikaze opet ona stare,hd 6950.Otkako sam stavio ovu novu grafu prije 2 mjeseca kad upalim komp kao da se muti slika na monitoru sad ne znam je li to do drajvera ili do neceg drugog..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mersimh kaže...

kako snimati Mantle gameplay

 

 

 

puno meljem u videu al haj nemojte mi zamjerit haha

legenda si hehe {#}

12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja koristim DDU uninstaler i definitivno nikad nisam imao problema posle s "klanjem" a svi driveri nakon updeata rade ok,normalno ak su sami uredu.Inače kaj se tiće pomaka naspram 14.4 bete ovaj whql mi je donio bolje preformanse kod DX-a a mantle radi savršeno na BF-u.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Takodjer koristim DDU kod svake nove instalacije drivera i za sad sve savrseno radi....zadnje drivere nisam ni skinuo jer sam zaboravio za njih LOL.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni DDU obriše i drajvere za čipset pa mi nakon restarta ne radi USB te moram spajati prastaru PS/2 tipkovnicu kako bih mogao upravljati računalom i instalirati drajvere.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...

Meni DDU obriše i drajvere za čipset pa mi nakon restarta ne radi USB te moram spajati prastaru PS/2 tipkovnicu kako bih mogao upravljati računalom i instalirati drajvere.

Odaberes da ti obrise samo drivere od AMDa i DDU ti obrise i ostale drivere???????WTF

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

odabereš da ti obriše AMD driver ali pošto je matična sa AMD chipsetom onda obriše i AMD USB drivere pa tipkovnica i miš nerade jer su USB pa onda problem i onda kako 191x7 kaže moraš imati PS/2 tipkovnicu da bi upravljao računalom, koje je na Intelu on nema ovih problema

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 17:34 (mirzet1976).
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Neznam al ja nemam takvih problema a 870 mi chipset.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

nisam ni ja imao do sad tako nešto prvi put mi se desilo sa ovim zadnjim driverima da mi je izbrisalo USB drivere jedva osposobio komp, nikad do sad mi nije izbrisalo USB drivere al eto uvjek ima prvi put

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
$inke kaže...

Neznam al ja nemam takvih problema a 870 mi chipset.

Vjerojatno ti ni nije instaliran AMD driver za čipset. Provjeri.

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Instalirao sam sve sa asrock stranice od matične pa bi valjda trebalo bit.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Evo sad gledam baš na stranici od asrock drivere za matičnu i nema za chipset nego samo ethernet,audio, ethron usb 3.0,USB filter audio driver i AMD sata achi driver a za chipset nema drivera a i google mi ne daje nikakve rezultate za chipset driver bar kaj se moje ploče tiće.Al dok radi i to dobro niti neću tražit dalje,makar me zanima gdje su nestali chipset driveri,možda niti nema potrebe za njima bar za moju ploču.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pa kad skidaš s krivog mjesta. Drajvere uvijek skidaj s stranice proizvođača - za zvučni čip s stranice proizvođača zvučnog čipa, za mrežnu karticu s stranice proizvođača mrežnog čipa, za grafičku s stranice proizvođača grafičkog čipa. za čipset s proizvođačeve stranice ISTO - skidajući od drugdje ili ćeš imati prastaro, falično ili nećeš imati.

Twitter: @191x7
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Matićna je asrock i s njihove str. skidam a tamo nema a na AMD str. nebres ni naći za ćipset driver a kolko sam googljal za win7 ni netrebaju.

Edit:a da sam za grafu išel skidat s proizvođačeve str. nebi mantle do nedavno okusil jer su tamo whql samo u ponudi.

Ako si ti genije nisam ni ja budala.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 21:58 ($inke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice