AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.614.973
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Du_Jo_Cro kaže...

ma naravno ali 90 posto ljudi sta igra bf navlači fpse i izvlači max iz kartica i procesora, upravo radi toga amd dice i ekipa ispaljuju updatove svako malo.... poprave jedno sjebu drugo.... kupi kompjuter od 30 000kn pa nečeš imat nikakvih problema i nikad se nečeš požalit, al nas 90 posto nek se jebe......

tu si u krivu. uvijek su prisutni nekakvi problemi e sad dal sa kompom od 3K ili 30K

Prodajem Asus Nexus 7
10 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zagy15061984 kaže...
Du_Jo_Cro kaže...

ma naravno ali 90 posto ljudi sta igra bf navlači fpse i izvlači max iz kartica i procesora, upravo radi toga amd dice i ekipa ispaljuju updatove svako malo.... poprave jedno sjebu drugo.... kupi kompjuter od 30 000kn pa nečeš imat nikakvih problema i nikad se nečeš požalit, al nas 90 posto nek se jebe......

tu si u krivu. uvijek su prisutni nekakvi problemi e sad dal sa kompom od 3K ili 30K

ma naravno, ali ti kažem kako zahtjevne igre sjebu slabije pceve pa su nestabilni i puni sranja. a ti kad imaš vrhunski komp jedino šta te jebe je sama igra, a to je druga pjesma.... npr. ja igram na laptopu acer v5 522g, 30 fps lokam, ne laga sve extra al kroz par miseci uz redovno brisanje i čiščenje jednostavno laga ajme ajme, reinstal win sve na novo sat posla laptop opet ko nov, a kad imaš mašineriju pa instaliraš jedan put win i uz malo održavanja i brisanja nepotrebnih stvari miran si čovik za dugo vrimena

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
nicky.sl kaže...

Da je meni znat sta neki ljudi rade s grafama i s driverima za grafe i sa kompletnim kompovima pa da im stvaraju tolike probleme !!?!!

 

CS:GO, zna mi izbaciti BSOD kad recimo tabam 5-6 puta jer jednostavno ne rade drajveri kako treba sa svim igrama, a da CS:GO pati od grafickih problema, to stoji {#}

 


Ali stvarno mislim da treba preci na Windows 8.1 sto prije, Win7 je totalno outdated za neke stvari....

Ja cu bas ovih dana preci totalno na nove Windowse, nadam se da cu izbjeci te glupe "probleme" sto se znaju nekad desiti. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...
nicky.sl kaže...

Da je meni znat sta neki ljudi rade s grafama i s driverima za grafe i sa kompletnim kompovima pa da im stvaraju tolike probleme !!?!!

 

CS:GO, zna mi izbaciti BSOD kad recimo tabam 5-6 puta jer jednostavno ne rade drajveri kako treba sa svim igrama, a da CS:GO pati od grafickih problema, to stoji {#}

 


Ali stvarno mislim da treba preci na Windows 8.1 sto prije, Win7 je totalno outdated za neke stvari....

Ja cu bas ovih dana preci totalno na nove Windowse, nadam se da cu izbjeci te glupe "probleme" sto se znaju nekad desiti. 

win8 je zakon pa nek pjevaju šta oće

11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koje drivere puknuti na R9 280? zadnju betu ili? je probao netko?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 20:48 (Schweini7).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Schweini7 kaže...

Koje drivere puknuti na R9 280? zadnju betu ili? je probao netko?

14.4 whql najbolje

11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
BoobZ kaže...
Schweini7 kaže...

Koje drivere puknuti na R9 280? zadnju betu ili? je probao netko?

14.4 whql najbolje

skinul sam te, i beta 7, bum probal prvo whql i onda beta..pa bumo vidli s kojima bude se bolje ponašala.. {#}

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ukljucim u AMD GE da mi javlja i za beta drivere i javi mi da imaju novi 14.7 iako sam vec 2 puta skinuo 14.7 i nakon instalacije pisalo da su 14.6 kao i mnogima drugima ali sad instaliram ove i pise 14.7 :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imam problem sa AMD Gaming Evolved nezeli mi pokrenit snimanje u igri, namjesteno na F9 da se pali snimanje al neradi. Hvala unaprijed

Smrdljivi skakavac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Naći imam problem kod updejtanja graficke kartie ati radeon hd 3850.Kada sve instaliram na kraju mi pise da se nije instaliralo do kraja i onda imate onak log sto vam se sve instaliralo i meni tamo pise da je AMD DISPLAY DRIVER FAIL.

Upravo sada sam reinstalo windows sa usb i idem to probat kada ono opet isto.

Trebam to rijesti kako bih mogao igrati minecraft jer kada ga upalim pise mi da imam bad video card drivers.

Molim vas odgovorite sto prije i nemoj te mi rec da updejtam graficu preko device managera jer je vec updejtana!

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chrispy450 kaže...

Imam problem sa AMD Gaming Evolved nezeli mi pokrenit snimanje u igri, namjesteno na F9 da se pali snimanje al neradi. Hvala unaprijed

Moguce da nije podrzana igra koju zelis snimat?.....

16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
karlo125 kaže...

Naći imam problem kod updejtanja graficke kartie ati radeon hd 3850.Kada sve instaliram na kraju mi pise da se nije instaliralo do kraja i onda imate onak log sto vam se sve instaliralo i meni tamo pise da je AMD DISPLAY DRIVER FAIL.

Upravo sada sam reinstalo windows sa usb i idem to probat kada ono opet isto.

Trebam to rijesti kako bih mogao igrati minecraft jer kada ga upalim pise mi da imam bad video card drivers.

Molim vas odgovorite sto prije i nemoj te mi rec da updejtam graficu preko device managera jer je vec updejtana!

Jesi siguran da stavljaš dovoljno stare drivere? DX10 kartice nisu podržane već neko vrijeme.

13.9 posebno napravljen za te starije kartice: http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%207%20-%2064

Twitter: @191x7
10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

E fala ti!{#}

Ali kada pokrenem minecraft pise mi crash report.

I da moram updejtat graficku i kaj da sad napravim!

Help Help!!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 22:29 (karlo125).
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kako se zove program koji dijeli prozore kako hoces u Grid view. Od AMDa je aplikacija i ne mogu se sjetiti. Hyper grid, Hyper vision... Uh uh google ne pomaze nikako a koristio sam ju bio.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
hidra vision
Forzza Fiume !!!
9 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Imam problem sa drajverima za graficku Radeon 9600 nemogu da nadjem odgovarajuce drajvere za nju
Pre sam imao drajvere versiu (6.14.10.6462) i ti su normalno radili, ali sam ih obbrisao da bih instalirao novije.
Nove sam trazio na AMD sajtu i izbacilo mi je 10.2 drajvere i ja sam te instalirao ali medjutim ni jedna igrica ne moze.
Evo kako izgleda kad udjem u GTA SA : www.mycity.rs/slika.php?slika=150591_97093015_screen.PNG
Pa ako vi znate da nedjete ove sto sam imao (6.14.10.6462) ili da me kazete gde ili postavite link?
Ili neke druge nemograju ove samo da mogu da igram igrice normalno.!
Pozz.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Neon123 kaže...
Imam problem sa drajverima za graficku Radeon 9600 nemogu da nadjem odgovarajuce drajvere za nju
Pre sam imao drajvere versiu (6.14.10.6462) i ti su normalno radili, ali sam ih obbrisao da bih instalirao novije.
Nove sam trazio na AMD sajtu i izbacilo mi je 10.2 drajvere i ja sam te instalirao ali medjutim ni jedna igrica ne moze.
Evo kako izgleda kad udjem u GTA SA : www.mycity.rs/slika.php?slika=150591_97093015_screen.PNG
Pa ako vi znate da nedjete ove sto sam imao (6.14.10.6462) ili da me kazete gde ili postavite link?
Ili neke druge nemograju ove samo da mogu da igram igrice normalno.!
Pozz.

 

hm tesko da mozes bas normalno s tom karticom

Prodajem I5 4670K
10 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kada pokrenem minecraft pise mi crash report.

I da moram updejtat graficku i kaj da sad napravim!

Help Help!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...
chrispy450 kaže...

Imam problem sa AMD Gaming Evolved nezeli mi pokrenit snimanje u igri, namjesteno na F9 da se pali snimanje al neradi. Hvala unaprijed

Moguce da nije podrzana igra koju zelis snimat?.....

Pise da je podrzana, nije mi jasno..

Smrdljivi skakavac.
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Neon123 kaže...
Imam problem sa drajverima za graficku Radeon 9600 nemogu da nadjem odgovarajuce drajvere za nju
Pre sam imao drajvere versiu (6.14.10.6462) i ti su normalno radili, ali sam ih obbrisao da bih instalirao novije.
Nove sam trazio na AMD sajtu i izbacilo mi je 10.2 drajvere i ja sam te instalirao ali medjutim ni jedna igrica ne moze.
Evo kako izgleda kad udjem u GTA SA : www.mycity.rs/slika.php?slika=150591_97093015_screen.PNG
Pa ako vi znate da nedjete ove sto sam imao (6.14.10.6462) ili da me kazete gde ili postavite link?
Ili neke druge nemograju ove samo da mogu da igram igrice normalno.!
Pozz.

Nisi napisao koji OS je u pitanju, ali probaj sa nekima odavde ili odavde, samo pazi da su kompatibilni sa tvojom karticom (mislim da će nešto s kraja 2006. biti sasvim ok). I, kao što kažu, "ako radi, ne popravljaj". {#} 

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
grgaRi kaže...
hidra vision

Gdje skinuti to? Prije sam imao uz drivere bila opcija u CCC-u sad nigdje pronaci niti skinuti normalnu verziju, sve neke XP verzije.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jedno je sigurno, 14.4 i 14.6 drajveri dosta dosta bolje rade pod Win8.1! Definitivno se isplati instalirati novi windows!
A realno vizualna razlika je nikakva 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...

Jedno je sigurno, 14.4 i 14.6 drajveri dosta dosta bolje rade pod Win8.1! Definitivno se isplati instalirati novi windows!
A realno vizualna razlika je nikakva 

Imao sam te drivere i sad imam 14.7 i apsolutno svaki je radio savrseno......koliko bolje od savrsenog moze bit na win 8.1?Ja sam na win 7 64bit.

Ekipa primjetio sam da se sad prilikom overclocka grafe dok dodje do nestabilnosti vracam na desktop kao i kod nvidia grafa dok mi je recimo prije mjesec dva dana jos uvjek bio BSOD tojest zbrejka se cjeli sistem i bio sam bas naveo kako mi je to bolje na nvidiji gdje me samo baci na desktop bez smrzavanja sistema i evo sad je tako i na AMDu :) Za OC koristim samo Afterburner....

11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Imao sam te drivere i sad imam 14.7 i apsolutno svaki je radio savrseno......koliko bolje od savrsenog moze bit na win 8.1?Ja sam na win 7 64bit.

Ekipa primjetio sam da se sad prilikom overclocka grafe dok dodje do nestabilnosti vracam na desktop kao i kod nvidia grafa dok mi je recimo prije mjesec dva dana jos uvjek bio BSOD tojest zbrejka se cjeli sistem i bio sam bas naveo kako mi je to bolje na nvidiji gdje me samo baci na desktop bez smrzavanja sistema i evo sad je tako i na AMDu :) Za OC koristim samo Afterburner....

Znas kako, AMD ce za 290 seriju napraviti sve da radi savrseno, dok ostali smrtnici pa cak i 280 serija ce nekad imati problema, tipa izbaci BSOD kad izadjes iz igre ili tako nesto, a sve radi super, izbaci BSOD koji pokazuje da je problem sa drajverima {#}

 

Instalirao sam 8.1 iz vise razloga.
Win 7 je relativno stara platforma ljudi, davno je bila 2009 koliko je samo hardver napredovao do danasnjeg dana!?

Sistem mi radi brze, brze se pokrecu neke aplikacije, veci mi je FPS u novijim igrama i meni je to dovoljan razlog za instalaciju novog Windowsa.

Ljudi kukaju da nema start menija, start meni postoji ali je malo drugacije uradjen ali za par minuta se to tako dobro sredi, tako bolje i efikasnije se uradi nego kod starih!

Ja sam prezadovoljan, da ne idemo dalje u {#}, ali evo stavio sam i beta drajvere 14.7 i oni rade odlicno, dok na Win 7 sam imao problema, pogotovo kod starijih igara! 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ma mogao sam da igram GTA SA, COD 1,2 itd...
A sad ne mogu nista kad ne znam ove drajvere da skinem!
9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
imam XP 32-bit, potrazicu ovde mozda nesto nadjem.Hvala
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Našao sam da sam na 9800Pro koristio 9.3, pa, pošto je ta kartica jako slična tvojoj, probaj njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Da li je neko imao problema sa amd driverima za win 8.1? Slika mi je nekako mutna i malena i sa scalingom ne mogu ništa promijeniti. Inače driveri su 14.4.

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ja nemam @ Kad će popravit one bagove s teksturama?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice