AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.615.109
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
lord nhl kaže...

imam HD6870 1gddr5 i na cod2 mi plese na 250fps,imam drivere 11.12,dok frend ima losiju grafu i locka na 1000fpsa,wtf is goin on

Kako 250fps? Ja lockam 333 na DX9...

ASUS
12 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
lord nhl kaže...

 

nisam probao druge drivere al ne vjerujem da ce mi puno pomoc,jer je razlika od 750fpsa izmedu nas 2,ima 2 serije losiju,neznam tocno

Nemora znacit ako je starija serija da je losija.

 

Konkretan model daj.

Ofc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima

dobro nije ni bitan njegov model,bitan je moj,koji je vrlo dobar i trebao bi podrzat 1000fpsa,dok on nekad divlja i na 250,333 mi vrlo rijetko locka :(

13 godina
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
lord nhl kaže...

imam HD6870 1gddr5 i na cod2 mi plese na 250fps,imam drivere 11.12,dok frend ima losiju grafu i locka na 1000fpsa,wtf is goin on

COD2 najvise voli kartice serije HD 3XXX/4XXX i Geforce 8XXX.Ove nove nisu niti namijenjene ni optimizirane za tu istu igru.

clock2much
12 godina
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Samo Vi hranite trollčinu  {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

jel su 12.3 ok na 6870?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
djdomi kaže...

jel su 12.3 ok na 6870?

Odlični!

ASUS
14 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Vlada011 kaže...
PlayMaker10 kaže...

Šta ovi u Atiju izvode sa tim driverima. Sad im ni mjesec nije dosta da naprave tj poprave drivere.

Ne znaju sta rade ljudi uopste. Drugi driver kada se dize windows pojavljuje cmd promt i neki djavo a to je povezano sa driverima. 

Ubacim stare toga nema. Ljudi se izgubili totalno i postali krajnje bezobrazni.

Moze im se kada je konkurenciji toliko zinula bulja za pare pa mogu i da rade sta hoce. 

Videcu ako i sledeci bude takav vracam se na 11.12 Driver ili 12.1 videcu.

12.1 je bio OK.

 

 

Ja nisam fan ničega i uvijek č gledat sta je povoljnije i sta dobijem za to. Imao sam NVidiu prije ove Ati i mogu rec da su Nvidijini driveri puno bolji nego Ati. Ponavljam nisam nikakav fan niceka. Dok je onaj Tom Makedon ili kako se vec zove vodio to je jos i licilo na nesto ali otkako je ovaj novi dosao ovo je katastrofa totalna. Dovoljno mi je kad stavim youtube filmic preko cijelog ekrana bude zelen pa moram preskocit jedan dio videa da bude normalno i to vec 4 drivera tako. Kartice su im super ali driveri nemaju veze sa driverima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 21:14 (PlayMaker10).
13 godina
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
PlayMaker10 kaže...
Dovoljno mi je kad stavim youtube filmic preko cijelog ekrana bude zelen pa moram preskocit jedan dio videa da bude normalno i to vec 4 drivera tako. Kartice su im super ali driveri nemaju veze sa driverima.

Očisti s vremena na vrijeme sa ccleanerom internet cache pa nečeš imat zeleni ekran.{#}

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2012 22:40 (strit).
14 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
strit kaže...
PlayMaker10 kaže...
Dovoljno mi je kad stavim youtube filmic preko cijelog ekrana bude zelen pa moram preskocit jedan dio videa da bude normalno i to vec 4 drivera tako. Kartice su im super ali driveri nemaju veze sa driverima.

Očisti s vremena na vrijeme sa ccleanerom internet cache pa nečeš imat zeleni ekran.{#}

Jesam..Redovno to radim ali to je nesto do drivera a neznam sta. Vec zadnjih 6 drivera se to desava.

13 godina
protjeran
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima

Ma AMD sto se tice kupovine preskacem naredne 5 god odmaram od njih i neopisivo sam srecan zbog toga.

Ja jesam fan, fan trenutno najmocnijeh u periodu kada kupujem i najveci fanboy, manijakalni fanboy zatvorenog HW u celofanu koji mirise na novo, samo takav kupujem a tu nema mnogo izbora.

Corsair-EVGA, a onda kada se potrefi da je jos to poimanje mog kompa Ihhh onda sanse za druge su ravne 0.

Ravne su ne samo 0 da kupim nego i da dobijem odmah bi prodao i kupio sta volim.

Inace ako AMD bude nekada odmakao Intelu mozda i manje nego Intel sada njemu i bude dobra opcija ja cu ga kroz neki duzi period uzeti opet.

Sada 2012 je namenjena za 4 reci Intel-Nvidia-Corsair-eVGA GK110 i tu nema dobra kupovina nesto drugo, dobre performanse pa nesto drugo.

Inace imam AMD i tek skoro su pocele te zezancije sa driverima da se podize neki fajl sa sistemom i svi pitaju na netu sta je a niko ne zna samo znaju da je povezano sa AMD, onda da su 12.2-12.3 gori od 12.1,

da instaliram patcheve da bi radi oAfterburner da ne bi prikazivao klok 0. Vreme je za odmaranje od AMD pa druzicemo se ponovo za koju godinu nece on nestati. Kada se uozbilje.

Meni se to za sada ne desava taj zeleni ekran ali se vidi da je driver losiji.

Hocemo EVGA GK110 STO PRE
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2012 13:26 (Vlada011).
12 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
strit kaže...
PlayMaker10 kaže...
Dovoljno mi je kad stavim youtube filmic preko cijelog ekrana bude zelen pa moram preskocit jedan dio videa da bude normalno i to vec 4 drivera tako. Kartice su im super ali driveri nemaju veze sa driverima.

Očisti s vremena na vrijeme sa ccleanerom internet cache pa nečeš imat zeleni ekran.{#}

ovaj slucaj neznam kolko ima veze sa driverima i atiem jel se to desavalo i na mojoj 560ti. i dal uopce ima veze sa karticom...

xfact
14 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Vlada011 kaže...

Ma AMD sto se tice kupovine preskacem naredne 5 god odmaram od njih i neopisivo sam srecan zbog toga.

Ja jesam fan, fan trenutno najmocnijeh u periodu kada kupujem i najveci fanboy, manijakalni fanboy zatvorenog HW u celofanu koji mirise na novo, samo takav kupujem a tu nema mnogo izbora.

Corsair-EVGA, a onda kada se potrefi da je jos to poimanje mog kompa Ihhh onda sanse za druge su ravne 0.

Ravne su ne samo 0 da kupim nego i da dobijem odmah bi prodao i kupio sta volim.

Inace ako AMD bude nekada odmakao Intelu mozda i manje nego Intel sada njemu i bude dobra opcija ja cu ga kroz neki duzi period uzeti opet.

Sada 2012 je namenjena za 4 reci Intel-Nvidia-Corsair-eVGA GK110 i tu nema dobra kupovina nesto drugo, dobre performanse pa nesto drugo.

Inace imam AMD i tek skoro su pocele te zezancije sa driverima da se podize neki fajl sa sistemom i svi pitaju na netu sta je a niko ne zna samo znaju da je povezano sa AMD, onda da su 12.2-12.3 gori od 12.1,

da instaliram patcheve da bi radi oAfterburner da ne bi prikazivao klok 0. Vreme je za odmaranje od AMD pa druzicemo se ponovo za koju godinu nece on nestati. Kada se uozbilje.

Meni se to za sada ne desava taj zeleni ekran ali se vidi da je driver losiji.

  I sta si ti sad rekao vezano za ovu temu??? Osim sto si potvrdio da psihicki patis za EVGOM, ja nista ne vidim da si ovime rekao

13 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
lord nhl kaže...

imam HD6870 1gddr5 i na cod2 mi plese na 250fps,imam drivere 11.12,dok frend ima losiju grafu i locka na 1000fpsa,wtf is goin on

kolega ima xp a ti win 7 jelda:)

14 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Zasto ovi novi driveri(12.3 i 12.4 beta) otvaraju commmand prompt kada se dizu Windowsi?

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima

isključiš u startup..

My way
14 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...

isključiš u startup..

Ali to mi ne dolazi sa starim driverima tek od 12.3 i 12.4 je pocelo. Na početku sam mislio da je nesto do comodo firewalla ali onda sam primjetio da je do njih.

12 godina
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Imam problem s instaliranjem drivera za HD5670.
Znaci, u safe modu sam sa driversweeperom obrisao sve stare drivere, nakon toga san restartao komp i krenuo u intalaciju najnovih drivera, ali javlja mi problem "FAILED TO LOAD DETECTION DRIVER"...Dva sata guglam i nista, nemogu naci kako da ovo popravim...Daj neko pomoc? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Od kud si skinuo te najnovije drivere? Skini i probaj instalirat prethodne !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Haf932 kaže...

Od kud si skinuo te najnovije drivere? Skini i probaj instalirat prethodne !

S glavne AMD stranice...Ma probao sam i s driverima s CD-a, istva stvar
EDIT: rjeseno, neznam ni ja kako  

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 0:09 (sLim95).
13 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
lord nhl kaže...

imam HD6870 1gddr5 i na cod2 mi plese na 250fps,imam drivere 11.12,dok frend ima losiju grafu i locka na 1000fpsa,wtf is goin on

 

Pogledaj da li igras na dx7 ili dx9.

12 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Ima ko kakavu ideju nemogu da lockam FPS na cod 4 na 250 onako pada do 230(kako kad) čini mi se je windows 7 tu problem čuo sam da baš nejde cod 4 kako treba na win 7 tj. bolje radi na xp

 

Conf:

Sve isključeno

Samo detalji na high i reza 1920×1080.

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 15:53 (WrongType).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
WrongType kaže...

Ima ko kakavu ideju nemogu da lockam FPS na cod 4 na 250 onako pada do 230(kako kad) čini mi se je windows 7 tu problem čuo sam da baš nejde cod 4 kako treba na win 7 tj. bolje radi na xp

 

Conf:

Sve isključeno

Samo detalji na high i reza 1920×1080.

  jel ti velika razlika izmedju 230 i 250 fps?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
cecenac kaže...

  jel ti velika razlika izmedju 230 i 250 fps?

Kad igras profesionalno razlika je.

Ofc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
cecenac kaže...
WrongType kaže...

Ima ko kakavu ideju nemogu da lockam FPS na cod 4 na 250 onako pada do 230(kako kad) čini mi se je windows 7 tu problem čuo sam da baš nejde cod 4 kako treba na win 7 tj. bolje radi na xp

 

Conf:

Sve isključeno

Samo detalji na high i reza 1920×1080.

  jel ti velika razlika izmedju 230 i 250 fps?

idemo opet...je

idealni fps:

1000 (ništa od toga)

333 (odlično za jumpanje i sl., zabranjeno u promodu)

250 (teže mu svi promod igrači, kao i svi visoki fpsi daje igraču prednost s bržim pucanjem, bržim kretanjem i još nekim raznim prednostima)

125 (na istu foru ko i 250)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
12 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
djdomi kaže...

idemo opet...je

idealni fps:

1000 (ništa od toga)

333 (odlično za jumpanje i sl., zabranjeno u promodu)

250 (teže mu svi promod igrači, kao i svi visoki fpsi daje igraču prednost s bržim pucanjem, bržim kretanjem i još nekim raznim prednostima)

125 (na istu foru ko i 250)

  sad mi je sve jasnije, to je zbog brzine i još "nekih raznih prednosti", onda vise necu bit sarkastican, ispricavam se..

 

kad igras profesionalno razlika je ? aha.

 

ja sam cod2 igra sa prvom svojom masinom i fps mi je bio malo veci od 100 (u dimu oko 60) i bio sam najbolji u klanu (bio sam garand/riffle - scope rijetko) dok su svi ostali u timu imali 250lock i rugali mi se kakav je to komp da nemogu lockat 250...

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
neaktivan
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
WrongType kaže...

Ima ko kakavu ideju nemogu da lockam FPS na cod 4 na 250 onako pada do 230(kako kad) čini mi se je windows 7 tu problem čuo sam da baš nejde cod 4 kako treba na win 7 tj. bolje radi na xp

 

Conf:

Sve isključeno

Samo detalji na high i reza 1920×1080.

Ti si lud. S cime ti razbijas glavu. Sve preko 60 fpsa je obicno razbijanje glave nista vise.

16 godina
offline
Re: ATi Catalyst - Topic o Driverima
PlayMaker10 kaže...

Ti si lud. S cime ti razbijas glavu. Sve preko 60 fpsa je obicno razbijanje glave nista vise.

U CoDu nije jer zbog specifičnog enginea igrači s višim FPSom su u prednosti nad onima s nižim. Razlika između recimo 60 i 100 FPSa se itekako osjeti u gameplayu. Što je naravno po meni loša stvar jer su neki igrači na određeni način u nepoštenoj prednosti.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Sjećam se kada sam prvi puta čuo za to, jer mi nije bili jasno zašto svi hoće taj vražji visoki FPS lock u CoD-u. Moram priznati da mi je i tada kao i danas to jednako glupo zvučalo, a da ne pričam ovo "ako igraš profesionalno" {#} Baš me interesira koliko ljudi u HR ima tu profesiju, da je plaćen za natjecanje u video igri.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 21:21 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

jel dosta sad {#} o fps-u i cod?imate temu pa se tam dogovarajte

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
7 0 hvala 5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice