AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.037
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pozdrav, zanima me da li je netko imao ovakav error prilikom instalacije drivera, error mi se prvi put poceo pojavljivati prilikom instalacije 14.11.2 Beta drivera, napravio sam sve ko i inace, deinstalirao sam stare drivere sa DDU i pojavio se taj error, probao sam par puta ponoviti instalaciju ali nista, skinuo sam ponovno drivere jel sam mislio da se nesto sje*alo prilikom downloada, ali opet nista i onda su nakon nekoliko sati i mucenja "magicno" proradili i radili normalno sve do danas kada sam htio staviti nove Omega drivere kada mi se pojavio isti problem, opet sam sve pocistio sa DDU, nista, pokrenuo kao administrator, nista, skinuo sve windows update, nista, onda sam preko windows updatea skinuo neke njihove "preporucene" drivere (14.4 ako se ne varam), pa sam preko njih probao stavit nove, ali opet isti error.. :(

Battlelog, Xbox Live, Steam: limboLIVE98
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 22:39 (AsAsiN).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
AsAsiN kaže...

Pozdrav, zanima me da li je netko imao ovaka error prilikom instalacije drivera, error mi se prvi put poceo pojavljivati prilikom instalacije 14.11.2 Beta drivera, napravio sam sve ko i inace, deinstalirao sam stare drivere sa DDU i pojavio se taj error, probao sam par puta ponoviti instalaciju ali nista, skinuo sam ponovno drivere jel sam mislio da se nesto sje*alo prilikom downloada, ali opet nista i onda su nakon nekoliko sati i mucenja "magicno" proradili i radili normalno sve do danas kada sam htio staviti nove Omega drivere kada mi se pojavio isti problem, opet sam sve pocistio sa DDU, nista, pokrenuo kao administrator, nista, skinuo sve windows update, nista, onda sam preko windows updatea skinuo neke njihove "preporucene" drivere (14.4 ako se ne varam), pa sam preko njih probao stavit nove, ali opet isti error.. :(

Ponovo skini driver sa AMD site do instalacije je nešto joj fali zbog nekog nepoznatog razloga.

http://valid.canardpc.com/hwx19k
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ti programi za deinstalaciju drivera naprave vise stete nego koristi i tko zna sta ti je taj DDU napravija u registrima.
nista mi se neda
Moj PC  
1 3 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

probao sam omega drivere u 3dmarku(cisto radi sebe:), rezultati identicni{#}, za sad radi sve super kao i inace!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 22:47 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Probat cu ponovno skinut, pa ako nece radit onda stvarno neznam, vjerovatno cu stavit nove windowse...

Inace OS je Windows 8.1...

Battlelog, Xbox Live, Steam: limboLIVE98
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

kod mene je lokanih 60 fps-a u Acu-u na 1440p . prije je bilo padova do 35-fps-a .. svaka cast .. pri 3200/1800 fps je 45-53

H2O Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Dali ima potrebe stavljat zadnje drivere na HD 5770, sada imam instalirano 14.4, ima kakve koristi za stare grafičke?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ovisi što igraš. Za sada sam probao CoD MW2 i WoT. U CoDu ne osjetim nikakve razlike jer mi je i prije išlo glatko, ali u WoTu sam osjetio male napretke, iako je igra bazirana na CPU iskorištenosti, ipak se osjetio mali porast FPS-a. Probati ću za par dana i u CoH2.

Edit : Probati ću i u Sniper Elite V2 pa ti javim. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 7:23 (turbojc).
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Evo peglam Omega drivere,sto se tice framerate dobitka ili gubitka nemam pojma jer nisam mjerio,Super rezolucija je GENIJALNA opcija jer vrhunski pegla igre i koliko vidim utjece i na kvalitetu tekstura...vrhunska opcija.Ali ono gdje instant primjetim poboljsanje je fluidnost igara zahvaljujuci boljem frame pacingu,recimo Watch Dogs mi je sad savrseno fluidan u svim situacijama koliko sam probao.Svaka cast AMDu i samo naprijed na ovaj nacin!

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Da li na R7 265 trebam staviti ove nove drivere?

 

Ako da, da li samo da pregazim stare drivere ili da stare obrišem sa DDU, pa stavim nove?

 

 

22 Nadograditi/pregaziti stare
29 DDU, pa staviti nove drivere
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
noLife kaže...

AMD Catalyst™ Omega Windows® Release Notes

 

Opa.. jel to moje oči dobro vide:

Resolved issues: "Displays that go in to sleep mode intermittently causes the display to not wake up"

 

Konačno, nakon (više od) godinu dana :)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 22:06 (Zura).
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
noLife kaže...

AMD Catalyst™ Omega Windows® Release Notes

 

Opa.. jel to moje oči dobro vide:

Resolved issues: "Displays that go in to sleep mode intermittently causes the display to not wake up"

 

Konačno, nakon (više od) godinu dana :)

to cemo jos vidjeti uskoro posto se svako malo netko javi s tim problemom...{#}lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja sam imao ogromnih problema sa sleep modom ali to je bilo vezano uz Gigabyte maticnu i to cak dvije...u to vrijeme sam bio na nvidiji.Od kad presao na Asus maticnu sve radi ko svicarski sat :)

Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Rekao sam da ću se ponovno javiti da vidim kakvih napredaka ima. 

U WoTu definitivno ima dobrog napretka, u Sniper Elite 2 i ne baš, kao i u CoH2, i Hitman mi je onako bolji za 2 FPS-a. Sve u svemu, ima napretka, možda sam samo ja testirao pogrešne igre. :D

 

Ovo se odnosi na grafu 5770, možda su novije još bolje i dobivaju više poboljšanja! 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
AsAsiN kaže...

Probat cu ponovno skinut, pa ako nece radit onda stvarno neznam, vjerovatno cu stavit nove windowse...

Inace OS je Windows 8.1...

imao san isti problem sa priijašnjim driverima, sve sam pokusao i nakraju sam reinst windowse. sad je sve dobro. mislim da je bia neki virus u shemi

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ima i ova shema da Windows Update (KB3004394) pravi neki problem evo sa njemačkog sitea http://www.forum-3dcenter.org/vbulletin/showthread.php?t=559325&page=8

 

Das Update der Root-Zertifikate für Windows (KB3004394) verhindert demnach die Installation bestimmter Software und hindert andere Programme am Start. Unter anderem sind Windows Defender und Windows Update betroffen.

 

Evo i ovdje http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=454&threadid=181956&STARTPAGE=2&FTVAR_FORUMVIEWTMP=Linear

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 15:48 (mirzet1976).
Moj PC  
1 0 hvala 3
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Catalyst Omega je Catalyst SHITega.

3D Mark Firestrike pao s 2750 (neclockana grafa) na oko 2600 (neclockana grafa).

3D Mark Cloud Gate na 7820 s oko 9550.

Battlefield 4 zauzeće grafičke (prema GPU-Z AVG) palo s oko 65% na cca 50% a sukladno tome i performanse.

Driver je očajan. Ne znam za noviji hardver, al u mom slučaju ja ga nikome ne mogu preporučiti. Užas.

 

EDIT:

GRIJEŠIM, da pojasnim što - probao i s starim driverima, koje god stavio, imam oko 2600 bodova.

Primjetim pao mi je Physics score s oko 5200 na 3300.

Provjerim Cinebench R15, kad ono s 344 na 282.

Nešto mi ne štima. Ne mogu pronaći što. Sad sam na mukama.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 1:38 (191x7).
Moj PC  
5 11 hvala 1
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Sto se mene tice MAKSIMALNE preporuke za omegu,niz korisnih novosti a sto se tice performansi meni se fluidnije vrte Watch Dogs,AC Unity,Mordor.....dojma sam da je frame pacing poboljsan bas na takvoj vrsti naslova.Sto se tice stabilnosti perfekcija,ukratko ovo smatram najboljim driverima od kad sam dosao na amd grafu.

Moj PC  
8 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koji su najnoviji oficijalni za hd6950? Vidim neki omega se pojavili otkud sad to nisam bas upucen :D da li se isplati da skinem novi catalyst 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

To su poslednji zvanični. Rade na 6950 (koristim ih). Našim karticama ne donose ništa spektakularno, ali su ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

HDMI Scaling Fix

When connecting some TVs to AMD Radeon graphics through HDMI connector,  users may see small black border around the image on the TV,  then user can use HDMI scaling slider on Catalyst Control Center to adjust the image.

This AMD Catalyst HDMI Hotfix driver does not downscale the image, therefore, on most HDMI displays image will be displayed in proper size.

Driver version: 14.501.1003.1001

KLIK

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jel ima netko problma s Bf3 MPom s 14.12?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Spekulira se da to u globalu zahvaca vecinom korisnike winsa7........ja imam najnovije drivere,najnovije win updatove i sve radi savrseno...win 8.1

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Spekulira se da to u globalu zahvaca vecinom korisnike winsa7........ja imam najnovije drivere,najnovije win updatove i sve radi savrseno...win 8.1

A imaš li ovaj update instaliran KB 3004394, de deinstaliraj drivere ccc i ponovo instaliraj pa javi jel imaš onda problem.Ja kad sam vidi na njemačkom forumu za ovaj problem pogledam u svoj win update kad ono već instalirano KB 3004394 i traži restar ja uradim restar , i haj da vidim dal je to istina -izbrišem drivere i ponovo instal ccc i sad catalyst neradi, instaliran jest al kad kliknem da se otvori izbaci neki error CLI.exe nekad MoM.exe a sd mi se neradi reinstalacija sistema pa nek bude ovako dok mi nedosadi i 3dmark2013 poslije prvog testa a na početku drugu zablokira komp.Win 8.1

http://valid.canardpc.com/hwx19k
12 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

oni koji imaju ukljucen autoupdate u win7 tu nadogradnju trebaju maknuti jer donosi dosta pogorsanja, uglavnom cak je i na radiu bilo...{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imam 1024MB ATI AMD Radeon HD 7670M (Dell) i pitanje je jeli mi se isplati stavljati taj Omega? Znam da mi sa prijasnjim driverima nije dobro radilo, igre su se rusile i stekale te sam morao rusiti Wind 7 i trenutno koristim stariju verziju drivera. Preporuka da/ne?

16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Bergo kaže...

Imam 1024MB ATI AMD Radeon HD 7670M (Dell) i pitanje je jeli mi se isplati stavljati taj Omega? Znam da mi sa prijasnjim driverima nije dobro radilo, igre su se rusile i stekale te sam morao rusiti Wind 7 i trenutno koristim stariju verziju drivera. Preporuka da/ne?

Rekao bih da, stavi ga.

Twitter: @191x7
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ovo je uzas. Install sam drivere i nista se nije desilo i resetiram ja laptop i prvo sto mi se pojavi je window u kojem pise kao "Driveri nisu instalirani ili ne rade" i u Gaming Evolved mi stalno pise da ima novi update kojeg i napravim i opet isto kao da se nije install, a zavrsi se instalacija do kraja. Igre mi sad vise uopce ne rade, moze help?


Evo i slika kad pokusam pokrenuti AMD Catalyst Control Centar

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2014 20:44 (Bergo).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

*BUMP*

I probao sam pokrenuti "autodetectutility" i tamo pise kao da imam install zadnju veriju drivera.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice