AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.610.255
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Inace hvalim amd drivere i ovu grafu i to i dalje stoji ALI jesu li oni normalni....zadnje drivere smo dobili prosle godine a novi su apsolutno neophodni.Naprimjer MGS na gtx970 siba na lock 60 fps dok kod mene pada ispod,Dying Light bi takodjer profitirao od amd optimizacije itd itd....
Sve mi je izglednije da cu se opet prebacit na nvidiu ako se ne pokrenu....ne favoriziram niti jedne i nije mi niti najmanji problem prebacivat se sa jednih na druge.
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Dali je to naznaka novih drivera....kada se uđe pod nove drivere za win 8..stranica je pala..možda dižu nove

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2015 19:36 (galinjo24).
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...

Dali je to naznaka novih drivera....kada se uđe pod nove drivere za win 8..stranica je pala..možda dižu nove

 Na kolektivnom godišnjem odmoru su 

13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Bilo je i vrijeme da nešto izbace novo...već skoro 2mj ništa u biti od omega drivera

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...

Dali je to naznaka novih drivera....kada se uđe pod nove drivere za win 8..stranica je pala..možda dižu nove

AMD je otkazao podršku za Windows 8.

13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

To znam...ali ovo je kad se ide na link za win 8.1 drivere..

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2015 19:59 (galinjo24).
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Da li zna neko kad dolaze novi drajveri?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ne baš. Špekuliše se da se čeka naredna generacija, ali do tada ima barem još ceo mesec, tako da mi to deluje baš predugo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Budući da WHQL vjerojatno izlazi u 4. mjesecu (negdje sredina ili kraj mjeseca) moguće da će beta izaći barem mjesec dana prije znači to se nekako uklapa u rok izlaženja novih kartica.

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ovo sa driverima je uvjetovalo odluku da je moja iduca grafa nvidia.
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

A ovo sam manjom memorijom uvjetovalo je da ostajem na AMD GPU!

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Realno u pravu smo oboje nema potrebe za losim namjerama.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Svako ima svoj izbor. Ako je istina ovo što piše o novoj generaciji AMD grafičkih kartica, moj izbor je neupitan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Trenutna "nezapamćena" pauza u izdavanju drivera je za sada i dalje svega 2 meseca. Nvidiji se povremeno dešava ista stvar. Nasuprot tome, kod AMD-a je to u poslednjih 10+ godina zaista nezapamćeno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ivan(4) kaže...

Trenutna "nezapamćena" pauza u izdavanju drivera je za sada i dalje svega 2 meseca. Nvidiji se povremeno dešava ista stvar. Nasuprot tome, kod AMD-a je to u poslednjih 10+ godina zaista nezapamćeno.

 

 Ne vidim razloga zašto bi netko izdavao driver svaki mjesec ako za time nema potrebe, s druge strane kada je bio neki generalni za*eb sa driverom izdali bi zakrpu u najkraćem roku.

Znaš onu staru: ne popravljaj što nije pokvareno :)

 

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jedina igra koje je izašla u ovom periodu je evolve a ona radi bojle na amd nego na nvidia karticama, ne znam za šta želite drivere. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Prve koje mi padaju na pamet da itekako trebaju optimizaciju kroz drivere su MGS i Dying Light a da ne govorim da je u zadnjim mjesecima izasao niz naslova koji jos uvjek nisu ispeglani tipa FC4 itd.
Kao sto nvidia zasluzuje kritike za svoja fejkanja tako i amd zasluzuje za svoj doslovno prekid podrske korisnicima jer kako se cini docekat cemo i tri mjeseca bez nove varijante drivera i ovisimo samo o dobroj volji developera i izdavaca.
Moj PC  
2 2 hvala 1
16 godina
online
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ma ja čekam ove/nove drivere ko ozeblo sunce. Navodno ispravljaju Mantleovo žderanje vRAMA u Battlefieldu 4 što bi mi puno značilo jer bi mi igra radila barem 50% bolje ako uspiju srediti.

Twitter: @191x7
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Šta AMD izvodi...NVIDIA je već izbacila pet drivera a AMD 2mj ništa...moraju nas onda sad u 3mj jako obradovat...

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 14:19 (galinjo24).
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...

 

Šta AMD izvodi...NVIDIA je već izbacila pet drivera a AMD 2mj ništa...moraju nas onda sad u 3mj jako obradovat...

 Zasto bi izbacili drivere kad su postojeci odlicni (barem meni)

Stara poslovica kaze: Ne popravljaj ono sta nije pokvareno

Sami sebi smo najveci neprijatelji
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
nicky.sl kaže...
galinjo24 kaže...

 

Šta AMD izvodi...NVIDIA je već izbacila pet drivera a AMD 2mj ništa...moraju nas onda sad u 3mj jako obradovat...

 Zasto bi izbacili drivere kad su postojeci odlicni (barem meni)

Stara poslovica kaze: Ne popravljaj ono sta nije pokvareno

 nema podrske za cf-om za nove naslove

liquid
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Izgleda da je Mantle svoj posao završio, Mantle API od AMD-a će izgubit "aktivnu podršku" tj. prestat će njegova implementacija u igrama. Dijelovi mantle-a će biti implementirani u glNext (Vulcan) i DX12.

 

AnandTech - Next Generation OpenGL Becomes Vulkan: Additional Details Released 

 

In fact Khronos has confirmed that AMD has contributed Mantle towards the development of Vulkan, and though we need to be clear that Vulkan is not Mantle, Mantle was used to bootstrap the process and speed its development, making Vulkan a derivation of sorts of Mantle

 

AMD Gaming: On APIs and the future of Mantle

 

Mantle’s definition of “open” must widen. It already has, in fact. This vital effort has replaced our intention to release a public Mantle SDK, and you will learn the facts on Thursday, March 5 at GDC 2015.

The Mantle SDK also remains available to partners who register in this co-development and evaluation program. However, if you are a developer interested in Mantle "1.0" functionality, we suggest that you focus your attention on DirectX® 12 or GLnext.

 

 

 

Moj PC  
8 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

U svakom slucaju pokrenuli su "closer to metal" trend, i svaka im cast na tome

 

Sad imamo NextGL, Metal, DX12. Ideja je ista

mojpismonosa
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

AMD Enters Virtual Reality Fray With LiquidVR SDK At GDC
Read more at http://hothardware.com/News/amd-tackles-virtual-reality-with-liquidvr-sdk-at-gdc#HsWfC6EcriCbbevg.99

 

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows%208.1%20-%2064

Beta driveri su im promjenili poziciju.....dolaze novi? :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...
http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows%208.1%20-%2064

Beta driveri su im promjenili poziciju.....dolaze novi? :)

 To sam i ja primjetio, ali ne znam kada stižu novi (navodno ovih dana!).

Twitter: @191x7
9 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Bilo bi i vrjeme jer otkako sam kupio graficku nijedan novi nije izasao  A nije da nemaju sta optimizirati.

...My life, My game, My rules...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

9.3 če biti 3mj. kako nema novih drivera

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Čemu ovisnost o novim driver-ima i zakrpama? Mislim koja je svrha npr. povećanje preformansi u igrama za 5%?

Moj PC  
3 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice