AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.614.342
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ja sam na 16.9.2 i niš se ne ruši sve 5. Prije sam imao mem clock na 600 jer su mi se stalno smrzavali win. Za sada niš a sve na 7790 je na stock. Ljubim ih u čelo crveno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

ja nemam nikakvih problema s driverima od početka crimson-a..Isto imam 7790,OC 1200/1600

9 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Prije 5 minuta izašli novi driveri, sutra ću opet windowse rušit i instalirat drivere, a ako to ne upali - vozim na servis. Ovo iritira kada si niti čaj ne mogu popit u miru bez da se 2 puta ne sruši komp. xD

 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

neznam jer nekoristim to 

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

 Pise ti ispod u release note za 16.10.1

 

Known Issues

    • A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.

 

znaci nisu rijesili, iako meni se nije rusilo nista sa to dvoje, meni MSI Gaming App radi BSOD, sad neznam dal je samo ona problem, ili u konbinaciji sa driverima se svadjaju mozda, jer windowsi kao i sve radi bez greske kad nema MSI Gaming appa

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
TheDarkSide kaže...
Dex.pwn kaže...

 Pise ti ispod u release note za 16.10.1

 

Known Issues

    • A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.

 

znaci nisu rijesili, iako meni se nije rusilo nista sa to dvoje, meni MSI Gaming App radi BSOD, sad neznam dal je samo ona problem, ili u konbinaciji sa driverima se svadjaju mozda, jer windowsi kao i sve radi bez greske kad nema MSI Gaming appa

 takodjer potvrdjujem da MSI gaming app uzrokuje BSOD, dok MSI afterburner radi bez problema

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...
TheDarkSide kaže...
Dex.pwn kaže...

 Pise ti ispod u release note za 16.10.1

 

Known Issues

    • A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.

 

znaci nisu rijesili, iako meni se nije rusilo nista sa to dvoje, meni MSI Gaming App radi BSOD, sad neznam dal je samo ona problem, ili u konbinaciji sa driverima se svadjaju mozda, jer windowsi kao i sve radi bez greske kad nema MSI Gaming appa

 takodjer potvrdjujem da MSI gaming app uzrokuje BSOD, dok MSI afterburner radi bez problema

 Koristio sam afterburner i rivatuner dodatak za monitoring FPS-a i ostalih stvari, i cak bi mozda rekao da se afterburner i gaming app svadjaju prije nego gaming app sa crimsonom. Neka cudna kombinacija se desi...jedino mi je preostalo testirat crimson sa gaming appom bez afterburnera niti rivatunera pa vidit dal ce bacat bsod...bsod mi se desi kad prebacujem sa Gamer mode u Silent mode i obratno...i moglo bi imat veze i sa onim watmanom i afterburnerom isto..tko zna...trebaalo bi sve to testirat u razlictim scenarijima pa vidit do cega je tocno...ima veze sa taktovima

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

E novi driveri sad nece kod mene neko vrime,jedino ako do kraja miseca instaliram novu mafiu...16.7.3 sad mi rade odlicno u svim igrama i pod overklokom i u witcheru 2 i doom novom..zadnji misec sam pet puta brisa i instalira drivere i mogu rec 16.6.2 i 16.7.3 najbolje delaju za moju r9 280 a što se tice rušenja to mogu potvrdit nisam ima ni na jednim( ustvari jesam na 16.6.2 i to dok sam igra ROTR i dok je grafa bila overklokana).

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Ne mislim na rušenje igre, već Plays.tv-a. I kad ugasim prozor on opet izbaci da je Plays.tv prestao funkcionirati.
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Da li valjaju neki novi drajveri za hd 6950 i koji su? zadnja verzija catalysta je 15.7.1

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Rizi kaže...

Da li valjaju neki novi drajveri za hd 6950 i koji su? zadnja verzija catalysta je 15.7.1

 

Applicable Products:

  • ​AMD Radeon™ R5 235X, Radeon™ R5 235, Radeon R5™ 230, Radeon™​ R5 220 Series Graphics
  • AMD Radeon™ HD 8470, Radeon™ HD 8350, Radeon™​ HD 8000 (D/G variants) Series Graphics​
  • AMD Radeon™ HD 7000 – HD 7600 (including A/D/G/M variants) Series Graphics
  • AMD Radeon™ HD 6000 (including A/D/G/M variants) Series Graphics
  • AMD Radeon™ HD 5000 (including M variant) Series Graphics            Crimson Edition 16.2.1 Beta. Probaj.
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
LeftY_CRO kaže...
TheDarkSide kaže...
Dex.pwn kaže...

 Pise ti ispod u release note za 16.10.1

 

Known Issues

    • A few game titles may fail to launch, experience performance issues or crash if the third party application "Raptr" has its game overlay enabled. A workaround is to disable the overlay if this is experienced.

 

znaci nisu rijesili, iako meni se nije rusilo nista sa to dvoje, meni MSI Gaming App radi BSOD, sad neznam dal je samo ona problem, ili u konbinaciji sa driverima se svadjaju mozda, jer windowsi kao i sve radi bez greske kad nema MSI Gaming appa

 takodjer potvrdjujem da MSI gaming app uzrokuje BSOD, dok MSI afterburner radi bez problema

 da se nadovežem, MSI gaming app kod mene uzrokuje "šaranje" diska. instalacija igre traje po sat vremena. ne koristim gaming app uopce

13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozdrav!

Na laptopu imam R5 M335 čip i u Radeon Settingsu nemam Overdrive niti Application profiles. Zašto bi to moglo biti?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Danas izašli stari, ali novi AMD Crimson 16.10.1 - LINK (tu si obaberite verziju grafe)

 

Release notes - LINK

 

GOOD HUNTING    

Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
MasterOfDisaster kaže...

Danas izašli stari, ali novi AMD Crimson 16.10.1 - LINK (tu si obaberite verziju grafe)

 

Release notes - LINK

 

GOOD HUNTING    

 Cek jel prije bilo tog kao posebno za koju seriju su driveri ?! Prvi put to vidim

EDIT: Skinuo, instalirao, u GPU Z i Afterburneru prijavljuje 16.9.2 driver ?! Wtf, moze jos netko provjeriti ?

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2016 21:58 (D3lBoy).
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Danas izašli stari, ali novi AMD Crimson 16.10.1 - LINK (tu si obaberite verziju grafe)

 

Release notes - LINK

 

GOOD HUNTING    

 Cek jel prije bilo tog kao posebno za koju seriju su driveri ?! Prvi put to vidim

EDIT: Skinuo, instalirao, u GPU Z i Afterburneru prijavljuje 16.9.2 driver ?! Wtf, moze jos netko provjeriti ?

 isto i meni pokazuje,skinuo 16.10.1 i prikazuje 16.9.2...očito gpu-z i ostali nemogu više pratit amd i njihova ažuriranja,svako malo izbacuju drajvere...ali neka,barem se trude i rade na ispravljanju problema i to je pozitivno...pa makar i izdavali drajvere svakih tjedan dana...

11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

A da li ste imali instalirane 16.9.2 drivere prije ovih jer sam ja našao ovo kao objašnjenje za taj slučaj - The driver failed to edit the registry key which reports the correct version number. It's common and nothing to worry about. It has no negative effect on your system.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2016 19:09 (mirzet1976).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
mirzet1976 kaže...

A da li ste imali instalirane 16.9.2 drivere prije ovih jer sam ja našao ovo kao objašnjenje za taj slučaj - The driver failed to edit the registry key which reports the correct version number. It's common and nothing to worry about. It has no negative effect on your system.

 vjerojatno jesam ali isto tako sam imao i ove 16.10.1nowhql šta su izašli malo prije ovih whql 16.10.1

10 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Prije njih sam imao isto 16.10.1, a i pri mjenjanju drivera obrisem stare u safe modeu sa ddu i obrisem AMD folder u C:/, tako da nema sanse da ista ostane

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Imam ove 16.10.1 drivere i sto se sad dogadja maloprije sam primjetio uglavnom kod kloka primarna graficka se ne klokuje nego samo sekundarna a opet gpu-z prikazuje sve uredno kao da je klokana i jedan i druga.Dali jos netko ima slican problem sa ovo verzijom drivera ako koristi cfx a preformanse su kao da nisu klokane

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2016 18:13 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Probaj okacit u postavkama afterbunera "synchrnoize this settings for other cards" (tako nešto barem)

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Probaj okacit u postavkama afterbunera "synchrnoize this settings for other cards" (tako nešto barem)

 ma ukljuceno mi je to zato se i pitam koji vrag ne stima bas kad sam instaliro ove nove drivere nisam ni gledao nego danas slucajno vidim da nesto nije kako treba

13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

16.10.2 sluzbena podrska za BF1 i jos neke druge stvar plus par fixeva 

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Procitao release notes, civ 6 i bf1, taman :)

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Kolegi pokusavam namjestiti rezoluciju 1920x1080 i 120hz sa dvi kablom, kad promjenim sa 60hz na 120hz slika se ful suzi. ima grafu 290 tri-x model. Sve sam pretrazio i pokusao podesiti ali nikako ne mogu da bude fullhd i 120hz, kabel je novi kupio.

 

ovako bude kad prebacimo na 120hz

 

ima zadnje drivere, di u postavkama podesiti sve jer ne mogu naci a ni podesiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Jeli moze mala pomoc? Imam r9 270x. verzija drajvera je 16.10.2. Naime idle klokovi 450 core i 1400 memorija. Koliko vidim na netu trebalo bi biti 350/150. bila je neka stara verzija drajvera i izbacivalo mi bsod i instaliram ovu i ovaj problem. zauzece grafike 0% niti jedan program ili igra otvoreni. Posustajem sa amd grafikama i njihovim drajverima. mislim da ce mi ovo biti zadnja amd kartica. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 22:07 (rapid).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
rapid kaže...

Jeli moze mala pomoc? Imam r9 270x. verzija drajvera je 16.10.2. Naime idle klokovi 450 core i 1400 memorija. Koliko vidim na netu trebalo bi biti 350/150. bila je neka stara verzija drajvera i izbacivalo mi bsod i instaliram ovu i ovaj problem. zauzece grafike 0% niti jedan program ili igra otvoreni. Posustajem sa amd grafikama i njihovim drajverima. mislim da ce mi ovo biti zadnja amd kartica. 

 Cime si brisao stare drivere

15 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Klasicni uninstal in control panela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice