AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.011
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Ja opet dobivam black screen ubrzo nakon sto se pojavi desktop. Vise ni ne znam da li je problem u driverima, windowsima li grafickoj.
Vracam se na 17.7.2,oni rade bez problema
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Koliko god neredoviti driveri i općenito loš support ima nVidia, vraćam se na nju. (naravno ogromni bonus mi je Shadowplay).

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Jarvan kaže...

Koliko god neredoviti driveri i općenito loš support ima nVidia, vraćam se na nju. (naravno ogromni bonus mi je Shadowplay).

 Bolji je AMD ReLive.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
boxer kaže...
Jarvan kaže...

Koliko god neredoviti driveri i općenito loš support ima nVidia, vraćam se na nju. (naravno ogromni bonus mi je Shadowplay).

 Bolji je AMD ReLive.

 

 Nebih znao jer nikad ne radi.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Kako ne radi?

 

Meni radi sasvim OK, skine 1-2 fps dok igram, dobra kvaliteta, radi screenshot, instant replay, snimanje.

 

Jedino što mi ne radi je da prikaže overlay system specification, no možda je zbog toga što sam do sada pregazio 10 verzija drivera jedne preko drugih.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
boxer kaže...

Kako ne radi?

 

Meni radi sasvim OK, skine 1-2 fps dok igram, dobra kvaliteta, radi screenshot, instant replay, snimanje.

 

Jedino što mi ne radi je da prikaže overlay system specification, no možda je zbog toga što sam do sada pregazio 10 verzija drivera jedne preko drugih.

 Jednostavno nemam cijeli tab ReLive, fali.

Vidim da masa ljudi na netu ima isti problem, pogotovo sa RX4xx serijom.

Problem je kod instalacije samih drivera, prije završetka se smrzne komp, i moraš restartat na gumb kućišta, čime naranvo se onda ne otvori sljedeći prozor gdje trpaš kvačicu na instalaciju ReLive.

Žalosno što se nemože posebno skinuti, samo njegov .exe

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 13:41 (Jarvan).
13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
ford eleanor kaže...

Novi Crimsoni  17.11.2

 Instalirani danas ujutro na RX480 i radi bez problema 

RIP Šaban (21.6.2016)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Jarvan kaže...

 Jednostavno nemam cijeli tab ReLive, fali.

Vidim da masa ljudi na netu ima isti problem, pogotovo sa RX4xx serijom.

Problem je kod instalacije samih drivera, prije završetka se smrzne komp, i moraš restartat na gumb kućišta, čime naranvo se onda ne otvori sljedeći prozor gdje trpaš kvačicu na instalaciju ReLive.

Žalosno što se nemože posebno skinuti, samo njegov .exe

 Pa podnesi support ticket AMD-u u vezi tog problema.

 

Ja nisam nikada imao takvih problema.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Pozdrav.Evo imam nekakvih problema sa ReLive-om.Pokusao sam snimati svoj gameplay,ali kada stisnem ctrl+shift+R,uopce mi se u gameu ne pojavi da snima,ali onda kada opet stisnem istu radnju i izadjem iz igre,nadjem file koji ima svega 262bajta i nemogu ga otvoriti.Trenutna verzija je 17.7

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Endymon kaže...

Pozdrav.Evo imam nekakvih problema sa ReLive-om.Pokusao sam snimati svoj gameplay,ali kada stisnem ctrl+shift+R,uopce mi se u gameu ne pojavi da snima,ali onda kada opet stisnem istu radnju i izadjem iz igre,nadjem file koji ima svega 262bajta i nemogu ga otvoriti.Trenutna verzija je 17.7

 Otvori ReLive overlay sa kombinacijom ALT+Z i izaberi mišem snimanje.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
boxer kaže...
Endymon kaže...

Pozdrav.Evo imam nekakvih problema sa ReLive-om.Pokusao sam snimati svoj gameplay,ali kada stisnem ctrl+shift+R,uopce mi se u gameu ne pojavi da snima,ali onda kada opet stisnem istu radnju i izadjem iz igre,nadjem file koji ima svega 262bajta i nemogu ga otvoriti.Trenutna verzija je 17.7

 Otvori ReLive overlay sa kombinacijom ALT+Z i izaberi mišem snimanje.

 Kada sam u igri,nece mi se pojaviti za pritisnuti sa misem za snimanje.Ovako za desktop vani da.

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Izašao je Adrenaline.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Bome su dobro sredili Adrenalin driver

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Znači nema više Crimsona, odsad je Adrenalin?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Imama par problema s novim driverima.

Prvi: kad sam nadogradio na adrenaline ne mogu upaliti Relive opciju. pojavi se na par sekundi i nestane.

Drugi: Zadnje tri verzije drivera stvaraju mi proble pri gledanju videa na Netflixu. Svakih 3-4 sekunde slika mi zatrza. Jedino kada vratim na stariju verziju bude sve ok (mislim da je 17.10.1)

 

Možda trebam napraviti uninstall s DDU?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
NoBru85 kaže...

Imama par problema s novim driverima.

...

Drugi: Zadnje tri verzije drivera stvaraju mi proble pri gledanju videa na Netflixu. Svakih 3-4 sekunde slika mi zatrza. Jedino kada vratim na stariju verziju bude sve ok (mislim da je 17.10.1)

 

Možda trebam napraviti uninstall s DDU?

Dobrodošao u klub. Sjedni i udobno se smjesti.

Problem s Netflixom (i ne samo njime, pogađa i Amazon video i još neke servise) pogađa sve korisnike s R9 285, 380, 380X, Fury, FuryX i Fury Nano. Dakle, cijelu jednu generaciju GCN-a.

Javljalo se i kod nekih s RX 470, 480, 570 i 580, no to izgleda više nije slučaj.

I nije samo štekanje videa u pitanju, u tim trenutcima zašteka cijelo računalo, doslovno - i miš i ostale aplikacije.

 

Uninstall s DDU neće ti napraviti ništa, problem nije u nekim instaliranim fajlovima što možda ostanu od nekad prije - baš je do drivera.

AMD je upoznat s time, već dugo to popravljaju i čak su u Release Notes novog drivera stavili da su popravili, pa su onda skužili da NISU jer se ljudi i dalje žale.

To bi značilo da nemaju pojma što pravi problem jer ono za što su mislili da pravi problem (i što su popravili) očito nije.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 11:32 (191x7).
15 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Meni prethodni, ali i novi Adrenalin driveri rade sasvim uredno bez ikakvih problema.

ReLive uredno snima gameplay (record i replay) radi screenshotove, također prkazuje FPS i ostale parametre. Volio bih da su to malo uljepšali odnosno ostavili opcije cutomiziranja i da su ubacili prikaz temperaturu procesora.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
boxer kaže...

Meni prethodni, ali i novi Adrenalin driveri rade sasvim uredno bez ikakvih problema.

ReLive uredno snima gameplay (record i replay) radi screenshotove, također prkazuje FPS i ostale parametre. Volio bih da su to malo uljepšali odnosno ostavili opcije cutomiziranja i da su ubacili prikaz temperaturu procesora.

 Pogodi šta? Ti nemaš karticu koja je pogođena navedenim "Netflix" problemom, R9 290 nije ni Tonga ni Fiji odnosno nije GCN 3 generacija. R9 290 je GCN 2.

Twitter: @191x7
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
191x7 kaže...
boxer kaže...

Meni prethodni, ali i novi Adrenalin driveri rade sasvim uredno bez ikakvih problema.

ReLive uredno snima gameplay (record i replay) radi screenshotove, također prkazuje FPS i ostale parametre. Volio bih da su to malo uljepšali odnosno ostavili opcije cutomiziranja i da su ubacili prikaz temperaturu procesora.

 Pogodi šta? Ti nemaš karticu koja je pogođena navedenim "Netflix" problemom, R9 290 nije ni Tonga ni Fiji odnosno nije GCN 3 generacija. R9 290 je GCN 2.

Šta reći nego R9 290 je zakon 

 

Znam ja jer ju imam

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
191x7 kaže...
boxer kaže...

Meni prethodni, ali i novi Adrenalin driveri rade sasvim uredno bez ikakvih problema.

ReLive uredno snima gameplay (record i replay) radi screenshotove, također prkazuje FPS i ostale parametre. Volio bih da su to malo uljepšali odnosno ostavili opcije cutomiziranja i da su ubacili prikaz temperaturu procesora.

 Pogodi šta? Ti nemaš karticu koja je pogođena navedenim "Netflix" problemom, R9 290 nije ni Tonga ni Fiji odnosno nije GCN 3 generacija. R9 290 je GCN 2.

 Vrlo vjerovatno da se tu krije problem, da su nešto zeznuli.

 

Ali evo ti imaš istu seriju  3xx kartica kao i on pa možeš li reći imaš li ti problem sa ReLive sa novima Adrenalinom?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
vrinho kaže...

Znači nema više Crimsona, odsad je Adrenalin?

 da

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
boxer kaže...

 

Ali evo ti imaš istu seriju  3xx kartica kao i on pa možeš li reći imaš li ti problem sa ReLive sa novima Adrenalinom?

 Nisam ReLive koristio mjesecima. Provjeriti ću.

Twitter: @191x7
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
191x7 kaže...
boxer kaže...

 

Ali evo ti imaš istu seriju  3xx kartica kao i on pa možeš li reći imaš li ti problem sa ReLive sa novima Adrenalinom?

 Nisam ReLive koristio mjesecima. Provjeriti ću.

 Kod mene je sa novim Adrenalin driverima ispravljen bug kada mi nije htio prikazivati PC spec overlay na snimljenim videima.

 

Sada radi na replayu.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 15:49 (boxer).
11 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Sva sila bugova radeon aplikacije i problema s driverima, nepostojanje relive-a je riješeno adrenalinom.

SVaka čast, taman kad sam se spremio preć na nVidia.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

A koju grafu imaš uopće?

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

RX 460 4GB (MSI).

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Aj neka, ja sam uvik bia zadovoljan s AMD driverima.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
191x7 kaže...
NoBru85 kaže...

Imama par problema s novim driverima.

...

Drugi: Zadnje tri verzije drivera stvaraju mi proble pri gledanju videa na Netflixu. Svakih 3-4 sekunde slika mi zatrza. Jedino kada vratim na stariju verziju bude sve ok (mislim da je 17.10.1)

 

Možda trebam napraviti uninstall s DDU?

Dobrodošao u klub. Sjedni i udobno se smjesti.

Problem s Netflixom (i ne samo njime, pogađa i Amazon video i još neke servise) pogađa sve korisnike s R9 285, 380, 380X, Fury, FuryX i Fury Nano. Dakle, cijelu jednu generaciju GCN-a.

Javljalo se i kod nekih s RX 470, 480, 570 i 580, no to izgleda više nije slučaj.

I nije samo štekanje videa u pitanju, u tim trenutcima zašteka cijelo računalo, doslovno - i miš i ostale aplikacije.

 

Uninstall s DDU neće ti napraviti ništa, problem nije u nekim instaliranim fajlovima što možda ostanu od nekad prije - baš je do drivera.

AMD je upoznat s time, već dugo to popravljaju i čak su u Release Notes novog drivera stavili da su popravili, pa su onda skužili da NISU jer se ljudi i dalje žale.

To bi značilo da nemaju pojma što pravi problem jer ono za što su mislili da pravi problem (i što su popravili) očito nije.

 Malo sam pronjuškao po amd forumu i čini mi se da sam našao rješenje za Netflix trzanje.

 Otvori Netflix u browseru, otvori Radeon settings pa odi na "Dispaly" i "GPU Scaling" uključi pa isključi.

 Nema više trzanja, bar za sad.

 ReLive problem sam riješio tako da sam izbrisao driver s DDU i ponovno instalirao.

16 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
NoBru85 kaže...

 Malo sam pronjuškao po amd forumu i čini mi se da sam našao rješenje za Netflix trzanje.

 Otvori Netflix u browseru, otvori Radeon settings pa odi na "Dispaly" i "GPU Scaling" uključi pa isključi.

 Nema više trzanja, bar za sad.

 ReLive problem sam riješio tako da sam izbrisao driver s DDU i ponovno instalirao.

 Trik sa GPU scalingom nekima radi nekima ne, a i ako radi - radi do slijedećeg restarta.

Twitter: @191x7
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice