AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.613.654
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Bem li ga, novi beta drajveri znaju crashati kad gledas flash player, cesto yt... valjda ce biti neki fix...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...

Bem li ga, novi beta drajveri znaju crashati kad gledas flash player, cesto yt... valjda ce biti neki fix...

 jesi siguran da su driveri? da nije flash player?
jel brises stare drivere prije nego sta instaliras nove?
probaj obrisat drivere i ponovo instalirat,obrisi ih s DDU iz safe mode-a i instaliraj i vidi jel sta bolje

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Reinstalirao windowse :/

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Stjepanj kaže...
Dex.pwn kaže...

Dali je moguće da Gaming Evoled ne može kako treba snimati 30 FPS u 1080p i 10 Mbps, imam R7 260x(2 GB) i E5700

 pa pogledaj cpu usage tokom snimanja...

 

 

Nije sve star postotka... Ili je to neki format koji pleyeri ne mogu normalno prikazati, bude mi lagav video, prikaže jedan frejm, ona stoji tako po videa al zvuk ide dalje

16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Moguće... Obično mi VLC radi dobro i kad drugi prave probleme, a bilo je i slučajeva da me WMP prijatno iznenadi.

 

EDIT: Imaš E5700, moguće je da je to za njega problem. Probaj MSI Afterburner, ima vrlo mali overhead.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 1:13 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...

Bem li ga, novi beta drajveri znaju crashati kad gledas flash player, cesto yt... valjda ce biti neki fix...

 ista stvar i kod mene..mislim da je problem u onim driverima koji dođu da windows updateom (windows 10).sve sam uninstalirao i sad radi dobro, al vjerojatno ce biti ista stvar kad mi ih opet povuce.

14 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jel moguce da se nove drivere ne moze instalirat na win 8 nego bas trazi 8.1? A moj AMD...

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
ansha kaže...

Jel moguce da se nove drivere ne moze instalirat na win 8 nego bas trazi 8.1? A moj AMD...

 A zašto bi netko uopće još imao taj Windows 8 poluproizvod?

Twitter: @191x7
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...
ansha kaže...

Jel moguce da se nove drivere ne moze instalirat na win 8 nego bas trazi 8.1? A moj AMD...

 A zašto bi netko uopće još imao taj Windows 8 poluproizvod?

Zato sta mi radi savrseno i ne da mi se update-at. Lakse mi je vratit nvidiju u stroj sta cu i napravit...

16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Moguće je. Isto kao što je ranije bilo da posle nekog vremena nisi mogao instalirati nešto na "klot" XP ili 7, nego npr na XP SP2 ili 7 SP1 (da, znam da postoji filozofska debata oko toga je li 8.1 efektivno SP za 8 ili zasebna verzija, eto AMD smatra da nije zasebna verzija koju bi bili dužni podržavati X godina, nego ko hoće update drivera, nek prvo poseti Windows Update).

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

AMD je poodavno ukinuo podršku za Windows 8.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Da li je moguće na Gaming Evolved ručno dodati igre koje automatski ne prepoznaje, non steam verzija npr.?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Je, iams opciju manualy add game. Nezna di je, ali san radia s time. Inace taj ti program dosta zeza windowse i opcenito igranje, alt tabanje i to. Ja ga vise ne koristim .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zajeb kaže...

Je, iams opciju manualy add game. Nezna di je, ali san radia s time. Inace taj ti program dosta zeza windowse i opcenito igranje, alt tabanje i to. Ja ga vise ne koristim .

 Znam da ima opcija, ali npr. ne mogu dodati Dying Light.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zadnji driveri, win 7 64 bit - jučer i danas "driver stopped working and has recovered...". Sranje jebeno! Sjebe mi otvoreni firefox, virtualke...

Jučer odigram cca sat i pol BF4 bez greške a na desktopu se sruši. Koji k?

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Friday kaže...

Zadnji driveri, win 7 64 bit - jučer i danas "driver stopped working and has recovered...". Sranje jebeno! Sjebe mi otvoreni firefox, virtualke...

Jučer odigram cca sat i pol BF4 bez greške a na desktopu se sruši. Koji k?

 meni se to desava svaki XY put dok pokusavam gledati youtube video, ovak u nikoj drugoj situaciji se ne desava...

i to od predzadnjih drivera

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

 meni se to desava svaki XY put dok pokusavam gledati youtube video, ovak u nikoj drugoj situaciji se ne desava...

i to od predzadnjih drivera

 

Ja nisam već neko vrijeme ažurirao pa ne znam koje sam prije ovih imao, ali ovo je koma...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

ja svaki put cim dođu novi driveri ažuriram..cak ni nebrišem stare..i nikad nikakvih problema...

13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Friday kaže...

Zadnji driveri, win 7 64 bit - jučer i danas "driver stopped working and has recovered...". Sranje jebeno! Sjebe mi otvoreni firefox, virtualke...

Jučer odigram cca sat i pol BF4 bez greške a na desktopu se sruši. Koji k?

 također, s tim da sam na Win10, mislio sam da je u njima problem, znaci u driveru je ipak.

15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Friday kaže...
LeftY_CRO kaže...

 meni se to desava svaki XY put dok pokusavam gledati youtube video, ovak u nikoj drugoj situaciji se ne desava...

i to od predzadnjih drivera

 

Ja nisam već neko vrijeme ažurirao pa ne znam koje sam prije ovih imao, ali ovo je koma...

 zadnji službeni ili zadnji "beta"?

Ja sam na 14.12 i sve je ok, nikakva rušenja i sl.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
Friday kaže...
LeftY_CRO kaže...

 meni se to desava svaki XY put dok pokusavam gledati youtube video, ovak u nikoj drugoj situaciji se ne desava...

i to od predzadnjih drivera

 

Ja nisam već neko vrijeme ažurirao pa ne znam koje sam prije ovih imao, ali ovo je koma...

 zadnji službeni ili zadnji "beta"?

Ja sam na 14.12 i sve je ok, nikakva rušenja i sl.

 meni su problemi sa betom

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
11 godina
offline
Moj PC  
5 0 hvala 5
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zna možda tko kada budu novi driveri za Witcher 3?

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Butcher kaže...

Zna možda tko kada budu novi driveri za Witcher 3?

Mozda za vikend sad ili poslije 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koliko sam vidio bit ce optimizirani Pcars i Witcher 3........to se trazi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Instaliran novi Catalyst 15.5 Beta...imam boost u Gta 5..nema više onog bug-a kad je uključen msaa u doljem desnom kutu

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2015 21:13 (galinjo24).
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...

Instaliran novi Catalyst 15.5 Beta...imam boost u Gta 5..nema više onog bug-a kad je uključen msaa u doljem desnom kutu

 Gdje si nasao 15.5?

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ima na guru3d stranici, ali je od prije 3 dana. Pricekaj da amd izbaci na svojoj stranici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
chaselol kaže...
galinjo24 kaže...

Instaliran novi Catalyst 15.5 Beta...imam boost u Gta 5..nema više onog bug-a kad je uključen msaa u doljem desnom kutu

 Gdje si nasao 15.5?

 mislim da je to ovo http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=399245

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...

VIdio sam to ali mislim da cu ipak sacekati, nisu ljudi odusevljeni sto se tice novih naslova ;)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice