AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.614.635
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
lion002 kaže...
Dex.pwn kaže...
ford eleanor kaže...

Novi beta driveri 14.9.1

 

 

Isto pitanje,,, dal su popravili bugove s teksturama?

...ja ih nikad nisam ni imao i ovi zadnji super rade,samo ih presvukao preko starih....

 

 

Ja imam probleme s teksurama u SA-MPu... Kad otiđem ALT + TAB i vratim se nazad dobijem žešći kaos -,.,-

13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kako mi AMD ide na zivce s ovim svojim driverima. Ja sam presao s 13.12. na 14.4. i sada mi stalno drajveri crashaju.

Nikad do sada nisam imao problema s driverima, ali ovi su mi otisli skroz u pm. Niti jedan video ne mogu otvoriti odmah se

ekran zatamni i kaze driver stoped responding and recovered again. WTF? Igrati igre mogu bez beda...

 

Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Vim kaže...

Kako mi AMD ide na zivce s ovim svojim driverima. Ja sam presao s 13.12. na 14.4. i sada mi stalno drajveri crashaju.

Nikad do sada nisam imao problema s driverima, ali ovi su mi otisli skroz u pm. Niti jedan video ne mogu otvoriti odmah se

ekran zatamni i kaze driver stoped responding and recovered again. WTF? Igrati igre mogu bez beda...

 

Kako instaliraš drivere?

Jedan od programera drivera je na twitteru preporučio ljudima da prvo obrišu sve od starih drivera, pa tek onda resetiraju nove. Ja od kad sam prešao na AMD problema nemam.

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Jack Sparrow kaže...
Vim kaže...

Kako mi AMD ide na zivce s ovim svojim driverima. Ja sam presao s 13.12. na 14.4. i sada mi stalno drajveri crashaju.

Nikad do sada nisam imao problema s driverima, ali ovi su mi otisli skroz u pm. Niti jedan video ne mogu otvoriti odmah se

ekran zatamni i kaze driver stoped responding and recovered again. WTF? Igrati igre mogu bez beda...

 

Kako instaliraš drivere?

Jedan od programera drivera je na twitteru preporučio ljudima da prvo obrišu sve od starih drivera, pa tek onda resetiraju nove. Ja od kad sam prešao na AMD problema nemam.

 

Takvo brisanje drivera i stavljanje novih meni je stvaralo probleme s catalistom a otkad sam opet poceo peglat drivere priko starih neman nikakvih problema.
nista mi se neda
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Jack Sparrow kaže...
Vim kaže...

Kako mi AMD ide na zivce s ovim svojim driverima. Ja sam presao s 13.12. na 14.4. i sada mi stalno drajveri crashaju.

Nikad do sada nisam imao problema s driverima, ali ovi su mi otisli skroz u pm. Niti jedan video ne mogu otvoriti odmah se

ekran zatamni i kaze driver stoped responding and recovered again. WTF? Igrati igre mogu bez beda...

 

Kako instaliraš drivere?

Jedan od programera drivera je na twitteru preporučio ljudima da prvo obrišu sve od starih drivera, pa tek onda resetiraju nove. Ja od kad sam prešao na AMD problema nemam.

Uredno instaliram drivere nakon što sam izbrisao prethodne. Ali ovo je očito problem u samom driveru. Nije mi se nikada desila slična stvar.

Godinama koristim amd. I to sam bio odlučio pričekati s instalacijom 14.9. drivera jer su ljudi javljali probleme. A eto ga sad i 14.4. ne bih preporučio jer ima problema.

Ruše mi se driveri nakon pokretanja bilo kakvog videa.

16 godina
online
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Oduvek je savet da je najsigurnije da se sve staro ukloni što temeljnije, ali i ja već godinama samo instaliram nove preko starih. Jedino ako bih hteo da instaliram stariju verziju preko novije, onda bih ove trenutne prvo kompletno obrisao, jer znam za loša iskustva u tim situacijama ako se ne radi deinstalacija.

 

EDIT: Mislim da taj problem nije do Catalysta, nego do Flasha. Koristio sam 14.4 pola godine i nula problema, ali, otprilike kada i 14.9, izašao je i update za Flash i od tada i ja imam ponekad problem sa Flash videom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 22:54 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni su 14.4 radili razne probleme, tipa rušenje igara i random blokavanje windowsa.

Zasad 14.9 rade odlično.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja svake stare drivere maknem sa DDU kroz safe mode pa tek onda instaliram nove i niti sa jednom verzijom drivera nisam imao niti najmanjih problema.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

eo ovako promjenio sam plocu i procesor, i sada mi se svako malo crashaju driveri a mene zanima zašto,probao sam rusiti sustav ali opet je sve isto,čak sam isprobao i beta drivere i opet isto,da li se netko susreo s tim problemom

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Vim kaže...

Kako mi AMD ide na zivce s ovim svojim driverima. Ja sam presao s 13.12. na 14.4. i sada mi stalno drajveri crashaju.

Nikad do sada nisam imao problema s driverima, ali ovi su mi otisli skroz u pm. Niti jedan video ne mogu otvoriti odmah se

ekran zatamni i kaze driver stoped responding and recovered again. WTF? Igrati igre mogu bez beda...

 

otkad se vratih na 13.12 sve radi podmazano,očekivano da novi driveri nisu dobri za stare gpu jer od 13.12. driveri se optimiziraju samo za R9 seriju

kradem mine iz minskog polja
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni na 14.4 kreša kad otvirm nešto na YTu a kad pređem na novije, onda mi imaju bagovi s teksturama

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Najprije da su ti problemi uzrokovani Windowsima nego AMD driverom, uzeo jučer SSD instalirao na njega win8.1 i sad mi se ruši explorer i mozzila a dosad to nisam imao na straroj instalaciji na HDD i win8.1 a svaki novi AMD driver uvjek isprobam i nema problem. Svake su kombinacije moguće pa da nešto brljavi sistem.

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zadnja verzija na kojoj mogu normalno gledati 3D blu-ray preko TMT-a pod Win 8.1 je 13.12. Sve kasnije verzije opako trzaju sliku pošto ne prebace telku u 24Hz mod nego u 25Hz. Ako ručno prebacim telku u 24Hz prije pokretanja filma sve je OK. Čisti bug. HD6670. Potrošio sam par sati na igru oko drivera i nisam uspio naći rješenje osim vraćanja na 13.12.

Deckard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koji driveri su najbolji za moju graficku Sapphire hd 7770 oc seriju?

 

Hvala!

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Miki77 kaže...

Koji driveri su najbolji za moju graficku Sapphire hd 7770 oc seriju?

 

Hvala!

Ja nemam OC ali svi driveri do sad su mi radili dobro, pa tako i ovi najnoviji. {#}

14 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Od 14.9 drivera mi se smrzne pc nakon bootanja windowsa.

Ima netko slično iskustvo??

 

Sad me strah ovih 14.9.1. beta.  :/

Vratio sam 14.7

 

Gpu : 2x R9 290CF

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 17:43 (Vixi).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Po viđenom posjedovanje AMD kartice je lutrija. Ja nemam nikakvih problema s 14.9, r9 290 sapphire.

14.9 catalyst na linuxu je također "stabilan", iako još uvijek to nije dovoljno dobro za gaming.

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Vixi kaže...

Od 14.9 drivera mi se smrzne pc nakon bootanja windowsa.

Ima netko slično iskustvo??

 

Sad me strah ovih 14.9.1. beta.  :/

Vratio sam 14.7

 

Gpu : 2x R9 290CF

Nikakvih problema sa 14.9 a ni sa 14.9.1 na R9 290

http://valid.canardpc.com/hwx19k
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

...probaj sa ver. 14.7 RC3 Beta...ako ti je grafička iz potpisa... ili samo probaj rename fajla: amdmantle64.dll 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.10.2014 22:07 (lion002).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
tajo1960 kaže...

ja sa 14.9 i sa 14.9.1 beta ne mogu do ccc-a (catalyst control centar) ni na koji način; jednostavno NE MOGU, ne radi, neće, finito... basta! ima li netko ideju zašto?

Zato jer je 14.9 brutalno smrdan driver po svim šavovima, imaš po forumima gomile prijavljenih problema, među ostalim i pokretanje CCC-a. Očito nisu stvar riješili do kraja ni u 14.9.1. Kod mene se na 14.9 verziji na i5 procu, HD6670 i sa SSD-a CCC startao valjda minutu. Vratio sam 13.12 jer mi je sve poslije toga banana. Zbog 14.4 sam morao rekalibrirati monitore (kolor profil), a od 14.4 je smrdano switchanje refresha kod gledanja blu-ray diskova. Valjda će do kraja godine složiti nešto uporabljivo {#} .

Deckard
Moj PC  
2 8 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni radi sve normalno kao i sa svakim prethodnim driverima,zadnje 2 verzije drivera sam na win 8.1 a ove priije toga sam bio na win 7 64bit.Uvjek koristim komp za slicne "zadace" nove igre,stare igre,emulatore i multimediju i sve radi doslovno perfektno.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Neko vrijeme nisam igrao ništa zbog manjka vremena, stoga nisam ni vidio da mi 14.7 isto rade veoma klimavo, tj u igrama imam 20-30 fps-a.

 

Vratio na 14.4, sve radi savršeno.

16 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

opet mi se počelo događati sa ovim zadnjim službenim driverima da nakon kaj mi komp ode u sleep mod više ne mogu dobiti sliku na ekran,samo restart pomaže.to mi se događalo i na 13.9 driverima.ima još netko ko ima takav problem?nije uvijek,ali iritantno postane nakon nekog vremena.kad stignem doma stavil budem ove zadnje beta drivere pa budem videl kak se budu ponašali.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Nek neko napise kakvi su, ako je testirao Battlefield 4 i slicno

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

hebeni red screen of death sa tim novim driverima na bf4 nakon 40min igranja -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kod mene 14.9.2 s 290kom normalno funkcioniraju, tj isto kao 14.9. Igram Shadow of Mordor, novi Civilization, te pomalo quake live, black mesa i warcraft 3 tft. Sve radi kao prije.

BTW Civ Mantle - 60 fps, max 90c, Civ DX11 - 60 fps max 80c

 

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
psihoroba kaže...

hebeni red screen of death sa tim novim driverima na bf4 nakon 40min igranja -.-

ne opterecujte se s tim driverima previse jer imao sam hrpu 280,280x/7950,7970 modela i nazalost s sigurnoscu mogu reci da frostbite engine(bf3/4) imaju hrpu neobjasnjivih bagova s doticnim grafama iz amd-a, jednostavno probajte neke starije drivere(vise njih naravno) ili vrtite s upaljenim Mantle-om da se rijesite artefakta, kockica itd u doticnoj igri!lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
jura kaže...

opet mi se počelo događati sa ovim zadnjim službenim driverima da nakon kaj mi komp ode u sleep mod više ne mogu dobiti sliku na ekran,samo restart pomaže.to mi se događalo i na 13.9 driverima.ima još netko ko ima takav problem?nije uvijek,ali iritantno postane nakon nekog vremena.kad stignem doma stavil budem ove zadnje beta drivere pa budem videl kak se budu ponašali.

To se i meni događalo... poludim

Knorac Mirko
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Instalirao jucer,igram par sati razne igre i sve normalno radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Lol, imam R7 260x, 14.4 drivere i G. Evoled mi štopa skroz.... Isto tako mi laga i tokom igre, imam E5700 CPU(nije nešt jak znam, al ne znam zašto laga)... Koristim 15 Mbps....

 
0 6 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice