AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.754
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
$inke kaže...

Matićna je asrock i s njihove str. skidam a tamo nema a na AMD str. nebres ni naći za ćipset driver a kolko sam googljal za win7 ni netrebaju.

Naravno da možeš naći i to lagano. Samo trebaš znati što tražiš (IGP / Southbridge driver / Chipset driver).

Evo ti link: http://support.amd.com/en-us/download/chipset?os=Windows%208%20-%2064

A to što si googlao, krivo si googlao. Driver za čipset je možda čak i najbitniji driver, ta čipset je taj koji odrađuje komunikaciju/sabirnice.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pali mi se grafa (7970) na 100% u stanju mirovanja ,jel bi trebalo drajvere (14.4) ponovno instalirati ili??

 

 

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 21:09 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

vidi u task manager-u šta ti troši najviše resursa, a mogao bi i malo scan sa malwarebyte

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
lmutak kaže...

Pali mi se grafa (7970) na 100% u stanju mirovanja ,jel bi trebalo drajvere (14.4) ponovno instalirati ili??

 

 

provjeri mozda ti neko koristi racunar za mining :D

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

I za svaki slucaj makni drivere uz pomoc DDU isl pa ponovni instal....3 min posla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Maknuo drajvere sa DDu (al ne u safe modu),skenirao sa malwarebytom i dalje se pali grafa na 100%,

 

E sad kad iscupam kabel od neta prestane grrrrr.......

 

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
lmutak kaže...

Maknuo drajvere sa DDu (al ne u safe modu),skenirao sa malwarebytom i dalje se pali grafa na 100%,

 

E sad kad iscupam kabel od neta prestane grrrrr.......

 

Lako mogući mining

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
nicky.sl kaže...
lmutak kaže...

Maknuo drajvere sa DDu (al ne u safe modu),skenirao sa malwarebytom i dalje se pali grafa na 100%,

 

E sad kad iscupam kabel od neta prestane grrrrr.......

 

Lako mogući mining

Ubio mining virus sa Roguekiller programom,bitno je da se odspojite sa interneta.....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2014 20:37 (lmutak).
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ajmo neko jel zna hd6950 drajvere nove da skinem ili? Da li valjaju uopste prije sam na staroj grafi skinuo nove koje su bili pa sam jedva vratio na staro :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Uvjek najnovije i nemaš brige.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
lmutak kaže...

Ubio mining virus sa Roguekiller programom,bitno je da se odspojite sa interneta.....

vrlo česta pojava u današnje vrijeme

http://valid.canardpc.com/hwx19k
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja ću se vratiti na 14.3 danas, ili probati betu staviti, jer mi 14.4 crasha često prilikom gledanja na Youtube - u (bez oobzira koristim li HTML5 ili Flash player).

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja neznam šta vi radite...ali ja uvijek stavljam nove drivere  preko starih i nikad nebrišem ništa i nemam ni  najmanji problem{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 9:29 (galinjo24).
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

a kaj mislis kaj rade klokaju tvikaju underwolataju i over isto i sl . niti ja nikad nisam imao problema sa driverima bilo amd ili kad sam bio na nv-u {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 11:53 (4mal).
Moj PC  
6 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

{#}Hehe e.... 

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
4mal kaže...

a kaj mislis kaj rade klokaju tvikaju underwolataju i over isto i sl . niti ja nikad nisam imao problema sa driverima bilo amd ili kad sam bio na nv-u {#}

Pa naravno da clockamo pa zato sam i kupija 290-ku a ne da gubin vrime na nekakvin igricama.

Sala mala

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 14:40 (nicky.sl).
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ljudi dali je ovo normalno:

 

 

Probao sam sve kao i Imutak vidi kao sličan problem ali kod mene nema ničega...jučer sam staivo win 8 znači prešao sa win 7 i sa drivera 14.3 na 14.4 i sada vidim ovo...znači grafa jedan je na 3% u idlu na dekstopu sam i ne radim ništa a grafa 2 na 99% a vidim i po temperaturama

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2014 1:40 (zmegati).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

pa normalno nije sigurno... a de instaliraj 13.xx driveri pa vidi

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2014 1:58 (mersimh).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zmegati kaže...

Ljudi dali je ovo normalno:

 

 

Probao sam sve kao i Imutak vidi kao sličan problem ali kod mene nema ničega...jučer sam staivo win 8 znači prešao sa win 7 i sa drivera 14.3 na 14.4 i sada vidim ovo...znači grafa jedan je na 3% u idlu na dekstopu sam i ne radim ništa a grafa 2 na 99% a vidim i po temperaturama

 

takoder s 2x280x problem...

edit; imas koji monitoring sustav upaljen? tipa gpu-z, afterburner...ako imas ugasi ga!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2014 2:24 (Stjepanj).
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

jeli ti je ugasen ULPS na cf-u ? ugasi ga ako je i obje ce ti radit kako treba {#}

 

http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-1904869/disable-ulps-amd-crossfire-setups.html

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2014 10:47 (4mal).
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

pozdrav ..

 

 

ajd jedno pitanje .. imam triple boot windows 7/8/ i server 2012 r2 ... imam graficku ati radeon r9 - 270x vapor x .. komp je zver jer mi treba takav 16gigi .. 8 korni proc tako da odmah eliminiram eventualne pretpostavke vezane za konfiguraciju ..

 

 

inace ne igram igrice .. tu i tam pes 2014 ili nba kad dodje ekipa pa uz pivu igramo to .. i imama jedan ogroman problem ..stvar je da da pes sam po sebi nije zahtjevna igrica .. i na win 7 kaj rec leti .. bez ikakvih problema . .na win 8 on steka??! .. igrica trza .. instalirao sam nove drivere za 8.1. 64 bitne pa ih maknuo probo s onim beta driverima koji su sad rc1 fazi opet trza .. maknuo sve reinstaliro direct x .. nis ne pomaze??! . .jel moguce da je do drivera to .. korisitm paralelno 7 i 8 i polako prelazim na win 8.1. ali nemrem proc igrice ne rade driveru su koma ..   o driverima za server 2012 necu ni pricat . . to dobro da sliku imam al ajd tam mi nije ni bitno . . 

 

ima ko kakvu ideju .. 

 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Leon189 kaže...

pozdrav ..

 

 

ajd jedno pitanje .. imam triple boot windows 7/8/ i server 2012 r2 ... imam graficku ati radeon r9 - 270x vapor x .. komp je zver jer mi treba takav 16gigi .. 8 korni proc tako da odmah eliminiram eventualne pretpostavke vezane za konfiguraciju ..

 

 

ako si instalirao na standardan način probaj instalirat driver sa opcijom custom tako da skineš kvačicu sa aplikacije "AMD gaming evolved client" , znači odabireš sam šta ne želiš da se instalira,

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 12:29 (dery).
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Znaci ovako, jucer sam uninstall-o stare AMD drivers, i skinuo nove jer su ovi stari vec 5-6 mjeseca, a doso je novi update. Isao sam installirati nove drivers i nikako nisam mogao. Dosla mi je poruka Installation complete(warnings occured during installation). View log to see details. Stisem view log i pokaze mi se Display drivers - fail i AMD high definition Audio Device - fail. Idem pogledat error messages i pise mi : User is not part of administration group, a ja sam administrator. Zna li tko u cemu je problem?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
pavao001 kaže...
Znaci ovako, jucer sam uninstall-o stare AMD drivers, i skinuo nove jer su ovi stari vec 5-6 mjeseca, a doso je novi update. Isao sam installirati nove drivers i nikako nisam mogao. Dosla mi je poruka Installation complete(warnings occured during installation). View log to see details. Stisem view log i pokaze mi se Display drivers - fail i AMD high definition Audio Device - fail. Idem pogledat error messages i pise mi : User is not part of administration group, a ja sam administrator. Zna li tko u cemu je problem?

Jesi probao pokrenut kao administrator?(Desni klik na .exe i Run as administrator)

Battlelog, Xbox Live, Steam: limboLIVE98
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
pise mi Access is denied, kada zelim update drivers
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
pavao001 kaže...
pise mi Access is denied, kada zelim update drivers

Još ću jednom pitati, koja grafička je u pitanju?

Twitter: @191x7
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
AMD Radeon HD 6570
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

I windowsi su XP, 7, 8, 8.1? X86 (32-bit) ili x64 (64-bit)? Radi možda nekakav antivirus u pozadini?

Koje si točno drivere preuzeo (navedi link ovdje)?

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imaš instaliran Net framework novi i sve nadogradnje za Windowse?

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice